Погребищенский медицинский колледж


  • Погребище · ул. П. Тычины, 70, Винницкая обл.
  • (04346) 2-11-46
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Про гуртожиток то зовсім абсурд, умови на рівні бараків, а саме: вода тільки холодна, душ з теплою (не гаряча, а саме єлі тепла) водою на 2 поверсі і тільки по годинах, унітази просто стидоба - огидні та й сідати треба боком бо всунені аби-як, розеток в кімнатах немає, радіатори батарей - покрадені в результаті чого зимою в більшості кімнатах температура нижче 16! Градусів тут вчитись не рекомендую. Викладачі - не виховані, зверхні спілкування до дітей - просто неприпустимо, мають «улюбленців» до яких ставляться добре та й оцінки від «балди» ліплять.

,

Коледж жахливий?, викладачі несправедливі (занижують оцінки виставляють несправедливо). Гуртожиток це взагалі щось (води нема,резеток нема,ставлення хамське ,відносяться лише до тих дітей добре хто подобається ). На парах по медичних предметах нічого невчать ,тільки те що вміють оцінки ставити від фанаря, на практиках нічого не показують. Корупція жахлива ( Не поступайте там жахливо??

,

Навчалася в Погребищенському медколеджі з 2010-2014, даже вдячна за вклику відданість викладачів до кожного студента низький вам уклін! Рекомендую з цього коледжу можна іти в світ з високо піднятою головою! Щиро дякую!

,

Я нвчалася в період 2015-2019 рр. Можу сказати, що я абсолютно задоволена якістю надання освіти та усіх необхідних навичок. Усі 4 роки навчання тепер залишені в пам'яті, як найкращі роки проведення студентського життя. Викладачі чудові, лояльне ставлення до студентів, максимальне заохочення до навчання та вдосконалення своїх навичок, проведення вільного часу з користю та задоволенням. Заохочую усіх бажаючих до вступу у даний навчальний заклад. Наше молоде покоління буде у надійних руках!

,

я випускниця 2017 року. Коледж став на 4 роки для мене домівкою, а викладачі і одногрупники сім'єю . Не можу сказати , що завжди все було гладко, але згадати щось погане не можу. Я просто памятаю як викладачі хвилювались за нас коли ми здавали КРОК всі сиділи під актовою залою, а коли хтось з студентів виходив відразу питались , як написав чи все знав , чи впевнений в своїй роботі. Напевно ні в одному коледжі викладачі так фанатично( в хорошому розумінні цього слова) не відносяться до своєї роботи і так любили її та студентів. Я коли згадую якісь моменти з студентського життя, відразу на обличчі з'являється посмішка. Дякую усім викладачам за їх труд, за любов до того чим вони займаються, за ставлення до студентів. Низький вам уклін.

,

Жах Діти не йдіть , потім пожалкуєте

,

Навчалася в училищі з 1995 року по 1999 рік. Це були найкращі роки моєї юності. Викладачі - супер, працівники - супер. Тому, хто бажає отримати гарні знання, нехай вступає до цього навчального закладу.

,

В то заведение брали за деньги даже умственноотсталых

,

Закінчила навчання у коледжі 2016 року) Залишилося багато приємних спогадів про викладачів і пари. Тут пройшли одні з найкращих років мого життя! Із задоволенням повернулася б ще на навчання.

,

Навчалася з 2011_14рр.Ці роки були найкращими,безтурботним! У цьому закладі я познайомилася зі своїми ліпшими послугами! Як згадую ці сльози через двійку,або не зданий залік

,

Навчався з 2002 по 2006 р. Скажу чесно - це найкращий період мого життя, хоч все бувало, але згадую лише з теплотою в серці. Шкода, що час не можливо повернути назад...

,

Я випускниця 2014 року. Мені дуже подобалось в цьому чудовому коледжі і я ні дня не жалкую, що тут навчалась:-)

,

клевое времечко было.

,

Мне на мою думку мне очень нравится)))

,

Хочу поступити до вас на мед.сестру!Я дуже сильно хочу до вас...боюся,що не пройду

,

навчалась з 1993 по 95. Спогади різнобарвні. пам"ятаю, як нас 15-16 річних дітей експлаутували на бюрякових плантаціях. Це називалось "відробітки". Сапу в руки та вперед 100500 гектарів полоти на полі. В столовці поїсти - платіть будь ласочка... Пам"ятаю Баніта. вчителя математики, здається... На Брежнєва бровами схожий. та безапеляційністю суджень. Чистий радянський політик )) Пані Вовк пам"ятаю, яка суміщала викладання фізики та психологіїї )) Я дивилась на неї з острахом та думала, що вона вміє читати чужі думки, психолог жеж. )) А ще товариша "Чіпку" пам"ятаю. Українську літературу читав. Ласий був до дівчат чоловічок )

,

Боже, невже стільки часу минуло?А так хочеться повернути все назад, в той час безтурботний і такий ....... наш , юнацький

,

1986 ДА-21.Роки навчання найкращі.Педколективу низький уклін .Всім хто мене знає мої вітання.

,

навчалась 2002-2006р.найкращі роки

,

Училась 1973-1976г.Низкий поклон всем преподавателям бывшим и нынешним,дающим знания,прививающим любовь к профессии.Годы проведённые в стенах нашего родного училища,были самые лучшие.Ведь тогда была юность,вся жизнь была впереди!

,

2003-2006 найкращі спогади пов'язані з медичним училищем. Тут навчання, відпочинок. Велика подяка усьому пед. колективу за їх професіоналізм,турботу.

,

навчався з 86 по90р. це бомба мені подобалось.

,

супер! так хочеться повернутись назад!

,

Навчався з 82-по 86рік ,тепер можу оцінити з часом !!. не знаю як стстаном на сьогоднішній день а при заводяному школа знань була супер навіть після медакадемії дещо забув-а всі знання набуті в училищі памятаю до грама до ціх пір.

,

Год учебы 1999-2001 мне понравилось

,

Навчалась з 196 по 1979р.р.. Хороша школа професійна і життєва. Вдячна все життя.

,

Вчився з 1999 по 2001 р. медило найкраще

,

Училась с 1989 по 1991 уровень знаний очень вісокий, преподаватели супер.

,

Найкращий заклад у Він.обл.

,

ЦПХ Супер


Оставить отзыв

Все колледжи в Погребище, а также работа в Погребище