Оценка посетителей
(по 19 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Садок чудовий вихователі віддані роботі люди. При такій кількості дітей стараються приділити увагу кожній дитині. Надіємось що новий керівник шось зробить із великою кількістю дітей. Вдячні дуже нашим вихователям О.П та Н.Г. мінусом є те що з ясель переходимо до іншої виховательки, але ми задоволені. А подруга водить дитину в групу на 4 години після обіду, то дуже розчарована. Вихователь не приділяє достатньо уваги дітям, зазвичай няня керує всім. Бажаю садку змінюватись в кращу сторону.

,

Садочок чудовий,хоча і при дорозі,це один з мінусів, а другий що його зробили тамким маленьким, Але багато плюсів є, завідувачка -чудова і відкрита людина.ти не втигаєш щось запитати як відповідає на всі твої питання.Наснаги і тепріння Вам. Ми ходимо в групу Метелик, дуже вдячна нашим вихователям і няні......

,

Хороший садочок,дуже приємна завідувач,сподіваюся ми в нього попадем.

,

Ходимо вже другий рік в садочок. Наразі дуже задоволені: помітно, що всі працівники дуже стараються і гарно дбають про дітей, готують смачно, дітьми займаються, свята виховательки готують просто шикарні. З мінусів - дуже малий актовий зал, коли батьки приходять подивитися на своїх діток, то якщо прийти пізніше, доводиться просити пропустити, щоб хоч побачити свою дитину. головне, що дитині садочок подобається і вона з радістю туди йде.

,

Садок чудовий)))

,

я в захваті. просто краса.

,

Садочок клас.Всі працівника фахівці своєї справи.Так тримати.

,

Садок супер

,

Садок дуже хороший! Рекомендую.

,

Моя дочка відвідує садок уже 3 рік, я як мама задоволена умовами створеми садком. Музкнрівник прекрасна жінка, доступно викладає матеріал, дочка приходить додому і співає всі пісні. Ще хочу зазначити помітила якісні зміни з приходом нової керівниці садка, а саме задоволена відношенням до дітей і батьків, створенням позитивної атмосфери у садку, свого новонародженого синочка віддам саме у цей спадок!!!

,

Садочок чудовий,син відвідує його вже 3 рік,ми дуже задоволені.Вихователі уважні,вміють зацікавити дітей,доступне і цікаве викладання анг.мови,музкерівник організовує чудові ранки.Щодо нового завдувача,вважаю, що Вона внесе в колектив і в життя садочку лише хороші зміни!!!

,

Не згідна, що садок втрачає свою неповторність! Кардинально нічого не змінили, лише додали нового.

,

все супер!

,

Минуло два місяці як призначили нову завідувачку. Садочок втрачає свою неповторність. Завідувачу бажаю гнучкості, мякості, адже ви чарівна жінка. І не треба кардинально все змінювати, ви мали можливість переконатися, що садочок хоча і старенький, але наповнений взаємною любовю, теплом і добротою. Бажаю успіхів в роботі усім працівникам.

,

Садочок старенький, в нього треба дуже багато вкладати сили , грошей і творчості. Знаю, що тут призначили нову завідувачку, думаю вона внесе новий подих, бо знаю її , як фахівця і порядну людину в хорошому сенсі!!!!

,

Чудовий садок! Всі вихователі - дуже чуйні,уважні,професійні,ставляться до дітей,як до власних! Діти ходять в садок із задоволенням!

,

Завідувачка така розумна жінка, садочок гарний, дитина задоволена, святкові ранки - супер, всі привітні, але... виявляється у нас працює психолог, та вона настільки далека від тої роботи!!! .взагалі найкращий садочок на Левандівці.

,

Садочок просто чудовий! Моя донечка дуже задоволена, в садочок ходить як на свято.

,

Моя донечка ходить в цей садок вже три роки,я дуже задоволена і вихователями і техперсоналом,

Партнеры сайта
Детский сад «Antoshka Kids» (на Ломоносова)
Детский сад «Antoshka Kids» (на Ломоносова)
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь