Оценка посетителей
(по 2 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

5. Забираю дитину, приводить вихователь і просить наступного разу дати змінне взуття. Я перепрошую, це за цілий день не можна було подивитись в дитячу сумку де є і змінне взуття і змінний одяг?
6. Моя дитина не ість риби. На обід лососевий суп. Питаю чи можна замінити на якийсь інший. Ні, не можна. А не подавати суп і не платити за нього? Ні, не можна! Після довгої розмови з адміністратором виявилось що вони могли спакувати суп з собою додому. Але суп подавали вчора... Я не хочу оплачувати за послугу, якої не отримую. Я хочу отримувати послугу, за яку оплачую.
7. Дитина сказала що йому не подобається вихователька, бо вона на нього сварила тому що він не хотів малювати другий малюнок. Це було жирною крапкою у наших відносинах з садком. Про 3д школу можна зробити мабуть відповідні висновки.

,

Я розчарована садочком Бояр на Виговського.
1. Подвір’я є, але на ньому не гуляють не те що годинами згідно з після карантинними санітарними нормами, а й просто 40 хвилин за розкладом. Я розумію на подвір’ї спека, але поставте тоді якесь накриття і гуляйте.
2. Фраза Where IS your shoes? говорить сама за себе. Садок позиціонується як англомовний.
3. Кімнати: діти в тій кімнаті де займаються і бавляться, в тій же і їдять, в тій же і сплять.
4. Привела дитину на адаптацію. Заходимо на подвір’я, там двоє вихователів. До дитини ніхто не підходить, нас не бачать, дитина розплакалась. Основне на мене налетіли чому я зайшла, бо згідно з після карантинними вимогами не можна. Педагоги, прийміть дитину там де можна.

Партнеры сайта
Англоязычный детский сад Первой Детской Академии
Англоязычный детский сад Первой Детской Академии
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь