Технический колледж НУВХП


  • Ровно · ул. Орлова, 35, 33027
  • (0362) 28-18-85
    (0362) 28-14-81
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Поступав на прикладну математику, бо хотів стати програмістом. Розповідали, що хоч дисципліна так і називається, але програмування буде багато. Насправді, виявилося, навпаки - багато математики та мало програмування. Але у Рівному нема альтернативних коледжів для майбутнього програміста. Є РК НУБіП, але там висока корупція. Навчався там два курси і вирішив змінити заклад на технічний. Не пожалкував. Тут і навчать більшому, і викладачі більш кваліфіковані. В цілому, коледж залишив позитивні спогади. Головне, навчатися, а не валяти дурня, тоді і викладачі будуть відноситися нормально. Доречі, ті хто часто прогулюють пари - відраховують. За рахунок цього, вигнали десь 7 моїх одногрупників, один з них був контрактником. А тих контрактників, які вчилися нормально, перевели на бюджет. Зараз навчаюся у НУВГП на ІПЗ, бо у цій спеціальності значно менше математики та більше дисциплін, пов'язані з ІТ. Привіт Шатному С.В., Огійчуку В.О. та Багнюк О.М. Вони наче батьки. Іноді вредні, але щирі

,

Закончил училище в 1979 году при Любицком К.И. Практика и работа на Ровенском ПО "Азот". Учеба, общежитие, вечера, спорт и картошка на высшем уровне. А какие преподы!!! Как родители. Спасибо. На "Азоте", конечно не так весело, но - миллионер! Удачи молодежь!

,

Мій улюблений коледж. Я ніколи б не подумала, що буває так. Що бувають такі хороші і щирі викладачі, які завжди підуть на зустріч. Тут дуже круто, поступити легко і просто без будь-яких грошей. Знання дають відмінні, аби тільки бажання вчитись. Я на 100% впевнена, що це найкращий коледж у Рівненсській області. Дякую, Оксані Анатоліївній за її чесну працю і за справжність. ❤ Вступайте і ніколи не пожалуєте!

,

Багато хто пише про хабарі про поганих викладачів тд і тп Скажу так: Якщо у студента є бажання навчатися то викладачі в любому вузі будуть виходити таким студентам на зустріч А якщо студент не ходить на пари,на ту ж саму фізичну культуру, а потом хоча мати залік, то вибачте,це добре що ви купляєте краску або той же коньяк, а не направляють вас на повторне вивчення предмету, а то й на повторний курс

,

Про цей коледж можна писати багато, сама тут навчалась 4 роки))) Коледж є досить не поганим, але щодо хабарництва то воно тут є) Покраси,перенеси важжати не будемо))) А ось купи пару банок краски, щоб здати залік з фізкультури то це є) Також є викладачі які без пару сотень гривень або хорошого коньяка не обійдуться і залік ти не здасиш.... ну щож буває)))) Щодо гуртожитка можу сказати, те що коменданша завжди має до когось діло, знущається з дітей взагалом має їх за нікого. Умови там теж скажем так не (супер), гаряча вода є рідко, на коридорі завжди смердить.

,

Окончил в 1973 году .В то время возглавлял Любицкий Константин Ильич.Знания и воспоминания на всю жизнь.Если когда нибудь буду в Ровно обьязательно заскочу на пару минут.

,

Дуже хороший коледж!Дає хороші знання,є гарна база для навчання.Преміюють студентів за високу успішність,за участь у олімпіадах,за участь у художній самодіяльності.Хто хоче вчитися,то для цього є всі умови.

,

Найкращий коледж ніяких хабарів тут немає

,

Навчання саме сподобалося. Поступав на державне нічого повністю не плативши! Хоча є викладачі, для яких потрібно було платити, не важливо знаєш ти предмет чи ні! В загальному мені сподобалося все, крім гуртожитка!

,

Я закінчив цей коледж у 1989 році по КІП і А. Добра школа. Це дало мені змогу почати працювати по професії HVAC & R в Chicago вже більше ніж 15 років.

,

непоганий

,

Хороший коледж.

,

Без взятки не поступить.

,

супер коледж

,

не плохой техникум).....

,

Вовкодав скупой человек, жадность пагубіт єво.

,

Нікудишній сайт. Зовсім немає ніякої корисної інформації.Ні домашньої сторінки закладу,ні інформації пго вступу.

,

поганий коледж !

,

я буду поступати ......мені подобаєтся)!

,

хабарники

,

А я найбільше вдячна Тополюк Галині Геннадіївні!!!!!!!!

,

надійка ти про коменданшу правду сказала)

,

Афігєний Коледж ))))

,

Ну без хабара поступии можна я навіть знаю таких людей))

,

неправда.........туда легко поступить і легко вчиться з такими викладачами як Пашечко О.А., Біда О.М., Степчук С.І., Зінь Н.С......та багато інших.....

,

технічний коледж самий кращий.....люблю його

,

Без хабара не поступиш

,

най кращий коледж де дають відмінні знання.Чудові викладачі.гуртожиток не найкращий міняйте коменданшу і буде супер))))))))))))))))))))


Оставить отзыв

Все колледжи в Ровно, а также вузы в Ровно, курсы в Ровно, репетиторы в Ровно, работа в Ровно