Водій

Категория: Транспорт, автобізнес

Загальна характеристика професії

Керує транспортними засобами різного призначення, перевозить вантажі та людей. Перед виїздом з гаражу перевіряє справність механізмів машини. У разі появи сторонніх шумів під час рейсів повинен встановити причину появи несправності і усунути її. Водій виконує роботи щоденного технічного обслуговування машини: мийка, заправлення паливом і маслом, смазка, змащення і т.п.

Вимоги до індивідуальних особливостей фахівця

Гарна фізична підготовка і витривалість,гарний окомір, слух, гарна реакція на рухомі об'єкти. Повинен володіти великим обсягом уваги, високою здатністю до концентрації та розподілу уваги, розвиненим наочно-образним мисленням, просторовою уявою. Висока емоційна стійкість, самовладання, дисциплінованість, відповідальність.

Медичні протипоказання

Робота не рекомендується людям, які страждають нервово-психічними захворюваннями, захворюваннями хребта, виразковою хворобою, дальтонізмом, епілепсією, які мають монокулярний зір і порушення вестибулярного апарату.

Вимоги до професійної підготовки

Гарна підготовка з математики, фізики, креслення і географії у межах шкільної програми. Повинен знати правила дорожнього руху, будову автомобіля, порядок та періодичність виконання робіт з техобслуговування. Повинен мати достатньо високу техніку водіння автомобіля.

Споріднені професії

Слюсар з ремонту автомобілів, бульдозерист, водій пасажирського транспорту, комбайнер, тракторист.

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Транспорт, автобізнес»