Оценка посетителей
(по 20 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Чудовий садок, багато розвиваючих занять, хороша кухня і відношення персоналу. Ходимо вже два роки - від віку 2,5 роки.

,

Кльовий садочок. Дуже класний. Сам туди б ходив.

,

Вступний внесок 3500 грн. Щомісячна оплата 4200 грн. Що ми отримуємо за ці гроші? Харчування таке як і у державному садку (попросіть у директриси меню, перевірте), літом жодних занять з дітьми не проводиться взагалі!!! сказали що загальна програма обіцяна на сайті та у договорі "вступає в дію" з 1 вересня; коли діти гуляють на вулиці - вони просто гуляють на вулиці - ніякі розвиваючі ігри, активні ігри на свіжому повітрі тут не проводяться теж; педагогічної освіти у вихователей в більшості немає. Окремої уваги заслуговує кількість дітей в групах: заявлено 3 групи, старша, середня та молодша. Так от поділ між середньою та молодшою НОМІНАЛЬНИЙ. вони сплять, їдять і бавляться в одному приміщенні разом, за ними доглядають одні вихователі, які сидять і спостерігають як діти бавляться між собою або катаються на качелях. Тобто фактично отримуємо групу в 20 дітей (то саме що і у державному садку). Двічі подумайте обираючи цей садок!!! Пишу як мама, що пройшла через це.

,

Садочок один з найдорожчих у Львові. Виховательки за дітьми дивляться, але з ними не займаються взагалі.ЗОВСІМ!!! Діти цілий день між собою бавляться. Приводжу і відводжу в різний час, але на урок не попадала ніколи. Директорка розказати про садочок вміє ну дуже гарно, але на тому всі її таланти закінчуються, зауваження не приймає, каже що в них все добре, а не так як думає мама. Ремонт точно не кращий ніж в державних садках. Побачити що їдять діти неможливо, перед тобою закривають двері і просять почекати на вулиці. Меню в журналі - таке саме, як і в державному: капусняк, сосиски, плов і т.д. Єдиний плюс - завжди є місце в будь-якій групі, тоді як у Львові черги навіть в приватних садочках. По цій причині своїх клієнтів вони завжди знаходять. Те що державні садочки кращі- це 100%, головне знайти місце.

,

Я звичайна мама, яка хотіла найкращого своїй дитині, тому й віддала в ерудит, але дуже скоро пошкодувала. Не дбають там про діток зовсім, це правда. Я не бачила, щоб там когось били, чи сварили, навпаки відносяться ніби дуже лагідно, хоч ми тільки півроку ходили. Але вихователі недосвідчені, непрофесійні, нема чистоти, нема порядку і мінімального контролю, істи справді дають мало і ми навіть мали отруєння(99% саме там), справді там досить холодно, видно було, що потребує вже ремонту, багато чого приховують, недоговорюють(це моє враження). За такі гроші там мало б бути все ідеально, просто немає особливої різниці між ерудитом і звичайним садком, крім того, що не 30 дітей в групі. А в деяких державних навіть краще. Хочете-вірте, хочете-ні, але вирішила написати коментар, може для когось він стане вирішальним. Це чисто моя думка, як мами, але комусь підходить, бо все таки дітки ходять.

,

Ми вже 2 роки ходим в садок все супер.Дорого але це ваша кровинка і мені здається ніяких грошей нешкода.Нянька коштує більше.Колектив прекрасний і харчування.

,

Я спочатку дивувалась, чому адміністрація деяких навчальних закладів не дозволяє коментарі. Тепер, прочитавши всі маразми, про "Ерудитиня" зрозуміла. На той момент, коли писали про "Василька з синдромом" моя дитина вже не один місяць відвідувала цей садок і там не було жодного Василька і жодної дитини з якимось синдромом. Про професіоналізм вихователів питання, як можна про це писати, якщо ваша дитина туди не ходить? Про голодних дітей і хамство працівників- це ж треба додуматись таке вигадувати і писати, а під іменем ерудит будь-хто може написати - це не офіційна відповідь на сайті школи.
Моя дитина вже 2 роки ходить в Ерудитиня, з задоволенням йде туди щодня. Спочатку навіть плакала по вихідних, чому садок не працює. Займаються на мою думку менше ніж, наприклад в Дивосвіті на Сміливих. Але я спеціально дитину дала в садочок, де не перевантажують заняттями і не забирають дитинство. Недавно вдома з дитиною займалась - дитина в старшій групі цифри знає, віднімати вміє - займаються таки

,

Вчився я в тому Ерудиті , закінчив його і скажу чесно вихователі малолеткі які нічого не навчать вашу дитину ви тільки будете платити за панти і всьо.

,

Прочитала останній коментар від "ерудит". Чесно, про садок абсолютно нічого не знаю і взагалі чисто випадково наткнулась на цю сторінку. Але ваша відповідь є абсолютно неетичною як для педагогів і свою дитину( судячи по ній) я би до вас ніколи в житті не віддала. Таке враження, що працюють в цій установі абсолютно непрофесійні і фамільярні особистості (дуже хочеться вірити в те, що я помиляюсь). Прочитайте, будь ласка, коли в діток буде тихий час літературу по діловому листуванні та ввічливому спілкуванні. Це вам явно не зашкодить.
Щасливо!

