Репетитори

Німецька мова, підготовка до TestDaF


  • 200 грн  -5%

Підготовка до TestDaF в Дніпрі (Дніпропетровську).


  • Для того щоб навчання в Німеччині, стало реальністю для Вас, для того щоб Ви могли повноцінно спілкуватися з носіями німецької мови, потрібно заздалегідь подумати про те, де в Дніпрі (Дніпропетровську) якісно і в стислі терміни підготуватися до іспиту TestDaF. Пропоную Вам якісну підготовку до іспиту з індивідуальним репетитором онлайн (по скайпу, вайберу). Навчання тільки індивідуальне, працюємо таким чином вже більше 8 років. Працюємо під будь-який рівень (TDN 3-5), є всі необхідні матеріали і досвід.

Натисніть на цей напис для швидкої онлайн консультації у нашого фахівця. Після натискання на цю напис відкриється вікно індивідуального чату з адміністратором школи. Наш фахівець онлайн і готовий відповісти на Ваші запитання!

  • Ми співпрацюємо тільки з професійними репетиторами німецької мови в Дніпрі (Дніпропетровську). У всіх наших фахівців є багатий досвід викладацької діяльності і відповідні дипломи, які підтверджують високу кваліфікацію (С1-С2). У нас є учні, які успішно склали іспит TestDaF отримавши рівень TDN 4 і TDN 5!

Всі контакти і подробиці, інформація про нас і наших репетиторів, на основному сайті http://online-language.org

  • Вам не потрібно буде платити за місяць навчання або відразу за весь курс підготовки до TestDaF. Оплата у нас проводиться за тиждень занять, а для проби можна оплатити взагалі 1 урок. Перед першим уроком проводимо безкоштовне тестування, визначаємо Ваш рівень і складаємо для Вас індивідуальну програму. Обсяг курсу і кількість годин Ви обговоріть з викладачем в індивідуальному порядку на першому занятті. Час проведення занять також обговорюється в індивідуальному порядку, під час першого уроку.

Цікава пропозиція для абітурієнтів, які хочуть підготуватися до іспиту TestDaF в Дніпрі (Дніпропетровську). Скажіть, що знайшли цей курс на (education.ua) і отримайте знижку 5% від обумовленої ціни.

  • Телефон: дивіться вище
  • Skype: online.language
  • Пошта: [відкрити контакти]info@online-language.org
  • Сайт: www.online-language.org

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі