Браиловский профессиональный лицейСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Є електронна пошта brailov-licey@ukr.net адміністрація всі листи розглядає або 068 11 80 998 (є на сайті в агітках) . Звертайтесь:)

,

Доброго дня підкажіть будь ласка, як можна зв'язатись з адміністрацією ліцею? На стаціонарні телефони не можу дозвонитись.

,

Я навчався в 1976-79 роках. Гр. № 7 майстром був Г. М. Забаштанський. Спогади чудові. Викладацький колектив був досвідчений і вимогливий. Трудова база новою і в повних потребах для отримання знань та навиків. Стипендія, трьох разове харчування, спец одяг, гуртожиток в теперішньому монастирі і щасливих три роки студентського життя.

,

Навчальний заклад просто суперррррррр я тут провела найкращі три роки , знайшла багато друзів, тут дуже багато чого було цікавого, завжди говорю що хотіла повернутись на перший курс, адже тут стільки цікавого, гуртожиток чудовий, перейшла сюди з Вінниці тут мені подобається більше, люблю усіх і все що мене тут пов'язувало✨?

,

Чудовий навчальний заклад чудові вчителі! Чудові майстри! Чудова вихователька Оксана Анатоліївна всеодно що друга мама! Шкода що закінчую навчальний заклад і без випускного вечора про який мріяла всі три роки.. Якби можна було б то пішла би вчитися ще ....

,

Гарні спогади, коли вчився...Маю добру професію, завдяки тому, шо вичвся. це дає можливість мати хліб і до хліба. дякую майстрові Гаврилюку ВВ і всім вчителям за терпіння, знаня, тільк тепер розуміємо як було добре.

,

Шкода шо скоро закінчую навчння, ше пішла би вчитися на другу професію. Багато позитивних змін із новим директором!!! Майстер групи найкращий, ми будемо сумувати і приходити в гості:)

,

Коли навчалася було дуже круто, хоч важко було взагалі прожити. Знання получила дуже потрібні, маю роботу. подружки з гуртожитку стали рідними:) вдячна всім вчителям і майстрам, які виховували, навчали та дали дорогу у життя.

,

це були найкращі роки веселі та неповторні. Вчителі і майстри доступно цікаво навчають. Отримана професія дає непоганий заробіток на життя. у нас вже ціла сімейна династистія випускників училища :) Пішла би ще раз навчатися

,

Чудовий заклад привітні люди чудовий спорт зал серйозний директор тримає слово великий вибір професій думають впроваджувати інші професії якби можна було б ще в ньому вчитись вчився б

,

Чудовий навчальний заклад чудові вчителі коли незнаєш щось розкажуть покажуть розташовується в парку чисте повітря за навчальні досягнення дають премію в кінці місяця директор людина слова

,

Дуже чудовий заклад, що знаходиться у центрі парку. Прекрасна дружня атмосфера і викладачі! На мою думку, можна вважати цей заклад одним з найкращих, на согоднішній день 02,12.2019. в ліцеї видають премії, за досягненя в ліцеї, зроблено багато ремонтів, та ще багато ремонтів в планах . На це все вплинув Новий директор в ліцеї

,

Ліцей класний! Рада що навчалася тут!

,

Навчалась кілька років назад. маю роботу по професії, яку обожнюю. все завдяки тим знаням, які получила тут. Дякую майстрові та викладачам, всім, всім. потрібно просто вчитися

,

норм ліцей

,

Дуже чудовий заклад, що знаходиться у центрі парку. Прекрасна дружня атмосфера і викладачі! На мою думку, можна вважати цей заклад одним з найкращих!

,

чудовий заклад і вчителі хороші.Всі сюди!!! стіпуху платять :)

,

Дуже хороший навчальний заклад

,

ДНЗ "Браїлівський ПЛ" - непоганий навчальний заклад! Думаю, що зі зміною адміністрації він стане ще кращим. вважаю, що Богатченко Світлана - свого досягне.

,

Було прекрасне училище ,зараз повний отстой,як і інші в цій країні.

,

Гарні спогади про роки навчання. Великий уклін викладачам і майстрам за знання і гарну школу життя. Lyceum forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Коли мене агітували то обіцяли багато чого. Но коли я поступив то я побачив дещо більше гарний парк, Ліцей який переживе ще навіть і мене в цьому житті, чудових вчителів і веселу групу яка вирішила назвати мене Цяр Леонід хоть я і не розумію чому. Вчителі допомагають учитись якщо цього хотіти взяток ніхто не бере навіть за шоколадку мене насварили). Якщо думаєте вчитись то я рекомендую навчальний заклад, а якщо не вчитись то не портіть собі і мастеру нерви бо це буде не просто. Усі майбутні студенти поступайте не пожалієте є з чого посміятись і по плакати якщо буде настрій для цього...

,

Я учился в этом училище с 1990-1993 и я не получил свой диплом можете выслать мне его новой почтой. Осадчук Владимир Петрович специальность авто-электрик

,

Ха-ха-ха Це бурса, це цирк "Шапіто" йдіть вчитися не пожаліете коже день будете в угарі аж живіт буде боліти зосміху.

,

Повний бардак.викладачі70рокв клоуни директор в неадекваті бурсаки отстой випханий зі школи.

,

Я навчався в училищі 1977-80 роки. Як це було давно. Може хто відгукнеться з друзів. Наш майстер був Бавула Анатолій Захорович.

,

Ну я вот закончил пол года назад могу сказать учителя нормальные неадыкватная только учительница физики так то довольно не плохо была бы возможность ещё бы раз пошол лутшего в области не найдёте за оценки платить не надо взяток не кто не берёт учителя сами по себе оценки завышают ну работать иногда заставляют но по сровнннию с другими это мелочи (Юровычь лутший)

,

бурса ніби норм))))) вахтери дуже злі ставляться до дітей погано, і таке відчуття ніби ми прийшли сюди пахати а невчитись, копаєм, миєм, замітаєм. Людмила Анатолівна супер))))))))))********

,

Ліцей один з найкращих ліцеїв в Україні. Тому я в ньому навчаюсь. Всіх охочих запрошую на навчання.

,

Гарний навчальний заклад, доброзичлива атмосфера, людяні наставники, хто бажає вчитись-той навчиться! Вчителі дають гарні базові знання!!!

,

бурса отстой! не йдіть сюди пожалієте! йдіть краще вже в школу!

,

Заклад супер!!!!! Нам дуже тут подобається учителі : добрі, чуйні люди, скаржитися немає на що. Запрошуємо, Вас, відвідати цей чудовий навчальний заклад будемо раді зустрічі!!!

,

Для тупих нормально , иншим там нема що робити.

,

Дуже багато слухала і читала про цей заклад) враження від початку були не дуже, але з часом як тільки почалось навчання, знаю точно, що це найкращий навчальний заклад!!кожен має свій смак, але ліцей дійсно класний!!!! порадила б усім постіпати) він найкращий!!!!!!

,

Потрібно, в школі добре вчитись,слухатись вчителів,а інакше попадете в бурсу і станете бурсаками і будуть Вас учити "чуйні, добрі люди" , але серед, яких дуже мало "профі"

,

Заклад чудовий і викладачі дуже хороші люди (чуйні, добрі, щирі). Вступайте не пожалкуєте! І моя вам порада - не слухайте тієї дурні (а нормальних людей)!

,

Коли нас агітувалли в Шаргороді , в школі, в ліцей, говорили,що там прекрасна база, бокси повні техніки нової.Насправді дві старенькі машини і розвалений трактор. Коли ми поняли що це розвод, хотіли забрати документи ,але нам не давали,бо великий недобір. Тоді ми також зрозуміли ,що ліцей дійсно" супер".А рік загубили.

,

Час проведений в ліцеї незабутній)))Викладачі - супер...Хто хоче вчитись-той вчиться...а якщо "умнікам", які навіть комент не можуть грамотно написати, не подобається, то треба було забирати документи, вас там ніхто не тримав...Словом БПЛ найкращий))))

,

Навчальний заклад та трудовий колектив- чудові!!! А також, радимо директору Сухановій Катерині Василівні пройти серйозне обстеження на предмет шизофренії та маніакально-депресивного синдрому, які у неї загострюються в зимово-весняний-літній-осінній період, а після обстеження - пройти серйозне лікування (церква не допоможе, якщо люди не пробачать - молись не молись). З повагою до трудового колективу та турботою, випускники 2010.

,

когда мы учились было круто))) и ето были лудшые годы жызни нобор1999 выпуск 2002 група №15 мастер Лунев О.П .самый клевый ето...Земля ему пухом Сычык А.А "ПОМНИМ ЛЮБИМ И СКОРБИМ" ((Респект и уважение))

,

ПРАВДА ПРО БУРСУ НЕ ПРОХОДИТЬ , АДМИНИСТРАТОР БАНИТ

,

ПАЦАНИ ЦЕ ВСЕ РОЗВОД ТАК ЩО НАВЧАЙТЕСЬ У ШКОЛI I НЕ ЛIЗЬТЕ У ЦЮ Ж............

,

БУРСА ОВНО ТАМ НЕ МАЕ НОРМАЛЬНОГО СПОРТУ

,

Браїлівський проф. Ліцей ПРОСТО СУПЕР.........)))) Класні вчителі (особливо Ковтун Людмила Анатоліївна...)) Самий кращий наш класний керівник. Ми будем за вами дуже сумувати!!!(((

,

бурса погана.вахтери дурні крім Баби.Маші і т.Люди. в хуртожитку яйці інієм криються.миєшся у відрі.світло виключають.в обід мерзнеш на дворі бо в общагу не пускаютью.деріктріса псіхована.Сергій Степанович,і Валерій Миколайович,і Юрович хароші мужики

,

ліцей тошо нада.просто калас!

,

Найкраший навчальний заклад, я навчаюсь на кухаря Просто супер!!!!!!!!!!! Поступай не пожалієш !

,

якесь-ПТУ

,

Було прикольно.....

,

Хорошее училище , отличные преподаватели благодарен им ( Сычек А П Болтак Е Л Купцов В Г Укста Ю а также симейному тандему физиков П И и О С )

,

На мій ліцей попрошу не гнати(ато будемо говорити інакше)! А за "бурсу" хочу сказати хто вважає себе бурсаком не смію задержувати відчисляйтесь на кілька дибілів буде менше! В ліцеї є одна вада в гуртожитку дуже холодно! А в усьому іншому все гаразд!

,

мне не понравилось

,

Найкраще училище в Жмеринському районі!!!! Запрошую на навчання! Повірте, не пожалкуєте!

,

Це не бурса, а цирк,а головне безкоштовний тому ідіть не пожалкуєте. А підете на роботу там все навчать,

,

Бурса клас три роки вчишся , але не знаеш на кого.Скоріш всього на безробітного.А 10 років назад було все окей.

,

Very Klassnyj College ) I miss you on .........

,

ето класный лицей

,

Офигенный бурситет приходите учитесь.

,

Бурса як бурса, хто хоче вмерти ідіть сюди.!!!!!!!!!!

,

я там учился ето били мои лучшие годи

,

ну ні чо так!! Жити можна!!

,

наслухані нічого доброго там не має

,

Ліцей суперовий!!! На даний час я навчаюсь на 3 курсі за професією "Оператор комп'ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)" і ані трішки не жалію що пішов навчатися, як інші кажуть в бурсу. Тут можна гарно освоїти ту професію яку обиреш, звісно якщо захочеш..... Про ліцей можна багато говорити але все треба побачити самому... Абітура не вагайтесь до ліцею приєднайтесь!!!! Успіхів! 27.09.2010р.

,

Дуже класний ліцей!!!

,

чудовий ліцей!! йдіть вчитись сюди не пожалієте. вчителі дають суперські знання!!!!! біля ліцею дуже гарний парк!!!!!

,

Бурса, як бурса!!! А краєвиди там класні!!!

,

Так-так все на найвищому рівні!!!!!

,

Лицей супер!!! Приходи учиться - увидишь!

,

я подтверждаю эту бурсу,потому что там учились и учатся много моих друзей))))

,

Самий класний навчальний заклад!!!!!!!!!!!!!!

,

the best!!!!!!!!!!

,

Гарний навчальний заклад!

,

КЛАСНА БУРСА


Оставить отзыв

Все колледжи в пгт Браилове