Путивльский педагогический колледж им. С. В. Руднева


  • Путивль · ул. Луначарского, 79, Сумская область, 41500
  • (05442) 5-14-00
    (05442) 5-34-64
  • дневная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Коледже - ТИ найкращий!!! Багато років процвітання, гарних студентів, добробути, нехай минає горе, лихо і заздрість. Ми, випускники, пишаємось тобою! Пишайся нами, Ми - твоя гордість!

,

Скучаю, люблю, мрію повернутись хоч на мить в рідні стіни!

,

Коледж класний але студенти невиховані

,

Педагогічний коледж в Путивлі - це навчальний заклад, в якому багато років тому навчалась сама, згодом привела для отримання якісної освіти доньку, а тепер радію від того, що можу відвідувати його стіни, бо студентом коледжу є мій онук. Як і майже 35 років тому, в коледжі затишно і привітно. На перервах відусюди чутно веселий гомін. Зосереджені юнаки і дівчата поспішають у справах: хто - в просторі, світлі, по-сучасному обладнані аудиторії, хто - в бібліотеку, хто - в спортивні зали чи майстерні вдосконалювати свої здібності, а хто - підкріпити сили для подальших справ, в їдальню. І кожний відчуває себе частинкою великого колективу, який готує майбутніх вчителів. Відвідуючи заклад сьогодні розумієш, що він впевнено крокує у майбутнє. Під керівництвом Директора коледж долає нові висоти, здобуває нові перемоги. Шановний Леоніде Борисовичу, любі Викладачі! Міцного здоров'я Вам і творчих успіхів! А тобі, рідний коледже, подальшого розвитку і процвітання упродовж ще не одного століття!

,

Рік тому закінчила коледж. Окрім слів подяки та захоплення більше висловити не можу. Викладачі коледжу дали гарні знання , як із спеціалізованих предметів , так із загальних. Атмосфера під час навчання була позитивною та дружньою. З приводу хабарів, нічого такого не було! Я скажу так , побачите , що буде в університетах!!!Гуртожиток задоволняв всі потреби студентів, хоч я сама там не жила, але бачила всі умови , зараз є з чим порівнювати , оскільки гуртожиток в Сумах, де я зараз проживаю гірше , ніж в Путивлі. На останок скажу тим студентам, що не задоволені - будьте человечнее в высказывании своего мнения. Все познается в сравнении! Будете вспоминать потом, как лучшие годы!)

,

я навчалась в коледжі давно і можу сказати, що це найкращий коледж! Коледж має свою історію, чудових педагогів, які завжди радо зустрічають своїх вихованців у рідних і таких привітних стінах коледжу. Звісно, кожен має свою думку, то висловлюйте її грамотно і толерантно. Дякую всім хто працює в коледжі, кожному викладачу, який залишив частку себе у наших серцях і дав нам міцні знання, з якими ми йдемо успішно по життю.

,

Навчання жахливе! Ніякої поваги до особистості! Є лише любимчики ( ті, хто платить гроші, діти чи знайомі викладачів, з якими сюсюкаються). На всіх інших наплювати. Прибирання території, форма одягу -це жах. Такого ніде немає. З курсовими шманають гірше кандидатських.... Приходиш потім в класні університети, і розумієш, що розуму не має, а строять із себе богів...В адміністрації кум, сват, брат..... Нікому не можна пожалітися, довіра відсутня, продадуть в брудом обкидають. Найгірший пед.колежд.....

,

Дуже гарний коледж і викладачі теж.

,

Дико жалею,что поступила в эту бурсу. Благотворительный взнос 600 гривен, Общага с зоновскими понятиями. Класс. Всем советую

,

А я поддерживаю те 2 высказывания,которые все обсуждают. Про коррупцию абсолютная правда. И знания дают примитивные,поскольку сами по сути ничего не знают. Есть несколько хороших преподавателей:Декунов,Сахаров,Носевич,Склярова. Крепкого здоровья им.

,

Лучший колледж... .и кто бы что не говорил....и я благодарен, что в моей жизни был такой педагог, как Воронина Л.А. Спасибо Вам, и всем преподавателям колледжа. Студенты!!! НЕ заигрывайтесь!!?! Люди, работающие в педагогическом колледже, достойны большего,а не вашего ....... цветка на который вы собираете свои ..... деньги... Какая коррррррупция...Студенты,посмотрите вокруг... МНЕ,как выпускнику, стыдно и я прошу прощения у преподавателей за всех студентов ,которые еще не знают жизни ...

,

Училась тут 2 года,2006-2008. Все очень хорошо. Отличные преподаватели. Не знаю,что там пишут о коррупции,при мне этого не было.

,

Чесно кажучи два останні відгуки мене просто таки шокували! Та я впевнена, шо свідомі люди, які володіють такими мисленнєвими процесами, як аналіз, синтез чи всім відомою дедукцією, прекрасно бачать та розуміють, що таких ось невиправдано ганебних слів раніше не зустрічалось у висловлених думках широкого загалу випускників цього прекрасного навчального закладу, до якого хочеться повертатися знову і знову, а педагогічний колектив дає на стільки потужну базу знань, вмінь і навичок, що подальший вступ до вишу, якщо ви звичайно сумлінний студент, здається просто незвично елементарним завданням, і це я говорю, як людина, що закінчила зазначений заклад з відзнакою і надалі вступила до педагогічного вже університету, зі стін якого вийшла також з червоним дипломом, а це було саме завдяки високим основам, закладеним ще протягом років навчання в ППК. Тож, люди, давайте будемо об'єктивними в своїх оцінках, адже по-іншому буде зовсім не педагогічно!

,

ха, а Ворониной по 10грн с каждого студента на днюху,а потом еще старостат и лизуны студрадовцы по 10.и на список, кто не поздравил,с ними отдельный разговор будет. Я поздравила,так спокойней.

,

В Украине без коррупции никак, это коснулось и данного колледжа, принудительно тащат деньги со студентов говоря что это добровольно, например "благотворительный взнос". Дальше, на занятиях знания получаю только на определенных предметах, на всех остальных погружаю свою сознание в социальные сети, и в этом не моя вина. Стипендию выплачивают не во время. Если честно, иногда такое чувство что перешла просто в другую школу

,

Закінчила коледж у 2005 році. Найкращий коледж! Найкращі викладачі! Низький уклін та подяка всьому педагогічному колективу: Фомакіну Л.Б., Вороніній Л.О., Шевцовій Л.В., Кохановій Л.В., Декунову С.В., Гойко Л.В., Белікову М., Ігнатовій О.П., Ігнатовій Т.В., Ігнатову В.П., Сітовській Г.В., Чорній В.О., Носевич Т.І., Чурочкіній О.В.

,

Лучший из всех известных учебных заведений!Вспоминая с улыбкой все 4 года учёбы))Спасибо тем,кто был с нами!

,

Очень скучаю по колледжу,а особенно по тем с кем провела 2 года жизни***"4-И"2012 год Вы лучшие*****

,

Закончила этот колледж очень давно!Именовался он тогда еще училищем.Хоть по специальности и не работаю,но часто вспоминаю лучшие годы своей учебы именно здесь!Преподавателей таких больше нигде не встречала.Помогали нам,поддерживали,переживали за каждую нашу оценку.Низкий поклон Вам и долгих лет жизни!

,

Я закінчив цей чудовий навчальний заклад у 2005 році. Хочеться подякувати талановитому складу педагогів, які вкладали в кожного з нас частинку власної душі. Щиро сподіваюся і вірю в те, що нинішній склад педагогічного колективу коледжу є достойним своїх попередників і продовжують найкращі традиції формування і виховання особистості українського вчителя в рідних триповерхових стінах альма-матер. Низький уклін Фомакіну Л. Б., Шевцовій Л.В., Чорній В.А., Кохан Л.В., Ігнатовій О.П., Вороніній Л.О., Новобранній Л., Жидковій Т.І., Носєвич Т.І., Декунову С.В., які завжди приходили на допомогу студентам. Велике вам спасибі, здоров'я Вам і вашим родинам.

,

Очень хорошее учебное заведение. И только в этом колледже я получила знания, которыми владею и сейчас. Большое спасибо преподавателям за терпение и понимание к своим студентам.

,

Отличное учебное заведение. Огромное спасибо преподавателям за крепкие знания. Особая благодарность Бутовой Ольге Васильевне, Ланину Николаю Павловичу, Чурочкиной Ольге Васильевне. Низкий Вам поклон.

,

Пед коледж- самое оно))))))))) не пожалеете не в коем случае)))))))))) 3 Б))) 2013г.))))))вы супер)))))))

,

класний коледж

,

всі найкращі спогади пов*язані з нишим улюбленим і рідненьким ППК і нашим найкращим куратором Ігнатовою Тетяною Володимирівною!!!!) хотілося б знову повернутись в такі теплі і рідненькі стіни... рекомендую всім!

,

Самый-самый колледж в мире))))))) А переподи самые классные)))))))

,

Единственное учебное заведение, где действительно учат, причём эффективно. Институты и универы - просто трата времени, если вам нужны знания, а не диплом.

,

Очень благодарна за науку преподователям. Всегда буду помнить и любить.

,

Самые прочные основы знаний вы получите в коледже

,

Сьогодні я останній раз здаю екзамен в цьому гарному закладі!!!!!!!!! І сподіваюся,мені поставлять гарну оцінку, не дарма ж я вчився 2 роки!!! 4-А - бажаю успіху у складанні останнього екзамену!!!

,

Люблю свій коледж, чого і іншим бажаю. Студентам - завзяття, викладачам - наснаги, батькам - терпіння. Діти! Начувайтесь! Ми скоро йдемо до вас!!!

,

Гариний коледж та викладачі.

,

самый классный колледж в мире!!!!!!

,

Найкращий учбвий заклад.Якщо можна було б залишитися там навчатися, то я б залишилася з задоволенням.

,

Это лутчшее учебное завидение! Большое спасибо преподавателям!

,

Обучалась в 1962-1964 гг. Самые светлые воспоминания,преподаватели вкладывали не только знания, но и "душу". Знания,полученные в колледже очень пригодилось в жизни.

,

в колледже много хороших людей. Училась там сама. Сейчас очень многое изменилось, но Леонид Борисович - настоящий КАПИТАН этого прекрасного корабля знаний, студенческой жизни!

,

Педуха это супер.лутшие годы моей жизни.а Макаренко,это галимый универ.

,

Самое клёвое учебное завидение в мире!!!!Здесь учита клёво!!!!2-е

,

Большое спасибо преподавателям ! До сих пор вспоминаю занятия, практику в детских садах. Это очень пригодилось в работе.

,

Спасибо за переданные знания! Они до сих пор в памяти,как и прекрасное время обучения!

,

Это лучшее учебное заведение,которое я знаю!Учителя приделяют больше внимания,чем приделяли учителя в школе.Всегда происходит в коледже что-то интересное.Если можно было-бы остаться-остался б навсегда!

,

Вступайте в коледж і ви будете озброєні найкращими знаннями:)))

,

Крутой колледж!Я скоро буду там учиться!

,

Самое лучшее время-время учёбы в коледже. Спасибо всем преподавателям!

,

Педагоги дают крепкие знания.

,

Отличные преподаватели.Я Вас помню и люблю.

,

преподы класные


Оставить отзыв

Все колледжи в Путивле, а также работа в Путивле