Оценка посетителей
(по 65 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Прекрасний садок! Велика подяка директору Марії Романівні та нашим вихователям груп "Метелик" і "Веселка"! Є таке поняття - "педагоги від Бога". Сердцем і душею працівники вболівають за садочок. Дуже чуйні та уважні до дітей. У них завжди знайдеться кілька ласкавих слів для кожного вихованця. Внуки із задоволенням відвідують дитсадок. Директор розуміюча, людяна, привітна. Успіхів на творчій ниві! Небесного покровительства! Велика подяка усім вам! Низький уклін!

,

Ми ходили в садок 2 роки. В звязку з переїздом змінили його а так би ходили до випуску.
Стали на чергу, прийшов час ми були в садку, грошей ніяких не платила, спитали чи можна пісок організувати в групу в пісочницю, ми не мали такої можливості-не проблема, зробили інші батьки.
В групі здавали по 25 грн щомісяця. Раз на рік купляли зошити для занять та канцелярські приладдя.
Дитина добре їсть, спить, грається, все ок. Так в яслах не гуляли в осінньо зимовий період-це мінус.
Батьки докуповують на групу на Миколая іграшки нові для дітей. Робили невеликий ремонт бо до нас там його робили.
Ми ходили в Малятко а потім в Левенятко. Так в Левенятку вихователі не сюсі пусі але і не кричать і не наказують дітей. Чула батьки носять їм якісь презенти, я не носила, особисто до мене вони не ласкаві і не посміхаються(напевно через це), але від дитини ні разу не чула що насварили чи погано відносяться.
Садок чистий, діти нагодовані, веселі, з радістю ходять. Що тут скажеш, це основне.

,

Група Віночок

Щодо вихователів Ольга Зигмундівна ,Марія Ярославівна і помічника Марії Михайлівни скажу тільки найкраще.Люди привітні і завжди до дітей добре відносились,безперечно знання дали,але коли маленька дитина приходить в групу бачить .. і кричить Не Піду!...Це є людина ,яка погано ставиться до дітей ,шарпає і кричить,принижує і ображає,і діти її ненавидять.Завідуюча це знає,але ця особа надалі працює в закладі.

,

Галина Антонівна і Галина Михайлівна супер,дитина задоволена,не посидюча, але не били і не викрикали як в метеликах!!

,

Садок чудовий. Особлива подяка Галині Антонівні група Метелик! Вихователь чуйний та гарно займається з дітками. Моя дитина з радістю біжить в садок і чекає будні дні. Тільки завдяки цьому вихователю дитина має бажання вчитися, все їсти та допомагати у всьому. Дуже дякую! Садок супер, рекомендую.

,

Дуже задоволені садочком. Старший син був в групі Марії Грирорівни і Галини Ярославівни -любив обох, їв, гарно вчились і бавились. Менший син в групі Галини Антонівни - вона реально привчила його їсти, чого ми вдома не змогли(!!!). З дітьми добре займаються. Сам садок доглянутий, смачно годують.

,

Садок чудовий,з хорошим керівником.Незнаю,як у інших групах,але у групі моєі донечки хороші, чуйні вихователі:Тетяна Євгенівна та Галина Сергіівна.У нашій групі діти не тільки доглянуті,але отримують і хороші знання.А те,що у садочку йде збір грошей,то вихователі не винні,що держава не фінансує нашу освіту...Якби ми,батьки,не вкладали гроші у садочок,то не виглядав би так гарно, по-домашньому.Тож,ми батьки,маємо ставитися до працівників цієі установи з повагою,навіть з півчуттям,бо за таку нелегку працю,отримують мізерну зарплату.

,

Начитавшись поганих відгуків, хочу сказати, що більшість з них неправда!!! В особливості про хабарі!!! Провчилась я в цьому з садочку з ясельок і до самої старшої групи. ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ вихователям Марії Григорівні та Галині Ярославівні. Це не є вихователі, які ходять заради зарплати тільки. Ні! Я дуже добре пам'ятаю їхнє ставлення до нас, як до власних дітей. Ввечері я поверталася додому заплетеною так,що батьки були в шоці) зранку йшла з хвостиком на швидку руку,а поверталась як з перукарні))) Зараз я вчусь у 8 класі школи,яка знаходиться якраз на території садочку. І як приємно, коли тебе пам'ятають не лише твої вихователі(підійдуть, завжди обнімуть,поговоримо, передадуть вітання батькам, спитають як брат), але й інші також. Буває,я йду, не помічаю їх і тут чую "Добрий день,Софієчко!" Мій день моментально покращується) Не Знаю про тих вихователів,які запрацювали там пару років тому, але про тих "давніших" я можу казати тільки добре! Батьки дуже задоволені! Харчування - 100/100%

,

Чудовий садок. Приємні і кваліфіковані вихователі. Дитина доглянута та задоволена. А батьки - щасливі!

,

Особисто я погодилась бути 38 по списку.І до речі, в групах дітей більше 25 я не бачила.Щодо садочку, то він - найкращий у нашому районі.З впевненістю кажу, діти завжди доглянуті, нагодовані , кожен день проводиться по декілька занять, а вихователі , теж люди.

,

Садок може й був би непоганий, але 44 дитини по списку, 30 щодень в групі, ви мені вибачте. Завідувачка явно не переймається якістю умов перебування тих дітей, а тим паче зневажає вихователів та нянь, які працюють в даному закладі. Шановна адміністраторко закладу, за якими це нормами в групах по 40 дітей? То вимабуть вважаєте всіх навколо ідіотами, якшо таке собі дозволяєте? Як ті вихователі з нянями мають працювати? Звичайно, що ім важко, тому і кричать, бо бути увесь день із дітьми - то важке емоційне навантаження. В таких умовах якісно не може виконуватися ні виховна, ані освітня робота.
В групах чомусь є телевізори. Це для мене величезний шок! Агов, це що вже тепер є нормою, втупитись в Мєдвєдя і Машу?! Нащо зомбоящики в садочках, не можете приділити увагу дітям, менше набивайте групи. І взагалі, чому цього ніхто не контролює?!

Совдепське відношення тут до всього.

,

З поміж інших сусідніх садочків- найкращий, годують смачно, особливо, якщо врахувати суму, яка виділяється на харчування, якщо дитина їсти лінується, то догодують. Так, в перший рік діти часто хворіють, але це період адаптації, цього не уникнути в жодному з садочків, є гуртки. Наразі групою "Сонечко", вихователями і помічником вихователя задоволена на 100%, коли забираю дитину розкажуть: як поводився, чи добре їв і т.д.Всі питання дійсно обговорюються на батьківських зборах і враховуються думки всіх батьків

,

Садок хороший! Збирання грошей залежить від того хто в батьківському комітеті. Всі питання обговорюються, приймаються всі думки і можливості всіх батьків!

,

Садок гарний. Завідувач старається. Вихователь Марія Іванівна в групі "Метелики" просто жахлива. Дітей не поважає, лише крики і командний тон, а при батьках добренька. Няня не набагато краща. Не так кричить, але може шарпнути дитину. Вранці багатьох дітей не годують, лише декому дають. Гуляти дітей водять, але одягають знову ж таки з криками і псіхами. В обід і після годують нормально. Іграшок в групі багато і гратись дозволяють, жаль лише мало дозволяють дітям спілкуватись, якщо дітки починають більше говорити зразу кричать "тишина". Якщо дитина плаче теж не пожаліють лише покричать і плюнуть хай далі плаче. Але наскільки знаю то це лише в цеї виховатильки так а в інших групах ніби добре.

,

Група Малятко. Все супер.

,

Ми цього року прийшли в садок. Прийняли нас дуже добре: з посмішками,з доброзичливістю. До дітей в цій групі чудово ставляться - і обнімуть, і заспокоять, і догодують, якщо треба. У групі по-домашньому затишно - чисто, гарно, багато іграшок. Грошей ніхто не вимагав і ні нащо поки не збирали. Наразі враження про садок і колектив чудові! Дякую!

,

садок середній. завідуючу бачили один раз - на перших зборах,а вже випускаємось. цікаво, чому вона більше не приходить і особисто не послухає на що ми здаємо гроші .бо батьківські збори означають-візміть з собою гроші. мультики в залі по 10 грн. не розумію, які ще не можна скачати мультики в інтернеті і за що ми платимо. в кожній групі стоїть телевізор, куплений за кошт батьків. вихователі розмовляють на підвищених тонах .розумію ,їм важко,але вони самі вибрали таке покликання. а з часом діти перестають реагувати на крик ,тоді до них важко достукатись навіть дома. в яслах направду гуляли дуже мало.

,

Неправда, хто пише, що діти в яслах не гуляють. Дурниці. І ще: особисто мій малий переламав половину таких яскравих іграшок "якими не можна бавитись". З дітьми постійно займаються, багато розмовляють. Не раз чула, як вихователі розпитують дітей як у них справи, що робили на вихідних, зацікавлюють, проводять бесіди.
Дуже задоволена групою раннього віку. Не чула жодного разу криків чи докорів. Вихователі завжди усміхнені, доброзичливі, приємні. Мій малий із задоволенням іде в садок.

,

садочок 57 найкращий!вихователі до дітей уважні,дітей люблять.ми відвідуємо групу Метелики,задоволені усім.

,

1) Дітей в яслах не виводять на прогулянки з кінця жовтня по весну
2) На поличках багато яскравих іграшок, якими не дозволяють бавитись
3) З дітьми практично не займаються: за тиждень 2-3 рази роблять ліпку/аплікацію - дуже примітивну. Решта часу малі розважають один одного самі.
4) Виховання відбувається переважно на підвищених тонах (дитина вдома прекрасно імітує виховательок на своїх іграшках - і "в спальні зараз закрию, якщо не перестанеш плакати", і "будеш стояти в куті", і "поплач-поплач, мама не прийде"..) Так, вихователям важко - багато дітей. Але на те він і Вихователь - дітей потрібно виховувати, а не "строїти" як армії. Не кожен на це здатний.
5) Організація свят : музкерівник гарно перемикає пісні на магнітофоні - навіщо тратити енергію на піаніно..?
6) Для кого висить розпорядок дня дитини? Він не дотримується. Зарядку з дітьми ніхто не робить
Не можу оцінити всі групи - ми лише відвідали одну. Але розчарування велике. Дитина не любить відвідувати садок.

,

як не казати проблеми є по всюду загалом ми віддаєм дітей у чужі руки і хочемо , щоб їм терпіли, а самі своїй дитині не терпимо тож будьмо вимогливі до себе якщо у групі Їжачок по 30 і більше дітей де дивляться начальники , дякую вам Наталя Михайлівна Юля Андріївна і Галина Вікторівна, одна вихователека вимогливіша і більша дисципліна , що краще для всіх дітей.

,

В мене теж ходило двое дітей !! З різницею в 10 років Взяток направду не беруть!! В садок вкладена душа колективу ,велика подяка та пошана Марії Романівні !!,що Вона гідно виконує свої обовязки!

,

Ну що взяток не беруть це брехня так що батьки не пішіть єрунди.В мене 2 дітей ходило і без грошей не обійшлось.А ще кожен раз на ремонт чи заміну вікон і т.д. і т.п. Коли запрошували на батьківські збори то понятно що треба грошей на потреби групи.

,

Садочок класний. Наша доня додому приходила кожень день з новою зачіскою. Грошей в конвертах не збирають.

,

Садочок дуже хороший особлива подяка групам Їжачок, Соняшник, Метелик.

,

Здивована коментарями... Насправді садочок найкращий в мікрорайоні! ! ! Дітки завжди доглянуті,смачно нагодовані, із задоволенням йдуть зранку в садочок. Колектив просто супер! - освічений, привітний, ввічливий. Що ще потрібно?

,

А як бути? Де дітей водити? Всі садочки переповнені, то що вже через це має бути садок поганий......В нашому садку все добре, і багатьох батьків все влаштовує.

,

Я не розумію, як можна називати садок супер якщо там переповнені групи. Хіба батьки для вас 38 дітей в яслях це норма?А що буде у старшій групі-50?

,

Садок прекрасний. Ми в молодшій групі "Сонечко" . Там дуже хороші та кваліфіковані вихователі. Я дуже дякую за їхню працю та терпіння. Це справді важко........ Христина Казимирівна- чудова людина та педагог. Ми дуже хотіли попасти до неї в групу. Марія Василівна теж чудовий спеціаліст. Ольга Зеновівна дуже допомагає вихователям у щоденній праці. Одним словом група - супер!!!!!!!!!!!

,

А ми у ясельній групі Малятко. Дуже задоволені своїми виховательками, Вірою Петрівною, Ольгою Романівною і помічником Роксоланою Євгенівною. Скільки треба зусиль, щоб знайти підхід до кожної дитини, а якщо їх багато....то голова може закрутитися. Це потрібно мати велике терпіння і любов до діток. Мій синок з великим задоволенням іде в садок, хто би не був на зміні з вихователів, вони обоє суперові.

,

Бридко читати. Діти з радістю зранку йдуть до садочку, бо там на них чекають веселі ігри, добрі посмішки вихователів Діти охайні, доглянуті, щасливі. Наша сім'я задоволена і щаслива, що наша донечка в хороших і надійних руках Христини Каземирівни, Ольги Зіновіївни та Марії Василівни.

,

садком задоволена, гроші збирають "копійки", які йдуть на потреби групи, діти доглянуті, заправлені, дівчатка зачесані, вихователі привітні, подяка всім:)..окремим (конфліктним) батькам порада: частіше ставте себе на місце вихователів:)

,

Садок середній.В групі безлад, речі постійно губляться,в групі постійно крик.Щомісяця збирають гроші.Популяризується традиція подарунків у "конвертах",навіть на свято МИКОЛАЯ!що завжди було дитячим святом.Дякувати БОГУ що в нас є ще Марічка Василівна. Вона дуже молода але справді любить дітей і вони її люблять,і в групі коли вона набагато тихіше,спокійніше та чистіше.

,

Садочок супер. Жодний претензій і поганих вражень немає. Дякую всім працівникам!!!!

,

Дуже хороший садок!Дитина із задоволенням відвідує групу "Веселку",де її зустрічають чуйні,добрі вихователі:Тетяна Євгенівна,Галина Сергіївна.Велике спасибі за їхню турботу та доброту!

,

Хороший садок старший син туди ходив до Тетяни Євгенівни ми були дуже задоволені. До школи дитина була чудово підготована без жодних додаткових занять. На харчування гріх було жалітися діти голодними не були ніколи навпаки Марія Дмитрівна ще завжди їх догодовувала хто помало їв.згідна із тим що всі кошти які батьки збирали витрачались на потреби самого закладу та дітей , а як інакше? Всі батьки хочуть щоб діти були в хороший умовах тому не бачу нічого поганого в бажанні батьків допомогти садочку матеріально. Жодного разу не зустрічалися з фактом вимагання грошей в садочку ніколи не було такого.

,

Садочком дуже задоволені. Дуже дивно з коментарів, що садочок корупційний. Від нас при прийомі обох діток ніхто нічого не вимагав. Так, є потреби, на які треба здавати гроші, але ніхто нікого не примушує. Хороша завідувач, розуміюча і господарна. Галина Антонівна - прекрасний вихователь, приємна, скромна, ввічлива. Дещо строга, але я вважаю це великим плюсом, добре дає раду зі всіма дітьми, не втрачаючи терпцю. І ще один великий плюс - вона практично завжди з дітьми гуляє.

,

Садок непоганий і колектив також,але на період,коли падає сніг або дощ,то тече дах і в кількох групах,що на другому поверсі тече вода по стінах,в групах холодно та сиро.Це ненормально,але я не бачу,щоб вживалися якісь заходи,чому?

,

Садочком дуже задоволена! Умови, харчування, програми розвитку діток чудові.Прекрасна завідуюча Марія Романівна (велике їй дякую за її працю) !Секція карате - це свято для дітей( окреме величезне дякую Віталію Євгеновичу!)Харчування на " відмінно" (сама куштувала). Кожне свято в садочку- незабутня подія для всіх (на кожному святі присутня завідуюча).
Дуже вдячна за турботу і терпіння Тетяні Евгенівні, Галині Сергіївні та Марії Дмитрівні! А ще дякую Марії Дмитрівні з фіз.виховання - малий дуже її любить.

,

Сарадочок -прекрасний! Зараз друга дитина закінчує його. До всіх дітей з находять підхід.Велика подяка всім працівникам а особливо Марії Григорівні, Галині Ярославівні, Вікторії Борисівні, Катерині Іванівні, Марії Романівні!!! Велике ДЯКУЮ за виховання дітей!!!

,

садочок чудовий,персонал прекрасний і вихователі на своєму місці.Велику подяку складаю Тетяні Євгенівні,Любов Богданівні та Марії Дмитрівні з групи "ВЕСЕЛКА"Всім знайомим рекомендую цю групу!!!Великий всім уклін!

,

Галина Антонівна супер вихователь.Дитина її просто обожнює,із задоволенням іде в садочок.

,

Шановіні батьки, постарайтесь поставити себе на місце вихователя і тоді у вас буде менше безглуздих претензій

,

Мені дуже подабається садочок №57,там дуже хороша завідуюча,і хороший обслуговуючий персонал, там хороші вихователі,які зрозуміло відносяться до дітей.На харчування ми не скаржемося, садік чистий і доглянутий і те що говорять на садік це все брехня і не правда...любим садочок №57

,

Садок суперовий, харчування прекрасне, жодного разу не бачила, щоб хтось виновив їжу. Це брехня. Я дуже задоволена, і їжею, і прекрасним персоналом, який є чуйним, вихованим і добрим. Садок завжди чистий, прибраний. В мене теж вікна виходять на садок, я часто спостерігаю, як гуляють групи, в тому числі за своєю донечкою, дуже задоволена всім. 57 - найкращий. Ми вас любимо! Щоранку донечка із задоволенням йде в садок і їжа їй смакую і ніколи вона не казала, що голодна, навіть добавку завжди їй дають!!!!!

,

Живемо поруч - цікаво спостерігати як ввечері всі працівники даного дитячого закладу спішать додому надриваючи руки, тягнуть сумки з продуктами, навіть не прикриваючи їх вміст, а за деякими і машина підїжджає, в яку завантажують ящики. Батьки дітей недарма скаржаться на пагане харчування діток - дітям не хватає, бо бракує персоналу, у них вдома сімї!

,

садок хороший, взяли без знайомств і без грошей, сама добровільно дала невелику суму. Галина Антонівна хороша вихователька. Діти її слухають і поважають. У вас 1 дитина і ви нервуєтесь і можете кричати, а тут на одну вихователька 25 дітей, які бешкетують, звичайно може і крикнути. Але я не чула, щоб вона проявляла агресію щодо дітей, бачила набагато зліших виховательок, а вона класна. Грошей ніколи не вимагала, на групу збирали гроші, але все до копійки йде на комфорт садочку і групи. Я дуже задоволенна.Держава не виділяє кошти на садок, тому все силами батьків, як вам щось не подобається, то йдіть в приватні садочки. платіть 1000-2000 грн, і вихователі там бувають набагато гірші.

,

Нормальний садок,віддала другу дитину.Дякую Аллі Вікторівні і Вірі Петрівні,п.Роксоляні.Їм дуже тяжко,бо ясельна група,але вони молодці.Здоров"я їм і терпіння.

,

галина антонівна супер вихователь строга правильно з розбалуваними дітьми треба наводити порядок я бачила таких що "вбити хочеться "а вона з ними цілий день як в дурдомі. попробуйте так . порядок і дисципліна на все життя прививаеться в садочку .

