Репетитори

Курганов Роман Миколайович


Професійно займаюся репетиторством з 2009 року. Викладаю в освітньому центрі. Постійно вдосконалюю знання з предметів, які викладаю.
Відносно хімії: окрім спеціальної освіти (хіміко-технологічний факультет НТУУ "КПІ"), маю великий досвід роботи в цій спеціальності та практичні знання. Працював у фармацевтичній галузі і в галузі полімерів.
Хімію і математику також викладаю дітям з американських і британських шкіл, де навчання повністю ведеться англійською мовою.
Готую до здачі SAT I і SAT II тестів (математичної частини) для вступу в закордонні коледжі.
Англійську мову викладаю тільки для рівнів Beginner і Elementary.
Проходив курси підвищення кваліфікації з англійської мови на Мальті. Закінчив Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, спеціальність - англійська мова та література.
При бажанні своїм учням надаю можливість безкоштовного спілкування з носіями мови для розвитку розмовних навичок і подолання мовного бар'єру.
Не вітаю викладання лише за одним посібником, тому матеріал зазвичай комбіную і сам забезпечую додатковим. Для учнів можлива купівля посібників з викладацькою знижкою, або надаю їх в електронному вигляді.
Передбачена дуже гнучка система оплати. При збільшенні тривалості і частоти занять їх вартість зменшується.
Для людей з обмеженими фінансовими можливостями передбачені особливі умови. Таким чином, знайти мене абсолютно неважко, і заняття зі мною зможе дозволити собі абсолютно кожен.

Категорії курсів


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі репетитори в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві