Чернобыльское медицинское училище
  • дневная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы

39
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Закінчила навчання 5років тому. Не жалкую ,що навчалась в цьому коледжі. Як і в більшості є свої нюанси. Дійсно, теорія трішки застаріла(банально не знали,що існують в/в катетери). Але навчання класс. Викладачі чудові, дуже часто їх згадую. Не знаю, як зараз з навчанням, так як практика в корпусах змінилась, але думаю точно не гірше. Не скажу,що випускаються бездарні випускники. Головне бажання та вміння навчатись!!!!! Поступайте!!

,

Коледж дійсно хороший! Можна звісно знайти при бажанні якісь негативні речі але запевняю вони несуттєві. Викладацький колектив, не побоюсь цього слова, крутий(!). Головне це бути людиною і мати повагу. Стосовно хабарів, то ніхто принципово нікого не змушує. Це вже особисте бажання студента, хочеш домовляйся хочеш ні)

,

Щоб не казали, але навчальний заклад чудовий!! Реально рекомендую. Найкращий директор коледжу. Та викладачі, які приділяють кожну хвилину нам, турбуючись про розуміння предмету. Цікаві студентські роки, багато друзів, хороші викладачі - це мій навчальний заклад і я рада, що тут навчалася ці три роки.

,

Найгірший коледж !!! Адміністрація працює жахливо,точніше похабно!!! Навчальний процес і програма в загальному старомодна і безкорисна!! Ставлення до студентів як до худоби без місків. Адміністрація виховує із студентів овочів яким не дозволено думати самостійно і висловлювати свою думку!!! Тож в цьому коледжі все направлено на деградацію,а саме на соціальну та фахову!!! Категорично не рекомендую цей коледж!!! (2020 рік)

,

Закінчила училище в2004 році!!!!Згадую до цього часу кожну лекцію!!!Найуращий коледж!!!Найкращі викладачі!


Оставить отзыв

Все колледжи в Яготине, а также вузы в Яготине, репетиторы в Яготине, работа в Яготине