Відбудеться тренінг «Емоційне вигорання на роботі» – 5 червня

Відбудеться тренінг «Емоційне вигорання на роботі» – 5 червня

5 червня AboutHR за підтримки Київського ресурсного центру для випускників проводить першу частину серії тренінгів “Емоційне вигорання на роботі: шляхи профілактики та подолання”.

5 червня AboutHR за підтримки Київського ресурсного центру для випускників проводить першу частину серії тренінгів “Емоційне вигорання на роботі: шляхи профілактики та подолання”.

Тренінг буде цікавим та корисним для людей будь-якого віку та професійних груп, особливо для тих, хто часто стикається зі стресовими ситуаціями, емоційним напруженням; для спеціалістів (а також колективів), які схильні до емоційного вигорання. Метою тренінгу є зняття внутрішніх ресурсів для профілактики та подолання емоційного вигорання.

Завдяки тренінгу Ви навчитесь аналізувати свій емоційний стан, усвідомлювати приховані емоції, визначати особисті якості і зовнішні чинники, які можуть сприяти виникненню і профілактиці емоційного вигорання, знаходити внутрішні ресурси для подолання стресових ситуацій, тощо. Тож не гайте, реєструйтесь! Ми чекаємо саме на Вас!

Більше інформації про тренінг, а також коментарі учасників попередніх тренінгів, Ви можете знайти на сайті www.abouthr.com.ua


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Другие статьи в категории Новости