Репетитори

Підвищення ефективності роботи HR-а за 10 коучинг-сесій


  • 2500 грн  -5%

Підвищення ефективності роботи HR-а за 10 коучинг-сесій.

У зв'язку із змінами в роботі бізнесу через фінансову кризу різко зростає роль
менеджерів по персоналу і начальників відділів кадрів, які володіють методами та інструментами підбору, оцінки, атестації, мотивації, адаптації та виховання лояльності персоналу і на цій основі можуть створити ефективну бізнес команду.

Пропонуємо Вам пройти 10-ть ексклюзивних коучинг-сесій у вечірній час з 19-00 до 21-30 два рази на тиждень протягом 5-ти тижнів на тему:

«Методи та технології підвищення ефективності роботи відділу по персоналу або відділу кадрів в сучасних умовах ведення бізнесу».

Мета коучинг-сесій: ознайомити учасників із сучасними методами підвищення ефективності роботи менеджерів по персоналу і керівників відділів кадрів.

Потім кожен учасник семінару на основі отриманих знань складе план з реформування та підвищення ефективності своєї роботи на даному підприємстві і роботи бізнес команди. Кожен учасник отримає сесій консультації з хвилюючим його питань.

Зміст програми коучинг-сесій:

1-а сесія
1. Введення цілі та завдання практикуму, порядок проведення.
2. Закони бізнесу і як вони працюють на даному підприємстві.
3. 10-ть функцій менеджменту і як володіють ними менеджери.
4. Що таке бізнес - команда і з яких особистостей вона повинна складатися. Як визначити типи особистостей у Вашій бізнес - команди і яких особистостей не вистачає для успішної роботи команди. Практична робота.

2-я сесія.
5. Яка роль і які функції менеджера з персоналу, начальника відділу кадрів.
6. SWOT-аналіз сильних і слабких сторін бізнес - команди. Практична робота.
7. 5-ть систем менеджменту. Визначення системи менеджменту існуючої на Вашому підприємстві і як її вдосконалювати й до якої системи прагне.
8. Три рівні управління бізнес - командою. Постановка цілей перед бізнес-командою.

Третя сесія.
9. Бачення, місія, стратегія і стратегічна мета, корпоративна культура їх призначення і як вони повинні бути взаємопов'язані і вести до успіху в бізнесі.
10. Методи пошуку, підбору та адаптації персоналу в бізнес-команду. Методи підвищення лояльності персоналу.
11. 14-ть методів підвищення ефективності роботи підприємства і персоналу.

4-а і 5-а сесії.
12. Яка суть мотивації персоналу. Види мотивації персоналу.
10. Як створити успішну систему мотивації персоналу з урахуванням індивідуальної внутрішньої мотивації персоналу. Розробка кожним учасником моделі мотивації персоналу свого підприємства Практична робота. Кейс з 75 - ти мотиваційних стимулів.

6-я сесія.
11. Методика розробки бачення, місії, стратегії і стратегічної мети підприємства.

7-я сесія.
11. Методика розробки корпоративної культури. З яких основних трьох розділів вона повинна полягати, основний зміст і що вона має формувати в команді.

8-а сесія.
12. 18-ть розділів функціонально - посадової інструкції і яке її відмінність від загальноприйнятої посадової інструкції. Який ефект дає функціонально-посадова інструкція, хто її має розробляти і хто контролювати її виконання.

9-та сесія.
13. Методика та технологія проведення атестації і оцінки персоналу. Що таке компетенції працівника, що делегується повноваження, основні положення функціонально-посадової інструкції і як вони враховуються при проведенні атестації персоналу.
14. Атестація та оцінка персоналу як інструмент вдосконалення бізнес - команди і виявлення відсутніх ланок і компетенцій у бізнес - команді.

10-я сесія.
15. Розробка плану впровадження змін на підприємстві щодо вдосконалення роботи відділу по персоналу або відділу кадрів. Практична робота.

Коучинг - сесії проводить Ворник В. Г. - сертифікований коуч, консультант по бізнесу з 20-річним досвідом комерційної діяльності в Україні, з них 10 років-консалтинг і проведення семінарів, тренінгів, має авторське свідоцтво на «ноу-хау», прийоми та методи менеджменту, розроблені ним на основі практичної роботи над різними проектами в Україні.

Терміни початку проведення коучинг-сесій узгоджуються по мірі формування груп.
Вартість участі 1 чол в 10-ти коучинг-сесіях 2500 грн. без урахування ПДВ
Оплата може бути проведена на р / р СПД ПП платника єдиного податку без ПДВ або на р \ з ТОВ «Будараж» в цьому випадку плюс ПДВ 20%. Умови оплати: 100% передоплата.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві