Смелянский промышленно-экономический колледж Черкасского государственного технологического университета


  • Смела · ул. Кармелюка, 80-а, Черкасская обл., 20700
  • (04733) 4-12-50
    (04733) 3-34-86
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Нормальний технікум, якщо студент хоче отримати знання то там він їх отримає. А якщо студент не студент, то плати або на вихід. Устяновська, Пархоменко, Федоренко, Морозова, Зборівська, Діброва Саня, жаль що вже не всіх фамілії повню, цим викладачам подяка. Та в принципі всі викладачі нормальні. ПР11-03 (ПР9-02)

,

поступав в технiкум пiсля служби в ЗСУ в кiнцi листопада ,директор Кононенко тодi був,взяв на заочне навчання i через мiсяць доздавши рiзницю перевiвся на стацiонар,тому що на вересень жовтень просто не встиг.Не давав нiкому хабарiв,просто порозмовляли iвсе. Викладачi подають iрформацiю дуже добре, згоден з дiвчиною що говорила що няньчаться. Багато розповiдають пактичних речей та життэвих ситуацiй ,хто захотiв той почув. не дойшло через голову дойде через руки. В життi знання дуже пригодились,не вiдразу але на протязi 8 рокiв згадував усiх.

,

Директор гідний похвал і поваги. На жаль, таких людей зараз небагато. З інших викладачів більшість варто звільнити, а деяких навіть притягнути до суду за хабарі. Від(м)училася там 4 роки, про що дуже шкодую. Це дитячий садок у всіх сенсах цього виразу. Навіть будівля дитячого садка, але ж справа не в будівлі, а в знаннях, яких вам в цьому уч. закладі не бачити: вас завантажать завданнями по застарілій програмі, а решту часу будете вчити самі. Робіть висновки і краще подавайте документи в КПІ.

,

Взагалі,досить не поганий коледж, але хабарництво зашкалює.

,

На даний момент я учусь в коледже, многое нравиться. Семейная атмосфера в самом коледже, хорошие преподователи, теплые и уютние кабинеты. Должное нужно отдать: Лозовой Л.Ю. - преподователю литературы, Карпенко О.И. - преподователю истории и психологии, Пивненко С.В. - преподователю математики, Пивненко Ю.О - преподователю географии и рег. економики, Осипову В.Н. - преподователя химии и биологии, а также Осипова В.В. - преподователя физики. Самое главное самому стремиться к знаниям.

,

А в школі благодійні на клас і школу почті до 100 грн. в міс. За три роки навчання 3000 грн(!) А тут в коледжі тільки бюджетники за змогою батьків за всі роки тільки тисячу. А ми й не проти були, щоб краще в коледжі було. Тай цю тисячу ніхто не вимагав, хто міг давали 300, а хто міг - 1000.

,

Хороший навчальний заклад. Навчалася 3 роки і нікому нічого не платила. Зараз навчаюсь заочно. Про СПЕК можу сказати тільки все саме хороше. Викладачі всі без винятку спеціалісти дуже гарні ( говорю за своє економічне відділення). Знаю, що студенти наші здавали ЗНО без репетиторів навіть і математику і історію і мову і отримали досить високі бали( 160 і більше). Зараз мені отримані знання дуже допомагають, навіть користуюсь тільки конспектами, які давали Наші викладачі . Юрій Олексійович гарно давав економічну теорію, вся група моїм конспектом корисується. А Лісова яка умнічка. Такий цікавий матеріал. Після Світлани Володимирівни контрольну по вишкі робила сама. А Кравець Валентина Борисівна дуже гарно економіку пояснювала, так що все добре в коледжі. В приміщенні дійсно тепло , а благодійні внески порівняно не високі, якщо навіть зі школою рівняти.

,

5. Директор розуміюча людина А взагалі в коледжі потрібно навчатись! Наостанок - нормальний коледж! Саме для тих хто хоче отримати достойну освіту, хоче розвиватись та не боятись труднощів в майбутньому: поступайте!!! Це не просто слова! Я кажу це як випускник в минулому: спочатку Смілянського радіотехнікуму, а потім ЧДТУ (доречі в ЧДТУ я пішов на 3 курс, за результатами співбесіди, на держзамовлення і теж нікому нічого не платив - старався вчитись). Чого і Вам бажаю :)

,

3. Коли ми навчались - викачки не було!!! Лише поодинокі випадки, коли студент "забивши" на навчання протягом семестру, з'являвся перед сесією і за гроші пробував здати заліки та екзамени. Оце було справді жахливе видовище!!! Виявляється не все і не всіх можна купити!!! Ви розумієте про що я... Так вони коледж і не закінчили, відрахували, за неуспішність :( 4. Там всі викладачі достойні і хороші! Всі без винятку, без виключення!!!

,

2.Наскільки мені відомо - в минулому році в Смілянському коледжі проводилась ІІІ Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки, а проводилась вона в Смілі тому, що на попередній (ІІ Всеукраїнській, яка проводилась в Миколаєві)студенти коледжу взяли перше місце. Це Вам нічого не каже про рівень викладання та підготовки мол. спеціалістів в коледжі?

,

Сам закінчив коледж не так давно і моє враження від навчання в ньому кардинально відрізніється від Вашого. А тепер по черзі: 1. Я пам'ятаю приміщення коледжу і на РПЗ, і новий корпус. Так от! Таким новий корпус зробили, в більшості випадків, самі працівники коледжу, саме завдяки "благодійним вкладам". Доречі - вони справді благодійні, і вносять їх тільки бюджетники і тільки на першому курсі.

,

Курумпований коледж. Хороша будівля, кабінети...нажаль це все хороше. Якість навчання - паршива...дуже погане викладання! Викладачі не володіють достатніми педагогічними знаннями, не можуть дитині пояснити що і як. Величезна викачка грошей! предмет коштує 100 - 250 грн. так само екзамени. Вимагають обов'язковий "благодійний" вклад 1000 грн. деруть на подарунки, на ремонти, на яісь фонди.. Викладачі просто страхіття! Не викладають, не читають лекції, можуть вийти з кабінету і не прийти, на парах вирішують власні проблеми.. В коледжі діє система "сват-брат-кум". Вкрай розчарований! скільки хороших відкликів, а на ділі просто яма для грошей.. Якщо хочете корочу, вбить 2-4 роки - вам сюди. У вас куча грошей то вам також сюди.. Коледж для лінивих. Не рекомендую цей заклад тим хто хоче мати знання і працювати за спеціальністю! Самі достойні і хороші викладачі: Півненко (матем), Устяновська, Шиян, Кононенко (англ). Директор розуміюча людина.

,

Дуже приємно читати коментарі про коледж))). Від імені викладачів дякую усім.

,

навчаюсь на 1 курсі, дуже подобається, хоч і трішки важкувато після школи. Вчителі всі хороші. Математику розказують дуже добре, вчителька Світлана Володимирівна. Вона й курси веде, вчителька супер. Ще мені подобається цікаво на літературі, вчителька строга але хороша Лозова.Ще Ніна Миколаївна географію учить супер всі супер. А ще в коледжі тепло дуже.!!!!! Навіть вікна відкриваємо. Вступайте, жалкувати не будете. Куратори і директор всі з нами " Носяться" , турбуються !

,

Большая часть преподавателей не компетентна, взяточничество процветает со страшной силой, достойную работу с дипломом колледжа найти практически не возможно.

,

Супер! Сам навчався, вже працюю! Вчителі хороші, спеціальності сучасні! Зборівську памятаю! Заставила мене програмування вивчити! Рекомендую всім!

,

Колледж - супер! Каждый чувствует себя как дома. Преподы заботливые, знают хорошо свой предмет и веселые! Специальности востребованные, современные.Преподавателям респект и уважуха, особенно на первом курсе все классные и Лозова и Пивненко (ки) и Бигун и Осипова и все - все. И директор оч хороший!!!Всем большой привет!!!! Родители, за своих детей можете не переживать все будет хорошо ЗДЕСЬ. гр. ФН (вступ 07 )

,

коментарі звісно класні, і т.д. ,а як потом роботу найти вивчишся і сиди дома

,

Пархоменко Татьяна Михайловна лутша))) ТО-11-10

,

Самая при самая это Нестеренко Валентина Николаевна!!!!! Лучше я там никого незнаю

,

через 1,5 года буду поступать говорят что там супер

,

сама буду ток поступать.но от других слышала очень хорошие отзывы.ребята подскажите скоко стоит квартира для проживания в месяц.ну ооооочень надо пожалуста

,

Очень классный техныкум!!!

,

ТО11-07 всем привет, никогда нежалел что поступил в СРТ ЧТДУ. скучаю...

,

Образование есть, а вот с работой. . .

,

Смілянський радіотехнікум найкращий а викладачі супер!

,

Очень хорошее учебное заведение! Я поступила после 9 класса, с красным дипломом и ничуть не жалею! Сразу после окончания нашла хорошую (как для Смелы высокооплачиваемую работу) и пошла на заочное в ЧИТИ. А вот ЧИТИ - это ужас... никому не советую!!! А вот на счет преподавателей в Смелянском радиотехникуме, то по-моему все очень классные!!! Поступайте - не пожалеете! База знаний довольно сильная!

,

Класный техникум, и преподы класные,тем более после него можно поступить в Черкаский Державный технологический Универ.

,

Хорошее учебное заведение

,

прикольный технарь!много класных учитилей!а самая лутшая средь них Борис Татьяна Андреевна

,

Отличное учебное заведение которое дало мне техническое образование!!! Много практических занятий!!!

,

Кошмар, а не ВУЗ


Оставить отзыв

Все колледжи в Смеле, а также репетиторы в Смеле, работа в Смеле