Житомирский агротехнический коледж


  • Житомир · ул. Щорса, 96
  • (0412) 25-31-06
  • дневная, заочная
  • Статус государственный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Нікому не рекомендую сюди вступати, більш корумпованішого місця годі і шукати. Навчання - жах, гуртожиток - жах, викладачі - жах. Варто зазначити, що всі про це знають, але всім на це начхати. Із плюсів лише завідувач "Електрифікації" Лавріщев Олександр Олександрович, щиро хоче навчити та працевлаштувати студентів. В той час як недоліки можна перераховувати до безкінечності

,

Порада для батьків, які хочуть відправити свою дитину саме в цей коледж! 1. Якщо Ваша дитина гарно навчається, - ймовірно Вам запропонують контракт. На бюджеті будуть навчатися ті, які до вступу вчилися погано, потім якимсь чином здали екзамени на відмінно, а коли їх зарахували, знову вчаться погано; 2. Хтось може сказати, - вони із села. - Ми теж з села. Може вони з багатодітної родини. Ми теж такі. Може в них батькі інваліди війни. - Ні! Діти бітьків інвалідів-війни на контракті. А чому? Висновок зробіть самі; 3. Саме головне, що цей вірус в них давно і ніяк не виліковується. В ОблДержАдміністраціі, в МінОсвіти про це знають, - реагувань нуль. Совість за гроші не купишь. 4. Тому зразу подавайте документи й до інших закладів. Шукайте щастя там. Якщо тут зверху таке, то знизу ще краще.

,

ЖАТК - став другим домом. Ходжу на пари з задоволенням, дуже засмучуюсь коли вводятиь дистанційне навчання. Директор завжди враховує думку студентів щодо прийняття певних рішень. Рівень викладання - 9 з 10. Семенчук Н.І., Оліфір І.А., Додурич Н. М, Дмуховська О.М. - такі класні викладачі, люблю їх. З мінусів коледжу - іноді неадекватна поведінка працівників гуртожитку, та й умови проживання не дуже. Але загалом, хороший коледж, рекомендую абітурієнтам!

,

як що ви хочете навчитись прибирати сапати замітати вам сюди

,

Система навчання савдеп, на 3 курсі вчимо те що в 6 класі (пішов на програміста, а навчають інформатики (ОІТ) на 3 курсі (як відкрити програму) Викладачам не цікаво навчити тебе, їм головне щоб ти все здав всі папери (звіти, конспекти та тому подібне), одна теорія, а з практикою самі розбирайтесь (замість того, щоб показати, як це зробить, дадуть теорії на декілька сторінок і там шукай те, що тобі потрібне, а там 99% старої інформації, але ти її законспектуй, бо так потрібно)  В коледжі є своя газета "Крошенка" яка ні кому не потрібна, але її змушують виписувати обов'язково, а якщо не будеш, то не допускають до екзаменів, жахливі лавки в деяких аудиторіях, на яких потрібно висидіти пару, сидиш і не знаєш куди ноги діти чи то на одногрупника покласти, чи то на плечі закинути, бо вони разом з партою йдуть (як в першому класі).   Благодійні внески які не благодійні, а примусові. Прибирання території знову ж пішов на програміста, а таке відчуття що на прибиральника. 

,

Я выпускница в этом году,коледж просто супер,честно говоря я скучаю по нему,когда училась никогда не думала что мне так будет не хватать тех преподавателей,одногрупников Всегда только сессия начинается все паника не сдам и все такое,но когда ты уже стоишь и тебе дают диплом эти эмоции не передать,слезы радости? Я всем рекомендую ЖАТК

,

Учёба, - класс. Постоянно учимся учимся учимся, развивая свой профессионализм по уборке территории. После колледжа можно сразу в зелёное хозяйство идти, - примут. Но, это цветочки. Ягодки впереди. Долой безработицу и в каникулы. Опять учимся учимся учимся убирать территорию. Хорошо, что экзамены по этой дисциплине не сдаём. Были бы все отличниками. Зато потом, после выпуска из колледжа, у вас большие шансы в агроунивер поступить. Там территории больше. Там парк убирать придётся. Ура! Наконец то я заметать веником и кидать лопатой научился. Уже молодший специалист. Думаю, после агроунивера стану уже старшим в этой сфере.

,

Коледж такий собі можна було і краще . Не все втрачано бо викладачі професійні, добре ставляться до студентів і дійсно хочуть навчити ( не всі, звичайно). Найбільші проблеми: прибирання територій під час пар чому? відповідь проста: бо адміністрація сказала; далі нікому не потрібна газета "Крошенка" головним редактором якої є представник адміністрації коледжу, чому не потрібна бо там нічого цікавого крім вихвалянь, і газету змушують передплачувати кожному студенту. І на десерт обов'язкові благодійні внески в розмірі 3 тисяч гривень. На концерти заганяють під час пар і всі ідуть щоб не отримати н/б і тримають до кінця виступів це може тривати годину і 2 при цьому студентів не випускають навіть у туалет бо на виході стоять викладачі яким був наказ не випускати нікого знову ж таки від директора коледжу. Як ви вже могли зрозуміти керівництво ми "дуже любимо". Є і позитив який ви можете прочитати в попередніх відгуках.

,

Ребята, кто плохо отзывается о колледже, непишите ерунды. Достойное учебное заведение в Житомирской области. Закончил его в 2002г. (отделение Механизаци с/г). И до сих пор остались хорошие воспоминания. Потом была университет Налоговой службы. В колледже дают хороший уровень знаний. Хотелось бы особое спасибо сказать Жабской Ниле Андреевне и Буяковской Оксане Федоровне. Вы Были Лучшими!!!

,

Навчаюсь в жатк відділення Агроінженерія. Дуже подобається! Багато є класних викладачів, завідувач відділення завжди підтримає і дасть пораду, вчитись дуже цікаво!

,

Навчаюсь на відділенні Агроінженерія Відмінний завідувач відділення та педагогічний колектив. Чудова співпрпця з студентами. Всім раджу!

,

Навчаюсь на відділенні Агроінженерія Відмінний завідувач відділення та педагогічний колектив. Чудова співпрпця з студентами. Всім раджу!

,

Лавріщев найкращий .В коледжі все подобається

,

Не поступайте на механіка Після того як змінився зав.відділенням почали збирати гроші зі студентів та фізично працювати!!!

,

Дуже хороший коледж!!! Викладачі дуже класні пішов сюди після 9 класу дуже сподобалося.

,

Коледж просто супер!!!

,

Хороший коледж

,

Дуже класний коледж!!!, можна отримати високі знання при бажанні вчитися.

,

Навчають в агроколеджі все наче добре але після пар в п'ятому гуртожитку вихователь та комендант мають недопустиму поведінку з'являються в нетверезому вигляді . Якщо ви їм не сподобались життя буде жахливим вони змушують студентів чергувати та робити брудну роботу таку як прибирання туалетів. Можуть навіть вас підставити щоб ви робили важку роботу .Але вибір за вами

,

За время учебі 1974-77 г. остались самые добрые воспоминания.Спасибо ВАМ дорогие наши наставники!

,

Если вы мазохист,поступайте в агро. Вас заставят работать на огородах даже если вы не агроном,вас заставят убирать территорию и еще куча минусов которые слишком долго перечислять.С плюсов: несколько хороших учителей,таких как Веремий и Прищепа и все,больше ничего такого вспомнить не могу.

,

super koledj

,

Если вы всю жизнь мечтали о путешествии во времени, этот колледж предназначен вам судьбой. Здания, менталитет и львиная доля преподавателей - прямиком из СССР. Здесь вас научат быть кем угодно - дворником, садовником, но только не профессионалом в вашей специальности . Упертые,не принимающие альтернативной точки зрения, с затянутой стадией патриозма люди - это те кто будет учить Вас, следующие несколько лет. Любимой отмазкой которых является "ЗАТО В УНИВЕРЕ БУДЕТ ХУЖЕ" (поверьте мне - нет). Дважды подумайте, прежде чем идти в это сверх-пту, ведь ежедневная промывка мозгов, всякого рода мероприятия на которые вас будут загонять как скот в актовый зал (ведь в случае отсутствия вам просто вынесут все нервы), это - суровые реалии данной шараги. Справедливости ради, стоит заявить что есть несколько адекватных и понимающих преподавателей, которые реально дают вам то, что нужно будет в жизни, но на фоне старперского коллектива, их просто незаметно) Агроколледж- спасибо, что хоть живой (нет)

,

Все оцінюється в порівнянні...Після коледжу поступ в наш Агроуніверситет й почуття радості за те, що я навчався в коледжі до цього не полишає мене й до сьогоднішнього дня. Адже саме в коледжі мене навчали, а не бачили в мені спонсора для викладачів так як в університеті.

,

Програмісти рулят. Все клас. Дякую Устименку.

,

Навчаюся в коледжі зараз. І щиро хочу подякувати викладачам економічного відділення, особливо О.Ф. Левченко. Це дійсно викладач і бухгалтер з великої літери, саме фінансовий облік на мою думку у нас викладається з найбільшою відповідальністю і професіоналізмом. Ми не просто строчимо конспекти а на прикладі конкретних практичних реальних ситуацій заглиблюємось в облік. Саме на уцих парах ми вперше спробувалинаукові дослідженя, що виявилось дуже цікавим. Хочу сказати.... вимогливість разом з професіоналзмом пробудила в мене бажання бути бухгалтером. Хто хоче не просто зазубрити а дійсно стати бухгалтером - то вам тільки в ЖАТК і тільки до Оксани Федірівни!

,

Колледж хороший, есть замечательные преподаватели. Проблема лишь в студентах, полная апатия к учёбе, слабый уровень подготовки, знания на нулю и улучшать эту картину никто не хочет, увы

,

Найкращі викладачі, найкращий зав.відділення "Електрифікації та інформаційних систем". Ви найкращі, ми за 4 роки стали великою сім'єю так і хочеться повертатися і повертатися сюди знову. Тут взагалі найкращі ЛЮДИ з великої літери ''Л''! Я Вам дуже вдячна!!! з повагою програмісти

,

Все класно

,

Закончила колледж ( тогда еще техникум) в далеком 1971 году по специальности техник - гидротехник. Остались самые теплые воспоминания об преподавателях и однокурсниках. Все годы работала на должностях инженера и экономиста. Житомир - самый лучший город на земле!

,

ЖАТК-найкращий навчальний заклад. відділення водопостачання супер. найкращі викладачі саме там. ДЯУЄМО ВАМ ЗА ВАШУ ТУРБОТУ І ЗНАННЯ. випуск 2002р всім привіт

,

Хочется высказать слова благодарности всем преподавателям Житомирского агротехнического колледжа. А закончила я его в 2012г. До сих пор вспоминаю время обучения в этих стенах с улыбкой и благодарностью. Много было встреч, трудностей, радостей, успехов и неудач. После выпускного, нашему курсу на долгое время удалось сохранить дружеские отношения. Образование, полученное в стенах колледжа, позволило мне в дальнейшем поступить в университет. Сколько раз я мысленно говорила "Спасибо!" М.М.Лебедь, К.Н.Соботницкая, О.Ф.Левченко, Е.Б.Тржецяк и многим другим преподавателям.Сколько они раз нас будили, заставляли учить и сдавать и благодаря им мы понимали и знали всё на высшем уровни, такой информации и такого отношения в моей практике больше я не где не видела.Так что уважаемые студенты и абитуриенты, если ваш выбор ЖАТК, тогда Вы не ошиблись!

,

Здесь очень тяжело учится! Слишком большие требования для учащихся.. На счет взяток пока не слышал:) Учителя есть разные..

,

Можливо, це не найкращий коледж, але він став рідним. Тут дуже теплі відносини зі сторони викладачив до студентів. Всі прерасно тебе розуміють, тут дійсно бігають за студентами для того щоб поставити найвищу оцінку. Ніколи за 2 роки не давали хабарів ні одному викладачу, хоча я навчаюсь на економічному відділенні і можу стверджувати тільки за тих кого знаю. Сесії проходять на "Ура", але звісно якщо не вчити взагалі, то буде складніше. Хоча, в моїй групі є студентка, яка в простих речах не розуміється, одні двійки, та все одно викладачи поставлять 3, але при цьому змусять вивчити хоч якесь визначення. В кого будуть викладати такі викладачи як: Мельничук А.А., Дмуховська О.М., Левченко О.Ф. та Домарецька О.М. то в того питань взагалі ніяких не буде. В Лебідь М.М., Тржецяк О.Б. та Соботницької К.Н. буде тяжче, бо будуть ходити по слідах за тобою, щоб ти здав і отримав гарний бал. Таких викладачив як наші треба поважати. Ніде так не будуть піклуватися про своїх студентів. Вдалого вступу!!!

,

Коледж не з карщих, але його проблема це не викладачі, серед них є немало справжніх, викладачів- за покликанням. Проблема у студентах, переважнакількість з них має слабкий рівень підготовки що ускладнює роботу викладачам, практично повна апатія до навчання. Все просто, якщо ви прийшли вчитися вас навчать, підтримають, допоможуть, порадать, а як ні, то це і справді проблема не коледжу.

,

В гуртожитку умови не найкращі. Гарячої води немає. Тільки в спільному одному єдиному душі. Тараканів ніхто травити не хоче. Все спирають на проживаючих, повинні самі робити це за свої кошти. Комендант гуртожитку (№1) дуже хороша, завжди віднесеться з розумінням, а от вихователь вам спокою не дасть в перший рік проживання. Жаба ще та!!! В коледжі все не так погано. Викладачі щирі та добрі. І ніяких хабарів!!!

,

Це дуже хороший коледж, в гуртожитку №1 дуже багато гарних девочок:)

,

Навчалася в коледжі на фінансиста. Рівень освіти чудовий. Без проблем працювала одразу бухгалтером. Багато чого залежить від самого абітурієнта. Також відвідувала спортивну секцію та приймала участь у змаганнях. Хотілося б самій працювати у даному навчальному закладі.

,

Ето худший коледж.преподаватели вобще не учат. Ещё и зно Нада издавать обизательно после первого года з английской украинской и математики. В школе я вчлся на отличника а здесь 5-6 балов.!!! Преподаватели умом как дети. Ище пытаются чему-то научить. С такик дипломом незнаю куда можно поступить. Разве на уборщика. И еще пол лета будут его отдавать. Образования 0. Не поступайте сюда!!!! ПТУ лутше чем етот колидж

,

Може колись і були чесні викладачі але зараз вони зовсім знахабніли,беруть такі взятки зі студентів захмарні,дай боже ім усім,щоб ці гроші пішли на ліки тим хто оббирає студентів.Ганьба цьому закладу,цю пляму не змити.

,

Ужасний коледж!!! Всі студенти "О". Куди з таким дипломом можна влаштуватись? Хіба що газони насаджувати у м.Житомирі!!!

,

основою коледжа є хабарі!!!коледж для тупих і безграмотних!!!

,

Я навчаюсь в Агро уже 2 роки)Що я можу сказать ...Агро рулит) Це самий кльовий Коледж а те що ви пишите то наклеп на коледж!

,

не пускайте в эту грязь детей. болото, где нет места умным и грамотным. безграмотных и недалёких назначают зав. цикловыми комиссиями и восхваляют ,если их крышует какой-нибудь начальник. просто вопиющий пример,когда лучшую преподавательницу просто коллективно уничтожали изо дня в день,втягивая студентов в склоки. директор - подлый отстой.

,

так,тут така мафія. стягають гроші. є студенти,які навіть у них на городах працюють.було таке,що за державні гроші вони якомусь блатному викладачу,що переїхав з села,де був гол.агрономом і його дружині-викладачці,купили квартиру.і ніхто не поніс покарання,ті викладачі вже працюють в житом. агроуніверситеті і там гребуть ЖАТК їдальню під свята здають,частину грошей не оформляють.вони розікрали півколеджа.а тим часом дуже хорошу викладачку не так вже давно змусили звільнитись.весь час організовували різні кляузи на неї,вона мала заслуги,дуже розумна,але вони удавали,що не помічають цього, тупі постійно їй заважали працювати.в студентських гуртожитках у них є на проживанні люди,які навіть в коледжі не працюють,а своїм деяким працівникам директор відмовився надати проживання.

,

Вже 4 липня а я ще не отримала свого диплома - хочу поступити в університет , а без диплома і тої довідки що вони видала ніхто не бере. Весь час стягали гроші при тому що я навчалася на контракті(((

,

коледж класний,але на програміста не поступайте

,

супер

,

Агроколедж рулить!!!!!!,,,

,

оч класный коледж, преподаваили отличные))))))

,

Самый лучший...

,

Кооперативный лучше всех!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ХА ХА ХА ХА ХА ХА

,

Супер коледж

,

Коледж дуже класний ми з братом його закінчили не не жаліємо.

,

Самий кращий коледж)))))))))))))))))))))))))

,

Лучший колледж!

,

Плохое мнение - причина отказ постоянно проживающим гражданам России в Украине (дочери) в обучении в данном учебном заведении хотя граждане Украины в России постоянно проживающие имеют равные права с россиянами. Вот такое мое мнение. ( В России украинец, а на Родине КАЦАП) Дьякую... щиро

,

Дякую вам за прекрасне навчання!!!!!

,

ето супер коледж советую поступайте непожелеете


Оставить отзыв

Все колледжи в Житомире, а также вузы в Житомире, курсы в Житомире, репетиторы в Житомире, работа в Житомире