,

Та заспокойтесь вже нарешті. Немає в нас Василька, ні з синдромом аутизму, ні без нього. Просто Василька нема, та й усе. А якщо в тебе "відсутня можливість приховувати биття Василька " (це ж треба таке написати, ми просто регочемо вголос), то біжи мерщій у міліцію: приховування злочину є злочин. Бідні голодні діти! Ти відкрила очі всім! Жахливі подробиці! Це більше не можна приховувати!

,

там справді знущаються над дітьми, особливо над Васильком, в якого синдром аутизму. Вихователі вживають нецензурну мову. Можливо хтось з працівників садка буде писати тут, що ніби то його діти задоволені іт. д. але в мене відсутня можливість приховувати биття Василька та інші непедагогічні дії працівників. Крім того, не буду приховувати те, що дітям дуже мало дають їсти за 2000грн могли б вже не морити їх голодом!!!!!!!!!!!!!Стосовно зарплатні і непрофесійності працівників(як хтось тут писав) то це правда. Щоб працювати з дітьми потрібно в першу чергу бути ЛЮДИНОЮ

,

Дитина ходить в Ерудитиня вже рік і дуже задоволена. Ніхто там діток не б'є. Так, приміщення не надто великі, але, по-моєму, достатні. Якщо дитина так тим садочком тішиться, то і я, як мама, рада. Не до порівняння із державними садками.

,

Ха-ха! Про який професіоналізм йде мова?! Не хамство керує світом!!! А саме на це і розраховував, коли хотів освітою міста керувати! Тобто нищити освіту та багаторічну працю справжніх освітян-професіоналів! Можна уявити який садок та школу міг створити такий бездара!!! Бідні діти, сліпі батьки!

,

Ми дуже задоволені садком! Дитина з великою охотою туди йде,любить вихователів,весело проводить час,завжди з позитивними емоціями! А для мене важливим є емоційний та психологічний стан доньки. Всім рекомендуєм

,

Ви, шановна, не жертва приватної освіти, ви-трагедія! "сама чула, як набили хлопчика 1,8 річного" - ти диви, яка точність, вік уточнила, колготки попісяні помацала, крик почула, в спальні температуру заміряла (туди батьків, до речі, не пускають, щоб бактерій не залишали, але для вас однозначно зробили висновок), та ще й порівняла це все з державною освітою (цікаво, чому?)! Дипломи у всіх перевірила, зарплати оцінила, зміну колективу відстежила - оце обізнаність! а...і найголовніше...диплом керівника! Алілуя! Ось що не дає заснути справжнім професіоналам і спонукає відкривати очі всім потребуючим! Професіоналізм, шановна, це вміння створювати, організовувати, покращувати, розвивати!

,

Моя доня відвідує цей садочок вже впродовж двох років. Ставлення до дітей дуже хороше і дитина з задоволенням біжить до садочку. Складається враження, що коментарі пишуть люди які у цьому закладі не перебували жодного дня. І "набити хлопчика 1,8 річного" не могли, так як дітей такого віку у садок не приймають, іграшок більше, ніж достатньо і кімнати абсолютно нормальні. Заняття з різних предметів у садку проводять щоденно і дитина багато нового дізнається. Ми дуже задоволені нашим вибором і Вам рекомендуєм.

,

то точно!! батьки не ведіться!!! зарплата педагогів 1200грн/міс а за дитину батьки платять 2000 грн/міс.. жоден педагог не має спеціалізованої освіти, попросіть їх диплом показати перш ніж віддавати дітей в руки таких непрофесіоналів!!! вихователі змінюються дуже часто. кімнати малі, іграшок трохи досить, але в кімнатах де сплять троши холоднувато.на дітей кричать а іноді б'ють, сама чула як набили по дупі 1,8 річного хлопчика за те що попісяв в колготки, і він плакав..
НІ ЗА ЯКИХ УМОВ НЕ ВІДДАВАЙТЕ СВОЇХ ДІТЕЙ В ЦЕЙ САДІК, ШКОЛУ І ЛІЦЕЙ!! спершу дізнайтесь хто власник цього всього-людина, в якої липовий диплом про освіту!!!!!

,

звичайний бізнес, створений, щоб заробляти гроші. Зовсім ніяка не конкуренція державній освіті. Зарплата педагогів мінімальна, гроші йдуть на утримання приміщення - комунальні послуги і ін. Дітей в групах мало, бо таких дурних як ми не багато. Програма нічим не відрізняється від державної, тільки все загорнуто в кольорові обгортки. Батьки не ведіться - дорого і неякісно.

,

Нічого особливого: тісні кімнати, іграшок мало, працівники слабі педагоги і психологи, ціни не відповідають якості.

,

дуже класний садочок

См. также:
Обратная связь