Відбудеться майстер-клас kmbs в Харкові

Відбудеться майстер-клас kmbs в Харкові

Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] запрошує представників бізнесу на практичний майстер-клас «Управлінська дилема: сервіс для людей та люди для сервісу», який відбудеться 4 червня в Харкові.

Майстер-клас передбачає вирішення кейсової ситуації і орієнтований на власників та управлінців, які приймають стратегічні рішення в компанії.

Спікер: Едуард Мальцев, керівник Executive MBA [kmbs]. Викладає корпоративне управління. Має 15-річний досвід управління підприємством, проектами запуску та реструктуризації бізнесу, менеджмент-консалтингу, розробки та реалізації стратегії, підвищення ефективності підприємств.


Після майстер-класу усі зацікавлені у бізнес-освіті зможуть поспілкуватися з випускниками kmbs та взяти участь у презентації магістерських програм kmbs, на якій будуть представлені:

  • Presidents’ МВА – для власників бізнесу;
  • Executive MBA – для керівників компаній;
  • Master in Business Leadership [MBL] – для функціональних керівників, майбутніх топ-менеджерів;
  • AgroMBA - програма для управлінців аграрної сфери;
  • Master of Banking and Finance [MBF] – для практикуючих фінансистів.

Спікер: Володимир Павелко, директор MBA-програм Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs]. Викладає операційний менеджмент та управління змінами. Сертифікований викладач і консультант Adizes Academy [USA]. З 1998 по 2009 рік працював у банківській сфері, де пройшов шлях від економіста до заступника Голови Правління.

 

Дата проведення:  4 червня 2013

Час проведення: 17.00 – 17.30 – реєстрація учасників події

17.30 – 18.45 – майстер-клас

18.45 – 19.00 – перерва на каву

19.00 – 20.15 – презентація МВА-програм, спілкування з випускниками kmbs

Місце проведення: м. Харків, проспект Правди 2, конференц-зал готелю "Харків Палац"

Умови участі: Безкоштовно, за обов’язковою on-line реєстрацією.

 

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: [открыть контакты]pb@kmbs.com.ua, [044] 490 6635, [097] 511 20 87.

 

Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] – школа для лідерів, орієнтованих на якісні зміни – в собі, своїх компаніях, країні, світі. Заснована 1999 року при Києво-Могилянській Академії, одному з найстаріших університетів Східної Європи. kmbs відома як самобутня школа думки.


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Другие статьи в категории Новости