Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Масловский аграрный техникум имени П. Х. Гаркавого Белоцерковского национального аграрного университета


  • с. Масловка · ул. Независимости, 66, Киевская обл., 08850
  • (04574) 3-33-84
    (04574) 3-33-34
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Ви знущаетесь , студенти тут як Раби , практика зовсим не по провесиях . Моя донька вчилася тут потом перевелася у Богуслав ! А гуртожиток взагали пробив дно , це жах душ тильки на 1 поверси и так дали ! Ремонту в аудиториях немае , не поступайте сюди на 3 Роки каторги !

,

Самое лутшое заведения в мире , много хороших преподавателей которые действительно дают отличние знание ! Советую !

,

Колледж класние , раджу всим , ти хто не хоче вчитися тильки можуть погани видгуки писать повирте мени , тут классно особливо специальность "Финанси" #Люблю!)

,

Це не навчальний заклад , а мисце для збору пидлиткив аби по хатам не лазили , чому тут навчають и як просто не зрозумило , пидручники порвати методичек нет , база практики взагали не стосуется профессий , краше сюди не поступайте Шановни випускники Грушивського НВК !

,

Заклад гальмо,студенти - безкоштовна робоча сила,гуртожиток-дніще,немає ніякої організації ,все безвідповідально,ходять тільки ржуть,а роботу організувати немає кому,марно потратив 4 роки свого життя,жалкую

,

Вчився в цьому заклади , зря потратив 3 роки

,

Про технікум багато відгуків є погані, а також хороші, від себе скажу наступне: викладачі хороші (особливо класні викладачі фізичного виховання) але в гуртожитку твориться казна що, антисанітарія всюди смердить, душа є тільки на першому поверсі, туалети є на 3 1 і 5 поверхах але студентів не зупиняє це ходити в умивальник, в гуртожитку весело, але спокійному студенту потрібні сталеві нерви щоб витримати те що там робиться

,

Дякую, що пам'ятаєте! ФГ-11 - the best!

,

Кращий викладач - Шевченко А.Ф.

,

Після закінчення школи переді мною постало питання "що далі?",адже цей крок ніхто не зробить замість мене.І коли я вперше опинився в стінах Малівського аграрного технікуму(зараз коледж), то зрозумів, що не помилився в своєму виборі. Спершу мене вразила особлива атмосфера, тут приємно просто проводити час і чудово налагоджене не лише навчання, а й дозвілля. А знання і досвід, які я отримую в МАК БНАУ, не забудуться просто так, вони стануть міцним фундаментом в житті і кар'єрі. Хочу висловити особливу подяку вихователю гуртожитку Свідунович О.М. за її материнське ставлення до нас,заступнику директора з виховної роботи Почтар Н.І. за те,що виховала у мені дорослу, відповідальну та самостійну людину та куратору групи ВТ-14 Вовк Л.Л -"мамка Леся" Ви найкращі.Я впевнено можу сказати, що нас навчають найкращі викладачі. Відчувається ставлення з їх боку до нас не лише як до студентів, а й як до особистостей, майбутніх фахівців аграрної сфери нашої країни. МАК БНАУ найкращий!!!!!!

,

Хороший навчальний заклад. Багато хороших викладачів. Закінчив у 2016 році спеціальність "Обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів". Багато класних спогадів. Максиму Вікторовичу привіт!

,

технікум поганий, гуртожиток конюшня, викладачі хабарники, база практики погана зовсім не стосується професії, в їдальні подають борщ з мошками, з дипломом роботи не знайти, краще не поступайте в маслівку в цілях збереження вашого часу та здоров'я

,

технікум ... це навіть не технікум а бурса

,

Ах, как быстро взрослеют люди! Не заметно время бежит. Но мы Вас никогда не забудем! Говорим это Вам от души. Все те знания, что получили Мы от Вас, – сохраним, сбережем, Приумножим, и пусть они будут Самым ценным для нас багажом! Вы отдали нам душу и сердце, Научили почти что всему! Мы сегодня хотим поклониться ВАМ – учителям своим!!!

,

технікум супер і вчителі найкращі! Велике спасибі викладачам, заступнику директора, директору за їхню працю, за їх розуміння, за батьківське ставлення до нас.Найкращий заклад освіти - Маслівський аграрний технікум, з найкращими викладачами!!! Просто супер!!!)))))))

,

Технікум клас тільки практики багато і вона зовсім не по професії, цей технікум цудовий варіант для косіння від армії)

,

Навчався 1993-1997агрономія.кл.керівник Борисенко С.П.дуже добрі спогади і про навчаня та практику.Вчителі знають свое діло,зараз таких мало .Гарні спогади про Черниша В.О.,Шлапацького Г.І,Донник М.В. зауч Тимук Р.О.Кращі студентські роки пройшли в Маслівці,гарна природа,в клубі кіно ,танці багато гарних дівчат.Спеціальність отримана в технікумі дуже допогла в житті.Раджу всім !!!!!!!!!!.

,

Технікум просто супер)))

,

Я навчалася 1982-1986. Тоді все було добре.Встигали і вчитися , і працювати, і ніхто на це не скаржився. Велике спасибі викладачам за їхню працю, за їх розуміння, за батьківське ставлення до нас.

,

Вчився в технікумі в групі Шлапацького Г.І спецагрономи1977-1980рр.,вважаю,що педколектив давав повні і доступні знання(для тих хто хотів знати),працювали також бекоштовно звичайно,але це давало можливісь зрозуміти сутність роботи.Пізніше академія ,робота .По професії лише 6 років,далі держслужба.Це кращі мої роки.Вдячний нині живим моїм вчителям,та і вічна пам*ять тим,що в вічнлості.

,

ВИ ЗНУЩАЄТЕСЬ!!!!!! Все що роблять студенти, це пашуть на маслівку((( Навчання на другому плані. не спорю, тут халява... але пахати на полях замість навчання це тупо! студентів сприймають за рабів! за роботу яка в 2 рази перевищує будь які норми навіть не платять. та що там платять, здебільшого не кормлять навіть! Їдальню розвалили і не скоро відбудують. Туалет з 1 кабінкою для дівчат і для хлопців один на всіх. там ще до речі і воду набирати аби поли мити в аудиторіях((( Просто жах! Я б назвав його так: Маслівський РАБОВЛАСНИЦЬКИЙ ТЕХНІКУМ! Хто хоче за дарма попахати і відмазатись від армії вперед. хто хоче чогось навчитись ніколи сюди не поступайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

супер))))) життя в гуртожитку просто кайф*****)

,

Навчався в цьому закладі (2001-2002 р). Памятаю прекрасний викладацький склад, хоча цього замало для здобуття відповідної освіти, як у нас прийнято в державі, що на освіту й медицину завжди не вистачає коштів. Вдячний викладачам: роблять добросовісну справу. Тут дійсно оцінюють навики та здібності студентів, а не фінансові можливості їх батьків. Абітурієнтам, які дійсно хочуть навчатися, а не відвідувати пари, раджу вступати сюди, бо тут для цього найсприятливіша атмосфера( після здобуття двох вищих освіт, є з чим порівнювати) Більше б навчальних закладів такого типу, а не пропіарених і корумпованих вузів!!!

,

технікум супер

,

це найкращий технікум у світі!!!!!!!!!!!

,

мои родные ныне покойные яницкие яков сафронович и любоиь романовна были преподавателями здесь честные и порядочные люди . масловка это!!!!!!!!! хочу обратно..

,

технікум дійсно супер і вчителі найкращі! (1999- 2003)

,

Навчальний заклад я характеризую словами з вірша "Збережімо душі цю частинку, не дамо їй піти в небуття, і цінити тут кожну хвилинку, починається з цього життя!!!

,

Роки навчання у технікумі найкращі, найвеселіші !!! ( 1987-1990)

,

Технікум супер можна дівок трахати у общазі даже платити не треба }}}}}}}}}}}¶

,

Я навчалася і навчаюся в технікумі(3 - тій раз). Найкращий заклад освіти - Маслівський аграрний технікум, з найкращими викладачами!!! Просто супер!!!)))))))

,

Я дуже задоволена, що навчалася і навчаюся в технікумі(3 - тій раз). Найкращий заклад освіти - Маслівський аграрний технікум, з найкращими викладачами!!!!!! Супер))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

ніколи нехочю закінчювати технікум..... найкраще студентське життя все тут, особливо в гуртожитку)))

,

Технікум супер..... Тут до тебе відносяться як до нормальної людини... Хабарів немає ....................................... Всупайте всім раджу

,

просто супер)))))))))))))

,

Лутший препод техникуму - физрук Шевченко Анатолий ( ШЕФ ).

,

Найкращий технікум розташований у мальовничому селі, з найкращими спеціалістами у галузях тваринництва та рослинництва.


Оставить отзыв

Все колледжи в с. Масловке