,

І справді хороший садок. Як і всюди є свої плюси і мінуси.
Доця йде в садочок із задоволенням і це найважливіше!
Щира подяка вихователькам Вікторії Борисівні і Христині Юріївні, а такою няні Оксані Володимирівні.

,

Можу з впевненістю радити наш ДНЗ молодим мамочкам. З власного досвіду знаю, що добре дбають про наших діток, так як двоє старших діток закінчили цей садочок, а найменший в даний час його відвідує. Щире спасибі нашим вихователям Наталії Анатоліївні та Галині Ігорівні, няні Світлані Несторівні. Гідний дошкільний заклад.

,

Хороший садочок..Велике дякую Наталі Анатоліївні та Галині Ігорівні за їхній професійний підхід до кожної дитини..Моя дитина йде з задоволенням в садочок....Це вихователі за покликанням хоча за малу винагороду у зарплаті....Також велике дякую Світлані Несторівні. Збір коштів є у кожному садочку так що це проблема не тільки цього садочку. Не подобається мені ,що часто бачу хворих дітей-куди дивиться медична сестра....і взагалі ніби її там нема....

,

Нормальний садочок.Дякуємо Марії Іванівній та Юлії Олексіївні.А на рахунок ВАЛЮТИ НЕ ДАВАЙТЕ І НЕ ПИШІТЬ

,

Звичайний садок з нормальними вихователями, наші діти теж не "золото"
Варто звернути увагу батьків на виховання наших дітей, ми зазвичай неможем дати собі раду з одною-двома дітьми, а вимагаєм надуваги від вихователів до кожної дитини. А $ ми всі також любим. Меньше давайте!!!!!

,

Садочок корупційний!!!!! Приймають в цей садочок по знайомству, або за гроші!!!!! Вихователька моєї дитини, справила на мене дуже-дуже негативне враження, тому ми там надовго не затримались!!!!! Перевели дитину в інший, також державний садочок, дуже задоволені!!! Вихователь повинен бути за покликанням!!!!!

,

вихователі неуважні, погано відносяться до дітей, які відповідють їхнім вимогам

,

Дуже хороший садочок! Велике спасибі вихователям Тетяні Євгенівні та Любов Богданівні, а також Марії Дмитрівні!

,

Зайшли в садочок з чоловіком, щоб запитатись за свою донечку, і шокувало те, що майже біля виходу стояла сама маленька дівчика і плакала, без нагляду! Коли ми показали її виховательці, що гуляла поруч зі своєю групою, то вона щиро здивувалась і сказала, що думала що це наша дитина. Ми могли спокійно взяти чужу дитину і піти. Звичайно,після нашого зауваження, вихователька взяла дівчинку і почала її заспоковати.

,

Найкращі спогади про наш садочок по сьогодні, другу дитинку також віддам в наш рідний садочок (якщо буде місце). Щире спасибі завідуючій Марії Романівні, вихователям Марії Григорівні, Галині Ярославівні і п.Софії, а також лікареві Ольга Іванівеа- чудові, щирі, турботливі люди! Дай Вам Боже здоровя.

,

Садочок гарний, але з вихователькою Галиною Антонівною, дуже не повезло!!! Занадто строга і криклива, щоб працювати з дітьми!!! А ще дуже любить $.

,

Хороший садочок, Христина Казимирівна і п. Оля найкращі !!!

,

Мені подобається цей садочок...Вихователька в нас така чуйна, має професійний підхід до кожної дитини, завжди у хорошому настрої і з усмішкою на обличчі і це Алла Вікторівна-велике дякую за вашу працю...

,

Садочок дуже хороший. Велика подяка Наталі Анатоліївні.Галині Ігорівні.Світлані Несторівні.

,

Надзвичайно чудовий садік. Дуже добрі і чуйні вихователі, особливо Марія Григорівна та Галина Ярославівна!!!!!!!!!!!

,

Дуже добрий садочок і вихователі супер.Особливо Тетяна Євгенівна і Любов Богданівна.І звичайно помічниця їхня - Марія Дмитрівна

Партнеры сайта
Детский сад «Центр детства»
Детский сад «Центр детства»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь