Тернопольское областное государственное музыкальное училище им. С. Крушельницкой


  • Тернополь · ул. Паращука, 4, 46008
  • (0352) 52-40-04
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Супер спеціалісти фортепіанного відділу, хто хоче дійсно навчатися, тут вам дадуть реальні знання, дуже сильний відділ. А ось теоретичний обходьте стороною: тут були завжди , скажем так, «ситуації» з деякими викладачами.

,

Під час навчання, на четвертому курсі, одна з викладачів поділила нашу групу на дві частини: ті, які поступали до консерваторії і ті, які закінчували навчання . Останнім було сказано прямим текстом : На мої уроки можете більше не приходити! Уявляєте ? Будьте уважні при виборі відділу, щоб і у вас такого не трапилося. Фортепіанний, духовий, народний - найкращі.

,

Приїхали на консультацію до викладача, повів себе геть не коректно: зганьбив мене (як учня), мого викладача (як педагога) та музичну школу, котру відвідую. Сказав, цитую:" Марно потрачені роки навчання в музичній школі, для чого вам тратити час ( 4 роки) на навчання в вашому закладі (училищі). Було ще багато образливих слів в мою сторону і сторону школи та викладачів. Хоча деякі викладачі, вашого закладу, були про мене іншої думки.

,

А тепер оцінки: ● педагогічний колектив (якщо без двох вище сказаних, тоді) - 9 з 10 ● приміщення - 7 з 10 (незважаючи на те, що новий директор уже дуже постаралася, і дуже багато чого зробила для училища, деякі приміщення, і класи з 3-му корпусі все ще залишаються аварійними. І дууже часто буває холодно осінню, і тим більше зимою) ● директор - 10 з 10 (Лариса Іванівна ще не встигла посісти пост директора ТОДМУ, як вже почався ремонт, були куплені нові вікна, (не просто куплені, а ще й встановлені) в класах стало тепліше, в 3-му корпусі робиться ремонт, як говориться "жизнь продолжается") ● методика - 7 з 10 (деякі методики як і вчителі уже застарілі, деколи на парах буває дууже скучно, особливо біології) Прекрасна методика зі спеціальності (диригування) у Тараса Йосиповича Старинського, він на відмінну від інших розвиває не розум, щоб все було очікувано, а почуття, спонтанність. ● загально - 8 з 10. Загалом - училище хороше. Але все таки щось потрібно змінити

,

Навчалась тут на струнному- люблю усіх наших вчителів - всі вони хороші спеціалісти! Не щастило лише тим скрипалям, котрі потрапляли в клас до Кані, від нього завжди переводились студенти до інших викладачів, а він ще й не відпускав, щоб не втратити педгодини!деякі мусили переїхати до іншого міста в інше музучилище.Наскільки знаю він досі працює в ТМУ на посаді завуча та "викладача" скрипки, він все такий як був- паскудний і злий((

,

Унікальний заклад

,

Найгірший заклад педагогічний колектив на низьому рівні...ганьба

,

Чудовий заклад ! З прекрасними викладачами ! Народний відділ The Best ))

,

Чудове училище і знання дають базові .

,

скажіть я у 5 класі у музичній школі я вже туди їздила і на консультацію мене возила Оксана Дмитрівна моя вчителька скажіть одне питання чи є ж тут степе н дія а якщо є то яка ???? я дуже хочу вчитися і люблю свою вчительку музики та фортепіано за те що звозила мене!!!!=))))

,

Дуже хороші викладачі, можуть дати реальні знання тим хто справді хоче вчитися. Рівень освіти високий, так як і рівень культури викладачів, особливо фортепіанний відділ, який закінчила у 2011. Дякую вам, лише приємні, теплі спогади.

,

дуже класне училище. і навчання і студентські роки!!! у вищому закладі вже не те), а от в училищі було класно!

,

Моє незабутнє училище!Моя рідна альма-матер!Які солодкі ностальгічні спогади,а професія залишилась зі мною на все життя.Дякую за все!

,

Заклад просто бомбезний! Я буду скучати за ним коли закінчу вчитися!

,

Я ще не навчаюся,но сподіваюся, що мені буде приємно там навчатися в цьому училищі.....

,

А я зараз вчуся в ньому на хоровому і ніскільки не жалію що залишила школу і поступила в це училище. В нашому ТМУ набагато краще вчитись аніж в школі

,

Я теж тут вчилась і з теплом пригадую ці роки-мабуть,найкращі.І син теж хоче тут вчитись.Я його повністю підтримую,адже викладачі тут-супер!

,

Тернопільське музичне училище-це один із найкращих навчальних закладів у західній Україні.Тут працюють високо-кваліфіковані викладачі, спеціалісти.,знавці своєї справи.Навчатися весело,приємно і дуже цікаво.Поступайте сюди. Як я скучаю за ним....

,

.училище дійсно класне,приїзджайте сюди!

,

Найкращий заклад для творчих особистостей!!! Викладачі СУПЕР!!!

,

Дуже гарне училище. Я за ним скучаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Супер

,

Дуже Крутий Заклад

,

ваиваиваи

,

Це найкраще училище в якому можна вивчати музику..))тут працюють найкращі спеціалісти!!

,

Навчання проводиться на високому рівні. Це училище найкраще з музичних на західній Україні!


Оставить отзыв

Все колледжи в Тернополе, а также вузы в Тернополе, курсы в Тернополе, репетиторы в Тернополе, работа в Тернополе