Київський ресурсний центр для випускників – партнер AboutHR

Київський ресурсний центр для випускників – партнер AboutHR

Київський ресурсний центр для випускників - Alumni Resource Center (ARC) – інформаційний партнер компанії AboutHR.

Київський ресурсний центр для випускників - Alumni Resource Center (ARC) – інформаційний партнер компанії AboutHR. Від тепер AboutHR здійснюватиме свою роботу за підтримки ресурсного центру. 

ARC адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти (ACTR/ACCELS) за підтримки державного департаменту США. Ресурсний центр був започаткований у 2002 році з метою зміцнення діяльності випускників американських програм.

Членство у ресурсному центрі є відкритим і безкоштовним для випускників всіх американських програм. Для зміцненння громади ресурсного центру спільно з випускниками проводятся чисельні заходи, втілюються в життя різноманітні проекти та програми.

Випускники  ARC - люди різного віку та професійного спрямування. Проте всі вони є лідерами у своїх галузях. Співпрацюючи з ресурсним центром, вони допомагають центру в організації та проведенні конференцій, семінарів, тренінгів, круглих столів та інших формальних та неформальних зустрічей. Участь випускників у заходах центру дозволяє їм обмінюватися досвідом, розширювати професійні та особистісні зв'язки. Більше деталей на сайті http://www.alumnicenter.org.ua

AboutHR дякує ARC за інформаційну підтримку!


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Другие статьи в категории Новости