TRN.ua 12 лет Скрыть баннер
Оценка посетителей
(по 63 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

не задоволена подовженими групами. дітей заводять в чужу групу , садять за столик і кажуть:"Сидіти, поставитти руки на коліна і чекати приходу батьків," бавитись не дозволяють, говорити не можна. Натомість самі вихователі обговорють, коли приходять і в якій годині батьки." тато М завжди приходить в 4 год, а сьогодні, в п"ятницю прийде в 10." сором таким вихователям і їхеньому керівництву. Бардак, потрібно збирати людей і протестувати , по-іншому завідувача не зняти. міняти потрібно це висмоктування і неналежний догляд за дітьми. Ми платимо зараз не малі кошти. Куди? За що? За тюрму? Це сучасні методи виховання? Я сьогодні б завідувачку порвала б , але прийшла за дитиною і працювала лише одна група, а всі вихователі поїхали на "Невідомй Львів".

,

вчора побачила у Фейсбуці фото того, як "відпочиває" наш садочок у серпні. Робота кипить наповну: і на території і вгрупах. Впевнена, що ініціатором, учасником та відповідачем є наша завідуюча. А батьки які молодці!!! Зрозуміло, що коли є розуміння, довіра та хороші стосунки-то добре дітям.

,

Наші діти відвідують групу "Ромашка". За цей рік діти стали самостійнішими, дисциплінованішими, розвинутішими. З боку вихователів негативного ставлення до дітей не помічали. Конфліктні ситуації не виникали. Діти доглянуті і задоволені.
Дуже вдячні вихователям і няні за турботливе ставлення до дітей. На нащу думку, садочок заслуговує на високу оцінку. Успіху і процвітання у вашій нелегкій роботі.

,

Мій син уже майбктній першокласник.4 роки відвідує цей садок і можу сказати. що за ці роки садок змінюється постійно на краще. Не говорю про ремонти, меблі, миючі за засоби та інше. Хочу подякувати за те різномаїття заході та високу їх якість, творчість та професіоналізм працівників. До свят но високому рівні ми уже звикли, а от задоволені від роботи з конструкторами лего, родинними заходами (родинна казка, різдво у родині, мандруюмо та пізнаємо район де мешкаємо). А від екскурсії у фітне-клуб діти в захваті! А головне, особиста участь завідуючої у всіх дійствах. Думаю-не тільки участь, а і організація. Особисте Щире дякую пані Наталі. Дивуйте нас і надалі.

,

Дякуємо!! !Дорогі працівники "Барвінку"! Не зважаючи на усі "Бяки" ви маєте лице!!!Щиро дякуємо за чергову казку - майстер - клас до Різдва! Багато довідались. Було цікаво усім і дуже смачно. Веселих вам свят,гарного настрою і вдячних батьків! Ви найкращі у Львові!!!

,

Моя дитина відвідує групу "Бджілка". Прийшовши в п'ятницю за своєю дитиною в садочок я була в шоці від побаченого. Знову заміна вихователь пані знаходилась в нетверезому стані із запахом тютюну .В групі стояв страшний смарід ..Вона страшенно кричала на дітей . Пізніше навела справки що це за особа. Як мені сказали це музичний керівник. І що її неодноразово бачили у такому стані. Схаменіться!!!! Ви ж педагоги .Який приклад ви показуєте нашим дітям.

,

що може знати про садок хто поруч живе - може вам відомо хто трощить майданчики? чи вам краще видно "хабарі"?Весь кошторис оприлюднено на сайті та батьківських зборах - приходьте та слухайте.А чим вам не подобається казка - це ж для дітей, нехай навіть за батьківські фонди - ви своїй дитині можете таке створити вдома?чи простіше оплатити більші кошти аніматорам у розважальному центрі?чи може погано те,як залучають батьків до різних акцій?мені здається цілком природнім той факт щоб батьки вникали у виховний процес а не скидали все на садки та школи!!!Я тішуся що мая дитина відвідує саме цей садок цього району!!!

,

Коли закінчиться цей бардак в цьому садку ,коли перестане брати заві
дувачка взятки. чому ніхто за це небереться ,напевно це вигідно керівництву районо і в управлінні. Покажіть ,як ви боретесь з корупцією
тільки на словах. І те, що ви пишете про себе ми найкращі так по взятках
і казку робити своїй родині. Не хваліть себе, я живу коло садка і чую про все ,як пані завідуюча старається по більше взяти.

,

.Ви найкращий садок у Львові! А подарована нам КАЗКА на ГОРОДІ показує що вашим фантазіям, творчим задумам немає меж. Так тримати і не слухати гидотні коментарі. Більшість батьків з вами і чекаємо нових дивувань. А завідувачці пані Наталі особливе спасибі!!!

,

Корупція!!!!!! На садочок цього року виділенно 48 тис. грн. - на капітальні ремонти сан.вузлів. Тепер запитання ,- чому ми в групі маємо здавати по 500 грн.на ремонт сан.вузлів.

,

В середній групі - 40 дітей (Бджілка)
Я розумію що всі хочуть відвідувати садочок - але це вже явно забагато. Вихователі до вечора дуже змучені. Завідувач садку дуже добра, але це ж не рукавичка...
Дуже гарне було свято для Мами, щодня малюють-ліплять-аплікації.

,

Чи нормально те,коли дитина хворіє довгий час і її не має в садку - з нас всеодно вимагають суми коштів на різні фонди. Не встигла запитати що нового в групі,так відразу ж ''Дай''. Схаменіться!!!

,

Дивно те, що вихователі хороші а діти в групу ходять хворі! Та ж приймають у групу ті ж самі вихователі! Якщо ви відвідуєте батьківські збори, то завідувач завжди наголошує що ранковий прийом здійснює вихователь, і тільки вихователь при необхідності кличе надапомогу медсестру. А вихователь не кличе, шкодує вас усіх, батьків, хоче обняти світ для вас і тим самим створює проблему в садку. То хтож поганий - вихователь чи садок в цілому?

,

Ходимо в садочок з червня 2013 року, дитині на той час було 2,4 рочки. Нічго поганого про вихователів не скажу тільки добре - Марічка ( Марія Романівна) та Ольга Мар"янівна дуже хороші, діти їх люблять. А от щодо хворих дітей в групі - то це жах! Моя дитина дуже часто хворіє, і коли б я її не привела в садок, завжди хтось або кашляє, або з нежиттю. Деякі "найобізнаніші" мами нашої групи кажуть, що нежить - це не хвороба..... І основне питання, чому медсестра не оглядає дітей, при прийомі їх в групу зранку? Скажете забагато дітей, медсестра не справиться? тоді або менше дітей ( що малоімовірно) або ще одну медсетеру! Важко з тим боротись... Щодо грошей, при поступленні здавали 500 грн на нові ліжка, щомісяця 30 грн фонд групи, садочку, ну і ремонт по бажанню батьків, це ще орієнтовно 500 грн/рік. Ось так виглядає цей садочок з моєї точки зору.

,

Сьогодні в садку для нас, батьків. проводився майстерклас по розписуванню писанки.Враження неймовірні: гарно по весняному прибраний зал, всі мами і вихователі у вишиванках. Навчала нас робити писанку майстриня з Шевченківського гаю, багато розповідала про значення малюнків на писанках, показувала як розписувати яйце, змінювати кольори. А поки ми працювали, музичний гурт виконував для нас музику весни, гаївки, українські пісні, повстанські пісні. Відчуття у мене були такі що годі передати. А на завершення ми всі разом заспівали "Боже єдиний, великий, нам Україну спаси!"Дякую всім працівникам за це свято душі.

,

З роки ми в садку-бЕезкоштовно!!! А те, що існує батьківська ініціатива та необхідність утримувати наш садок у розвитку - то це бажання батьків, досить помірне. Зате бачимо результат: чистота, безпека, краса. конукрси, музей та ще багато інших заходів, які потребують фінансової підтримки. Нажаль держава обмежує фінансування, але дякуємо Наталі Михайлівні та всьому творчому колективу за любов. турботу та розвиток і виховання наших діточок, та і нас, батьків, теж.

,

Садок хороший ,вихователі добрі а побори зашкалюють,при поступлені сума завідувачці 2000гр.,пізніше батьківський комітет 300гр на фонд садка,після на групах виховаітелі по 30гр кожного місяця ,пояснюють на фонд садка і це продовжується кожного місяця кажуть що це обовязково ,якщо не вміють збирати тоді прийдуть другі ,які вміють це робити каже завідуюча, куди дивляться управлінці скільки фондів може бути.

,

Скажіть ,чи є над тими людьми вищі начальники ,чому тут процвітає така корупція вже стільки років ,якщо ця чиновниця не заспокоїться з взятками тоді я буду писати в Міністерство освіти. Вона пояснює ,що треба їй носити взятки і кормити інспекторів райво. Начальники тут таке робиться підіть подивіться тут сімейні клани.

,

Дуже хороший заклад, хоч порівняти не має з чим, бо це наш перший досвід відвідування садка. Завдяки професіоналізму, терпінню і доброті нашої виховательки і няньки дитина швидко адаптувалась у групі ("Соняшник"), їм окрема подяка за роботу!!! Я дуже задоволена позитивними змінами в характері і поведінці дитини. Пригнічує той факт, що на сьогоднішній час суми зборів на потреби садка зашкалюють.

,

Вітаю всіх працівників "Барвінка" з наступаючим святом освітян. Дякую за догляд, розвиток та виховання наших дітей. А від вчителя фізкультури я у захваті, ніде небучив такої креативної пані: музика ісміх щоранку в залі на зарядці, діти на велосипедах цілий тиждень, ми з дітьми на велоперегонах! Клас! Чекаємо продовження.

,

Ми ходимо в даний садочок вже майже рік в ясла нам подобається, дитина вже адаптувалася, полюбила вихователів все було б добре якби не історія, хочуть забрати з нашої групи виховательку. Несправедливо! Вона можна сказати виходила наших дітей (пережила їхні плачі, істерики, навчила їсти самостійно, переодягатися і так далі). Так вона строга, але з тридцятьма дітьми по іншому не можна кожна мама погодиться. А якщо хтось і проти неї, бо підвищила голос чи щось не те сказала, то всі ми живі люди. Залиште в спокою нашу групу і наших вихователів!

,

недавно були на чудовому дійстві,яке відбувалося на вулиці:вишиванки,мотанки,вінок,народні ігри,саме оформлення-як у Шевченківському гаю!участь самих мам у виступі.Як приємно спостергати за такими святами!Велика подяка і хвала дівчатам що так працюють не тільки з дітьми,але дають можливість батькам бавитися разом з дітьми.Шкода що за таку творчу роботу батьки скупляться подякувати невеликим коментарем...Дякуємо за свята які робляться з любов'ю!!!

,

Дуже хороший садочок, і все завдяки мудрому керівництву. Наталя Михайлівна надзвичайно фаховий і розумний керівник, що називається на своєму місці. Експозиції в коридорах та групі постійно оновлюються, застосовують нові методики, нормальне харчування. Поборів ніяких немає (ви поцікавтесь іншими садочками). Ми возимо дитину з Винник.

,

в цілому садочок непоганий. головне попасти до нормального вихователя. є вихователі яким взагалі не можна довірити дітей.

,

велика вдячність всім, хто робить наш садок чудовим! батькам,працівникам, завідуючій. адже все це-для наших дітей: і яскраво розфарбовані майданчики, квітучі клумби, усміхнені "котяри"-обереги. І квітучі яблуні-видно їм тут добре як і нашим діточкам.

,

садок прекрасний. і краса ця видна з самого ранку щодня у приємній, щирій посмішці завідуючої пані Наталі. завжди усміхнена,говірка, активна. діти коли її бачуть відриваються від нас, батьків і наздоганяють її аби привітати, погомоніти, пригорнутись та разом зайти в садок. дякуємо вам, пані Наталя що знаходити сили передавати свій запал, радість від праці нам та нашим діточкам, працівникам..Будьте нам здорові.

,

останій рік моя доня ходить у цей садок і щороку я бачу як наш садок змінюється: красивішає зовні (мазичний зал, коридори, групи...) працює з дітками поіншому: яскравіше, цікавіше: ми чекаємо з донею на черговий День Кольору, готуємось до свят, доня рлзповідає із задоволенням що вони бавляться з конструкторами лего, виготовляють різні поробки. А який гарний був Новрвчний ранок-дорослі дарували нашим дітям казку, чудо. дарували всі разом- і вихователі, і нянічка, і навіть завгосп був таким Дідом Морозом що діти повірили в казку. творіть і далі працівники садка а ми будемемо із задоволенням вам допомагати бо бачимо що це все для наших діток.

,

При поступленні навіть мови про гроші (взятку) не було. Записались правда коли нам було 4 міс. Прийшли, подали документи і нас за ручку в групу особисто завела завідуюча. Дякуючи таким не байдужим людям котрі роблять не тому, а попри все... все і тримається в цій країні
Вихователів в нас змінилось декілька. Ніхто не хоче за такий мізер працювати. А необхідно щоб і з диломом була і людина нормальна. Більшість домовлялись і спільними зусильлями батьків відслідковували моменти і миттєво реагували. Реагували не коли вже нашої дитини торкнеться, а коли навіь з іншими щось не так було. Тоді вихователі розуміють,,,, ОООО це небайдужі до інших діток батьки, і адекватно поводяться. На заміні всякого набачились: і крик, і заляукування, і биття дитини. Але миттєва реакція і все на своєму місці. Є і вихователі від Бога.Як даєте дитятко не полінуйтесь знайти попередників і розпитати, що за люди виховуватимуть замість вас вашу дитину.

,

В садочок ходимо 2 роки. Э плюси: годують добре, по вашому бажанню мажуть догодовувати діток, а можуть і н. Все як узгодите з педагогами. В нас няня в Ромашці просто золота людина. Дай їй Боже ще здоров"я і натхення для інших діток. В садочку чистенько і періодичноо проводяться масштабні ремонти, як відновлення даху, ремонт коридорів, актового залу.
Звісно іграшки і різні потреби групи вирішуються коштом батьків. Ну але це вже загально державна проблема, що у держбуджеті з року в рік не має коштів. Розумію, що садочок існує тому, що хтось до нас щось робив, зараз робимо ми, а після нас робитимуть. Як і в школах хтось зараз для майбутніх нас робить.
Завідуючій особливо хочеться подякувати. Бо робить понад усе. Є ліміти на опалення на світло і державі все рівно подали відповідної температури для опалення воду в труби чи ні. Як не вистачає, то з загально садочкового фонду доплачує, бо це дітки, бо їх треба берегти. А їй по шапці, чому переліміт? І таких нюансів ого-го скільки.

,

Всіх вітаю із початком навчального року!
Сьогодні день сюрпризів, і почалися вони коли я з доцею після літа прийшли в садочок "Барвінок". Ми зайшли наче у казку: чарівне дерево, пташки, метелики, квіти, ліхтарики!!! А який чудовий музичний зал! Всюди порядок, чистота. І прийшла мені така думка: адже ці красоти творилися тоді, коли ми відпочивали. Як же треба любити свою працю щоб нас постійно дивувати. Садочку наш любий - ти найкращий.

,

Ми з дружиною віддали нашого сина в цей садок у 2012 році літом і коштувало це нам 500 гривень, які з нас взяла особисто завідувач, кожний місяць крім оплати за садочок вимагають ще по 30 гривень на місяць, нібито на хімію та канцелярію, також на протязі року використовуючи свій вплив через батьківський комітет вихователі з нас вимагали 500 гривень на нові меблі (шафки подушити, магнітофон, пилосос) та 200 гривень на ремонт групи (нові унітази, побілка і т.д) схема працює без відказно, доказати щось неможливо адже все відбувається добровільно -примусово, Ви платите не посадовій особі (вихователю) а комусь з членів комітету, відмовити Ви теж не маєте можливості відповідь буде така, що відчуєте не тільки Ви але і ваша дитина. Завідувач закладу організувала таку схему особисто і навіть карає підлеглих за погану роботу з батьками які відмовляються сплачувати незаконні побори. В цілому інфраструктура садочка не погана, харчування, та заняття з дітьми також на задовільному рівні.

,

Чудовий садок! Ми вже випускники, а рідний "Барвінок" будемо памятати довго: і уважний персонал, і привітного керівника, і працівників кухні за їх по домашньому смачні страви (особливо духмяні булочки, запах яких розноситься по садку і повертає нас, батьків, у дитинство, ще раз стверджує що тут другий дім для ниших діточок), і ті неповторні дійства в яких ми брали участь (родинні свята, спортивні розваги, конкурси)!
Щире спасибі всім працівникам за віддану, творчу працю!

,

Знаєте мамочки!я займаюся із своєю дитиною з самого народження!в сім"ї дитина можна сказати майже зразкова,і послухає і поїсть і поспить і..З підходом дуже ерудованих вихователів всього за місяць (не повний ) - моя дитина стала агресивна, перестала добре їсти і зовсім перестала спати, пройшов вже майже рік і тільки зараз дитина знову така як була. знаєте як би ви не хвалили цей садок я всеодно скажу що вихователі є там хороші але як і всюди є - погані,коли дитина не їсть цілий день,а їй всеодно,коли дитина сидить на кріселку в брудних трусиках, бо вона їїї не підтерла - і їй всеодно.тому можете осуджувати але це чиста правда!тому пораджу всім перед тим як віддавати дитину в садок добре подумайте куди і до якого вихователя, от мені порадили а я не перевіривши повірила. скажу що це остання така помилка в моєму житті!тому удачі вам і вашим діткам!

,

Чудовий садочок!!Є група для дітей з обмеженими можливостями, де працюють чудові люди.В групі є боляр, телевізор, акваріум.Індивідуальний підхід до кожної дитини!!

,

Ми дуже задоволені садочком. Усе, що не подобається, можна вирішити з керівництвом, і завжди у завідувачки є на все адекватна відповідь, повірте, вона робить усе, що в її силах і навіть більше. Тому діти просяться в садок вранці, тому з задоволенням розповідають мені, що було за день (особливо молодший, старша вже про школу мріє)). Одна проблема - відсутність гарячої води, щоб мити посуд. Ну не вірю я, що в холодній воді можна нормально помити тарілки після 25-ти дітей. Але то питання часу, не більше. Ми любимо "Барвінок"!

,

Не Марина, а Марія Василівна

,

Чудовий садок. Є чудова група "Джерельце" для дітей з ДЦП.Чудові вихователі:Катерина Михайлівна, Наталія Валентинівна, Марина (непам*ятаю по-батькові).Вони завжди допоможуть і зроблять все можливе й неможливе для того, щоб ваша дитина почувала себе нормальною і виросла здоровою людиною.Група просто чудова, є телевізор, гаряча вода,роздягалка, а також акваріум. Колектив групи "Джерельце" проводить з дітьми різні розвиваючі ігри та влаштовують вистави. Всім батькам які мають дітей з ДЦП я рекомендую водити малюків в цю чудову групу.

,

Ми також задоволені содочком і вихователем.Наш вихователь чуйна, добра, до неї тягнуться всі діти. Батьки раді, що наші діти в хорошого вихователя.свою другу дитину обов"язково дам до Надії Михайлівни.

,

Ура! В нашому рідному "Барвінку" розпочалися родинні свята. Вчора відбулася спортивна розвага на вулиці для дітей трьох середнії груп та їх батьків. Взяли участь навіть дідусі та бабусі. А якими були задоволеними діти коли із санчат зроболи довжелезний поїзд і татусі везли на них своїх дітей навперегін. Діти весело вболівати за своїх батьків і під час змагань на лижах. А як весело діти грали у хокей в команді із батьками, стійко обороняли ворота. Радості дітей та дорослих не було меж. Завершилось свято ліплення снігових споруд, яких наші діти розмалювали кольоровими водичками. Всім працівникам садочка ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!.

,

Дорогі батьки!!!! я також мама дитини, яка відвідує цей садок. чому говорити тільки погане, якщо щось не подобається - висловіть свої незадоволення тому вихователю, якого це стосується. А чим ви цікаветесь крім опалення, "хамки" тощо. а ви знаєте, що вихователі працюють за новітніми методиками, які доступні даній групі, ще маса цікавих розваг - музичні, спортивні. краще цікавтесь, що ваша дитина вивча і допомагайте вихователям а не наговорюйте всякі гадості. подивіться на себе - перш ніж критикувати інших.............

,

Я дуже задоволена садочком .Завідувачу окреме дякую воно хороша .чуйна людина !!!! щодо вихователів групи "Барвінок" я водила свого сина доних, в групі цій процюють два чудових спеціаліста своєї спраави,вони люблять дітей ,а діти їх ,але спочатку ніж говорити ,щось погане про вигователів!Зверніть увагу на батьків які пиходять і на дітей яких приводять.Шановні батьки ви бачили куда давали свою дитину,три як три роки ходили все влаштовувало ви будете казати те що в групах холодно ,але дітей першими приводите ,і останніми забираєте!!!!!!! Як би я мала другу дитину ,однозначно записала в цнй садочок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Директор садочку дійсно хороша людина. Грошей не бере. з розумінням ставиться до будь-якої проблеми, щира і відкрита. Дратує дві речі. Перше - це опалення, часом тепло. часом холодно. Складається враження що хтось економить.......... А друге, найважливіше, вихователь групи Барвінок періодично дозволяє собі працювати з дітьми будучи у не тверезому стані, звичайно у ці дні важко сказати що вона працює.... не знаю що робити, директору не хочеться жалітись, та й не впевнена що щось зміниться.... а забрати дитину вже немає змісту залишився рік до школи............. А от друга вихователька суперова людина, чуйна, добра, і займається дітками. АЛЕ другу дитину я в цей садок не дам.....

,

Вожу свою дитину в групу Соняшник",на рахунок Оксани Антінівни-вона працює поруч,(Іі майданчики на одній стороні)я жодого разу не чула там ніяких криків,а влітку-я б хотіла бачити цю мамочку,яка так зухвало написала про неї-п.Оксана турботливо відносилася до усіх без вийнятку малят.А хто пише про хабарі-хворі люди.Усі вихователі які працюють з нашими дітьми-хороші,творчі,і роботу помітно постійно-завжди щось нове як в оформленні групи,так і на святах,навіть на прогулянках різні конкурси!Увиступах задіяно не тільки дітей,але і батьків.Молодці!!!Особливе ДЯКУЮ за гарні свята!

,

Садочок просто супер! Чуйні й турботливі вихователі люблять своїх вихованців, тому діти із задоволенням ходять в садочок. Щодо відгуків про хабарництво яке цвіте у садку, то все це плід хворобливої уяви деяких не зовсім психічно здорових батьків. У мене ніколи навіть не було натяку на щось подібне.

,

Оксана Антінівна, вихователь ясільок, просто жахлива людина......дітей, мами яких носять хабарі вона доглядає, а от мою дитину....навіть не звертає увагу напевне цілий день....бо коли б я не прийшла моя дитина сидить на кріселку біля виходу......не їсть хоча я думаю що за це має відповідати вихователь, коли мами нема поряд.....вона ж ерудована особа і має мати підхід до кожної дитини!!!!але оскільки лекше щоб дитина цілий день сиділа на кріселку і мовчала, ніж займатися з нею!!!!!я розумію що моя дитина не одна, але навіщо набирати такі великі групи коли така "фахова" вихователька не справляється з усіма!!! одним словом це ще не все...але це довго писати....Садок на вигляд хоч і не поганий, завідуюча добра людина і не хабарниця, а от вихователів я б порадила поміняти, особливо в ясільках, це ж зовсім ще маленькі діти, до них потрібен підхід, а не вічний крик, і докори батькам!!!Вихователю - 0 балів по 100 бальній системі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Садочок просто супер!!!!! Керівництво і працівники прекрасні. Без поборів дають собі люди раду. Молодці!!!

,

Другий рік воджу сина в цей садок і щоразу новизна! На День дошкільника працівники влаштували для дітей - велоперегони! Запросили клоунів на велосипедах. Взяли участь навіть 2-о річні діти. Ми одного лінимося навчити катанню на велосипедах, а тут за тиждень - і ПЕРЕГОНИ! Титанічна, творча, різноманітна робота колективу. Велике спасибі колективу садка "Барвінок". Ви найкращі!

,

Садочок прекрасний. Керівник грамотна, людяна, з досвідом роботи і неправда, що вимагає гроші. Моі діти ходять і я не платила за те,щоб іх взяли у садок. Вихователі і няні СУПЕР. Найкращий садок в районі.

,

Найкращий садок району.

Ми були і на Зеленій, і на Пасічній-Личаківській, і на Дністерській. Тут НАЙКРАЩЕ. Якщо попадете до вихователя який працює в садку не перший рік - то це буде однозначно хороший педагог, а якщо якась новенька - ну то вам не поталанило. Моя дитина була в вихователів (Оксана Богданівна, Марія Миколаївна, Зоряна Мирославівна), про яких згадує весь час з любовю і повагою.

Музичні ранки завжди під супровід фортепіана (в деяких садках включають фонограму, а подеколи і на російській мові).

Завідувач МОЛОДЕЦЬ.

,

зверніть увагу деякі мами які приводять у садок дітей із соплями я не хочу щоб моя дитина постійно була поряд особливо у яслях особливо ірина григорівна не любить зауважень

,

Як можна назвати завідуючу хамкою?! І що це за нове дієслово таке «задовбали»?
про гроші:
Ми вже другий рік ходимо у цей садочок, за увесь цей час ЖОДНОГО разу нам не натякали, не вимагали і не просили грошей. Усі фінансові питання підіймав виключно батьківський комітет. І це нормально – батьки хочуть щоб їх діти проводили більшу половину дня у прийнятних умовах. Наша держава такі умови не забезпечує, тому мусимо самі.
про керівника:
Мені дуже подобається наша завідуюча, мені подобається що вона переймається дітками, садочком. Насправді таких відданих своїй справі керівників є дуже мало.
про вихователів:
Я не знаю як у інших групах, але наші вихователі люблять своїх діток, а це дорого варте. Часом коли забираю сина – бачу які вони вимотані під кінець дня. Вдвох справитись з 15-ма дітлахами, то вам не жарти.

,

В мене коментар з приводу завідувача-хамки та "вимагання" грошей "невідомо на що". Особа савідувачки - це фахова. чуйна, вимоглива людина, яка є добрим господарником і весь час намагається покращити розвивальні та розважальні програми для дітей та їх батьків, матеріальну базу садка, його безпечний та естетичний стан. А ми допомагаємо їй у цьому: закуплено нові меблі, зроблено ремонт у 2-х групах, замінено багато старих дверей на нові, постійно замінюється сантехніка, на території заново вимуровано нові пісочниці, завезено пісок, пофарбовано всі старі вікна. А яка чудова територія - квітуча, з пофарбованими спорудами, плодовиті городи. Адже це все - для НАШИХ дітей. До речі, на батьківських зборах постійно вихователі, батьківські комітети та завідувачка звітують про виконану роботу та разом з нами планують подальші кроки розвитку НАШОГО садка. В мікрорайоні він найкращий.

,

Задовбали збором грошей. Скільки можна вимагати. Головне, щоб хоть щось на ті гроші робили.
А завідуюча -хамка, яких пошукати.
Якби мала змогу кудись перейти - не задумалась би на хвилину.

,

хочемо подякувати нашому вихователеві за чуйність, щирість,теплоту і індивідуальний підхід до наших діточок. Ми дуже задоволені, що Ви до нас прийшли !!!

,

садочком дуже задоволені. Гарні св"ята, наша вихователь хороша, добра, чуйна. Наша дитинка із задоволенням йде в садочок.вихователь проводить гарні заняття, виховує патріотизм, любов до батьківщини.Дитини знає багато віршиків, казочок.

,

Оцінюю цей садок на найвищий бал.
Дитина повертається з садка весела і щаслива, розказує, що було за день, що нового вивчили, де гуляли і що бачили, навчилася багато пісеньок і віршиків. Годують дітей смачно, я багато разів приходила під час вечері чи обіду забирати дитину, бачила на власні очі - завжди є щось м"ясне, і не просто підливка якась чи фляки, а котлети, м"ясо в плові великими шматками, риба смажена, сирна запіканка, а на десерт і яблука були, і мандарини, і булочки вони самі печуть. Моя дитина якось не хотіла їсти булочку на обід, то я її забрала і ту булочку мені загорнули в серветку і віддали, щоб дитина хоч при мамі поїла - і я вам скажу, що печуть вони СМАЧНО!
Однозначно я хорошої думки про цей садок, там компетентні і чуйні вихователі, які мають підхід до дітей і до батьків.

,

Садочок чудовий. На цьому тижні у нашій групі проводилось спортивне свято за участю татусів. Враження неймовірні. 40 татусів приймали участь в іграх, естафетах!. А як за них вболівали діти, дружини, інші члени родин. Це справжнє свято для родини. Побільше таких заходів. Колектив садка дружній, творчий, фаховий, самобутній, веселий! Велике спасибі за працю!

,

Садочок чудовий! Його діяльність оцінюю в 10 балів!

,

хороший садок, моя малеча ходить і ми дуже задоволені. чудові проводять свята та яскраві заняття. а якщо комусь щось не подобається потрібно обговорити з вихователями, або завідувачем. всі питання можна вирішити. якщо не влаштовує кількість дітей звертайтесь у приватні садки. батьки оплачуючи 100 гривень за садок на місяць все скидають на вихователів, щоб дитина була сита, помита та ц навчина. незабувайте - левова частка виховання залехить лише від батьків. робіть так щоб дитині було добре, не лише балачками і висновками з одного негативного досвіду.

,

Завідуюча - хороша, чуйна людина, завжди вислухає і щось порадить.

,

Садочок жахливий :( Виховання тільки криком :(((( А на рахунок їжі це окрема тема. В мене дитина два дні походила в садок і дістала дуже сильну діарею. Я маю намір взяти їжу і занести в санстанцію :) В групах по 30 дітей при макс. 15. А що буде далі???

,

Завідуюча цього садка, дуже приємна, хороша, розумна, порядна людина...Вміє вислухати, порадити, допомогти...Коли моїй дитині було 10 міс. ми записалися в садочку, були 40 по списку...Вона мені нічого не пообіцяла. Я була дуже здивована, коли мені подзвонили через рік і запросили в ясла..і мені це ні копійочки не коштувало...
Ми ходим зараз в "Усмішку", вихователі постійно міняються, це мінус, бо моя Мала не може звикнути до них...і як на мене вони не мають терпіння до дітей -- кричать...Зараз заміняє Галя, це дійсно вихователька від Бога, дуже добре до дітей ставиться, і вона по освіті юрист...
Годують на оцінку добре, мало гуляють, чесати волосся після сну не хочуть, ліжок на всіх дітей не має, батьки не шкодують своїх дітей, водять їх хворими, тому страждають здорові діти, бо завтра будуть і вони хворими...Я зі своєю малою тиждень в садочку, 2 тижні вдома, ми так ходим.......

,

Сніданок каша,обід каша,на вечерю теж каша.Опалення незадовільне.

Партнеры сайта
Частный международный детский сад «Меридиан» (1 корпус)
Частный международный детский сад «Меридиан» (1 корпус)
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь