За рубежом

Юнеко Груп


  • Луцк · ул. Винниченка, 65, 43021
  • unekostudy.com
  • Александра
  • (099) 795-67-71
  • uneko@uneko.com.ua

Компания Юнеко Груп уже не первый год помогает абитуриентам вступить в лучшие государственные и частные вузы Польши и получить европейский уровень образования. Широкий выбор специальностей и направлений обучения, программы бесплатного образования в Польше (без карты поляка). 

Программа Poland Study по системе "Все включено" — программа, для абитуриентов из Украины, России, Казахстана, Беларуси и Молдовы, которая охватывает более 400 факультетов лучших государственных и частных вузов Польши, также есть программы бесплатного обучение без карты поляка и справок о польском происхождении. Програма поступления в ВУЗы Польши обеспечивает полный комплекс услуг: от подбора ВУЗа, подготовка и подача всех необходимых документов (апостиль, присяжные переводы и т.д.), получение справки о зачислении, решение жилищного вопроса, визовая поддержка абитуриента и т.д.

Кроме этого, предлагаем Вашему вниманию новую программу Обучение в Латвии: на стационарной, заочной форме обучения и дистанционно (не выходя из дома). По окончанию, Вы получаете диплом европейского образца, аккредитированный Латвийской республикой. 

Для желающих повысить  уровень польского языка организовываются курсы, как в Украине так и в Польше. Проводим подготовку к поступлению в польские ВУЗы на бесплатные программы обучения.

Проводится набор на ГОСУДАРСТВЕННЫЙ сертификационный экзамен по польскому языку, который состоится 19-20 мая 2018 в г. Луцк Экзамен по польскому языку организуется на уровнях B1, B2 - для детей и молодежи (14-17 лет).

Место проведения экзамена: ул. Б.Хмельницкого 4, м. Луцьк, 43000

Желающих сдать экзамен просим заполнить формуляр - заявление на сайте http://www.school1.lutsk.ua/ или http://unekostudy.com/ (также Вы можете заполнить форму в формате word и отправить его скан на email: certyfikatpolski @ ukr .net).

Регистрация участников продлится до 12.04.2018 года. Экзамен состоится при условии регистрации не менее 15 кандидатов

За более подробной информацией обращайтесь к координатору по контактам.

Е-mail: [открыть контакты]certyfikatpolski@ukr.net

Наша компания обеспечит Вас всей необходимой информацией и займется подготовкой необходимых документов для поступления. Мы работаем надёжно и гарантируем качество своих услуг.

Благодарим Вас за проявленный интерес к обучению в Польше и Латвии и будем рады видеть Вас в нашем офисе для подробной консультации.


Программы1

  • бесплатно
  • Высшее образование - Польша; Другие языковые курсы - Польша; Подготовка к поступлению в университет - Польша

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Коли моя донька перейшла в 9 клас, вже тоді думали куди поступати. Хотіли дуже за кордон. Але як? Чи можливо? Куди звертатися? Передивилась пару реклам у Луцьку, звернула увагу на '' Юнеко Груп'' і не пожаліла. Маємо тільки позитивні враження. Марія - привітна, добра, легка в спілкуванні, що дає натхнення йти тільки вперед. Вона і Валерій порадять, підкажуть, дадуть повну інформацію про вступ. Від першого знайомства і до вступу тримали у курсі всіх подій. Заключили договір, відправляли документи, які були потрібні і виконували вказівки Марії. Звичайно, що переживали, але Марія завжди заспокоювала і підтримувала, що давало впевненість і сили, що робимо все правильно. Окрема подяка Насті - викладач своєї справи. З першого заняття і до самого екзамену дуже надихала, що важливо для дитини при вивченні іноземної мови. Отже донька - студент польського технікуму. Мрії здійснюються. Тож хто планує поступати за кордон сміливо раджу тільки компанію ''Юнеко Груп'' - найкраща без сумніву.

,

ЮНЕКО ГРУП -хороша фірма, роботою якої я цілком задоволена! Швидке оформлення документів, пошук вузів і розуміння. Відносно інших фірм недорогі послуги. Від нас лише потребувались документи, – і я вже студентка хорошого польського університету. Все дуже просто, тому з певністю рекомендую цю фірму!

,

Я щаслива, що свого часу мала таку можливість поїхати на навчання до Кракова. Реалізувати це допомогла компанія UNEKO GROUP на чолі з прекрасним керівником Пані Марією, який відповідально ставиться до своєї роботи. Я отримала цінні рекомендації щодо рейтингів вищих навчальних закладів Польщі. Працівники компанії взяли на себе підготовку всіх необхідних документів для вступу: перекладів, апостилізації, легалізації... Я також отримала всю необхідну інформацію щодо проживання, завдяки чому з легкістю розпочала своє навчання. Маю тільки позитивні враження від співпраці з компанією, оскільки я не мала жодних проблем зі вступом в один з найкращих державних ВНЗ Польщі(Краківський Економічний університет) на омріяний факультет! Всім, хто потребує консультацій у виборі навчального закладу, допомоги при вступі, візової підтримки, підготовки пакету необхідних документів, та кого цікавлять деталі щодо отримання вищої освіти за кордоном, рекомендую звертатись до компанії UNEKO GROUP.

,

Поділюся досвідом вступу моєї доньки в Краківську Музичну Академію. Екзамени тривали 3 дні та складалися з таких предметів: сольфеджіо, виконання обов‘язкової програми та виконання незнайомого твору + бесіда. До третього конкурсу допустили не всіх, а третій екзамен пройшли усі. В академії створені усі умови для абітурієнтів: надаються аудиторіі з фортепіано Yamaha для репетицій без обмеження часу та концертний зал з роялем Steinway. Завдяки цьому донька змогла адаптуватися та зіграти добре на екзамені ( до цього на таких інструментах грати не доводилося, а це дуже нелегко). Атмосфера в академії дуже привітна, від спілкування з комісією залишилися лише приємні спогади. Бажаю усім успіху при вступі, але слід дуже багато працювати: вибрати складну програму, не ігнорувати сольфеджіо та вірити в себе. P.S. Великою часткою нашого успіху завдячуємо Марії та Валерію, які підказали ВНЗ, вчасно та якісно підготували документи, тим самим з‘економили нам купу часу та нервів.

,

У ЮНЕКО ГРУП створені комфортні умови для належної підготовки та поглибленого вивчення мови. Тут почуваєшся розкутим і спокійним, в новій готовності до досягнення будь – якої мети. За що окрема подяка Інзі – дуже талановитому вчителю, а також Олександрі. В мене тут вселили шалену віру в себе і власні сили. Вся співпраця здійснювалась на підставі договору; на протязі усієї вступної компанії, нас тримали у курсі всіх змін та подій; безперервний і своєчасний зв’язок – усі ці, здається, незначні нюанси знімали з нас тягар переживання... У ЮНЕКО ГРУП працюють справжні професіонали, для яких девізом є «рука за руку» вести абітурієнта від самого початку до завершення вступу, ледь не до входу в університет :) . Я досягнув бажаного-вступив на БЕЗКОШТОВНУ форму навчання. Тож, для усіх, хто ще сумнівається куди звернутись, раджу сміливо крокуйте до ЮНЕКО ГРУП!

,

Передивившись в інтернеті масу реклами різних агенцій, вибір припав на «Юнеко груп», які запевнили, що цілком можливо вступити до музичного університету в Польщі. Трішки насторожувало те, що вони не мали офісу у нас в Черкасах, але переконали, що він їм і не потрібний, бо всі роботи проводяться дистанційно. Заключили договір, відправили документи, і надалі просто виконували вказівки нашого куратора. Звичайно ми нервувалися і переживали, але вже все позаду, і моя донька щаслива студентка Музичної академії Кракова. Дуже дякую агентству і зокрема пані Марії за співпрацю і високий професіоналізм. Окрему подяку заслуговує і репетитор з польської мови Інга, яку нам порадило агентство. Менше ніж через три місяці інтенсивних занять, які проводилися по скайпу, донька розуміла мову, легко спілкувалася і комфортно себе почувала в Польщі. Усім майбутнім абітурієнтам рекомендую!)))

,

Мрія навчатися закордоном була в мене з дитинства. Реалізувати її мені допомогла фірма «ЮНЕКО ГРУП». Завдяки фірмі «ЮНЕКО ГРУП» абітурієнти можуть отримати якісну європейську освіту, що дасть змогу кар’єрного росту в майбутньому. Хочу висловити свою подяку пані Марії, а також пану Валерію за високо- кваліфіковану роботу пов’язану з подачею документів до інституту, а також у наданні своєчасно необхідної інформації пов’язаної з оформленням візи, про перебування на території Польщі. Особисто від себе хочу побажати Вам вдалих умов, хороших клієнтів, подальшого успішного розвитку.

,

Чотири роки я провчилась в Києві, та отримавши диплом Бакалавра за спеціальністю Правознавство, я зрозуміла, що немає сенсу продовжувати навчання в Україні. Навчання в Польщі завжди було моєю мрією, але зараз я переконалася, що окрім того, що це цікаво та перспективно, це ще і доступно кожному. У Польщі, я вступила на магістратуру, обравши собі спеціальність міжнародні відносини, щоб у подальшому влаштувати своє майбутнє у Європі. Завдяки таким помiчникам, як «ЮНЕКО ГРУП», процес вступу пройшов швидко, безстресово та зовсім не складно. Працівники агенства – приємні у спілкуванні та позитивні, але що більш важливо спеціалісти у своїй справі та здатні знайти вихід з будь-якої ситуації. Дякую працівникам «ЮНЕКО ГРУП» за кваліфіковану допомогу та раджу всім не зупинятися на досягнутому, здобувати неоцiненний міжнародний досвід та європейський диплом!


Оставить отзыв

Все вузы в Луцке, а также колледжи в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, тренинги в Луцке, работа в Луцке