Лебединское педагогическое училище имени А.С. Макаренко


  • Лебедин · ул. Ленина, 73, Сумская обл., 42200
  • (05445) 2-36-70
    (05445) 2-10-96
  • дневная, заочная
  • Статус государственный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Прекрасний навчальний заклад, який залишив надзвичайно приємні враження. Досвідчені, чуйні та привітні викладачі, висока якість навчаня, велика кількість практичного досвіду, гарна організація, доброзичливе та турботливе ставлення, різноманітне та активне студентське життя. Рекомендую коледж всім, хто націлений на плідне та результативне навчання. Це найсвітліші та найприємніші роки мого життя.

,

Велике дякую Лілії Володимирівні за її працю та допомогу в вивченні іноземної мови!На парах ніколи не було нудно.

,

Прекрасное учебное заведение. Все преподаватели профессионалы своего дела. Особенно хочу выделить Долю Л.М., Приходько С.В., Вечерову Н.А. и Чередниченко Н.М. Однозначно советую поступать в педколледж. Я ни разу не пожалела.

,

Пишу вам знову вже після закінчення рідного педагогічного училища. І знову щиро дякую моїм викладачам за плідну працю!!!! Завдяки Вам, мої дорогі, мені зараз в університеті легко навчатися,мої лебединські конспекти- найкраща підказка під час підготовки до занять. В нашому училищі панує така тепла та домашня атмосфера, що важко згадувати ці 2 роки навчання без сліз. Лебединське педагогічне училище імені Антона Семеновича Макаренка в моєму серці назавжди!!!!!

,

Чудові знання! Чудові викладачі! Чудове і цікаве студентське життя! Завжди залишатиметься в моїй пам'яті! Дякую за Все!

,

Для тих, хто дійсно хоче працювати вчителем - найкращий вибір! Дійсно, після лекцій і практики у ЛПУ робити нічого у вищих навчальних закладах. Ось уже чверть століття минуло з тих пір, коли була студенткою, а ще й досі з теплотою і душевним спокоєм згадую ті роки. Тоді здавалося, що від нас вимагають багато і непотрібного, а тепер тільки дякую. Легко було навчатися в університеті, бо екзамени здавала за конспектами педучилища. І зараз, якщо потрібно, звертаюся залюбки до записів чвертьстолітньої давності, але таких рідних і потрібних, які не втратили своєї актуальності і сьогодні. Завдяки цьому навчальному закладу отримала прекрасну освіту і вміння бути собою. На сьогодні я - вчитель-методист. І, перш за все, дякую своєму незабутньому найкращому навчальному закладу та його викладачам, зокрема: Поліщук О. В., Кірдіщевій Л. М., Корсуну М. П., Дученко В. В., Касьяну В. Д. Тож, майбутні педагоги, йдіть навчатися в ЛПУ, і ви анітрохи не пожалкуєте! Успіхів вам у подальшому житті!

,

Дуже вдячна викладачам дошкільних дисциплін. Вікторія Олексіївна ви супер!!!!!!!!!Алла Володимирівна, Світлана Іванівна, Тетяна Василівна дають найкращі знання!!!!!!!!!!!!!!!!! Я вас люблю!!!!!! Випуск 2012

,

Зараз навчаюся в училищі,мені дуже подобається,і я не жалкую,що вступила саме сюди. Велике спасибі всім викладачам,які допомагають нам іти по стежинах до майбутньої професії!!

,

Хочу подякувати всім викладачам Лебединського педагогічного училища, які дали мені міцні знання, які не можна зрівнити з будь - яким інститутом!!!!! Мені б хотілося повернути ті роки навчання в училищі!!!!!! Щиро дякую своєму наставнику Тетяні Григорівні Харченко, яка стала для мене другою мамою!!!!!!!!!!

,

Классное училище!!! Очень жалею, что 4 года очень быстро пробежало!

,

Лебединское педучилище - красивое изнутри здание, добрый, разумный директор и преподаватели, а потому и надежные педагогические кадры готовит, имеет добрую славу и будущее. Спасибо, творите доброе!

,

Добрий вечір! Хочу подякувати всьому викладацькому складу Лебед.педагог.училища. Викладачі цього закладу прищепили мені любов до дітей, навчання. Завдяки Кабанець Л.В. та Касьяновій Т.О. я пропрацювала в школі 10 років. Викладачі училища вимогливі, справедливі, завдяки їм кожен студент, який навчався в цьому закладі зможе вступити в будь-який вуз. Я дуже Вам дякую! Училище стало для мене другою сімєю, а Людмила Володимирівна - мамою. Завдяки Вам, я навчаюся в аспірантурі. Вступайте всі до педагогічного училища і віддівайте своїх дітей.

,

З теплом і ніжністю згадую роки навчання в ЛПУ! Серйозна життєва школа. Викладачі вимогливі, справедливі, людяні. Доземний уклін Вам, дорогі наставники!

,

Чудовий навчальний заклад, який дає глибокі знання та високу професійну підготовку.З дипломом училища змогла з першого екзамену вступити до столичного вишу. Випуск 1978 року, куратор - Бадьорний Павло Васильович. Завдяки йому та Козіній Ніні Василівні визначилась у подальшому професійному житті. Працюю практичним психологом в одному з навчальних закладів Донецька.Слова подяки та низький уклін викладачам педагогічного училища. Здоров'я вам, успіхів. Ви робите дуже важливу справу.

,

те, кто закончил это училище, могут легко поступить в любой университет. институт, и, обучаясь там, будут отдыхать, даже конспекпы можно использовать лебединские. Очень хорошая педагогическая база. Преподаватели - люди знающие и любящие свою профессию. Огромная благодарность всем преподавателям, а особенно классному руководителю -КОНЯЕВОЙ НАТАЛЬЕ НИКОЛАЕВНЕ.

,

Хочу висловити велику подяку всім педагогічним працівникам цього чудового навчального закладу від випускників 145 групи 1998 р. Знання, які отримала в даному навчальному закладі дійсно грунтовні, міцні, глибокі, і у ВНЗ вчитися було дуже легко. А про педагогічну практику навіть і говорити не буду, це справжня "знахідка" для вчителя. Працюю 13 років і жодного разу не пожалкувала, що вступила саме сюди. Тож хочу порадити всім, хто вагається - вступайте, навчайтеся і ставайте справжніми майстрами своєї справи. Ви не пожалкуєте про це!!!!!!!!!! Ще раз велике спасибі і низький уклін рідному училищу)))))))))))))))

,

В наступному році закінчу 9 клас.Буду вступати до училища.Напишу відгук через 4 роки)))

,

Просто супер! Після його закінчення дійсно нічого робити в університеті. Особливо з методики укр. мови (викладач Варвара Василівна Дученко) та укр. мови (викладач Поліщук Олена Вікторівна). Особлива подяка Миколі Петровичу Корсуну за виразне читання та "дитячу літературу". Привіт всім випускникам 1992 р.факультету початкового навчання! Ви найкращі! Тетяні Іванівні Лозовій - окремий привіт! Математику в школі після закінчення училища читала 17 років!!!

,

Закінчив училище в 1989 році. Училище привітне, люди щирі а по іншому і не може бути - нам довіряють основу битія , душу дитини...Щиро вдячний викладачам :Мандрико Т.В, Коваленко О.В (вчитель музики), Гриценко Е.Е, Кубрак В.І, іще багатьом вчителям що навчали мене, многая Вам лета!!!!!!!!!!

,

Я хочу в цьому році туди поступити.Надіюсь мені там сподобається.

,

Великий привіт всім випускникам 1990року. Повага й шана найкращим викладачам 143 групи спеціалізації Початкове навчання.

,

Найпрекрасніше з усіх педагогічних закладів. Залишивсь ще рік, але я не хочу його залишати. Училище - найкраще!

,

Училище просто бомба!! Очень сильную дает базу!!!! Я Заканчиваю СНАУ и поверте база СНАУ просто отдыхает !!!!!

,

Дуже гарне училище. Закінчила у 2000 році. Класний керівник Поліщук Олена Вікторівна. Саме в цьому училищі ми отримали грунтовні знання, які нам необхідні для роботи за спеціальністю.

,

Закінчила навчання у 2000 році, але й зараз здається, що знаходжуся у стінах закладу. Навчатися було цікаво. Найкращі побажання викладачам - Костромцову В.С., Мандрико Т.В., Кірдіщевій Л.М., Лобко Н.І., Грушку О.І., Ліщині Є.Є., Подоляку В.К., Кабанцю В.В.

,

Закінчила училище в 1984р.Не жалкувала жодного разу. Життя було цікаве і насичене. Викладачі - чудові спеціалісти, Давали не лише знання, але й уроки порядності, людяності, доброти. Усім викладачам, вихователям, працівникам училища мої найщиріші побажання . Пам"ятаю всіх, люблю. Многоя лєта!

,

Никогда не пожалеете о том,что учились в ЛПУ им.А.С.Макаренко. Привет филфаку,Зеленской Г.М.,Кабанец Л.В.,Кабанец В.В.,Подоляк В.К.,Кравченко А.Н.

,

Не самое лучшее училище

,

моя мама закінчила це училище. в неї залишилось дуже багато гарних спогадів і вражень. я від її імені хочу подякувати викладачам за їхню нелегку працю! і за те що коли мама згадує про те як її вчили грати на баяні в неї кожного разу світяться очі! щиро дякую вам викладачі за ваш труд і пам"ятайте що ви не марно викладаєте - є люди які несуть ваші знання впродовж свого життя . згадують вас з щирою усмішкою і теплом! зокрема й моя мама. дякую !довголіття вам і міцного здоров"ячка!!! =)

,

Слова великої вдячності Мандрико Тамарі Василівні. Завдяки їй я відбулася у професійній діяльності. Знання, отримані в педучилищі 27 років тому-неоцінимий скарб на все життя. Спаибі викладачам, які нас так якісно навчали!!!!!

,

Училище наше супер ,а саме супер ФІЗРУКИ -411,421,431,441 the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Окончил училище в 1969 году. Низкий поклон всем учителям за отличные знания, которые получил. Жаль, что многих из них уже нет в живых. Для тех, кто меня еще помнит, в частности В.И. Шрамко, мой е-mail:dobrojelatel2010@rambler.ru

,

Училище дуже хороше. Привіт Мандрико Т.В. ніколи не забуду як вона нам туркам пояснила що таке методи та прийоми в педагогіці: подивились за вікно, ось доріжки які прокладені нашими працівниками, а оті студенські тропи є прийоми смішно але правильно...

,

Любе училище процвітай підготовка найкраща спасибі Мандрико Т.В., Якушко С.І. многая лета!!!!!!!!!

,

Навчався 4 роки знання відмінні ніякий університет не дав того багажу що любе училище

,

Найкраще училище,найкращі студенти і найкращі викладачі!!!!!!!!!!!!!!!!Ті хто бажають вступити-ви не пожалкуєте:)

,

Найкраще вчилище,дуже подобається навчаться)))*

,

Училище найвищого гатунку. Закінчив у 1980 році - кл.керівник Бадьорний Павло Васильович. Зараз працюю професором кафедри педагогіки у Вінницькому державному педуніверситеті. Велике вдячність усім моїм учителям - Мандрико Т.В., Метлушенко-Кірдіщевій Л.М., Якушко С.І. і Н.С., Шрамко В.І., Глушаку В.М. , Паливоді О.Ф.та всім іншим З повагою Шахов В.

,

на мою думку це найкращий навчальний заклад, передаю вітання моєму класному керівнику Сергію Анатольовичу

,

Все кто хочет туда поступить-это правельный ход. Вы не о чем не пожалеете. Всем кто учился и учится там, большой привет!!!!!!!!!!!

,

надеюсь хорошее училище хочу поступить тда после 9 класов

,

Самое клевое училище))))

,

училище супер! я навчаюсь в ньому. Особливо сильні викладачі Камчатна С.В,, Мандрико Т. В., Карпенко Олена Михайлівна, Кабанець Людмила Володимирівна

,

училище просто супер! чудові викладачі дають гарні знання

,

Вчуся і радію!Зараз вже на 3 курсі.Доречі,МУЗПЕД-THE BEST!Знання і підготовка-суперові.Викладачі над тобою бігають,сюсюкаються,за тебе хвилюються.І ЦЕ ВСЕ ПРИ 0 % КОРУПЦІЇ!Як послухаєш розповіді друзів про інші ВУЗи,розумієш як тобі насправді поталанило.Можливо кожне моє слово схоже на якусь брехню,але ви запросто можете приїхати інкогніто і просто на перерві запитати про все це студентів...а ще в гутрожитку роблять євроремонт!...але я місцева,тому для мене особливої ролі це не грає:)

,

Дуже гарне училище, чудові спогади про роки навчання. Гарна атмосфера в закладі і дуже толерантні викладачі. Привіт Лебедин!!!!!!

,

Класний заклад

,

Гарне училище, дає міцні знання і підготовку просто клас. В університеті робити просто уже нічого. Особливо педагогіка. Великий привіт Тамарі Василівні Мандрико.

,

Очень нравилось учиться, все классно, привет Людмиле Викторовне, Ананстасии Матвеевне,Виктории Алексеевне, и всем дошкольникам

,

Детский лепет поповоду "глибоких знань..." нужно сразу было в университет а не в училище сократила б себе срок обучения на 4 года, с экономила бы нервы и деньги

,

Найпрекрасніше місце де люди отримують глибокі знання і вміння.

,

просто класне

,

гарне училище

,

Дуже вдячна за путівку в життя! Я реалізувалася як учитель. Привіт класному керівнику Надії Вікторівні!

,

Эти 4 года своей жизни никогда не забыть!!!!!!! Ларисе Васильевне Мирошниченко огромный привет! :)

,

Училась здесь!Очень хорошее училище,очень добродушные хорошие учителя.

,

Дуже гарне училище

,

Гарне училище


Оставить отзыв

Все колледжи в Лебедине, а также репетиторы в Лебедине, работа в Лебедине