Дитячі садки
Приватний дитячий садок «Mriydiy»
Про дитячий садок

Дитячий садок повного дня MRIYDIY у Львові

Дитячий садок повного дня MRIYDIY - це понад 1300м2 площі, окреме велике приміщення з власною територією, ігровими майданчиками, гімнастичними та спортивними комплексами; це тепло, світло та затишно. Будівля має укриття.

Відео про дитячий садок повного дня MRIYDIY можна переглянути тут.

В садку створили такі умови, щоб діти проживали щасливе дитинство, наповнене радістю, турботою, розвитком, веселощами, цікавими активностями та дослідами.

Тут впевнені, що і діти, і дорослі повинні вміти мріяти. А ще - робити хоч і маленькі, але сміливі кроки до здійснення своєї мрії. Наприклад, якщо мрія дітей збудувати літак, коли вони виростуть – в садку дорослі обов’язково підтримають таку ініціативу, і, наприклад, на творчій майстерні запропонують візуалізувати її  – намалювати, створити аплікацію; на заняттях з лего сконструювати літачок та таким чином вивчити деталі, з яких складається апарат; на англійській вивчити нові слова – літак, небо, обрій…

Уся програма базується на трьох складових - інтелектуальний розвиток, ментальне та фізичне здоров’я. 

Ментальне здоров’я

В ігровій формі спілкування з психологом: заняття в групі, спостереження за моделлю поведінки дітей. Тут формують соціальні навички, поважають право на власну думку дитини, не порівнюють її з іншими, радіють і маленьким, і великим успіхам, підтримують, заохочують та дарують безумовну любов.

Фізичне здоров’я

Щоденні прогулянки - невід’ємна складова програми. Майданчики облаштовані гімнастичними та спортивними комплексами. Двічі на рік - огляд дітей лікарями. Також у садку працює медсестра та кваліфікований логопед.

Здорове чотириразове харчування. 

Інтелектуальний розвиток

Основна ціль занять - активізація мисленнєвої діяльності. Такі заняття націлені розвинути мотивацію, позитивний емоційний настрій. Вони наповнені логічними та дидактичними іграми, головоломками, квестами, лічилками, фізичними вправами, співами та іншими активностями..

Англійська мова: діти вивчають нові слова в ігровій формі.

Багато ігор, активностей, прогулянок, цікавих експериментів, творчості, велика територія для прогулянок із сучасними майданчиками, зелена зона - незабутнє дитинство в садочку.

Тут з радістю нададуть вам більше інформації та запросять на екскурсію. Подати заявку можна на сайті садка. 

Графік відвідування садка: 08:30-19:00

Адреса: вул. Угорська, 12-д

Соцмережі


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Найкращий садок! Тепло, затишно, педагоги до дітей ставляться як до власних. Дуже імпонує, що програма різноманітна, один день вміщає різні активності.

,

Чудовий садок, куди дитина ходить з великим задоволенням! Сучасний підхід, цікаві та насичені заняття, молода та креативна команда педагогів, які знаходять підхід до дитини. Різноманітне харчування, охорона та всі умови для комфорту. Дитина задоволена, я спокійна:)


Залишити відгук

Усі дитячі садки у Львові, а також школи у Львові, робота у Львові