Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Чернобыльское медицинское училище


  • Яготин · ул. Независимости, 71-а, Киевская обл., 07700
  • (045) 755-48-42
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Закінчила навчання 5років тому. Не жалкую ,що навчалась в цьому коледжі. Як і в більшості є свої нюанси. Дійсно, теорія трішки застаріла(банально не знали,що існують в/в катетери). Але навчання класс. Викладачі чудові, дуже часто їх згадую. Не знаю, як зараз з навчанням, так як практика в корпусах змінилась, але думаю точно не гірше. Не скажу,що випускаються бездарні випускники. Головне бажання та вміння навчатись!!!!! Поступайте!!

,

Коледж дійсно хороший! Можна звісно знайти при бажанні якісь негативні речі але запевняю вони несуттєві. Викладацький колектив, не побоюсь цього слова, крутий(!). Головне це бути людиною і мати повагу. Стосовно хабарів, то ніхто принципово нікого не змушує. Це вже особисте бажання студента, хочеш домовляйся хочеш ні)

,

Щоб не казали, але навчальний заклад чудовий!! Реально рекомендую. Найкращий директор коледжу. Та викладачі, які приділяють кожну хвилину нам, турбуючись про розуміння предмету. Цікаві студентські роки, багато друзів, хороші викладачі - це мій навчальний заклад і я рада, що тут навчалася ці три роки.

,

Найгірший коледж !!! Адміністрація працює жахливо,точніше похабно!!! Навчальний процес і програма в загальному старомодна і безкорисна!! Ставлення до студентів як до худоби без місків. Адміністрація виховує із студентів овочів яким не дозволено думати самостійно і висловлювати свою думку!!! Тож в цьому коледжі все направлено на деградацію,а саме на соціальну та фахову!!! Категорично не рекомендую цей коледж!!! (2020 рік)

,

Закінчила училище в2004 році!!!!Згадую до цього часу кожну лекцію!!!Найуращий коледж!!!Найкращі викладачі!

,

Випадково наткнувся на цю сторінку і тепло зігріло серце, коли читав у відгуках імена і прізвища знайомих викладачів. Провів в стінах цього закладу майже 4 чудові роки. Так місто не невелике і майже всі про всіх знають, але колектив був чудовий і викладачів і учнів. Закінчив в1999р наче не так давно це і було. Тетяна Михайлівна була другою мамою, а Микола Іванович - батьком, який міг і словом і ділом підтримать, а коли треба і підзатильника дати ;)) А хто пише тут про хабарі - просто треба знати предмет, а не думати як пропетляти потім ... Не один з виклачів не залишив неприємних спогадів.

,

закінчив училище в 2016 році,коледж взагалі дуже гарний,викладачі є різні,дуже гарні на мою думку це-Яринич Тетяна Віталіївна,Гопкало Юлія Петрівна,Штефан Лариса Данилівна,але вистачає і таких викладачів які лише радіють твоїм невдачам,занижують оцінки,і ніколи не йдуть на поступки.

,

Закінчила училище більше 10 років тому. З теплотою згадую всіх викладачів, особливо завуча Тетяну Михайлівну, уроки ЇЇ з мови. Всім спасибі!!!

,

Так дійсно є такі вчителі, та вони не валять, хочеш хорошу оцінку, покажи хоч половину своїх знань. Та, й спробуй ще уламати вчителя взяти той хабар. І то, не факт, що не пошле тебе вчити і ще раз прийти на перездачу. Учителі хороші, може в них і є погані риси, та все ж хороші. Сам коледж доволі не поганий, та дуже сильно внушають, що фельдшер найкраща професія на землі і ви 100% станете фельдшером. Це добре, та мені перевнушали, от тому моя оцінка коледжа 4.

,

Коледж дуже хороший!!!!!!!!!!! Навчаюся на останьому курсі, вчуся відмінно, всі сесії здавала без хабарів. Ніколи не страждала від натиску "викладачів-хабарників". Більшість викладачів вимогливі, але хто не прогулює, той закінчує коледж без проблем.

,

Жах, деякі викладачі беруть хабарі. Ті студенти котрі стараються вчитися страждають від натиску що і їм прейдеться платити! Студент не плати хабарі! Повідомляйте в міністерсвто освіти і науки про неправомірні дії викладачів! Злодій хто бере і хто дає хабаря!

,

На мою думку,коледж не поганий!!!В деяких моментах навіть радію,що вступила саме сюди!Викладачі звичайно -різні,але хороші викладачі все перекривають!Велика подяка-Штефан Л.Д,Квітковський.С.В і найголовніша подяка-директору коледжу-Сосюкало Миколі Петровичу!!!!!!!Одногрупникам за чудову ,веселу студенську атмосферу!!!!!!!А деякі викладачі просто не люди.......

,

Училище взагалі жах,одна корупція.Вступивши на бюджет,треба ще сплачувати благодійні внески, так би мовити. Це просто відмивання коштів директора медучилища !!!Щоб отримати червоний диплом треба заплатити кругленьку суму,зрозуміло кому!А так як будеш багато базікати то взагалі підеш з нічим! Вчителі тут є і хороші.Але є і страшні хабарники і нахаби!!

,

Учителі доволі приємні, а особливо мені сподобалась учителька психології Галина Степанівна. На її уроках я немов загіпнотизована, вона справді добре читає лекції.

,

вчителі нагліють страшні хабарники таких треба шукати

,

Училище класне!Приємно читати такі гарні коментарі випускників,звичайно є й негативні відгуки ,але їх меншість)))

,

Закінчила в 1997 році. І хоча спеціальність змінила ( зараз працюю вчителем), спогади тільки хороші. Звичайно , було різне, але в загальному дуже хороше училище!!!

,

Закінчила медучилище в 1997 році, залишились лише теплі спогади, навіть навчаючись в медуніверситеті ім.Богомольця користувалась конспектами з медучилища. А щодо хабарів, то потрібно вчитися, а не на хабарі розраховувати. Не розумію тих людей, які замість того, щоб отримати безкоштовно освіту, витрачають кошти на хабарі. А коли вчитеся, то краще слухати викладача, а не те, що за вікном відбувається))))

,

Закончила в 2005,на работу взяли без проблем.Сейчас заканчиваю Богомольца,но училище самое лучшее воспоминание. Деньги берут преподаватили,так вы сами даете,нужно учится,а не халат протирать.

,

Мед училище не плохое. Но преподы наглеют. Деньги реально оч большие надо выложить чтоб нормально сдать сесию. А если ты еще на стипендии ето просто ппц. Но есть и норм преподы, справедливые. Кошма О.М Сосюкало М.П. Штефан Л.Д. Квитковськый С.В. Они всегда помогают студентам. Спасибо им большое

,

училище не очень, если честно. село селом. сидишь на парах и слышишь, как кукарекают петухи. в буфете продают просроченый товар, все всё про всех знают и это очень бесить, коллектив маленький. и вообще...

,

Закінчую в цьому році,училищем задоволена,були деякі суперечності але дрібні,куратор і весь викладацький склад супер. Ольга Миколаївна Кошма дякую вам за підтримку і розуміння.

,

Хорошее медучилище! А чтоб преподы деньги пипец как не брали то учить надо!!!А не прогуливать. За вас никто потом доучивать не будет. Я до сих пор пользуюсь конспектами 10ти летней давности. И все супер. И преподавательский коллектив хороший.

,

Боже, это просто кошмар....Преподаватели, деньги пипец как берут, на уступки идёт только один преподаватель..

,

Страшні хабарники,вчителі,таких ще пошукати потрібно,наглі до безпредєла:( ГАНЬБА

,

Зараз закінчую 3 курс,дуже подобається))))

,

the best!

,

13.03.2011 року відбулась зустріч випускників 4-а групи - минуло 10років з моменту закінчення - друзі не змінились, вони чудові, за ці роки кращих так і не знайшов - Дякую стінам училища за тепло, викладачам за турботу одногрупникам за найщасливіший час в житті. В. Ткаченко.

,

Закінчила в 1998р. На той час викладачі були чудові, завжди з теплом згадую ті роки. Якби повернули час назад, то навчалася б там-же, в Чорнобильському медичному училищі.

,

9 как окончила. преподаватели замечательные. любила латынь педиатрию и глазные болезни. кошму бояться не надо.

,

закінчила 15 років тому , згадую тільки з теплом !!!!!!!!!!!!!!

,

Училище супер, преподы классные! После окончания прошло больше 8-ми лет, а всё-равно скучаю и вспоминаю свою "alma mater" с теплотой! Особенно хочу отметить свою любимую преподавательницу - Бутко Любовь Анатольевну и пожелать, чтобы на её жизненном пути встречались лишь добрые и благодарные люди!

,

уже год как окончила учебу.Очень скучаю за училищем

,

ЧМУ чудове училище!класні викладачі.А деректор:Сосюкало Микола Петрович-супер!!!

,

Немає ніякого розстрілу)) Гарне училище, добрі викладачі, які завжди йдуть студентам на зустріч!

,

писали коменты наверно свои я училась в этом медучилище, когда поступала на работу, то никто про него не знал училище так себе, не очень, село, преподы за всеми следят, шаг в право, шаг в лево-растрел

,

До недавна ЧМУ було одним із найкращих медучилищ Київської області, при прийомі на роботу випускникам даного навчального закладу завжди надавали перевагу.

,

супер

,

Хароше медычне учылыще. Мени нравыця учытысь тут учытысь


Оставить отзыв

Все колледжи в Яготине, а также вузы в Яготине, работа в Яготине