Репетитори

Школа сайтобудування


  • 1000 грн 

Назва: Школа сайтобудування «Reset».

Мета: Навчитися створювати сайти.

А точніше, створювати гарні якісні сайти на професійному рівні. Створювати їх не лише якісно, а й швидко і, головне, дорого!

Для цього не потрібно багато. По-суті, все, що тобі потрібно у тебе вже є — руки, голова та бажання.

Про курси:

  • Десять занять, які протягом всього курсу Школи будуть розповідати про створення якісних сайтів. Заняття триватимуть по дві години. Годину обговорюватиметься теорія сайтобудування, дизайн, копірайтинг… Годину буде відведено на веб-розробку та обговорення різних технічних питань — HTML, PHP, MySQL, java.

  • Для того, щоб мати змогу виконувати практичні завдання та побачити їхнє відображення в інтернеті, тобі буде надано власний акаунт на сервері від наших хостинг-партнерів «SV-Host Ukraine». По закінченні Курсів хостинг залишиться твоїм і ти зможеш розмістити та розвивати на ньому свій власний проект.

  • Спілкування та знайомства з цікавими людьми, котрі поділяють твоє захоплення веб-розробкою та дизайном. По закінченні Школи таке спілкування не припиниться і ти зможеш далі підтримувати товариські стосунки, а може, об'єднавшись з кимось, створити власну студію і взяти активну участь в підвищенні загальної культури міста.


Час проведення: Курси стартують з 1 березня 2011р

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові