Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Новоград-Волынский медицинский колледж

Новоград-Волынский медицинский колледж



Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Коледж супер.

,

Привіт всім. Коледж подарував мені прекрасні роки комунікації і навчання з студентами та викладачами. Можу дати пораду для майбутніх студентів... Вчись нормально і недоведеться нічого платити!!! Тільки благодійний внесок раз. Беріть участь в заходах це допоможе бути сміливішим, навчить бути лідером.Викладачі , які мають або мали власну практику роботи в сфері медицини , вони найцінніші, а всі інші дають поверхневі знання. Професіонали з свого досвіду розповідають про підводні камні роботи ... Дякую тим викладпачам , які нас брали на практику і керували процесом) Вам уклін)) По хірургії, акушерству, гінекології, терапії, педіатрії- потрібно проситись , щоб взяли на операцію... Пацієнти геріартриного віку завжди одобряли маніпуляції , щоб виконували студенти. Но , це не аксіома. . Надіюсь коледж почне співпрацю з іноземними представництвами, це збільшить популярність та студенти зможуть повноцінно отримати новий досвід від зарубіжних партнерів на практиці у приймаючій країні)

,

Навчальний заклад - чудовий та престижний ! Саме тут дають належний фундамент для майбутньоі професіі. Тут є прекрасна матеріально-технічна база, досить нормальні, демократичні стосунки студентів з викладачами, приємна атмосфера. Новоград- Волинський медичний коледж- це яскраве студентське життя, неповторні роки юності і...гарний старт для навчання в медунівері.

,

Навчаюся в групі Л43 . Цей коледж дійсно мене вразив , він справді крутий . Відчувається справжній досвід викладачів , прекрасна манера викладання , розуміння . В цьому коледжі кожного дня відчувається прекрасна атмосфера , чудовий настрій . Хоча деколи виникають певні проблеми , ми завжди знайдемо чудовий компроміс , вихід . І нам в цьому нам завжди допомагають наші любі викладачі та особливо мудра , хороша, добра людина Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Мороз Ніна Олександрівна. Це прекрасний коледж , де справді хочеться навчатися та творити добро. Прекрасний навчальний заклад , де хочеться навчатися та творити добро...

,

Корупція

,

Коледж ужас. корупция. несправедливость. те, кто поступает после 9 класса могут учиться в одной группе с теми, кто после 11 класса (которые, не здав вно, в коледж попали явно не за знания...). о каком высоком уровне можно говорить....многим не нравится. проучившись мы уже знали даже. кто и сколько заплатил за "бюджет"

,

Коледж не дуже,все що розповідають вчителі и приймальна комісія все брехня,корупція,договір який складаеш -це все филькина грамота,в цьому році підняли навчання на 3500 тисячі-мотивуючись тим що піднялась заробітна плата!!!!!

,

коледж-моя радість і гордість. сенс мого життя!!!

,

Шаную,ціную і всіх люблю!!!

,

КВНЗ "Новоград-Волинський медичний коледж", - один з кращих ВНЗ на Житимирщині. І це я пишу, без перебільшення, опираючись на власний досвід, бо 2 роки я навчався в цьому ВНЗ. Так от, коледж дає прекрасну базу знаннь, завдяки викладачам, які в ньому працюють, вони справжні професіонали , і подають інформацію, з точки зору, практичної медицини. Адже багато викладачів, за сумісництвом працюють, або працювали в медичних закладах. Я певен, що саме завдяки навчанню в коледжі, я ще на крок наблизивсь, до своєї мрії з дитинства : "Стати хорошим лікарем." І от зараз , я студент одного, з найпрестижніших ВНЗ України - "ЛНМУ ім. Д. Галицького" - і це завдяки високим знанням, які я отримав у коледжі Отож, абітурієнти, якщо ви хочете стати хорошим медичним працівником, рекомендую вам подавати документи саме до "Новоград-Волинського медичного коледжу", повірте ви не прогадаєте, ви отримаєте хорошу базу знаннь, і по закінченню , станете висококваліфікованими медичними працівниками!

,

Непоганий заклад.

,

Чудовий коледж і прекрасні викладачі!

,

Єдине, що дійсно достойне уваги - це професійні викладачі. Недоліків вистачає, особливо дуже "прозорий" розподіл на роботу після закінчення, для тих, хто навчався на державному. Корупція не оминула цей заклад стороною.

,

навчаюсь тут і не шкодую що поступала саме в цей навчальний заклад. Дуже класно

,

МІй Рідненький і найкращий у світі медичний коледж!!!!!!!!!!

,

я выпускница 1998 года этого колледжа,тогда это было еще училище и только выпускали сестринское дело,прошли годы и еще никто не сказал что я плохой медицинский работник

,

Заклад просто чудовай! Там працюють справжні профі!

,

буду туда поступать, очень класный коледж))

,

ммм....там дуже добре))))обожнюю цей коледж)

,

Найкращий заклад , та чудовi викладачi!

,

Суперский...."!""""""""*)

,

мой родной)

,

классный коледж один из лучших

,

дуже гарний коледж

,

хороший КОЛЕДЖ и медсестри с них хороши только ночью

,

самий класний коледж зараз проходжу там підготовчі курси і надіюсь що буду там навчатись

,

лутшие годы провела там:) многому научили, многое для жизни дали, много интерестных людей узнала!!!

,

файний коледж i викладачi хорошi)))

,

Хороший коледж і дівчата гарні навчаються:)

,

многого научили! Спасибо.

,

Молодці


Оставить отзыв

Все колледжи в Новограде-Волынском, а также работа в Новограде-Волынском