Дитячі садки
Дитячий садочок «Шалений вулик»

Дитячий садочок «Шалений вулик»Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Пройшло 2 роки і з Ясочок випустилось двоє моїх діток. Час залишити ще один відгук. Ми користувались полугами цього садочку з 2017го по 2021й рік. Моя думка не змінилась - в цьому садку є душа, і душу звати Ліля! Найкраща вихователька, про яку тільки можна мріяти для вашої дитини. В цьому садку діти почуваються як вдома, багато гуляють, вчаться висловлювати свою думку, розвиваються, навчаються правильних речей, їх не рівняють під лінійку і не позбавляють індивідуальності, персонал приємний, лагідний, їжа смачна. Як і впродовж всіх цих років, так і після закінчення садочка хочеться висловити тільки слова безмежної вдячності усім тим, хто працює у садку. Якщо вам важливо залишати дітей в люблячих турботливих руках, а не просто у закладі дощкільної освіти - вам у Ясочки!

,

У цьому садочку працють Вихователі із великої букви. Це у першу чергу. Ліля, Олена, дівчатка з кухні, виховательки які працювали раніше з дітьми - Юля, Оля.. Дякую Вам за безтурботне дитинство моїх дітей! Я знаю точно, вони у добрих руках цілий день, доглянуті, нагодовані і щасливі. Увечері у дітей взагалі нема бажання їхати додому. Ставлення, компанія і дозвілля - ось що таке садок. І ми отримали це у повній мірі в цьому садку.

,

Це колишній садочок Бебітошка, в якому відбулася пожежа під час того, як всередині знаходились діти. Приміщення не відповідає пожежним нормам. Нікому не раджу віддавати туди дитину


Залишити відгук

Усі дитячі садки у Львові, а також школи у Львові, робота у Львові

Також у Львові