Оценка посетителей
(по 50 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Хочу подякувати завідувачу ДНЗ на адекватну реакцію стосовно моєї критики. Неадекватного "педагога", принаймі зараз, замінили молодою вихователькою Роксоланою від якої діти в захопленні. Також позитивне враження від виховательки за суміцництвом і музичного педагога - зарядка під живе звучання піаніно - це сила + діти завжди нагодовані! А особливо приємне враження, як і у дитини так і в неме особисто, від "дяді Володі". Людина має призвання активне виховання дітей - зарядка на свіжому повітрі + чуйне ставлення до дитини, а в позаурочний час - облагородження дитячих майданчиків (шліфування, малювання всіх елементів дитмайданчика) - таких кадрів потрібно берегти і стимулювати... Одним словом, тішить що в садку є гідні кадри педколективу, треба їх підтримувати і просувати.

,

Свято пройшло гарно. Садочок гарний!

,

Садок Супер!!!

,

Вихователь, яка була на заміні у молодшій групі гарно організувала проведення святкового ранку до Дня Матері ! Дякуємо!!!

,

Шановний, усі хочуть, щоб працювали в садочках молоді вихователі, але молодь іти на таку роботу з нашими дітьми не хоче, я як педагог у школі говорю. Це проблема!!! Молоді люди хочуть гроші а не копійки і нервові стреси. Скоро не буде кому вчити і виховувати нашу малечу. Я садком задоволена, але як на усіх ділянках роботи є непорозуміння.

,

...до попереднього повідомлення...
Нажаль, не вдалось зустрітись стосовно цього інциденту. Розмова із "педагогом" завершилась фантастичною її реплікою: "мені не хватає часу всіма займатись" (с). Якщо дана особа поважного віку не має часу і бажання виконувати свої службові обов'язки, можливо, її варто відправити на заслужений відпочинок, а взамін взяти когось молодшого і енергійнішого. Втім, кадрові питання це прерогатива керівництва закладу з ким ми обов'язково обговоримо даний неприємний інцидент в найблищий час (після мого повернення).

,

У нас виникла неприємна ситуація із вихователем, що працювала на заміні в молодшій групі 11 та 14.05.2018. У звязку із терміновим відрядженням ще 11.05 го я попередив даного "педагога", що дитина не зможе взяти участь у святі "Дня матері" і на даний період буде перебувати у Бабусі. Попередив завчасно, щоб не підірвати виступ дітей. Пані "педагог" сказала, що нехай дитина хоч в понеділок потанцює зі всіма танець із парасольками. Не питання, привезли парасольку, залишили дитину в дитсадку, а ввечері забрали її в сльозах. Виявляється, дана особа цілий день обмежувала і дискримінувала мою дитину. Коли всі танцювали із парасольками, моїй дитині заборонили брати у цьому участь, коли вся група готувала подарунок матерям (оригамі чи щось схоже), "досвідчений педагог" заборонила їй робити це зі всіма дітьми і, навіть, не дозволила взяти листочок. Цілий день дитина не займалась за загально-освітньою програмою зі всією групою і відчуває себе ображеною...

,

В садку є шахи, там займаються діти віком від 4до 6 років, завідуюча на зібраннях говорила і англійська і танці є. В садку усе ОК! Молодці, керівник і працівники- успіхів вам усім.

,

Садочком та вихователями дуже задоволені, насамперед тому що дитині подобається. Ми перейшли з приватного садочку, куди дитина не охоче ходила, а тут із задоволенням хоче ходити і в чергові групи де інші вихователі також іде. А з дитиною потрібно займатися і дома та повторювати вірші, це обов'язок батьків. Гуртки добровільні а не примусові шкода що у цьму році немає гуртка по шахах, ми би щей туди ходили. Вихователі молодці!!!

,

Дітей в молодшій групі і у всіх групах цього дитячого садка дуже багато і усі вихователі максимально віддаються роботі доглядаючи за маленькими дітками, робота дуже, дуже важка. Одного разу я прийшла зразу після вечері, діти збиралися на вулицю, я напросилася їм допомогти одягнути дітей, то це КАРАУЛ!!!!! важко!!!! Але працівники вправно давали раду дітям. Прийдіть і допоможіть а не пліткуйте. Вони два рази на день гуляють. А ранок осені після ясельок, після літнього відпочинку із дітьми трьохрічками їм вдався!!!!! А чому ви віршик із своєю дитиною не вивчили, не маєте часу чи бажання?А на чому дивляться мультики, якщо у них в групах телевізорів немає????? Це брехня! Вихователь і няня-МОЛОДЦІ, дякую за дитину.

,

Минулого року ми ходили в ясельну групу, вихователь Марія Миколаївна дуже хороша, діти були доглянуті, нагодовані, зайняті. Цього року ми водимо в молодшу групу, вихователь інша, ми нею дуже незадоволені! Гуртки добровільно-примусові, якщо не даєш тоді Вона починає маніпулювати дитиною. Дітьми займається погано, свято осені підготувала жахливо, діти жодного віршика не розказали. У вільний час дивляться мультфільми. Остання капля мого обурення було те що на свято Миколая подаровані подарунки дітям не позволили забрати додому, і вона в дитини яка плакала забрала подарунок і сказа що подарунок має бути в групі. Це поведінка нормального вихователя? Ми задумуємось про зміну дитячого садка. Нікому не раджу цей садок!

,

Садок гарний. Директор Мирослава Ярославівна жінка серйозна, вміє організувати, дбає за роботу та належний догляд за нашими дітьми. Дякуємо Вам.

,

Гарний садок!

,

Який гарний садочок, усі привітні! Директор та батьки на зібраннях, на ранках закликають голосувати за ПРОЕКТ#42. Молодці, НЕ байдужі! Усі голосуємо, це ж для наших дітей!!!

,

В садочку виховується двоє дітей, дітям тепло, ситно, затишно, два рази на день вони гуляють хоча і зима. А ще коли забираю швидше то діти завжди зайняті або гуртки, або з вихователями ліплять, складають конструктор ЛЄГО. Усі молодці. Дякую за дітей.

,

Хочу висловити величезну подяку вихователям Ірині Володимирівній та Світлані Григорівній! Це вихователі з великої букви, вихователі, яким приношу доземний уклін за виховання моєї донечки. Іх виступи завжди викликали у батьків сльози на очах. Ще раз висловлюю величезну подяку ПРЕКРАСНИМ ВИХОВАТЕЛЯМ!!!!

,

дуже вдячні нашим вихователям Світлані Григорівні та Ірині Володимирівні за прекрасну роботу протягом трьох років щодо виховання наших дітей. Деякі діти навіть в школу не хочуть іти без своїх вихователів.Ви чуйні, добрі, сердечні, як до наших дітей так і до нас батьків. Щастя вам, здоров'я та хороших батьків, тому, що дітей ви і так любите.

,

Хороший садок. Завідуюча підібрала ідеальний колектив. Справді, всі на свому місці. Велике дякую вихователю Наталі Ігорівні. Це просто педагог від Бога. Вміє і навчити, і похвалити, і дитина її неймовірно любить. Кожне свято - це фурор!!! Все на найвищому рівні! П. Галі теж дякуємо, адже це вона допомагає в організації ранків. Також дівчинка психолог хороша, як каже мала- пані Софійка.
Одним словом, із садочком нам неймовірно пощастило!!!
Ще раз дякую педагогам за їх нелегку працю!

,

Надзвичайно задоволені цим садочком. Дитина розвивається, вчиться, завжди з радістю біжить в садок. Вихователі Руслана та Мар'яна (з ясель) займаються дітьми, мають великий авторитет серед них. Навіть коли пізніше забираємо малого, бачимо, що він не просто бігає, а реалізований чимось цікавим та корисним разом з вихователькою. А які свята вони організовують з тими малюками, мило любуватись. Няню Оксану теж дітки люблять, вона слідкує за чистотою, щоб всі були нагодовані, завжди акуратно поскладає речі в шафці. Навіть з таким мізерним фінансуванням дошкільних закладів ці люди роблять комфорт та затишок для наших дітей, роблять усе можливе та неможливе, щоб дітки відчували себе бажаними, та хотіли йти в садочок. Дякую Вам за таку важливу та нелегку роботу!

,

Дуже задоволена цим садочком. Сьогодні по телебаченні показували наших дітей, які займаються на гуртку шахів!!! Мер міста Андрій Садовий приїзджав до них! Ось як працює наш садочок! Завідуюча і працівники молодці. Успіхів Вам!

,

Очень благодарны нашему воспитателю Наталье Игоревне и няне Людмиле. Для ребёнка они стали как родные.
Возможно, в садике есть некоторые недостатки, как и во всех. Но ребёнок бежит туда с радостью, развивается, общается, хорошо кушает (хотя всегда были проблемы с едой), получает внимание и тепло, и для нас это счастье.
Заведующая вызывает уважение, всегда приветлива.
Взяток нет. Дети в садике проводят больше времени, чем дома, поэтому ничего страшного, если родители иногда соберут деньги для уюта и нужд группы.

,

Водила дитину у цей дошкільний заклад у 2013 році, зараз вона в 37 школі вчиться дуже добре, знання дав цей садочок.Дякую Вам. Ви не знаєте скільки коштують потреби у державній школі то на те, то на інше, ого-го і дійсно зараз не той час, але це ж наші діти, в приватному садку оплата 2000 на місяць і також на потреби... На рахунок цього садка - другу дитину у 2015 році віддаю саме сюди і тільки сюди в ясельну групу. На миючі потрібно, це ж гігієна дитини, а канцтовари вихователі збирали тільки у серпні - один раз на рік і все. На рахунок харчування, ви помиляєтесь, читайте меню... В мене запитання, який вихователь за догляд вимагає віддяки, напишіть ім'я, не хочу щоб моя дитина до неї потрапила.

,

Жахливий садочок! Постійні грошові побори, то на те ,то на інше, можливо досить зараз не той час. Погоджуюсь, потрібно на концтовари, але навіщо здавати постійно на миючі засоби? Щоб за дитиною дивилися потрібно віддячувати. Харчування взагалі дивне. На один день може бути і риба, і м'ясо, а на інший тільни бурячок!? Читаючі хвалебні оди, я немогла не написати і поділитися своїми враженнями про "супер" садочок.

,

Садочок суперовий.
Задоволена кожним вихователем.Ходило двоє діток.
Результат: в школі вчителі молодших класів дивувуються,що діти мають такі знання і відвідували лише садочок.Вихователі чудові.Моі діти ходили до різних вих.,і на жодного не жалілись.Іх любили і вони любили.
Дуже гарні свята влаштовували,дітки були підготовлені.Звичайно свято залежить і від батьків( були батьки,які не хотіли одягати св.діток в костюмчик,тому бувало,що захід не так святково виглядав).
На передодні дня Незалежності, при умові гарної днини,Музична Галя влаштовувала дітям і пересічним людям справжнє свято з музикою і танцями.Десь маю на телефоні.
Гроші на ремонти здавали( думаю це скрізь таке). Не знаю, як кому пощастило,особисто мені за кожну дитину ,аби прийняли в садочок,тре було платити і не малі суми, але садочок мене потішив.Директор судовий,але добре справляється зі св.роботою.Тямущий керівник.Дійсно піклується про садочок.

,

Мирослава Ярославівна, щиро вдячні Вам за вашу людяність, порядність, за те, що у нашому садочку завжди дітям тепло, затишно. Ви керівник на своєму місці.

,

Знаю цей садок років з десять,так що маю з чим порівнювати,Мирослава Ярославівна-першокласний менеджер,який при недостатньому фінансуванні держави зумів не тільки утримувати садок в належному стані,а й удосконалювати його.А батькам,що жаліються на "побори" в садочку можу сказати одне- невже Ви небажаєте ,щоб ваші ж діти були в хороших умовах,в сухих і чистих приміщеннях? А якщо маєте сумніви куди дівають гроші на ремонт-ідіть в батьківскі колективи і контролюйте дане питання особисто .Ми живемо в державі,яка виділяє гроші на ремонти органів державної влади,на садочки та школи невистачає коштів,так що тут не садок потрібно звинувачувати ,а владу.Дякую колективу за їхню працю!!!!!

,

Дуже хороші враження про даний садочок! Завідувач - пані Мирослава, досить приємна людина, яка вміє тримати порядок та дисципліну у садочку. Їжа- по словах дитини, смачна. Звичайно, що на ремонти гроші здаємо, але в розумних межах. При вступі в садочок хабарів ніяких не давали. Марія Миколаївна- надзвичайно хороша вихователька, я завжди впевнена що моя дитина і нагодована і припильнована.

,

На перший погляд садок нормальний.Завідуюча страшна жінка дисципліну тримає добре ,нікому не дає спуску .Хочу висловити подяку п.Марії Миколаївнії за підтримання дисциаліни та особливий підхід до дітей!

,

логопедична група найкраща в садку, вихователі дуже опікують діток вчать приділяють велику їм любов і заботу. Дякую дівчаткам і нашій завідуючій за тепло і догляд, ми із задоволенням в садок ходимо.

,

Я перевів дитину з іншого дитячого садка Франківського району, дуже задоволений, не порівняти з попереднім, завідуюча сама зателефонувала і повідомила що є місце, так як з вересня перевела дітей в іншу групу. Дуже дякую! В садок, не завідуючій а своїй дитині купив канцтовари і все. Про те що потрібно ще щось навіть ніякого натяку не було. В садку і на території чисто, смачно готують, а вихователь пані Марія найкраща.

,

я воджу дитину в садкову групу і не розумію коментарів про якісь хабарі, дарунки в бік завдувача, адміністрації, від мене нічого не брали і навіть не просили ніякої допомоги для садка....
Як може бути садок гарний, а завідувач жах, яка голова, така і робота в нашому садочку, я так аналізую і не тільки я....

,

Садочок гарний а завідувач просто жах...

,

Зветраюсь до завідуючої!!!Зверніть Увагу на підготовку старшої групи до школи за програмою Впевнений Старт,тому що після останніх батьківський зборів нас переконали ,що наші діти"трудні та важкі і з ними не дають ради",а так їх не навчать читати(букви діти знають уже давно та цифри також),а лише можливо по складам ,в залежності від здібностей дитини та в окремих випадках по побажаннях батьків.Хоча вихователь в індивідуальному "платному порядку"займається з кількома дітьми під час роботи в садочку,коли решта дітей невідомо чим займається.Хоче мати платні уроки,не маю нічого проти ,але не в межах садочку!!!Гроші на всі потреби ми здаємо,в тому числі і на нові подушки,постіль,фарбування ,меблі та інші ремонтні роботи,методичну літературу і т/п, подарунки на усі свята ,як в більшості закладах!!!Є і хороші сторони-харчування,частвова дисципліна з персоналом.Негатив-це те що у нас не має тривалий час двох вихователів,що і відображає картину недопрацювань!!

,

та скільки можна дерти із батьків кошти, то я неможу зрозуміти дитина в садочку чи в універі вчиться за пів семестру ніби і заплатили вже, то ремонт, то взятка завідуючій, то свято вчителя, то канцтовари, то знову ремонт... то просто жах, а ремонт в садочку то мінімум 300-500,700 грн, схаменіться та якщо людина має багато грошей то дає в приватні садки, а не в державні.Завідуючу звільнити, бо так неможливо більше

,

У нашому садочку ті самі проблеми.Є мінуси й плюси.Бажаю батькам відстоювати свої права і не боятися за своїх дітей.

,

Мій син ходив у цей садок до логопедичної групи і я була дуже задоволена. Ми і після закінчення садочка туди навідуємося. Завідувач чудовий менеджер, бо без хорошого керівництва неможливо тримати садок у належному стані.

,

ми відходили в цей садочок 4,5 років. Бажаю всім батькам таких вихователів та вчителів для Ваших діток! наша пані Галя (так називала її моя дитина) це просто вихователька від Бога. Дуже Вам, п.Галю, ще раз дякуємо. На жаль, Львівських діток вона вже не виховує. Завідувач дійсно сувора до своїх працівників жінка. Але діти її поважають. Спілкування з нею для мене було приємніше, ніж із завідувачем школи-садочку "Арніка". Страшна нахаба! Вцілому гарний садочок!

,

Дитина ходить в садочок з задоволенням. Вихователі : Галина Романівна і Олена Володимирівна - чудові люди і педагоги. А няню - пані Дозя (так її називають діти), моя дитина , як прийшла в садочок, то називала "Бабуся". Дитина завжди чиста, доглянута, акуратно зачесана. Щодо самого приміщення садочка, то він "трішки" совдеповський. Хотілося б просторішого приміщення, сучасних ігрових майданчиків... А назагал я задоволена!!!

,

садочок,хороший.вихователі у логопедичній групі,також.а ось.вихователь Світлана Григорівна,це дійсно жах!

,

Вихователі супер, садок супер єдине завідуюча страшня взаточнеца будує хату за взятки

,

Як на мою думку,садок цілком нормальний! В мене вже друга дитина ходить туди, хоча нам ближче садок № 7, але я віддала перевагу цьому. Вихователі , зокрема п. Ліда, п. Галина , (логопедична група), п. Галина (музика), логопед - п. Оля (це були вихователі старшої дитини, яка вже навчається у шостому класі, котру вони ще досі пам"ятають ). А друга дитина- ходить у групу, як написала , мабуть якась мама з нашої групи, де вихователі п. Світлана і п. Ірина, так на мою думку, в нас у групі є і мами, які курять,то що їм теж не приводити своїх дітеї у групу? Я не курю, але особисте вихователів мене не хвилює, мені цілком достатньо, що моя дитина стала дисциплінованою, доглянутою, а в кого є свої забаганки, то у м. Львові є багато дошкільних закладів гарного рівня (питання, якщо ви так любите свою дитину,чому не дали відразу її в ці заклади?) Шановний колектив велике вам дякую!

,

Садочок один з найкращих, я особисто, дуже задоволена, хороші вихователі, няні, зокрема Марія Миколаївна, порядок, смачна їжа, чого ще хотіти. Мою дитину в перші дні няня на руках носила, щоб він не плакав, в групі навіть акваріум є. І завідуюча- молодець, слідкує за порядком і дисципліною.

,

садочок хороший виховатилі привітні добрі ...водила туди дитину,її багатому навчили і в школі вона відмінниця..

,

Уже друга дитина в садочку, при влаштуванні проблем не було, завідуюча попросила купити дві банки фарби ось і все.
Діти ходять гарно, садком задоволені, приміщення усі дуже теплі, сирості ніде немає, у групах зроблений ремонт, сантехніка нова, як вони собі дають раду? Молодці. Щиро вдячна за садок.

,

В садок воджу сина з червня 2011 р.,медсестри не бачив, а от завідуюча строга жінка, з характером, фахівець сильний, менеджер, який вишліфувала садок!!! Кажуть мешканці, що він був колись дуже занедбаний.
Якщо не буде думати керівник як в наш час вижити, здерти, наші діти будуть перебувати 12 годин в такому садочку, як наша держава.
Наша родина дякує завідуючій, персоналу за догляд за нашим сином, за такий теплий, затишний садок.

,

Даремно Ви так аналізуєте, робота у садку поставлена добре, майданчики, групи, харчування, заняття, все добре, а завідуюча максимально слідкує за добробутом дітей у садку, вихователі свідомі, дбайливі, я усім задоволена, головне що сину мому добре.

,

Дійсно, подивитися на вихователя Світлану Григорівну, від якої постійно смердить цигарками, дитина бридиться до неї підійти, плаче, а Світлана каже іди плач у туалет, хіба це вчинки педагога, чому на таку виховательку не реагує завідуюча? Якщо буде ще якийсь інцидент, напишу письмову скаргу у відділ освіти.

,

ужас у медсестри халат завжди брудний завідуюча голодна на гроші,тільки дивиться з кого що можна здерти...Нормальних вихователів одиниці.

,

Садочок супер

,

Садок супер)

Партнеры сайта
Детский сад «I-Kids»
Детский сад «I-Kids»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь