Оценка посетителей
(по 64 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Відвідуємо на даний час ДНЗ 95. Дуже гарний садочок. Чистий, охайний. Хороший колектив. Особливо хочеться відмітити вихователя групи Сонечко, Зуб Вікторію Йосипівну. Неймовірно щира, доброзичлива, і любляча вихователька. Її обожнюють всі діти в групі, а вона їх. В кінці дня дітей забираємо як салону краси, гарно заплетених, чистих і з посмішкою на обличчі. Дуже рада, що моя дитина навчається в даному садочку. Р.S І побільше нам таких вихователів

,

Сьогодні у нашій старшій групі було новорічне свято, це-свято для всієї нашої сім'ї, дітей, свято, коли радіє душа.нам все дуже сподобалося, Хочу подякувати усім, хто долучився до його організації, а найбільша дяка нашій улюбленій і найкращій виховательці Ользі Михайлівній за її постійний труд, працелюбність, повну відданість своїй роботі, турботу про наших діток. Ви - педагог від Бога... Всьому колективу веселих свят.

,

мій син ходить вже другий рік, щодень біжить в садок з нетерпінням,наступного року йдемо в школу,дуже хороша наша вихователька, ввічлива, син її любить, приємні працівники, садок розквітає з кожним роком. Усім дякую за працю і турботу про діток.

,

Щиро дякую за виховання моєї другої дитини в садку 95. Я з чоловіком спокійна була на роботі, коли доця була у вас. Зараз ми відпочиваємо на морі і ми бачимо розвиток нашої дитини серед інших дітей - одноліток. Вона вміє організувати дітей на різні ігри, співає, малює, танцює. Інші батьки також це бачать. Дякуємо ВАм за турботу, за знання, за артестичність, яку ви відкрили у нашої дитини. За ті 4 роки ви так багато зробили для дітей. Ваша праця - буде оцінена....Щоб до вас йшли добрі діти та щирі батьки. ЗДОРОВ'Я УСІМ!

,

На даний момент я садочком задоволена, хоча син ходить лише в ясельну групу. Садочок чистий, відремонтований, відношенням до моєї дитини я задоволена. Так, були нюанси з вихователькою, але всі питання вирішуються через розмову з нею, а не поливанням брудом в коментах і в оцінці садочку. Величезне спасибі вих. Вікторії Йосипівні, з якою син дуже добре знайшов спільну мову, що сприяло легшій адаптації до садочка.
Шановні батьки, якщо вас чимось не влаштовує садок, умови, педагоги і т.п, ви можете висловити тут своє "фе". Але до чого БК зі своїми поборами? Чому мамочки з БК впливають на ваші оцінки садочку? Ці питання також повинні вирішуватися в межах групи, а не виноситися на сайт і впливати на оцінку садочку (я не з БК, і БК в нашій групі теж незадоволена, але намагаюсь дати садочку адекватну оцінку, а не на емоціях).
Дякую!

,

Вчора у нашій групі був випускний. Рівень підготовки дітей надзвичайно високий.У мене слів бракує,щоби передати ті емоції, які переповнювали мене і моїх рідних. Наша вихователька... Як ми далі без неї, не уявляємо..... Вона як ясне сонечко для наших діточок, добра, чуйна, ввічлива, гуманна. Дякуємо завідувачу за красивий і зразковий садок і таких хороших педагогів,тому що їх робота безцінна. Низький уклін усім за вашу невтомно і важку працю. Любимо усіх і бажаємо чемних діток, а також мудрих і ВИХОВАНИХ батьків!!! Любимо наш садок, бо він один такий чудовий на весь Львів!

,

Мала нині змогу забирати внучку з садка, а вона - не хоче йти додому. Діти з радістю бавляться на майданчиках, щось між собою говорять і всі розуміють один одного. У кожної дитини - є свої друзі та подружки.
Дякую всім за роботу і піклування. Діти мають де і чим бавитись. Молодці ті батьки, які дають дітей в садки, бо діти там вчаться дружити і ділитись.

,

Я така сама мама, як усі. Інколи і моя дитина в яслах плакала і через декілька хвилин переставала плакати. А у вас вдома вона не плаче. Зараз у нас є все добре. Ходять у садок і сусідські діти. Ведуть сюди і тих дітей, де виховувались їх братики і сестрички. Батьки часто гуляють на першому майданчику і вільно між собою говорять. Багато з цих батьків з вдячністю говорять про працівників садка. Не чорніть цю роботу. Така робота дуже важка. Таке може писати та людина, яка нічим не занята.

,

Спасибі велике,Надіїї Олексіївні,вихователь від Бога.Чуйна,справедлива,добра,друга мама нашим діткам,що найголовніше, для наших дітей.А про все решта,без коментарів...

,

Так,я згідна,міняється фантик а начинка та сама.Ніде в садочках немає такого безладу та "самодіяльності".-Сьогодні заберіть дітей до третьої; -Ми сьогодні до четвертої години і т.д.Не забрали до шостої,вже на вулиці з дитиною коло брами вас чекають із "квадратними очима",як так пізно ви посміли?Можна багато говорити,але одним словом БЕЗЛАД.Завідувач,звісно не реагує,бо у них панібратство!

,

Всі ці ремонти,клумби,паркан...звісно є зміни на краще.Та немає змін у пед.колективі.Сама завідувачка не хоче щось змінювати.Діти,які пройшли через ясельну групу - пройшли концлагер.Давно пора її вигнати,вона не те,що виховувати а й спілкуватись нормально не вміє.Дітки відірвані від матері,потребують ласки та любові, а вона кричить на дітей як не адекватна,та ще й позадниці може дати.Та завідувачка не бачить,а навіщо їй це?сама недавно така була,краще для звітності та відмивання грошей,ще раз фасад пофарбувати.

,

Мені подобається цей садочок, наша вихователька, з нашими дітками займаються, а ми,як батьки,допомагаємо і підтримуємо, щоби нашим діткам було комфортно у садочку.

,

Ніколи ще нікому не було вгоджено. Мені інколи і не потрібно питати у вихователя чим займалась моя дитина у групі. Інформація. дитячі малюнки чи поробки з пластиліну усе виставлено для батьків. У кого краще. у кого гірше, але навчальна програма проводиться. Діти усі різні, як і батьки так і їх думки. а вихователька завжди всіх дітей підбадьорує.... Донька моя то співає. то слова підбирає, бо говорять у групі про овочі. фрукти, дитячий садок, тварин. Ви думаєте що це все не серйозно. Та в садку діти пізнають світ та здобувають знання через гру. Дякую вихователям за наших дітей.

,

Без коментарів мабуть.... Ремонти , вікна , і т.д. і т.п. можливо це і все що є хорошим у цьому садку!!!! Погоджуюсь на деякі коментарі про приміщення в який займаються самі молодші!!!!! Ще б туди поставили пральну машину і газову плиту........ Нікому не раджу!

,

Вже і моя друга дитина у садку. Перші дні для нашої дитини були у тривозі, бо- ми найрідніш її чомусь залишили з чужими тьотями. День, другий. А тепер вже другий тиждень синочок іде, щось белькоче своїм друзям, які практично нічого не говорять, та якось з усіма порозумівся. Дякую вихователям групи, медсестрі, усім хто нас дорослих заспокоював. Хто казав, що треба дати дитині час. Тож матусі, все буде добре з нашими дітьми. Треба лише набратись терпіння. У цьому садку чисто, естетично та затишно. Молодці працівники!

,

Відносила документи мої дитини на зарахування у садок. Усі на канікулах. а ремонтники працюють. З часу останніх відвідин садка пройшло 7 років, бо вже старший скоро школу закінчить. Зміни на позитив значні. Садок розширився. розбудувався. Добре, що в нашому окрузі проблема з зарахуванням до садка краща, як у інших районах. З ігрових майданчиків нехотілося дітям йти. Коли старший ходив, то таких споруд не було. Молодці. Дякую.

,

Садок хороший, доглянутий. А наша вихователька, Надія Олексіївна, просто друга мама для наших дітей. Але видно, що бракує педагогів, бо у нас в групі постійно замість вихователя працює медсестра. Хіба це правильно?

,

Я, як хресна одного з вихованців часто забираю похресника з садочка і бачу, як той чи інший батько допомагає впорядкувати прогулянковий майданчик наймолодших дошкільнят. Прикро, що у садках працюють практично одні жінки. Можливо цей мужчина допомагав щось робити а ви вже засуджуєте. Погоджуюсь, що при дітях не палять. Але чи ми всі такі стримані. Виховані. Думаю. що керівництво це також не одобрить. Але ,як ми бачимо саме у цьому садку ще ведуться ремонтні роботи ззовні будівлі та на території. Садок просто розквітає. До цього треба докласти зусиль. Чи ми як батьки приходили малювати споруди, чи робили лавочки і столики, чи носили пісок у пісочниці. Зараз літо, а майданчики доглянуті, пофарбовані. Це для наших дітей роблять жінки - працівники. Спасибі ВАМ!

,

мені не подобається коли прихожу за своєю трирічною дитиною а на майданчику стоїть якийсь мужчина і при дітях курить сигарети. вихователька мовчить. їй всеодно. на що дивиться керівництво садка?

,

Чистота та порядок на території. Зеленіє посіяна трава. На клумбах квітнуть іриси. Все це доглядають працівники садка. І пісок завезли - підготовка до літа. Недавно свято МАТЕРІ будо - море задоволення у всіх. Старша дитина вчить вірші про садок ( до випускного балу готується), а молодша - про ягідки...Буде 1 червня - знову свято для дітей...І завжди рух...Так ростуть наші діти, так розвиваються...Добре що садки відновлюють та розширяють. Дякую всім за роботу та турботу...

,

Сьогодні їхала у трамваї по Гайдамацькій. Кожен з нас має клопоти до Великодня. Глянула на дитячий садок і задивилась. На вікнах цікаві малюнки до весняної тематики, бо це ж будівля. де є діти. Недавно лише працівники розгортали землю під клумби, а вже встигли декоративні насадження посадити. Молодці. Здоров'я усім працівникам цього садочку та Веселих усім Великодніх свят.

,

Минулого тижня у садку було свято для родин - це осінній ярмарок! Потішились з нашими дітьми, відпочили душевно. Ще додому принесли смачненьку вечерю. Така підготовка здружила мене з батьками дітей моєї групи. Чекаємо на Андріївські вечорниці.
P.S. Мій старшенький вже у 5 класі, що садок, що територію не впізнав. Ви молодці!

,

Прошу не чіпати Ірину Станіславівну!!! Моя донька провчилась в логопедичній групі 1 рік і нормально пішла до школи, як всі діти. А прийшла в садок з незрозумілою мовою. Знаю, що логопед повністю віддає себе роботі і любить дітей.
Дякую Вам, Ірино Станіславівно.

,

Добрий день!Моя донечка відвідує цей садочок.Що можу про нього сказати? Садочок №95-це мрія кожної турботливої мами. В садочку працюють дбайливі, кваліфіковані працівники роботу яких я бачу кожний день, коли забираю донечку : "А нам, сьогодні розповідали про подорож дощової краплинки, а ще ми її малювали, ми ще й пісеньку нову вивчили",- і так всю дорогу додому, кожного дня -нові знання..Стосовно хабаря я тут прочитала, то можу сказати, що це просто абсурд. Якщо ми і здаємо якісь кошти, то лише з власної ініціативи, і заради покращення умов нашим дітям.А взагалі ,недавно в садочку відбулися загальнобатьківські збори, де завідувач ДНЗ Галина Петрівна ,проінформувала нас про надходження та використання коштів та ряд робіт, які були проведені протягом року. Я думаю, що не лише я ,а й усі батьки бачать зміни в садку і це все завдяки Галині Петрівні, яка вкладає в цей садок всю душу і серце. Побільше б таких керівників.
Дай Бог всім працівникам цього садка міцного здоров'я і терпіння!!!

,

Хто відвідує ДНЗ №95, то бачить значні зміни всередині закладу, ззовні та на усій території протягом трьох років. На загальних садкових зборах, групових зборах на інформаційному табло ми, як батьківський комітет постійно інформуємо усіх батьків про обсяги виконання робіт, про різні закупівлі для покращення навчальної бази для дітей. Ми - батьки, довіряємо Вам найдорожче - це наших дітей. Ми спільно працюємо для цих дітей, для цього закладу, бо і менші дітки також прийдуть до ВАС. Здоров'я усім.

,

Щоб потрапити у садок потрібно дати хабар від 1000-2000 грн дивляться по можливостях.
Поганий садок, не рекомендую, приміщення малі, в одній невеликій кімнаті, діти їдять, сплять і бавляться, спальні місця відгородженні меблями...
Дітей з особливими потребами нічого не вчать, вони просто відбувають час.
Діти перебувають разом звичайні і з особливими потребами, збори для батьків рідко, свята лише для звичайних дітей, батьки дітей з особливими потребами там почувають себе зайвими...

,

Садок жахливий. І як садок для дітей з ЗПР повністю НЕ підходить.
Хто ще думає чи йти туди, то ВТІКАЙТЕ, там жахливо.
Кілька раз заставала, що ціла група дітей самі.
Вихователі не компетентні, стара освіта, не хочуть вчитися.

НЕМАЄ фахівців, компетентних (які б відвідували різні психолого-логопедичні семінари, щодо аутизму, синдрому Дауна, Аспергера і т.д. і т.п., як я побачила, про ці терміни вони чують мало не вперше від батьків...це просто немислимо!)
Вихователі, а зокрема, логопед Ірина Станіславівіна, про педагогічну етику, взагалі не чули. Обговорюють з батьками проблеми інших дітей, що протизаконно(!) Розголошують різні конкретні ситуації з дітьми. У мому випадку це було так мені говорила на іншу дитину, що ось який він "важкий", робить те і те, Вам ще пощастило,що Ваш не такий, а у свою чергу матері того хлопчика, на мене говорили, що мій син "важкий"...Це нормально..?
Кілька раз я бачила синці на тілі, що це питаю, а ми думали, він вже прийшов із сенцем на шиї(!)

,

Моя донька ходила в цей садочок. Садок - хороший. У нас була невелика група, завжди чисто, тепло. Усі діти були доглянуті, чисті. Донька завжди із задоволенням бігла в садок. Дякую вихователю Оксані Михайлівні за її роботу. Весь персонал працює професійно. Гроші збирають всюди, повірте - садок у порівнянні із школою це лише квіточки.

,

дівчатка ну дійсно ви бачили ті гошки, а рушнички якими витирають наших діток а постіль??????????????? я бачила((((((((((((((в групи дійсно не хочуть пускати в ясельній групі дійсно концлагер!!!!!!!!!!
а що робити з тим що діти ходять хворі в садочок я вже не знаю, батьки вранці закривають на силу рот дітям щоб ніхто не чув як діти кашляють а вихователі підтверджують що діти дійсно ходять хворі але ніхто нічого не робить(((((((((((((((

,

Люди, інколи такі дурниці пишуть, що жах. Моя дитина садочком дуже задоволена і я теж. А що гроші збирають? Так назвіть, хоч один садок, куди можна піти і де не збирають грошей. Якщо садок не подобається, змініть його а дурниць нема чого писати. Вихователі хороші) А то що не пускають батьків до групової кімнати чи вбиральні то правильно , тому що вихователі проходять медичний огляд регулярноа такі мудрі татусі навояд чи руки вимиють перш ніж за руку своє дитинча взяти .

,

Вітаю весь колектив дитячого садка з днем педагога. Від усієї душі бажаю вам добра, здоров'я, щастя, радості, наснаги й натхнення нових творчих здобутків у вашій роботі на благо людей.

,

моя дитина також плакала, коли почала ходити в садок, це нормальна реакція дитини, яка 2 роки бачила маму і люблячих родичів. Я як прийшла на свою роботу, мені теж було важко, незатишно, поки не звикла, а ви уявіть собі, що робиться з маленькою дитиною, яка не тільки не може зрозуміти, що з нею робиться, але й сказати.
Не чорніть важку роботу вихователів.

,

моя дитина ходить в садок на протязі двох років. Не можу зрозуміти,як батьки могли потрапити самостійно в групу та ще й в туалет!!! Завідуюча проводить огляд груп, вбиралень після загальних батьківських зборів для усіх батьків.А після канікул зборів ще не було!
За весь цей час, що ми відвідуємо садок.я задоволена як роботою вихователів, так і харчуванням.

,

Ті хто пише що цей садок хороший,мабуть взагалі не мають поняття,що таке садок,або може це самі працівники ставлять такі коменти.Згідно законодавства,батьки мають право перевірити кухню,в яких умовах і що її дитині готують,ліжко на якому вона спить,туалет та ін.навіть встановити камеру відео нагляду.У садку №95,це не дозволяється!!!Тому що там все робиться для оболочки, показухи для перевірки.а з батьків в середину ніхто і не заглянув.

,

це конц лагер а не садок,особливо ясельна група,де вихователь не виховує а дресирує дітей.ті батьки які пишуть за ремонт,мабуть їм важливіші матеріальні цінності,як те що їх дітей б"ють і не дають розвиватися як особистостям.Шановні батьки,хто має дітей у яслах,підіть і підслухайте хоть раз як на ваших дітей кричать як на собак і обзивають.А в убиральні удітей Ви були??рушники,горщики бачили??вас туди навіть не впустять.

,

Дуже хороший садочок, за це літо багато зробили роботи,велика дяка всім працівникам садочку, ми прийшли і невпізнали наш садок, дуже гарно і чистенько)

,

Садочок дуже хороший, всюди чистенько, любо глянути, а головне, що діти завжди доглянуті і отримують дуже міцні знання. Всім, хто старається для такої великої кількості діток - велике дякую! (бо ж не кожна мама дає одній своїй дитині раду вдома, веде в садок, щоб вдома "відпочити на дивані"), а не подумали як тим вихователям витримати з вашими дітьми!!!! вас би на день на їх місце попрацювати, тоді б знали чи то з медом і дурниць, думаю, вже точно б не писали!!!!

,

У 1996 році мої батьки одили мене в цей садок моїм вихователем була Галина Петрівна (яка на даний час завідувач садка). Вона була дуже хорошим спеціалістом. Я із задоволення відвідувала дитячий садок. Але коли моєму сину 2 роки я подумала, що краще йому відвідувати теж цей садок і була приємно здивована, що завідувач тепер мій колишній вихователь, але мені відмовили у прийманні мого синочка до садка оскільки немає місця у групах.я була враженна такою відмовою, і почула від батьків чиї діти ходять в цей садок, що постійно збирать гроші на нові вікна, меблі, пральну машину, вихователі кричать на дітей. Тому не можу сказати нічого хорошого про цей садок. Є значно кращі.

,

садочок дуже гарний і чистенький!! вихователі приємні і відповідальні! за внески _можу сказати що вони завжди були .є і будуть!!! ви як підете з дитиною до школи то скажете що садік був лафа. садік 95 супер садік, а особливо група (Сонечко).

,

так-так, дуже хороший садок) Затишний, теплий, дитина з радістю його відвідує)

,

дуже хороший, тепленький садок і чудові вихователі) Такий ще слід пошукати!

,

садочок просто відмінний.моя дитина відвідує його із задоволенням.вихователі хороші,а якщо з кимось із них ви не можете знайти спільної мови,то не варто узагальнювати.

,

садок непоганий,є й гірші, от тільки про батьківські збори - не попереджають,ли дзвонять мами з комітету і кажуть скільки грошей здати. вихователька кричить на дітей. мої діти скаржаться що компот холодний(а завікном майже зима) , вікна відчиняють не виводячи дітей з групи. діти хворіють. та вибору поки нема,садок близенько дому і це єдина перевага.

,

Як похолодало то дітей з молодшої групи на двір гуляти не виводять,а коли діти не гуляють то їм перед їжею навіть руки не миють.Про які окремі рушники йде мова там є один на всіх,а під час їжі коли дитині треба витерти ротик то там витирають сірим туалетним папером,хоча кожен місяць до квитанції про оплату треба докласти 25грн. Деякі мами водять туди хворих дітей з температурою,інші мами обурюються а вихователі мовчать.

,

Садочок дуже хороший! Мої двоє дітей відвідують його і дуже задоволенні. Дуже хороші вихователі і колектив, харчування також. Батьки хочуть гарного ремонту, нових меблів і іграшок без здавання грошей. Ви пам'ятаєте в якій країні ми живемо? Держава ані копійки не дає на поточні ремонти, оновлення меблів, якими користувалися ще ми. Ви знаєте які дорогі іграшки і як швидко ламають їх діти? Щодо гігієни руки діти миють під краном і мають окремі рушники. А про гроші, один раз на рік можна здати кілька гривень вихователеві, який 5 днів на тиждень по десять годин доглядає вашу дитину. Ні, я не з батьківського комітету.

,

Ті хто ставить 5 зірок напевно із батьківського комітету, що дзвонить і зберає гроші вихователям на подарунки,недавно здавали по 30 грн на день освітян, на Миколая гроші здавай а дитина отримає 2 цукерки і викреслять із зошита,що отримала, нема за що ставити 5 з.

,

Записались на 1 рік в перід,по списку були 9,казали навідуватись .Коли прийшли весною сказали щоб прийти на початку літа,прийшли на початку літа сказали що садочок закритий на ремонт, групи набрані.Як дуже треба в садок то благодійний внесок 1500грн на ремонт.

,

просто жахливий садік!!!!!!мій тато в нього ще ходив у 68році!!!і мені здається що за весь цей час в ньому так і нічого не змінилось - канц-лагер якийсь!!єдина перевага це логопед!

,

дуже і дуже хороший садок)))

,

Садочок дуже хороший, добрі вихователі , дітки доглянуті ми дуже задоволені!!!

,

моя дитина ходить в цей садок,не задоволена,бо в групі діти різного віку,справді миють руки в одному тазіку і витерають одним рушником,вихователька нормальна,на Миколая здавали по 20 гр. дитина отримала вафельку "Джек" і цукерок ліщина, решта грошей пішло на подарунки вихователям.Другу дитину туди нізащо не віддам.До завідуючої ходила довго в результаті дала 700 гр

,

Без взятки не вызьмуть!!!

,

Люди, інколи такі дурниці пишуть, що жах. Моя дитина садочком дуже задоволена і я теж. А що гроші збирають? Так назвіть, хоч один садок, куди можна піти і де не збирають грошей. Якщо садок не подобається, змініть його а дурниць нема чого писати. Вихователі хороші)

,

так, садок дійсно бажає кращого, але на жаль в мене особливого вибору не було... а благодійний взнос зріс до 1000грн. А вихователі дійсно хороші. Просто не розумію куди ж дівається вся батьківська благодійність?

,

У цей садок я хотів віддати свою дитину,але зрозумів,що за такі " благодійні внески" можна кращий знайти.Іще тут пишуть що там взятки не беруть.Грошима ні,тільки купіть вікно або двері і буд.матеріали і ЧЕК принесіть,щоб завідуюча відчиталась і вкишеню гроші,продумано...

,

На вул.Гайдамацькій.У цей садочок ходить мій старший син,останній рік бо наступного йде у школу.Страшна антисанітарія,дитячого майданчика взагалі не має(гора піску і колеса) групи поробили різновікові,тобто 3річні і 5-ти річні діти в одній групі,де таке чувано?Годують теж неважно,тобто.порції нормальні,меню дешеве.Та ще й без взятки не візьмуть,і в процесі на ремонти постійно деруть,яких не видно.Єдине,що вихователі хороші,особливо Надія Вас.та Надія Олекс.Молодшу свою дитину в ніякому разі туди не віддам.

,

У цей садочок ходила моя старша дочка , а тепер вже чотири місяці відвідує син ( 2,6 р.) .Харчування нормальне. Вихователі хороші, відповідальні , займаються з дітьми і розвивають їх.

,

чудовий содок

,

Садочок чудовий, педагоги хороші і дітки доглянуті

,

Садочок справді старенький, зате дуже хороший. Суть не у зовнішньому вигляді! Ви загляньте всередину-привітний колектив, хороші педагоги і працівники, доглянуті і навчені дітки. Ми дуже задоволені)))

,

Хороший садочок.

,

Мій син ходить в цей садок,не можу сказати що цей садок є хороший,мені не дуже подобається,дітки після прогулянки миють руки всі в одному тазіку і витерають їх одним рушником,харчування нормальне,вихователі теж.До завідуючої ходила 7 разів щоб прийняла нас,притому ще зробила благодійний внесок у розмірі 700 грн.

,

Садочок дуже хороший незважаючи на те, що і старенький) Привітний колектив, хороші вихователі і завідуюча, діти навчені і доглянуті. Ніяких благодійних внесків тут не потрібно давати. Ми задоволені)))

,

моя дитина його відвідувала і дуже задоволені

Партнеры сайта
Английский сад
Английский сад
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь