Оценка посетителей
(по 15 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Садочок сподобався з першого відвідування. Все по-домашньому затишне. Вихователі - супер! Стараються знайти підхід до дитини, говорять на що потрібно звернути увагу, завжди привітні та усміхнені.

,

Дуже хороший садок. Діти відходили 4 роки дуже задоволені. Хороші вхователі і завідуюча.

,

1. М ісцезнаходження "-" 2 входи в садок. Кожного разу боїшся що вихователька недогледить дитину і вона вийде за межі садочку. "+" територія зелена, не дуже сонячна. 2.Будівля: "-" спочатку роблять ремонт в кабінетах персоналу (завідуючої, завскладу, і т.д.) вікна в підвалах...в групах - за залишковим методом Відсутній зал для занять музикою і фізкультурою.3. Персонал "+" є хороші вихователі "-" є мстиві вихователі. Якщо робиш їм зауваження, то все потім відбивається на твоїй дитині. На прогулянках зовсім не займаються дітьми. 4. Виховний процес "-" все що пообіцяють: медодики, інновації і т.п. - лише обіцянки. Англійської не вчать. 5.Здоровя дітей - тут ним ніхто не цікавиться. Вихователі приймають хворих дітей в групу. Періодично роблять протяги в групах, коли діти в них і знаходяться. Мені навіть здається що в них це метод боротьби - чим менше дітей - тим менше роботи.6.Харчування: "-" інколи вивишуть меню, але це буває дуже рідко.

,

Гарний, якийсь навіть домашній садок я би сказала . Вихователь Марія Миколаївна дуже гарна людина, дуже рада що мою дитину виховує саме вона.

,

садік просто клас аособливо Ніколин І.O.

,

Садочок маленький компактний. З позитиву- гарне харчування, вихователі та няні-дуже хороші(Працюють з дітками з душею).Особливо хочу відмітити Оксану Іваніву,Лесю Романівну,Іванну Іванівну. З негативу - дійсно мало місця для діток(відсутність актового залу, та спалень.) Завідуюча-неприємна хабарниця. Садочок Хороший ,та вступний внесок 1000-1500грн. неадекватний.

,

Помещение старое и кадры тоже, но результат воспитания детей в этом садике неплохой!

,

Незнаю,як вам дорогі мамочки,але мені здається,що головне щоб дитині було добре в тому садочку!Дала свого малого,і він задоволений,навпаки цікаво спати на розкладачці))),це ж тільки на рік!А що до внеску,то мені взагалі нічого не казали,і ніяких грошей я не давала!Просто дали список на хімію,для прання та миття!А взагалом садачок не має ремонту бо держава така!Зараз будемо займатись питанням про встановлення вікон...

,

Хочу забрати дитину з цього садочку.Їдять,сплять,граються в одному приміщенні.А гроші за вступ загнули 1000 грн.Бо зробили ремонт в молодшій групі.Хоч ми йшли в середню теж мали здати.
З плюсів хороша вихователь Марія Миколаївна-добра і людяна...Харчування теж хороше.Але внесок не вартує тих умов...

,

За такі гроші,які дре завідуюча,умови б могли бути кращі.Вихователі і харчування хороші.

,

думаю віддати свою донечку в цей садок...була в приміщені-сподобалось, в коридорі пахло смачно( мабуть обідом) і зовсім не туалетом...

,

Цього року віддала в цей садочок малечу.
Вихователька дуже хороша (Леся Романівна), малий з першого дня ходить без жодних плачів в садок. Каже, що там "файно", зранку аж спішить в садок, а для мене це найважливіший показник (а не стан побілки і т.п., ІМХО). І запаху поганого досі не помічала
Ремонт якраз закінчили - в приміщенні для молодшої групи.
Питання з розкладачками поки що мене не дуже хвилює, бо перший рік і так не планую залишати на сон, ходимо на пів дня.
Тому наразі всім задоволена, мені підходить

,

Прийшли записати дитину в садок, почули в коридорі різкий запах туалету, навіть не дійшли до кабінету завідуючої. Враження жахливі.

,

Умови жахливі,вихователі теж не дуже...

,

старий, без ремонту, діти мучаються один рік на розкладачках......вихователі різні...

Партнеры сайта
Детский сад «I-Kids»
Детский сад «I-Kids»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь