Уманское музыкальное училище им. П. Д. Демуцкого


  • Умань · ул. Садовая, 25, Черкасская обл., 20300
  • (04744) 5-30-80
    (04744) 5-20-20
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Неймовірний заклад! Звісно, матеріальна база застаріла. Проте викладачі - висококласні професіонали, які дійсно роблять з учнів спеціалістів і вкладають в них не тільки знання, а й душу! Найприємніше те, що кожен з них - це яскрава особистість, яка має не лише педагогічний талант, а й душевну глибину, без якої не можливо уявити творчу особистість! Завдяки старанням викладачів, я сформувалась не тільки як музикант-виконавець і викладач, а й як особистість. Після училища навчалась ще в університеті, але він навіть поряд по рівню підготовки спеціалістів не стоїть. За роки навчвання я і мій курс привезли не одну перемогу з всеукраїнських, інтернаціональних та міжнародних конкурсів. Роки студенства згадую з великим теплом. Безмежна подяка всім викладачам, особливо Маринчуку Володимиру Олександровичу. Випуск 2014. Духовий відділ.

,

Найкращі роки юності! Чудові люди! Чудові вчителі! Гарні друзі та незабутні спогади! (хто пише гадості - помітьте - лише москальською, бо то троляки, яким заздрісно або ті, що не мали ні таланту ні розуміння чого і де навчаються ). Випуск 1994 року - привіт всім від духовиків!

,

хто має сумнів поступіть і побачите що це училище одне з найкращих в Україні, я впевнена ви ніколи не пожалкуєте і вдалекому майбутньому будете згадувати з темлотою, наші вчителі найкращі якщо ти маєш бажання навчитися вони будуть намагатися тебе навчити всьому що знають, якщо повернутись назад яб вибрала знову навчатися в цьому училищі і прожити ті яскраві емоції знову

,

Училище готовится к аккредитации в начале 2018 г,Администрация обязала преподавателей и студентов сдать деньги на взятки для комиссии. Преподаватели по 1000 гр,студенты -500. Коррупции нет?

,

Заклад просто раритетний! Викладачі - професіонали високого рівня, роблять усе можливе і неможливе, щоб навчити дітей. А враховуючи, що дуже великий процент абітурієнтів із сільської місцевості, з недостатньою підготовкою, то викладачі - взагалі віртуози. Бєзграмотний пєдсостав - це упереджена думка людини, яка не має уявлення про уманське музичне училище. Дуже хотілося б побачити, яких результатів у роботі досягли б ті, хто вважає заклад художньою самодіяльністю. Заклад - унікальний, таких більше нема! :)

,

Самодеятельность сельского клуба.Академизма нет

,

Педсостав безграмотный.

,

великолепный пед состав.

,

Было когда-то хорошим училищем,да закончилось Обыкновенный кулак.Классической музыке учить некому.Караоке.Халтура.

,

Приходилось совместно играть в Киеве с выпускникником духового отдела Герасименко Александром Хотелось бы его отыскать Хороших специалистов выпускает особенно духовой отдел

,

Самое наилучшее учебное заведение!!!! Окончила в 1979году .

,

Я закончил училище в 1976 году по классу кларнета.Это незабываемые годы!!!Прекрасные педагоги высоко профессиональный был подход в духе воспитания профессиональных музыкантов!

,

Чудовий навчальний заклад! Високий рівень викладачів! Але мало інформації в ЗМІ, зокрема і в інтернеті, про культурні заходи,події в училищі. Не висвітлюється творча діяльність студентів, виступи ансамблів, оркестрів. Викладайте відео!!!

,

это учебное заведение, наверное одно из тех, где студенты учатся, а не платят деньги. я соглашусь из тем, что сказали многие: преподаватели здесь -профессионалы своего дела!!!!!!!! я очень довольна, что закончила именно этот вуз!!!!!!!!!

,

Чудовий навчальний заклад!!!! Дуже високий рівень професійної підготовки! Прекрасні і талановиті студенти:))) Викладачі - професіонали своєї справи, особливо Струнний відділ!!!!!!!!!

,

Очень теплая и дружественная атмосфера, профессиональный подход. С нежностью вспоминаю.

,

Самий найкращий учбовий заклад !

,

Лутшее из лутшых!!!!!!!

,

Лучшее в Украине!Преподаватели -профессионалы своего дела.Всегда помню и люблю.Уманское музыкальное училище им.П.Д.Демуцкого.

,

взагалі-то, училище ім. П.Д.Демуцького!

,

Найкраще училище!!!!!!Якщо вступиш до цього закладу ,то не пошкодуєш ніколи.Музичне училище - це велика дружня сім'я!

,

Училище супер. Очень сильное ( касается всех отделов ) преподаватели профи которых надо еще поискать.

,

Найкраще музичне училище! Народний відділ-суперовий*

,

Единственное училище в Украине, где действительно, в первую очередь, воспитывают музыканта, а уж потом математика, литератора, физика, и прочую хрень. Да, и училище не Ревуцкого, а Демуцкого. К нему бы ещё общежитие построить... Духовой отдел - сила!

,

Саме найкраще училище!

,

Замечательное учебное заведение!!!

,

хорошо


Оставить отзыв

Все колледжи в Умани, а также вузы в Умани, курсы в Умани, репетиторы в Умани, работа в Умани