Винницкий колледж конструирования одежды


  • Винница · пр-т Космонавтов, 7
  • (0432) 51-11-69
  • дневная, заочная
  • Статус частный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

В 2001 году получила диплом ,государственного образца - не училища,не колледжа,а учебно-производственного предприятия !!!Сначала посмотрите образец диплома.....

,

Навчанням задоволена, вдало влаштувалась на роботу.

,

В коледжі комфортно навчатись, викладачі дають реальні знання, хабарів категорично не беруть. Раджу поступати, якщо плануєте влаштуватись на роботу.

,

Дуже прикро, тому що навчалась там 3 роки, а коли влаштувальсь працювати в ателье, то виявилось що я практично нічого не знала ( а була практиктично відмінницею). За 2 місяці праці , я навчилась набагато більше . За інших крім себе можу лише порадіти, що в них викладали дійсно гарні технологи, конструктори та педагоги. А стосовно підвалу, не так і страшно, ви знали і бачили де ви збираєтесь навчатись, головне ЦЕ ЗНАННЯ!

,

На першому курсі нас було 30 чоловік, випускалося лише 14.Ті що отримали диплом теж незовсім були задоволені.

,

Просто жах!!! І підвал ,і викладачі ! Якщо не проплатиш вчасно за навчання не допустять до заннять миттю, а диплом вчасно не дають!Щоб вирішити якесь питання приходилось неодноразово бігати з нижнього корпусу в верхній і навпаки, а відстань немала.Навчання некомфортне, незручне і взагалі вважаю, що втратила час і гроші!!! ДУЖЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!

,

плохо

,

Закончили семестр! Коллектив супер! После школы конечно, намного интереснее учится! Сегодня идём праздновать .Новый Год! Поступайте не пожалеете!

,

Учусь здесь уже второй год!Вопросов к профессионализму преподавателей не возникало, уже умею моделировать одежду! Кстати, здесь именно готовят таких специалистов, а не менеджеров, которых переизбыток! Да, учусь именно в подвале, как некий "Олександр" пишет, которого никто у нас не припомнит! Хотелось бы, чтобы в некоторых школах были такие тёплые и ухоженные, оборудованные классы, где не мёрзнешь, а получаешь то, зачем пришла! И, вообще хочу добавить, если хотите получить знания и практические навыки, то вам сюда! А если просто корочку получить, можно писать, то чего нет! Тогда вам в другое заведение! Кстати, две мои подружки уже открыли своё дело благодаря полученному здесь образованию! Сама получаю здесь второе образование, после экономического! Удачи всем!!!

,

Дуже гарний навчальний заклад! Атмосфера сприятлива! Викладачі-бажаю, щоб усі таки були! Тоді була би якість навчання, а не так як в інших закладах тільки гроши беруть, а знань як не було, так і немає.Пишу, бо знаю, вже маю досвід! Всі викладачі на місці, ректор також! Так що, не треба писати брехню, чи заказаху.

,

Приходьте, поступайте не пожалкуєте, все чудово!!!!

,

Навчаюся з задоволенням, Хто хоче, той має знання. І викладачі подобаються,

,

чудовий навчальний заклад! В порівнянні зі школою вічливе ставлнїення до студентів, співчуття та повага. Навчаючись, відчуваю себе як в родині. Допомогу можна отримати як від своїх товаришів, так і від викладачів, і навіть від ректора. А хто не хоче вчитися, "тому не дають знання". Поступайте навчатися до нас - не пожалкуєте

,

Замечательное учебное заведение, лучшие препады, душевные, знания дают , обстановка супер, только тут и учиться, практики море, очень интересно всем студентам. Я сама себя одеваю и всю семью и очень довольна своим выбором.

,

В даному інституті два корпуса.Один знаходиться У підвалі житлового БУДинку Я НЕ ЖАРТУЮ.Куди дивиться влада!!!Вчителі зовсім не фахівці на 5 викладачів один обізнаний все!!!Далі писати не буду томущо це кошмар!

,

Цей інститут недае багато знань!Викладачі постійно запізнюються бувае таке що викладачів немае 2 пари!Нераджу я вам туди поступати!

,

Советую всем поступать

,

Не вагайтесь - обирайте,він найкращий і знання відмінні!!!!!!!!!

,

низкий уровень знаний, преподаватели меняються каждые 2-3 года, ректор постояно в бегах


Оставить отзыв

Все колледжи в Виннице, а также вузы в Виннице, курсы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице