Каменец-Подольский колледж строительства, архитектуры и дизайнаСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Дуже дивний заклад.Коли у всіх стоїть один закон про дистанційне навчання,будівельний ігнорить цю інфу,куди дивиться мерія?

,

Одним словом ужас

,

Коледж жахливий!!! Справедливості немає нераз були зриви за це, неповажають, всьому вині ми навіть якщо воні самі викладачі. Якби я це знала раніше я б ніколи сюди недоступила. Тому задумайтесь чи варто!!!

,

Закінчила технікум в 1986р. Класний керівник Крижемінський Євгеній Казимірович заботливи як батько для всіх. Часи навчання згадою з теплотою в душі.В ті часи нас вчили як вчитися і саморозвиватися Найкращі вчителі дали найвищий рівень знань які допомогли в подальшому навчанні.Мої вітання усім випускникам Кам"янець-Подільського будівельного технікуму!

,

закінчила технікум в 1995. мені випало навчатися в гарних і добрих викладачів. наш директор - Ониськів Анатолій Дмитрович - нічого поганого про нього сказати не можу. класний керівник - Корнієнко Анатолій Андрійович - золота людина.гуртожитки були так нічого, тоді, взагал,і були важкі часи.тих три роки навчання згадую з задоволенням - молодість ,безтурботність .

,

Учусь здесь сейчас. В целом неплохо. Почти все преподаватели приветливые и мастера своего дела. Во время учебы в школе обучение было обременительным, однако сейчас все намного лучше. Счастлива, что выбрала этот колледж для поступления. Поэтому и соответствующая оценка

,

Закончил колледж в 2015 году. Самые бесполезные 4 года моей жизни. мракобесие и вакханалия, так бы я описал колледж двумя словами.

,

Закiнчив у 1977 роцi. Технiкум (КПСТ) був "вищий клас" при Петровi Кострицинi (був народним директором) та з Панною Герасимiвною на стражi у гуртожитку. ЗОЛОТИЙ вiк був, хоча й половина предметiв були на росiйськi мовi.

,

Не знаю, як колледж, а технікум це був відмінний. Випуск 1978 року. Там пройшли кращі мої роки. Ми і не знали тоді таких слів, як корупція - її просто не було. А директором був П. Кострицин. Мої вітання усім випускникам Кам"янець-Подільського будівельного технікуму!

,

Навчався із дня перебазування із Києва під зиму 1957р. Учбовий корпус тоді звільнили із під госпиталю(це я так думаю). Першу зиму в класах було холодно, на уроках сиділи одягнені у зимню одежу. В гуртожитках також, але ми тоді були молоді і ні на що не скаржились,навіть цікаво було.Поступово життя налагоджувалось: власними силами зробили капітальний ремонт навчального корпусу, змонтували котелню та центральне опалення. Це все за рахунок виробничих практик.Згодом, запроектували та побудували власними силами актовий зал технікуму. У нас склався чудовий педадогічний колектив на чолі із директором технікуму П. Кострициним (Цимбалюк, Клігман, Леонов, Збрицький та ін). Ні про яку корупцію не могло бути і мови, хіба-що розшукували спортсменів і їм були деякі пільги на іспитах. Я безкінченно вдячний нашому технікуму, що він мені дав справжню путівку в велике життя.

,

Вчусь на 1 курсі вже півроку. Дуже жостко питають. Перездачі важко здати. Не дозволяють дивитися в зошит. Як не вивчиш один раз тему негайно ставлять 2 в журнал. Отже, є 3 найгірших вчителів на весь коледж! Вони також ображають студентів словами. Вчителі математики дуже жостко напрягають. Вони всі кричать на дітей. Федоров Сергій Володимирович дуже добрий вчитель. Завжди пожаліє студентів. Така ж сама добра вчителька Назаренко Лілія Яківна та Слободянюк Олеся Миколаївна. Справедливий Блащук Олексій Васильович. Яку заслужиш оцінку таку і покладе. Але треба чітко відповідати. Є 5 пар. Тобто 8-10 год похаєш жесть

,

попередні коментарі викликають багато запитань. Я - випускниця цього року. І що я Вам можу сказати? Коледж - достатньо таки чудовий. На перших 2х курсах думала,що навчаюсь в шаразі. На 4тому усвідомила,що навчаюсь у прекрасному, кваліфікованому місці. Корупція? - Ні. Вчителі завжди раді допомогти за просте "дякую". Рівень знань,які нам надають, шокував навіть КНУБ. Відділення архітектури - саме важке, але одне із самих чарівних. З задоволенням раджу навчання у данному закладі.

,

Найкращий коледж!!!!!!!!!!!!!!!))))))))) Скучаю за ним((((

,

Я получил диплом, теперь могу высказаться и вот что могу сказать. Общежитие это только название, и очень притом престижное для того что там находится. Душа нету даже горячей воды, будешь говорить «привет тазик» и от того что толком не моешься от тебя постоянно несет, холодно, смердит, да именно не пахнет а смердит, тараканы подобны лошадям. Есть 4 вахтёрши, но только 2 из них более менее, две остальных это просто изверги. Комендант кричит постоянно, как будь-то ее постоянно тыкают в спину ножиком. Коррупция такая, что можно на пары один день в неделю ходить и все ok. Наркомания, пьянство постоянное, проституция, драки я уже не говорю про столб дыма, который постоянно стоит по пояс от тих кто стоит на каждом угле и курит. Твои уши постоянно в шоке от того что маты уже впитались в стены потому что там стены 20 см. Если поступаете то поступайте на сантехника, там по сравнению с другими факультетами, самый легкий, и можно все купить. Но не на технолога - пожалеете.

,

Этот коледж для тех кто не хочет учиться.Корупции. здесь нет предела С такими учетилями нам в ЕС орога даже не светит. Я учусь уже 3 год Тоесть не учусь а просто ежу и отдаю деньги при том что я учусь на стационаре и бываю там только пару раз в году.Я учусь уже 3 год.Общага это только название.Такого общежития я не видел еще не где.Воняет,Холодно,помыться не где на первом этаже есть душ но только для тех кто без родителей.не поверите моемся в тазиках и это 21 век.Про наркотики и алкоголь я совсем молчу.Не советую поступать сюда.Лутьше в Винницу.

,

коледж хороший та й викладачі теж. Сам навчаюсь на третьому курсі і проживаю в гуртожитку. Мені дуже подобається .Тай в гуртожитку у нас добре. комендант і вихователь завжди на своєму місці.Але одне , що не можна приходити після 23.00 в гуртожиток . А так все просто супер. Студенти у нас дружні і допомагають один одному. Приходьте до нас в коледж і не пошкодуєте. І вгуртожиток вас приймуть, як в свій рідний дім.

,

Коледж хороший и директор тоже на своём месте, но преподаватели которые так и ждут чтобы им в карман что-то положили вообще уже обнаглели. О коменданте и воспитателях общежитиях вообще нечего сказать,они появляются на работе на час ,на два. В общежитиях полная анархия всё ломают, бьют, курят травку, пьют спиртное,- а для коменданта и воспитателя это нормально ведь они получили за это деньги от богатеньких студентов. Помогите нам простым разобраться с этим!!!

,

Коледж дуже високого рівня, найкращі висококваліфіковані викладачі.Всім раджу поступати !!!

,

коледж дійсно класний=), але головне те, що тут викладачі досить кваліфікаційні, освідченні та дають дуже сильну базу знань студентам, які здобували колись самі! цього року закінчую

,

Це чудовий коледж...Єфименко.С.І. накраща вчителька

,

Найкращий коледж ) дыйсно дуже класний)

,

Хороший коледж. Сам заканчиваю весной. ЗБКР-41.

,

Сам отучился коледж очень хороший всем советую!!

,

Найкращий коледж.........цього року планую поступити

,

100% найкращий коледж!

,

Найкращий в світі коледж)))

,

Достаточно хорошие дают знания в сфере Гражданского и Промышленного строительства


Оставить отзыв

Все колледжи в Каменец-Подольском, а также вузы в Каменец-Подольском, курсы в Каменец-Подольском, репетиторы в Каменец-Подольском, работа в Каменец-Подольском