Оценка посетителей
(по 44 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Ось так зустрічають у цьому садочку відомого українського дитячого письменника Сашка Дерманського!
Жах! Про що це свідчить?! Що вихователі та керівництво садочка НЕ читають і не знають улюбленого письменника усіх дітей! Ще раз жах!

,

Здирницький садок.Діти сидять на подушках,бо нема крісел,канцтовари 800 грн. а здають по 340 грн.в місяць в фонд садка!!!!!все в садку на батьківських плечах.Нічого особливого в садку немає-щоб стільки туди здавати грошей.Група 38 дітей.Не раджу-даремно викинуті гроші.

,

Шановне панство...Читаю ваші відгуки-і просто впадаю у відчай.Я також вихователь садочку(зі стажем 17 років)-але уже на пенсії. За моєї праці- не було ліжок, а розкладужки, мішки з постільною білизнею. В групі було більше 42 діток щоденно( по списку значно більше).І батьки дуже допомагали,І не стогнали як теперішні батьки-повірте пишу як є.Десь щось побачили в іншій групі-за пару днів уже було у нас.Хто купляв, хто робив з дерева, хто з оргскла(шкафчики -полички для гри в магазин чи аптеку),підставки =каса=. З вати хлібні вироби, Вирізали розмальвували потім покривали лаком для математики різні офочі, фрукти( по 10шт трьох видів).І ще багато можна розповідати вам яке було життя діток в садочку і як батьки допомагали садочку. А знаєте чому-батьки просто поважали працівників садочку і не плюгавили. Були вдячні- дітки цілий день доглянуті, нагодовані і займаються, готують до школи-більшість життя свого діти у садочку!!!Дома лише спати, або не батькам! Що ви хочете-запитай себе кожен?

,

Садочком надзвичайно задоволені. Старший ходить вже 4-й рік, на другий рік до школи сюди ж. А молодший як раз піде у садочок. Так, діток у групі багато. Але вихователям треба надати належне -справляються з усіма. Нам з ними дуже пощастило. Синуля ходить із задоволенням. А ті музичні свята, які влаштовують декілька раз на рік - настільки все цікаво, продумано, вишукано і не збито. Навіть батьки кожен раз під враженням. А скільки праці і терпіння треба вкласти, щоб все це організувати. На рахунок оплати - це питання обговорюється перед вступом до садка/ школи. І право кожного погодитися чи ні. Питання куди давати молодшого в мене взагалі не виникало - тільки до "Малюка".

,

Мої двоє дітей ходили до садочку, потім до початкової школи в "Малюку". Третю дитину віддалидо звичайного садочка поруч із домом. І в "Малюку", і простому садочку зустріли чудових педагогів. А от оцінка роботи адміністрації - ну дуже сильно не на користь "Малюка". Попри неаеликі (ну дуже символічні) батьківські внески, у звичайному садочку - доглянуті діти, чисті приміщення та дбайливий і привітний педагогічний і технічний персонал. Дитина зі звичайного садочка пішла підготовленою до початкової школи. А суми батьківських внесків у "Малюку" згадуємо з непиємністю. І жалкуємо, що старших дітей колись віддали до "Малюка", а неизвичайного садочка.

,

Цим все сказано, підтримую негативні відгуки....

,

Нічого хорошого про цю школу сказати неможу, як від себе так і від людей, які водили/водять своїх дітей в цю школу.

,

Неправда, школа теж дуже хороша! Ходимо в третій клас. З ясельної групи в Малюку. Дитина ходить з великим задоволенням!

,

так.....я згодна тільки з одним,що вихователі у малюку дійсно хороші.А школа.....тільки гроші деруть...а нормального ставлення до дитини немає!!!650-благоч.внесок+харчування+600грн в рік батьківський комітет+плюс ремонти в класах батьки роблять!

,

Садочок дуже прекрасний я там вчився вихователы та учителя просто супер!!!!особисто я хочу выдмытити паны Анфысу духе Чудова та прекрасна людина вона як ныхто подбаэ про ваших дыточок!!!!!

,

Гарний садок, багато гарних людей працює в ньому. А погані також зустрічаються, як і на любій іншій роботі. Шановні батьки, а Ви в свою чергу задумайтеся скільки є батьків, які не цінять і не люблять своїх дітей, і як важко в окремі хвилинки буває з своїми власними дітьми. Вихователям, вчителям і їх помічникам хочу побажати терпіння і пам"ятати, що вони самі обрали дану професію і несуть відповідальність за виховання і навчання дітей.

,

Також, до всього нижче написаного вартує добавити, що, так як ви пишете, батьки все роблять з власної ініціативи, так це скоріше не з власної ініціативи, а від безвиході з ситуації-діти ж дорожче і кожному з батьків небайдуже в яких умовах буде розвиватися їхня дитина. Веду я до того, що це не заслуга ні керівництва ні вихователів - це заслуга і титанічна праця батьків. І хвалити тут потрібно виключно батьків, а бути хорошим вихователем- це робота за яку платять гроші, в даному випадку, батьки і для державного садочка не зовсім малі.Тому за такі кошти, залишається побажати садочку "Малюк", щось, все-таки робити на краще.

,

Я не живу в іншому світі і власними реаліями також не живу, це зрозуміло, що ситуація в інших садочках не інакша, знаю по собі, так як друга дитина ходить в інший садок. Умови НЕ ГІРШІ чим в Малюку, група відносно непереповнена (28 дітей), в Малюку ,на теперішній час,знаю від знайомого, доходить до 40!!!!!!!! дітей, тому від вашого "Дякую" мені ні гірко , не солодко.От поясніть іншим батькам таку річ: коли оплата в державному садочку сягає приблизно 100 грн/міс.+харчування, а в Малюку я платив 300 грн/міс+харчування, де дівають 200 додаткових гривень? Невже, як нам пояснювали, на з/п додаткового вихователя витрачають 7-8 тис. грн.???Це щомісячно з одної групи.Дуже сумніваюсь! А зараз знаю, що оплата збільшилась. А байочки, що держава абсолютно нефінансує садочок, це навішування лапші на вуха батькам. Звісно ці кошти невеликі, для утримання установи, але якесь-не-якесь фінансування все-таки є.

,

Садок справді хороший. І школа теж (старший син уже в школі). Так, ми справді самі робили ремонт і в групі, і в класі. Але така ситуація всюди. І нам ніхто не наказував що робити, які вікна чи меблі міняти. Ініціатива була від нас. І, напевно, люди що написали попередні два коментарі не зовсім в нашому світі живуть, а якимись власними реаліями. Де ви бачили на сьогоднішній день ремонти в класах чи групах за кошт держави? Чи може десь меблі спішить держава купувати чи вікна міняти? Стосовно оплати в мене теж були питання на які мені чітко і конкретно відповіли і все пояснили. А за те, що ви дитину повели в інший садок - "Дякую"! Групи ж переповнені. Садок справді один з найкращих у Львові!

,

Садочок переповнений. Умови створюють самі батьки за свої гроши (по можливості)роблять ремонти, купляють меблі,ремонтують майданчики. Куди іде щомісячна оплата взагалі не розумію. А на рахунок вихователів, то як повезе. Другій наший дитині дуже повезло з вихователями. А перша дитині не дуже,. ми ніяк не могли зрозуміти щож тут доброго і за що цей садок так хвалять.А виявляется вся справа в людях(вихователях).Просто де які працюють на 100 відсотків (але це складно при кількості майже сорок дітей) а де які на 10.
Я думаю що хороших вихователів можна знайти і в звичайному садку
Рекомендаціі: якщо ви точно знаете що попадете в хорошу группу то можете спробувати.

,

Садок хороший в порівнянні з іншими,але.... Ці хороші умови створюють самі батьки, але аж ніяк керівництво садочку, тому цей садок існує і процвітає лише завдяки зусиллям батьків: ремонти, вікна , майданчики і т.п., також постійні щомісячні збори на необхідне, фонди груп...Нарікань на вихователів в принципі немає, але в інших садочках вихователі абсолютно не гірші. Вважаю , що щомісячна оплата неоправдано зависока.
Рекомендація батькам , які збираються віддати свою дитину в садок "Малюк" - "сім раз відміряй -раз відріж".
Другу дитину віддав в інший садок-в три рази дешевший і нічим не гірший і не пожалів.

,

Так в чому ж річ - 5 років навчання і вперед до роботи в школі! Така легка робота! А зарплата яка хороша! А відпустка яка довга! 56 днів!!! Уявляєте??? А які навички, вміння, терпіння треба мати, щоб створювати тепло півдня в класі!!! І різне буває за півдня, ой різне! А скільки здоров'я треба вкласти, щоб підтримувати це "тепло" півдня, хтось про це знає? Чомусь на сьогоднішній день, одиниці випускників педвузів йдуть працювати в школи... І чому так? Тому, перш ніж писати дурниці відчуйте це на собі!

Вчитель працює півдня в теплі - гарно сказано, але це зовнішня поверхнева оцінка. Ця оцінка необ'єктивна. Мало хто знає, що вчительська робота ЦІЛОДОБОВА. Так-так, цілодобова і в будні, і у вихідні. Починаючи від "півдня в теплі" (справа в тому, що інколи може бути дуже спекотно), і закінчуючи великою купою, я не перебільшую, вели-и-и-кою купою паперової роботи вдома. Звичайно, ілюзіями легше жити, але давайте дивитись на речі реально!

,

Я б не казала, що вчителі сьогодні працюють аж за такі копійки. Сьогодні нікому не є просто, а в порівнянні з іншими професіями, то і зовсім вчитеям не є зле. Вчитель працює в теплі, пів дня, має велику відпустку. А вчителям малюка то ще краще ще й роблять що хочуть і кажуть батькам що хочуть, і все ім з рук сходить. Іх не жаліти треба ім позаздрити можна.

,

А я обожнюю цей садок!Моі діти (5 і 7 рочків) ходять туди вже 4 роки .Для нас "Малюк" як рідний дім!Не уявляю собі іншого закладу для моіх дітей. Прекрасне відношення вчителів і вихователів: п.Наталя,п.Таня.п.Христина,п.Слава,п.Наталя,п.Оля - моі діти і ми батьки ні коли вас не забудем! п.Оксана ,п.Галя- ви найкваліфікованіші вчителі , ви найкращі! За ці копійки які вони отримують, я вважаю ,що вони прикладають титанічні зусилля щоб навчити наших дітей не тільки добре вчитись, а й відноситись один до одного з любов"ю та розумінням.

,

Ого! То "Малюк" це базар?! Ні, дякую, я школу шукаю!

,

Погоджуюсь, що школа жахлива. Ласкаво просимо - спробуйте.

,

Маю досвід перебування в "Малюку" 8 років (3 діток ). Повірте, про вчителів вище сказане - нічого подібного, так строгі, вимогливі, але так має бути в теперішній час. Ви повіться яке зараз суспільство. А на поведінку дитини слід звернути увагу, поки не пізно. І не треба забувати, що це ШКОЛА, дитина прийшла вчитися, а не витрачати час на підготовки до свят, так, у садочку часу на це предостатньо. Тому хочу стати на захист вчителів "Малюка" і сказати дякую за титанічну працю!

,

цікаво, чим цей садок відрізняється від інших і, аналогічно, чим школа різниться з іншими навчальними закладами?

,

Дякую усім хто зробив навчання та перебування моєї донечки у "Малюку" пізнавальним, цікавим, комфортним, спокійним.
П. Наталя та п. Леся - найкращі вчителі ( строгі але люблячі).
П. Христина - серце "Малюка".
Нехай Ваш заклад процвітає!

,

А загалом школа у Львові не одна, до Вашого відома)
Ви можете знайти таку школу, в якій Вам і Вашій дитину буде комфортно і де до неї ставитимуться з повагою, розвиватимуть усі її таланти і навчатимуть так, як Ви бажаєте!
Як то кажуть: "базар великий")
О, і так)) Пані Оксана, пані Галя, пані Ліля - це взагалі вчителі від Бога!
На жаль, не мала можливості навчатись у інших, проте прекрасно знаю, що вони професіонали і люблять свою справу!

,

Є різні вчителі та вихователі. Двоє моїх дітей ходить у цей заклад. Діти задоволені, щасливі, але батькам це обходиться у круглу суму.

,

Садок в МАлюку справді супер, а от школа... вчителі так себе ведуть ніби забули що існують за гроші батьків. Гарне відношення до дітей знайдете лише на стендах при вході. Святкові ранки закінчились із випуском зі садка. Школа, яка називає себе сучасною, насправді такою не є, бо поваги до дитячоі особистості тут немає, підтримки теж. Щось не вдається- значить дурний, зробив щось не так- твоі проблеми. Вчитель друга мама- це не про вчителів Малюка. Звичайно ж не про всіх мова, вчитель фізкультури просто супер, а от класоводи жахливі. Сумно, бо батьки шукають альтернативу радянській школі, а напорюються на спотворену іі копію тільки в гарненькій обгортці. Хочеться чути від учителя про позитивні поступи дитини зроблені, завдяки тому ж вчителю, але ні дитина або нічого не зробила( тобто поганого) або ж таки ваша дитина погана. У Малюу, якщо дитина прийшла з якимось талантами, іх успішно придушать, замість того щоб виявити і розвинути. Слід міняти або відношеня або вчителів.

,

Садок - супер!!! Пані Христино, зробіть сайт "Малюку"!

,

Вихователі і вчителі - СУПЕР!!! І не правда що не зацікавлюють дітей, і програма в "Малюку" просто чудова. А от директор ... (не буду писати).

,

Знайома особисто з пані Христиною, дуже приємна особа, хоч і не давала туди дітей, але в планах маю, справляє дуже хороше враження!!!
Нещодавно дізналась що там іще і школа є:))))

,

група "Бджілки": просто супер!

,

я не погоджуюсь з вищесказаним про директора та вихователів.
свою першу дитину водила туди,другу воджу і третю,якщо Бог дасть,теж туди поведу.не варто всіх рівняти під одну планку,а п.Галя з п.Світланою-найкращі

,

Школа супер!
Вчителі пані Галя і пані Оксана самі найкращі!

,

я в МАЛЮКУ вчилась два роки та один рік в садку мені мені дуже сподобалося!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Ні одного разу не пошкодувала, що віддала туди дитину. Дуже хороші вихователі, добрі няні. До діток відношення просто супер! До батьків також! Приємна психологічна атмосфера. Директор п. Христина дуже порядна людина, відчувається що любить свою роботу і переймається нею. Найтепліші враження від таких вихователів в дитини, це: п. Наталя - просто супер, п. Оля, п. Ірина. п. Степана, вчителя фізкультури діти обожнюють!

,

садок хороший, дітей пильнують, приміщення і територія чудові, гуртки теж хороші!

,

У цьому садку-школі мої діти вже 8 років. Дуже вдячні всім працівникам без виключення! Директор п. Христина робить все для закладу, гроші батьків ідуть тільки на те, на що батьки їх здають - всі, хто цікавиться, може завжди довідатись, куди саме розподілено їхні гроші. Окремо вдячна висококваліфікованим вчителям початкової школи, які (що зараз велика рідкість) насправді зацікавлені дати дітям освіту. У цьому садку-школі люблять дітей!!!

,

"Малюк" - один з найкращих садочків Львова. Двоє наших діток відвідують цей заклад з двох років. Щоранку Із задаволенням ідуть в садок та школу.
Так, групи ремонтували за кошти батьків, але така ж ситуація у всіх садках міста. Директор - чудова людина.

,

Дякую "Малюку" за чудових вихователів групи "Сонечко", бо направду люблять дітей, добре до них відносяться. Мені і моїй дитині завжди приємно згадувати про них. Сумуємо за своїми вихователями п.Славою і п.Наталею.

,

найкращий садочок при директорі п.Ріті.Це найкращий садок у цілому Львові.Ходили туди з великим задоволенням і зараз би пішла, але вже велика(((((

,

Величезні гроші,які платяться нізащо.Умови батьки створюють самі(за свої гроші),окрім оплати по всіх чеках.Пані Христина-хапуга!!!Нічого не вкладає у цей садочок.Завжди одні і ті самі відмазки(немає грошей...Звідки ж ми візьмемо?Якби ж батьки те-то і те-то...)От батьки і роблять,змінюючи одні одних.По всіх правилах повинно завжди бути 2 вихователів і няня.Але,чомусь.коли не прийдеш за дитиною,вихователь один.Нічого не робить з дітьми після денного сну,не зацікавлюють діток.Програма,по якій вони повинні працювати,виконується десь на десяту частину.Коли було масове отруєння дітей по садку,пані Христина сказала,що вона,навіть,не знала про це...Загалом,якщо хочете перевірити мої слова,віддайте туди свою дитину.Я б туди вже свою не віддала!!!!!!

,

Моя донечка Софійка ходила в цей садочок повні два роки з 2005 по 2007 р.р. В нас сформувались тільки позитивні спогади і про п.Світлану, і про вихователів. Свою молодшу донечку планую відвести теж в "Малюк".

,

всі дуже задоволені! Пані Христина найкращий директор!!!

,

Дитина в садку-школі 4 роки. Дуже задоволені.

См. также:
Обратная связь