Оценка посетителей
(по 29 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Просто жах!!
Як колишній співробітник я хочу стерти собі пам’ять про ці дні, коли там працювала!!

,

Дякуюємо за турботу.

,

Чудовий садік, як ззовні так і в середині. Порівнюючи з попереднім садіком у Личаківському районі, цей садік на належному рівні. Відношення персоналу та вихователів позитивні

,

Садочок досить в гарному стані, але це все за гроші батьків. Майданчики облаштовують також батьки. Гроші збирать на все регулярно, коли віддавали дитину довелося купити собі шафу і ліжко, матрац, постіль! Завідуюча разом зі своєю заступницею, рагуліхи і бариги із застарілим світобаченням і сприйняттям світу і вихованням дітей. Роблять те, що їм треба і як вигідно, ще й до батьків рот відкривають і якісь претензії виставляють. На чиїх силах тримається цей садок.
Вихователів нормальних на пальцях можна порахувати. І це знаєте один з кращих садків, бо нам є з чим порівняти. Уявіть, що твориться в інших. Це все створили ми самі, або ті хто був до нас, щось міняти в цій гнилій системі дуже складно, легше будувати нове!

,

Вже 2-й рік ходимо у групу Матіола. Дитина дуже задоволена.
Садочок чудовий, вихователі та завідувач приємні та професійні люди, територія та приміщення доглянуті.
В кожному навчальному закладі є свої плюси та мінуси. Можливо ті батьки які пишуть негатив не мають з чим порівняти....... спробуйте віддати свою дитину в приватний садок або інший державний - відразу зміните свою думку.
Велика подяка персоналу!

,

ні однієї дитини пані завідувачка не прийняла через батьківський комітет, всі гроші згріба собі ,а вимагати і ставити перед фактом що мають купити батьки ,або за що відати гроші, які вона потім вертає через бухгалтерію. ніхто сьогодні не є такий дурний ,як вона думає. хіба що ВОНА І її сторож- методист- нероб

,

вчора був театр методист і завідувач рахували дітей по головах ще б пак
50 % з театрів ділити

,

минулого року збирала завідувач по 200 гривень на двері вхідні яких немає, цього ж року збирає на стіну ,але точно не памятає її вартість то 8, то 14, то вже 28 тисяч. Приймаючи дітей поділіться шановний завідувач ,чи і це моє і це моє, і це також моє

,

садочок справді дуже гарний і вихователі чудові та адміністрація обкрадає батьків, дітей і працівників

,

Сьогодні в групі"Матіола"було новорічні свято,дуже вдячна вихователям за підготовку. Ходимо в садочок 2 роки,я і моя Донечка задоволені.Дякую Марії Василівна і Любі Йосипівна.

,

Дитина ходить в групу "Матіола".Прекрасне ,адекватне відношення до дітей, професійно виконують свою роботу вихователі. Марія Василівна прекрасно знаходить підхід до кожної дитини,спокійна та кваліфікована в своїй справі .Велике спасибі їй за тепло та увагу до моєї донечки ,яке вона вкладає кожен Божий день від 8.30 - 18.30 поки я на роботі. Ніколи не чула поганого від дитини про садочок,виховательку та інше, хоч про попередній садок,куди ми ходили до переїзду сюди я знала і погані речі від дочки. Я задоволена групою і садочком повністю.

,

Обоє моїх дітей ходять в садок № 78, в старшу групу "Матіола", я задоволена усім, і жлодної копійки нікому в кишеню не тикала! Старший син перед тим в мене побував в двох інших садках, і лише тут до нього знайшли підхід - дитина жодного разу не плакала, збираючись в садок, так само, як і молодша. Вихователь групи кожного разу на батьківських зборах, якщо батьки задають питання щодо свого чада, може дати характеристику і наголосити на проблемних прогалинах у вихованні, то як вона ними "не займається"? А про побої - це взагалі нонсенс, так само як і про залякування - особисто, на власні вуха чула, як одна мамуся виводила дитину з садка, та вередувала, а мам страшила "Зараз заведу до виховательки.....!". То хто ще ким залякує? Дивуюся людям! Усім ніколи не вгодиш! Уклін до землі за старшого сина-випускника і за молодшого - ви дійсно вкладаєте у наших дітей душу!

,

Я садочком задоволена. Самовіддані та професійні вихователі, турботлива і добра помічник вихователя, діти їх дуже люблять. Руслана Михайлівна, Галина Іванівна та Наталя Омелянівна - велике Вам спасибі!

,

Дуже полюбився цей садок, -в затишному місці, гарні приміщення, нові меблі. Всередині в коридорах та кімнатах- на стінах картини, на підвіконнях вазоночки, різні симпатичні оздоби. Всюди чистенько. Харчування- моя дитина з"їдає усе, що дають (так мені кажуть). Звичайно, ще дуже багато всього треба зробити, наприклад, облаштувати територію довкола садка, насадити більше квітів, кущів.Є певний мінус- в актовому залі, коли проводиться вистава-виступ діточок і сидить-стоїть багато глядачів, стає дуже швидко задушливо, хоч вікно відчинене, не бачила, чи є в залі витяжки. Про вихователів. Ірино Степанівно-Ви вихователь від Бога! Галина Романівна теж подобається, помічниця Марія Іванівна -добра, дуже любить діток. Дякую вам за працю!
Галино Михайлівно, дякую Вам за розуміння, за Ваші старання, за Ваше бажання щось робити!
Бажаю садочку ще більше розвиватися, "розростатися" і до нас, батьків, прислухатися! :)

,

Садочок чудовий,найкращі вихователі у групі дзвіночок ,Галина Іванівна та Руслана Михайлівна і помічник вихователя Наталя Омелянівна прекрасні люди ,досвідчені педагоги які працюють за покликанням і сумлінно виконують свою роботу.Діти їх люблять.Ходимо у садочок з першого дня.Дуже задоволені.

,

Ходимо в садочок з дня відкриття,дуже задоволені і садочком і групою Матіола .

,

моя дитина з задоволенням іде в групу Матіола і не хоче йти додому!!!Вихователі цієї групи чудові і прекрасні!!!вони талановиті люди !!!!!вихователі свою любов повністю відають дітям!!

,

дуже задоволені групою Дзвіночок! :) надзвичайні вихователі Руслана Михайлівна та Галина Іванівна , подобається їх відношення до дітей! дитина ходить у садок із задоволенням. Також задоволені кухнею,садок супер!

,

Всю картину у садку псує єдиний вихователь групи "матіола"!!! в першу чергу через те, що вона постійно бє дітей!!!! постійні крики і залякування у дітей відбиваються нервозністю і дитячими страхами!!!
це просто жах, такий вихователь не має права працювати у дитячому закладі, це порушення всіх норм і прав дитини.... і за побої дітей, це як мінімум кримінальна відповідальність! крім того вона за визначену суму грошей займається в продовж робочого дня з окремими дітьми, батьки, яких платять їй гроші, в той час як інші діти, залишені без уваги!!!

,

А у нашої виховательки сьогодні був нервовий зрив, кидала кріслами, розкидала всі іграшки, дитячий одяг і заставляла все це прибирати дітей, діти налякані, не хочуть до неї ходити, жах!!!!!!!!!!!

,

На рахунок поборів як ви їх називаєте, бо я називаю це батьківською матеріальною підтримкою для своєї дитини, самі бачите в якій ситуації ми живемо, тому що держава на садок виділяє копійки при теперішніх цінах. я цим садком і вихователями дуже задоволена бачу результат дитина розвивається, багато знає віршиків, пісень, і гуляють кожний день навіть у мінусову температуру. Все залежить від вихователів, і не треба по одній групі судити цілий заклад. У нас в групі суперові вихователі. Галина Романівна і Ірина Степанівна дякуємо Вам за наших дітей.

,

зав жахлива, мило посміхається кажучи, що все для діток, насправді...
єдиний + нові меблі
в одній групі діти які майже не вміють говорити, пісяються і повністю самостійні які читають самі, з віковою різницею 2 роки
вихователів вчили працювати в різновікових групах - сказала завідуюча, ( можливо в селі де 5-10 дітей від 2 до 4 років, ну не в групі з 50 як у неї- результат- дітьми не займаються
діти постійно хворіють, в групу приводять з соплями і кашлем
постійні побори 50 кожного місяця в фонд садка і групу, яких просто не видно + постійно "адресні",
до того ж ваша дитина майже стовідсотково захворіє, якщо повезе то раз в місяць, а то і більше, тож додайте 300-500 грн на лікування,
дешевше і корисніше дома сидіти , ходити на гуртки
можливо так всюди, та якщо вам дорога ваша кровиночка, ви не підете в 78

,

Шановна пані завідувачко. З дітьми починаючи з вересня і до травня вихователі груп дуже мало гуляють. Аргумент: не всі діти самостійно одягаються. Однак в більшості садочків Львова з дітьми виходять на прогулянки майже щодня.
Просимо Вас вирішити це питання.

,

Корупція процвітає.
Сьогодні приходила санстанція , по 150грн з групи зібрали на хабар.....

,

Щодо ліжок Ви загнули. Звідти впасти раз плюнути, бортик в 20см, 10см з яких займає матрас....
З дітьми не займаються. Все, що роблять розмальовують розмальовки, цілий рік :) Мій малий і вдома цим може займатись, для цього в садок не потрібно ходити... В інших групах розпитала - займаються хоч трохи.
Кошти не просять а вимагають. "Якщо Ви не хочете допомагати садку, знайдуться на Ваше місце такі, які захочуть допомагати"- так нам сказали на зборах батьківський комітет. Якого вповноважили нам це передати , гарно правда?! :) Чому, якщо ми в садок не ходимо вже кілька місяців ми маємо всеодно здавати кошти? Дитина нічим не користується.....З такими ультиматумами відпадає будь яке бажання допомагати садку. І ще... я не вірю, що держава не виділяє взагалі ніяких коштів на садок!!!

,

.....ну не дивно, що зимою, в мороз, коли собаку з дому не виженеш, дітки не гуляють.......

Садочок один з кращих!!!!!! Про побори тут я навіть не чула!!!! Чудові вихователі.... вдома дитину нічим не нагодуєш, дуже перебірлива, а в садочку їсть абсолютно все, навіть просить добавки..)))) зручні ліжечка, а двохповерхові пристосовані для дітей, впасти з нього можливо тоді, якщо дитина під час сну виконує акробатичні трюки... і до речі, такі переповнені групи, що жодного разі діти на них не спали........))))))) Дитина кожного дня приємно дивує новими знаннями!!!!!! Дякуємо, що піклуєтесь про наших діточок!!!!!

,

Садочок дуже хороший! Маю з чим порівняти бо ходили в інший. А головне, що дитина з задоволенням іде туди і це , як на мене, найбільший плюс! Про які хабарі ви говорите! При поступленні в садочок завідуюча нічого не вимагала, а хто хотів допомогти, то просто купляли, що потрібно для садочку. Звичайно купляли за свої гроші канцтовари, миючі засоби, деякі іграшки, книжки, а покажіть мені садок де цього не робиться?! І взагалі, віддаючи туди дитину, я розуміла і була готова до того що потрібно буде багато чого зробити батькам за власні кошти. Зараз садок відкрився на повний день, звичайно є деякі незручності і для дітей і для вихователів, але думаю що все тимчасово і за кілька місяців все внормується. І взагалі велике дякую завідуючій, яка зробила дуже багато, щоб цей садок запрацював!!!!! Якщо все так погано, то для чого ви водите туди дитину? Через дорогу є "чудовий" садок, "без поборів", "з просторими незадушливими кімнатами" і "непереповненими групами"!

,

і ще у дітей стреси, малі кімнати, спека, задуха, не гуляють.

Постає питання , коли припиниться цей безлад, коли припиняться ці хабарі, коли завідуючі почнуть жити по совісті.

Садок перетворюється на місце відмивання грошей. Наші діти, найсвятіше що у нас є, стають заручниками цих людей, а саме начальниця освіти яка вдає що контролює але нічого не робить, завідувачів, батьків які спонукають до хабарів.

,

Цілий рік садок працював з 9 до 13:00. Приїжджав садовий, помпезне відкриття, все казали буде добре, по тв показували, салюти. І от пройшов рік, відкрили на цілий день, постійно шось не могли владнати з санстанціями. Казали в групі мало бути 26 чоловік, 26 ліжок. Тепер у групі 47 чоловік, завідуюча каже водіть по графіку, 2 дні ті два дні ті. Або чекайте пів року може казначейство проплатить гроші і зроблять ремонт у іншій кімнаті і там буде ще одна група і тоді поділять нашу. От тільки які гарантіі що та група відкриється і що не наберуть знову понад норму.

Як варіант завідуюча пропонує забрати документи, шукати приватний садок, виправдання типу а у сусідньому неменше теж.

Далі вони купують двоповерхові ліжка.

Виховательки скаржуться, при таких уиовах вони не мають змоги і часу приділяти дітям , відповідно вимагають аби діти самі все робили, були самостійними і не забирали час у вихователів якого нема.

Партнеры сайта
Детский сад «Центр детства»
Детский сад «Центр детства»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь