Оценка посетителей
(по 2 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

5 мiсяцiв дружину годували обiцянками, що вiзьмуть дитину у садок. Просили по-людськи якщо Ви не впевненi чи буде мiсце то так i скажiть, щоб ми iнший садочок пiдшукали, на що постiйно отримували вiдповiдь, що скоро мiсце зявиться. 5 мiсяцiв це тривало. Люди остерiгайтесь та не вiрте обiцянкам.

,

Я не можу рекомендувати садок на Кульпарківській. Ходили з самого відкриття.Як тільки у садочку закінчилися вільні місця, то дирекція показала справжнє своє обличчя.Те що вони обіцяли і говорили з самого початку виконалося відсотків на 50.
На дитячому майданчику діти весь вільний час там збирають аличу, каміння, скло, кидаються тим всім, попадають один одному у голови.Конфліктні ситуації між дітьми замовчують і не намагаються їх вирішити. Вихователі і адміністрація ніколи не скаже правди, якщо в дитини немає явних слідів на тілі, бо дирекція забороняє то говорити.Відео спостереження-(спочатку обіцяють що без проблем показують)це не так, доступу до нього немає у батьків. Відео можна подивитися тільки якщо в дитини буде струс мозку, або ще якісь не припустимі травми. Вам говорять і показують те що ви хочете бачити і чути, цим прикривають повну анархію у садку.Повний текст відгуку можете подивитися на сторінці садка.

Партнеры сайта
Детский сад «Antoshka Kids»
Детский сад «Antoshka Kids»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь