Тренінг AboutHR “Тайм-менеджмент: підвищення особистої ефективності” — 20 квітня

Тренінг AboutHR “Тайм-менеджмент: підвищення особистої ефективності” — 20 квітня

Тренінг AboutHR “Тайм-менеджмент: підвищення особистої ефективності” — 20 квітня

20 квітня 2013 року компанія AboutHR проведе тренінг “Тайм-менеджмент: підвищення особистої ефективності”

Метою цього тренінгу є підвищення особистої ефективності через формування практичних навичок організації та планування робочого часу. Учасники тренінгу навчаться визначити для себе оптимальний стиль тайм-менеджменту, делегувати завдання, відповідно до їх пріоритетності, попереджати та ефективно вирішувати конфлікти через економію свого часу, дізнаються про методи стабілізації емоційного навантаження у стресових ситуаціях тощо.

На тренінг запрошуються лінійні керівники, фахівці, що працюють в умовах стислих строків та великих обсягів інформації, а також всі, для кого тайм-менеджмент є одним з ключових факторів у професійному розвитку.

Тренінг “Тайм-менеджмент: підвищення особистої ефективності” проводитиметься в інтерактивному режимі, де 20% часу буде надано теоретичним аспектам цієї теми, а 80% – розподілено на практичні завдання, зокрема: кейси, брейнстормінг, метод «метафори», вправи на усвідомлення, групова робота (у мікрогрупах), проблемні ситуації.

Детальнішу інформацію про програму тренінгу, тренера Мирославу Барну та з питань реєстрації просимо звертатись за цим посиланням.


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Другие статьи в категории Новости