Богуславский гуманитарный колледж имени И. С. Нечуя-Левицкого


  • Богуслав · ул. Интернациональная, 17, Киевская обл., 09700
  • (04561) 4-28-86
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Коледж - супер!!! Закінчила у 1997 р. Отримані знання - міцний фундамент для навчання у будь-якому ВНЗ. У цьому році цей коледж закінчив син. Дуже дякую усім викладачам спеціальності "Право" та директору закладу. Ви - найкращі!!!

,

Колледж хороший дают знания но не все. Есть преподы которые оценивают не за знания, а за то что один студент им нравится, а другой нет. Общага вообще нету слов. На блоках всё убито. В комнатах картонные стены. Начали делать ремонт и никак не могут закончить. Также присутствует коррупция. В общем Колледж оставил не лучшие впечатления. Но Голубеву , Стеценкам, Когут, Кушнир и Кобылынской хочу сказать спасибо вы супер!

,

Все знания, что я получила в Богуславском педагогическом училище, это такое богатство!!! Среднее образование, но не сравнить с высшим в других странах!!! У меня знаний намного больше, чем у людей с высшим образованием! В Богуславе дают знания на всю жизнь и абсолютно везде применимые!!! Горжусь, что училась именно в этом заведении!!!

,

Коледж супер!!!! Всегда вспоминаю учебные годы с удовольствием и теплотой!!!Знания получили супер,на всю жизнь!!!!

,

Навчання цікаве. Але гуртожиток - то жах. Крадуть гроші, їжу. Батьки, годуйте своїх дітей. Я не можу годувати свою дитину і ваших.

,

Навчалася на юридичному факультеті, випуск 2010. Змушена зізнатись, що був найкращий навчальний заклад мого життя (пізніше закінчила ще два університети, та ні один не порівняється з нашим Коледжом). Дякую, мої любі викладачі!!! Пам'ятаю вас з трепетом в серці

,

Випуск 1989 року. Вдячна нашому педагогічному училищу. Директором був тоді Полочанський М.В. Царство Небесне такій людині. Найкращі знання, практичні навички, що дали змогу дуже легко пододати 3 виші. Згадую з теплотою Басай Л.М, Комарову В.А, Скорика, Вареника, Вощанську В.В.Чудового викладача дитячої психології, пам ятаю, що звали Любов. Керівника групи Сокальського, викладача педагогіки Коваленко Т.І. Та музкерівника Булаха. Пробачте, кого забула по імені. Найкраща школа педагогіки та життя. В роботі, яку роблю, постійно згдую тих, хто мене цього навчив. Маючи більш, ніж 20 років роботи в школі, сподіваюсь, що мої учні теж будуть колись вдячні і мені. Уклін тобі, моя перша альма матер.

,

Хочу особливо виділити викладача від імені незадоволених студенті , це занадто критична та негативно настроєна людина , яка оцінює студентів по якихось особистих мірках та настрою , не дивлячись на те , що вона педагог , вона не володіє правильними підходами до студентів , розуміння та допомоги. Виділяє певних студентів та занижує інших!!! Це проявляється в її оцінюванні знань,робіт студентів. Більшість не мають з нею приємних та позитивних відносин , а лише авторитарні!!! Дуже прошу керівництво коледжа звертайте увагу як викдачі ладять з студентами , викладач це не лише, той, хто подає матеріал та оцінює , а й людина яка повинна розташовувать до себе , бути приємною та справедливою!!

,

Зараз я навчаюся на 4 курсі юридичного факультету. Наш коледж просто обожнюю. За ці роки він мені дав:1) Чудову професійну підготовку. 2) Можливість відкрити і розвивати свої таланти. 3) Багато друзів і однодумців. 4) Чудових викладачів, до яких ти можеш звернутися з будь-якою проблемою(навіть особистою) і вони тебе вислухають і підтримають. 5) Навички в різних сферах життя(починаючи з комунікації і закінчуючи організаторством). Я впевнена, що наш коледж став страшним сном, тільки для тих хто просто не хотів навчатися. Чесно сказати, в деяких моментах викладачі навіть примушували вчитися і самі говорили безвідповідальним студентам коли до них прийти і яку тему розповісти, щоб покращити свої оцінки. Викладачі на юридичному відділі є гідним прикладом для студентів. За всі 4 роки навчання я і мої близькі знайомі не заплатили жодної гривні взятки. Також не раз була свідком коли студент дозволяв собі хамить викладачу, а викладач вів себе стримано і в жодному випадку не підвищував голос.

,

Дуже вдячна викладачам за знання і досвід, які вони давали своїм студентам.Завжди допомагали, підказували, а в чомусь і заставляли вчити. Дякуючи відмінній базі знань, здобутій у коледжі, я змогла самостійно без взяток, вступити на магістра до ДПУ ім. Драгоманова і закінчити його з відзнакою. Тому, хто хоче вчитися і хто хоче отримати справжні міцні знання, вам до колежду ім. І.С. Нечуя-Левицького. Випуск 2007 року.

,

Выпуск 1970 года. От имени Парфессы Владимири Васильеви ча и Лысенко (Парфессы) Ольги Ивановны: выражаем благодарность и желаем дальнейшего процветания. Так держать. Молодцы!!

,

я випускник 1970 року іще бпу. навчальний заклад - супер.моя дружина-лисенко ольга іванівна- також випускниця 1970 року -вважає так же.так тримати.молодці.

,

Хто хоче вчитись - тому колледж до душі. Знання дають хороші, я в цьому переконалась, поступивши потім в Драгоманова: ми вміли вчитись і знали більше випускників більшості інших закладів. Випустилась з колледжу в 2000 році.

,

Прочила багато коментарів, і зрозуміла, хто не хотів навчатися, тому не подобається коледж. Я навчалася на юридичному факультеті, випуск-2006. За час навчання здобула чудову базу для продовження освіти, яку здобувала в КНУВСі (заочно), де з добрим словом згадувала викладачів, які все-таки трішки заставляли. Велике вам дякую!!! Всім викладачам юридичного факультету та керівнику групи Ользі Євгеніївні Кулікові, дякую!

,

Дуже хороший навчальний заклад! За чотири роки навчання ні разу не заплатила жодного хабара! Викладачі - кваліфіковані та розуміючі люди! Раджу всім сюди вступати, ви не пожалкуєте!

,

Гарний коледж. Дав нам знання на все життя. Я дуже рада що там навчалась. В 2016 році буде зустріч випускників через 20 років.

,

Я навчалася давно. А згадую з теплотою і любов'ю свої роки навчання в Богуславському пед.училищі( випуск 1988) Спасибі викладачам за високий рівень підготовки.

,

Зараз я навчаюся на 4 курсі юридичного відділення. Знання здобувала лише своїми силами,оцінки відмінні. Викладачі юридичних дисциплін професіонали, завжди йдуть на зустріч, дуже привітні. Студентам, які не хотіли вчитися, але бажали мати 3, викладачі допомагали на екзаменах, ну і звичайно, хто геть лінивий, то платять. Я дуже пишаюся цим закладом і не жалкую, що обрала саме його. Якщо ви хочете вчитися і бути хорошим спеціалістом, то Богуславський коледж- ідеальний вибір))))))))))))))

,

Когда то и я учился в этом колледже: практически все построено на принципиальности и предвзятости, не помажешь- не поедешь.

,

це найкращий у світі коледж, мені дуже подобається)))))))дякую вам наші викладачі за вашу роботу!!!!!!

,

Випуск 1993р. Заклад відмінний! Педагоги чудові! Роки прекрасні!

,

Цей коледж найкращий)))))

,

Випускниця 1991 року. Це найкращі мої студентські роки , найкращі вчителі. Ті знання, які я отримала в Богуславському педагогічному училищі не можу порівняти зі знаннями педагогічного університету ......., якому навчалася пізніше. Саме в училищі я отримала велику базу знань. Дуже дякую за школу життя Вощанській В.В.. Її мудрість навчила мене бачити майбутнє, іти вперед і не зупинятися. Студенти пишуть про хабарників, а в наш час там такого не було - нам пощастило!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Навчалася в коледжі з 1992 по 1996 р.р. Залишилися лише приємні спогади та переживання!!! Завжди повертаюся подумки до "свого коледжу".Хочу, щоб у ньому навчався мій син. З нагоди МЖД 8 Березня вітаю Погрібняк Галину Арсентіївну зі святом. Божої Вам благодаті, здоров"я, душевного спокою!

,

Коледж класний!!!! Сама навчаюсь, дуже подобаєтьсяі іншим раджу вступати до нього!!

,

Заклад, педагогічний колектив, навіть сама атмосфера в коледжі- спонукає на відмінне навчання, успіхи, творчість.... Отримуєш чудові знання, навики та вміння . За роки навчання розумієш, що кращого закладу, де можна отримати знання, підтримку..., годі й шукати. Навіть заздрю студентам, котрі нині там навчаються, та тим, які лише стануть членами цієї " Родини". Успіхів Вам!

,

що за брехню пишуть про коледж!!! я там ні разу не платив "взятку". Навчався я на соціального педагога. там пройшли найкращі мої роки. Особливо дякую таким викладачам як Берегеля Л. М. Шеремет А. В. Колєсніченко С. В.

,

Гарний коледж. Дає добрі знання. Якщо вчити і не пропускати , то все легко і просто( без зубріння і хабарництва) .Викладачі хороші. Ользі Михайлівні Міщенко - моя вдячність і повага, ВИ УНІКАЛЬНА І ЧУДОВА ЛЮДИНА.

,

Коледж просто СУПЕР!!!! Дякую викладачам.Сумую за вами!!! Особливу подяку висловлюю Міщенко Ользі Михайлівні,Парубцю Віктору Івановичу та Гогулі Степану Миколайовичу. ВИ НАЙКРАЩІ!!!! Люблю вас!)))))))

,

Великий привіт всім випускникам 1987 року (початкова освіта) та найкращі побажання викладачам такого чудового закладу,а особливо Никоненко Галині Макарівні!!!!!

,

Супер! Супер! Супер!!!

,

Вітання всім викладачам від випускниці 1994 року, а особливо Басай Любові Миколаївні, зі святом 8 Березня!

,

Правознавство Випуск 2011 Я Сумую за коледжем, і за всіма хто мене знає)))) Пам*ятайте ми найкращі))

,

Уже второй год учусь, и очень даже нравится)

,

Дуже гарний коледж, який дає грунтовні знання!

,

Коледж класний, але одне погано - для дітей сиріт вхід поза конкурсом закритий, нажаль, прикро таким як ми важко де-небудь поспупити через наш статус.

,

класний коледж

,

Коледж просто супер)))) Ідіть всі сюди!!!!!!!!

,

Вчителі, які працюють в коледжі давно дуже хороші люди, а от деякі(як то кажуть "не будем тикать пальцями") перейшли із першої школи(вона неподалік) викладати у коледж і м"яко кажучи зажралися! А у вересні така хороша вчителька була... А тепер і здоровкається ніби зажране бидло! Вибачте, але накипіло... Але все-таки коледж це прекрасний куточок! =)

,

Найкращий коледж в Україні! Вчителі супер - клас!!!

,

Учусь на сп. Правознавство уже 3-й год. Хорошие преподаватели, приводят примеры на собственном опыте, легко учится. Но некоторые преподаватели невыносимы просто своей тупостью! не буду приводить примеры, не хотелось бы кого-то обидеть. Взятки берут, как и во многих остальных учебных заведениях. Ничего странного в этом нету.

,

Коледж просто клас, вчителі теж класні!!!!!!!!

,

Очень хороший лицей и действительно готовит хороших специалистов!!!

,

очень хорошии преподаватели...прошло уже 10 лет..а я помню наставления.которые мне очень помогают в работе))

,

Коледж рулит!!!!!))))))))))))

,

Коледж - це самі найкращі 5 років в моєму житті. Дякую викладачам та іншим студентам

,

В жодному університеті не дають таких знань та практичних навичок. З вдячністю випускниця 1989року.

,

Вітання від випускників 1987року. Велике спасибі викладачам навчального закладу за професійну підготовку, а особливо Кирію Миколі Ілларіоновичу за терпіння і розуміння. Оцінка закладу: Відмінно!!!

,

Оценка говорит сама за себя................

,

Коледж рулит!!!!!))))))))))))

,

заклад готує і готував сильних спеціалістів , подяка від випускниці 1991 р спеціальність 2010

,

Класный коледж.

,

Учителя кльови но не все!!!!!))))))))) Хабарникы.!!!!!!!!!

,

одстой саме мученія

,

Коледж поганий, навчання погане

,

я здесь училась,мне очень понравилось.

,

Очень хорошый лицей и действительно готовит хорошых специалистов!!!

,

Лучший Коледж, и хороший преподы :)


Оставить отзыв

Все колледжи в Богуславе, а также работа в Богуславе