Винницкий колледж строительства и архитектуры Киевского национального университета строительства и архитектуры


  • Винница · просп. Коцюбинского, 53
  • (0432) 65-65-83
    (0432)65-79-10
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Навчалась з 2015 по 2019 на відділенні архітектури. Дуже вдячна за ті знання та досвід, які отримала під час навчання))

,

Вкотре переконуюсь, корупція процвітає не всюди!!! Діти які готувались до вступу, талановиті і розумні, вступають на бюджет!!!

,

Поборы и коррупция с первых дней учебы, такое ощущение что там сломано всё и на всё нужны деньги!!! Деньги вымагают воткрытую даже не боясь что могут потерять работу. Видимо хорошая крыша!!!

,

Корупція процвітає!!! Наперед всі знають хто пройде! Бали занижують! Дивна система оцінювання, не по 12-ти бальній системі а максимальний бал був 8 і 10!!!

,

Все було круто просто на безкоштовне поступити тяжко.!!!

,

Чудовий коледж!!! Викладачі дають хороші знання. Тут потрібно вчитися.

,

самий корупційний коледж

,

Очень крутые.Реально все строят в Виннице.

,

лучший в виннице

,

Закінчив ВБТ ПГС в 1998 році , Класний керівник Іванова Тетяна Василівна , дуже вдячний за знання які добув в технікумі ,Гуртожиток ВБТ це сама найкраща школа,

,

Закінчів ВКБА заочно- ура!!! Дякую всім викладач відділення будівництва, Світлана Анатоліївна, вам окремо дякую за підтримку, якби не ви, напевно не закінчив.

,

На заочном отделении плохое отношение к студентам, особенно методист

,

Не знаю, як зараз, а на початку 70-х років (навчався в 1971-75) це була чудова кузня будівельних кадрів. Отримана база знань в технікумі дала змогу без проблем поступити в КІБІ.Завжди з вдячністю згадую класного керівника Кірпіченкова В.І., нині вже покійних архітектора Волощенка В.М., викладачів Педченка В.І., Голюка, директора Вишенського... Потім, з відкриттям Вінницького політехнічного ін-ту значна частина наших викладачів перейшли туди працювати. Хоча поступив я в ВБТ на факультет ПЦБ випадково, проте ніколи не пожалкував і вся трудова діяльність пройшла в сфері будівництва, останні 20 років будував мости..

,

Навчалась у технікумі з 2008-2012рік. Отримала багато потрібних знань! дуже вдячна за підтримку викладачів на такому важкому шляху "навчання". особливо Дехтярьовій І.І., Шевчук Л.В., Рибак С.А.!!!!!

,

чудовий технікум, дав велику кількість знань. Випустився з червоним дипломом, нікому ніколи не платив. Окреме спасибі викладачам ПЦБ, які намагались нам все пояснити, розжувати, ніколи не відмовляли у допомозі і можна сказати, поставили нас на ноги) Залишилися лише найкращі спогади

,

ВКБіА дав мені чимало знань. Я злетів зі стипендії на 2 курсі зимової сесії, і після того я не хотів навчатись взагалі, але завдяки чудовим викладачам, P.S Лариса Василівна доброго дня) я зміг закінчити цей коледж, можливо не з найкращими оцінками, але я зміг вступити до КНУБА на денну форму навчання, і тепер я можу з цілковитою впевненістю заявляти, що ВКБіА дає чудові знання для продовження навчання в кращих навчальних закладах України, тому безперечно я раджу всім хто не знає чи йти після 9 класу в коледж чи продовжувати навчання в школі, йти вчитись в ВКБіА ви не пошкодуєте.

,

Тут я провела свої найкращі роки) Спогади залишилися самі найтепліші) Я дуже вдячна викладачам та адміністрації за прекрасне ставлення до студентів та високий рівень знань. Коледж забезпечений повністю матеріально-технічною базою, в усіх аудиторіях зроблені ремонти. Дійсно хабарництва немає, за всі 4 роки ніяких коштів нікому не платила. Тут я здобула не лише знання за фахом але і величезний життєвий досвід!

,

Чудовий коледж. Отримав добрі знання, спеціальність землевпорядник. Працюю за фахом.

,

Декілька років назад закінчила ВБТ, який дав чудову базу знань, за допомогою якої я без труднощів вступила до університету, а після влаштувалася на роботу. Технікум чудовий, усі викладачі дуже хороші, можу з упевненістю сказати, що хабарництва немає.

,

Закінчила технікум, спеціальність "Будівництво та експлуатація міських шляхів сполучення" з червоним дипломом. Коштів ніяких нікому не платила. Технікум дає хороші знання, легко було навчатися в університеті, який, до речі, також закінчила з червоним дипломом.

,

Жахливий коледж! Хабарі не перестають брати! В минулому році з шляхів вчительок прийняли за взятки....Корупція цвіте і пахне

,

Що тут можна сказати крутий коледж, викладачі теж круті навчають добре Тетяні Василівній окремий респект)

,

Дуже хороший заклад . Знання давали хороші. В житті дуже знадобились

,

ВБТ- найкращий в Світі!!! - про це можу впевнено сказати. Навчався по спец. ПЦБ, кл. кер. Тетяна Василівна (викладач від Бога). Закінчив заклад в 2012р. Переваг є більш ніж достатньо: взяток дійсно немає, викладачі майже всі інженери + працювали безпосередньо на виробництві, тобто мають практику, знають не лише свій предмет а й як зацікавити студента оволодіти цими знанями... і т.д. Знання дають якісні. Зараз навчаюся в Одеській держ. академії (ОДАБА) повірте по навчанню дуже і дуже уступають нашому технікуму... (якби не база знань з ВБТ то..... ну Ви зрозуміли) до того ш в Вищих закладах взятки - відбивають все бажання вчитись, а їх тут повірте вистачає (шкодую що виріши навчатись в Академії- тут швидше здеградуєш...) Короче, якщо поступите в ВБТ (а вже він коледж) то не пошкодуєте! Але хочу попередити завчасно - поначалу прийдеться нелегко, тому що там не буде вам курорту. Зато при влаштуванні на роботу зможете гордо сказати, що ви є спеціаліст і доказати це знаннями!!! Удачі!!!

,

Чудовий технікум, мабуть єдиний у Вінниці де не беруть хабарів! Але невелика проблема у тому, що, наприклад, на сан.-тех. відділенні, де я навчався, застаріла навчальна програма, дуже мало уваги приділяється новим технологіям, але це можна сказати про всю нашу освіту. Р. S. Дякую за підтримку чудовому кл. кер. Пікуліну А.Г. !!!!

,

Окончил ВБТ в 2000 году. Поступил в НТУ (Киев). Работаю по специальности. Воспоминаия самые светлые. ))

,

Огромное спасибо всем преподавателям которые не зря потратили много времени на выпускников ПГС 1997 года! Благодарю Вас, дай Вам Бог здоровья и достатка! ВСТ- THE BEST!

,

Я окончил его в 1962году.Получил великолепную путевку в жизнь и перспективу.По направлению приехал в Харьков,-Закончил ХИСИ и построил здесь ряд солидных объектов,которыми может гордиться любой строитель.Прошел путь от мастера,прораба,начальника участка,-потока до гл. инженера строительного подразделения по строительству объектов оборонного комплекса.На моем счету около 30 объектов на"Малышева":"Хартроне":ХТЗ:"Коммунаре;ФЭДе и т.д.И все это мне дал Винницкий строительный,-парню из Жмеринки.Спасибо ему и коллективу преподавателей!

,

СУПЕР!

,

Закончила техникум в 1998 году. До сих пор приятные воспоминания о нем храню. Лучшие годы моей жизни! Всем преподавателям огромное спасибо за те знания, которые я получила! Особая благодарность руководству техникума за практики.....это было нечто...очень объединяет и сдруживает группу не взирая на то, что приходится работать. В этом году думаю отправить сюда учится свою дочь!

,

учюсь прет..!

,

друзи кажуть що дуже хороший заклад я думаю туди пити))).

,

Я пишаюся тим,що навчаюся в ВБТ.

,

Закончил в 2011 году. Техникум отличный . Я в нём приобрёл отличных друзей и подруг.

,

Заканчивал в 1997 .Отличный техникум! Спасибо всем преподавателям на ПГС.

,

Супер техникум)))))))))

,

Минуло вже 42 роки, як я закінчила Вінницький будівельний технікум по спеціальності сантехнічне обладнання будинків. Не знаю як зараз, але в ті роки викладачі були просто супер.

,

Закончил Винницкий Строительный техникум в 1997году. Я и сейчас считаю это событие одним из самых главных в моей жизни. После техникума учился в Киевском нац. университете строительства иархитектуры где после НАШЕГО техникума ,я, ну просто отдыхал. Наш техникум с очень широкопрофильной базой. Я закончил ВК, работаю в направлении ПГС, и не в сторону моей скромности будет сказано,но веду самый показательный участок в нашей организации как в технико-экономиесских показателях, так и в организации труда и плана выработки на одно рабочее место. Всем нашим преподавателям огромнейшее спасибо, вы сделали из нас людей. Отдельный привет всем кто прошёл через общагу ВСТ №2, в наше время это была школа закала характера и мужского выживания. По сей день ностальгия по техникуму удушает. Всем единомышленникам ПРИВЕТ!!! С огромнейшим удовольствием с Вами пообщаюсь. Мой тел: 067 111 30 20. e-mail: k.i.o@i.ua

,

Закончил техникум в 2000г, в академии было легче, сейчас строю заводы !!!!!! спасибо ему!!!!!!!!! :)

,

Просто супер,дуже сподобалось,залюбки повернулася б)))

,

Закончил техникум в 1981 году Дал настоящие знания по специальности в Винницком политехе просто отдыхал. Спасибо преподавателям.

,

Технікум просто супер :)

,

Закончил техникум в 1975 году по специальности СТУЗ. До сих пор остались прекрасные воспоминания и чувство благодарности коллективу педагогов. Надеюсь, что и в настоящее время техникум продолжает быть престижным, тем более, что добавилось много прекрасных специальностей. Удачи и успехов всем!

,

очень хороший техникум

,

Зараз навчаюсь тут, технікум й дійсно чудовий з погляду надання освіти !! Не жалкую...

,

Закончила техникум в 1983 году по специальности санитано-техническое устройство зданий.Работала по специальности 25 лет.Классная и нужная профессия техник-сантехник.

,

Просто опупений технарь!!! Канешно кроме некоторих преподователей,но в обшем архитектура ето класная специальность!!!!

,

Хорошый техникум. Закончила в 2005 году.Очень довольна что здесь училась.

,

Закончил этот техникум в 2010 году, факультет землеустройства, работаю по професии и очень доволен:))) ВБТ доволи престижный техникум, ребята поступайте не пожалеете.

,

супер технарь

,

Думаю тут навчатись. Друзі кажуть, що не пожалію!!!!

,

зараз тут навчаюсь! дуже подобається!!!

,

Техникум очень хороший. Закончил ПГС в 2004,классный руководитель Татьяна Васильевна(огромного здоровья ей) спасибо ей и всем преподавателям за знания. Сейчас учусь в университете дружбы народов (РУДН) на ПГС, знания которые получил в техникуме очень и очень пригодились.

,

Техникум дал мне основу моей профессии, только закончив техникум можно стать хорошим специалистом. В институте не научат.

,

Закончил этот техникум,который дал мне путевку в жизнь.Был направлен в г.Харьков,где закончил ХИСИ.То знание,которое получил в техникуме,стало основой моей профессии и помогло построить много серьезных объектов в городе Харькове.

,

Гагага))) а наш технікум the best)) ви всі такі раді шо ппц))) я був би вже радий випуститись (^_^)

,

Очень хороший техникум.Я закончила в 2009, финансы) Спасибо Пикулину за моральную поддержку)

,

Супер технікум

,

Я тоже здесь училась (спец. финансы). Очень-очень хороший техникум. P.S. Выпускница 2005 года.

,

я училась сдесь, честно - знаний больше получила, чем в Киевском институте, где я продолжила учебу...


Оставить отзыв

Все колледжи в Виннице, а также вузы в Виннице, курсы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице