Семінар AboutHR “Відпустки та їх оформлення в 2013 р.” відбудеться 17 квітня

Семінар AboutHR “Відпустки та їх оформлення в 2013 р.” відбудеться 17 квітня

Наближається період, який з нетерпінням очікують всі працівники, і який стільки роздумів і питань викликає у кадровиків. Для того, щоб допомогти кадровикам 17 квітня компанія AboutHR проведе семінар «Відпустки та їх оформлення в 2013 р.»

Наближається період, який з нетерпінням очікують всі працівники, і який стільки роздумів і питань викликає у кадровиків. Для того, щоб допомогти кадровикам у вирішенні складних питань, пов’язаних з оформленням різних видів відпусток, 17 квітня компанія AboutHR проведе семінар «Відпустки та їх оформлення в 2013 р.»

На семінарі будуть розглянуті проблемні питання, що виникають найчастіше. Зокрема, чи обов’язково складати графік відпусток; чи включати до графіку відпусток сумісників; чи включати  до графіку додаткові відпуски та  відпустки  невикористані за минулі роки; як впливає період тимчасової непрацездатності та святкові дні на тривалість відпустки; як подовжити, перервати, перенести відпустку; як відправити працівника у відпустку, якщо він не хоче; як відкликати працівника з відпустки; підстави для надання права на отримання додаткової соціальної відпустки (працівники з дітьми, "одинокі матері"); які додаткові відпустки і як можна поділити; відпустки чорнобильцям, сумісникам; відпустки без збереження заробітної плати, творчі відпустки; як і які документи про надання відпусток перевіряють інспектори з праці; як по-новому зберігати документи про оформлення відпусток, тощо.

Під час семінару тренер Оксана Кубарська, акцентуючи увагу на проблемних питаннях, впорядкує знання учасників з питань відпусток та їх оформлення.

Детальніше ознайомитись та зареєструватись на семінар “Відпустки та їх оформлення в 2013 р.”, що відбудеться 17 квітня у Києві, Ви можете за цим посиланням

БІльше інформації на нашому сайті www.AboutHR.com.ua


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Другие статьи в категории Новости