Рогачев-Волынский филиал Новочерторийского государственного аграрного техникума


  • с. Рогачов · , Барановский р-н, Житомирская обл., 12722
  • (04144) 7-53-96
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

В мій час перебування в цьому закладі 2008-2010 ставлення деяких преподив жах.Нездумайте тут навчатися.Думайте.

,

Дуже напрягає коли кажеш де навчався а тобі кажуть це там де одні довбні вчаться ті які нікуди не поступили. Хочу сказати що я заробляю набагато більше будь якого "гострого який це говорить. Працюю по спеціальності в Українї їздив по світу по роботі а не на роботу, і я радий що я пішов саме туди. P/ S Не місце красить людину а людина місце якщо якийсь довбень навчається в престижному вузі, в який його запхали по блату це не завжди дасть йому дорогу в життя. Можна ще дуже багато писати історій навіть цілу книгу... Це приємні сторінки історії мого життя, які я згадую з посмішкою...

,

Навчався в цьому закладі 2007-2011 рр потім в ЖНАЕУ, якщо порівняти знання технікуму і знання які " прищепили в універі" то основна база знань була здобута в Рогачові. В університеті тупо переписували конспект дивилися фільми і не могли дочекатися закінчення занять. Нудьга а не навчання. В технікумі ж - не було коли скучати. Цікаві практики які підготували до майбутнього нехай не так професійно, але все ж таки хоча б мати уявлення про ту корову побачити та пощупати так би мовити так як я сам з міста. Студентське життя яке було насиченим та різноманітним. Це була школа життя для мене в якій я багато чого навчився, та яка підготувала мене до подальшого життя.

,

Закінчив технікум в 1983 році.Тодішні викладачі давали нам відмінні знання.Вони хотіли,щоб ми були обізнані з технологіями ведення тваринництва.Добрим словом згадую тодішніх викладачів:Тома Петровича,Марію Павлівну,Миколу Івановича,Анатолія Івановича,Любов Зінов"івну,Віктора Миколайовича,Петра Феодосійовича,Надію Миколаївну.

,

Выпуск 1998 года. Заочно учиться было одно удовольствие. Преподаватели сильные практики. Условия жизни, конечно, спартанские, однако это - хорошая жизненная школа для молодежи. Большое спасибо и низкий поклон преподавателям - Сивоплясу, Чечет, Хожайнову, Куришко, методистке Надежде Адамовне и многим другим. Спасибо за все!

,

Дуже вдячна за знання, що надав мени техникум!!!! Зоотехником працюю и доси!!! З теплотою згадую роки навчання, однокурсникив та викладачив!!!!!!!!!!

,

наш технікум прикрасний!!!! чудові вчителі!! чудовий гуртожиток)) тому хто його не бачив той нічого не скаже!!!

,

Технікум супер.

,

Технікум супер .

,

А мы 47 выпуска, учились больше 30 лет назад .Наш курс встречается каждые 5 лет. Воспоминание самые лучшие !Кто хочет учиться-тот везде будет учиться, и в хороших условиях ,и в тяжелых. Спасибо большое преподавателям,грамотные ,добрые, и в таких тяжелых усливиях тянут это заведение! А ведь когда-то было намного легче, но бытовые условия там были плохие, но столовая была прекрасной. Все мы были из семей колхозников , неизбалованые, все старались жить на стипендию 30 руб., но ее катастрофически не хватало !Места в общежитии были только первому курсу и активистам, сиротам .За квартиру с питанием 25-30 руб .,как кто найдет! Каждый год набирали около 5-6 групп, плюс заочники, было много кружков, самодеятельность, даже, одно время, свой ВИА. Была хорошая спортивная база ,ездили наши студенты и на районные, и на обласные соревнования, на экскурсии и, конечно, на месяц на картошку, или лен. Это наши самые счастливые годы!Спасибо за это нашим преподавателям .Земной им поклон!

,

Училась заочно выпуск 1995 и учителя у нас были все хорошие и техникум класс и вспоминания остались самые лутшие. А кто говорит что техникум не хороший этот человек просто слабый в учении)))

,

галімо, якщо чесно!

,

поступати можна ,але не жити в гуртожитку!!!!!!!!!!!!

,

Технікум нормальний.Самий нормальний викладач це Калантеренко Микола Павлович!!!

,

Вчився в технікумі цьому, а потім і в унівєрі...є з чим порівнювати..Технікум супер, хоч і з скупой матеріало-технічною базою, зате викладичі практики, а не теоретики. Також після технікума можливо знайти роботу в Данії, якщо рівень англійської дозволяє - це зробити не так важко. Отож всі хто кажуть , що технікум поганий не відчули всієї політики технікуму. Якщо щей попадеш в хорошу групу то все буде супер!!!

,

Мій брат навчався у цьому закладі і я приїхала до ньго в гуртожиток провідати подивитись як він там живе. Там свинюшник ужасний, над диваном на потолку кусок відпавшої глини , яка впала на диван. Кухня засрана. Не гуртожиток, а хлів посередині поля. А туалет, то не назвеш туалетом тому,що туди ніхто не наважується зайти, туалет вже давно під вікнами.

,

Це шнепс, а не технарь в натурі дурдом веселка.Общага в 21 віці опалюється дровами і сам їх носиш та палиш, а ще угольом. В кімнаті 1 лампочка і 4 стіни без резеток, кухня отстой, води немає, з криниці носити за 200 м. помитись немає де, столова так собі та вже мабуть не працює Туалет у полі у чагарниках за сто метрів, поки добіжиш, то може бути пізно. Викладачі є хороші, але більша половина взяточники і з них ще половина кантужаних. Документи при видачі друкують з кучею помилок. Де їх вчили? А половину документів взагалі не знають і в очі не бачили. Короче любі читачі, кому по барабану де вчитись, будьласка, поступайте. Та моя вам порада: невздумайте цього робити, там лиш можна пройти курс молодого бойца і армію вважай, що пройшов.

,

Рай, який називаеться пеклом... Зоя, судячи по помилках, видно, що ти вчилась в Рогачові, мабуть в тому раю тобі було не до навчання,та ще й без контролю батьків...

,

Якщо надоіло в дома жити під контролем батьків то цей технікум для тебе.Тут рай. Природа навчання викладачи - СУПЕР.

,

обходите это заведение стороной.....

,

Техникум просто клас!Любовь Зиновьева супер,большое спасибо за,то что вы есть от всево серца. С ув. Наташа

,

Це просто супер!!!Такий потрібно ще пошукати,дуже вдячна вчителям Світлані Пилипівні, Зої Віталіївні, Микола Іванович! Так триматися і надалі.

,

Большая благодарность преподователям техникума!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Такой дурдом еще надо поискать...

,

Хоч я й не довчився але все було добре. Чудові викладачі. Памятаю Ганчука Волододимира Григоровича, Хожайнова Володимира Миколайовича. Це були далекі 1993 - 1994 роки

,

взяточники и жлобы

,

Цілком згодна Зоя Віталівна найкращий викладач ніхто так нерозуміє не підтримає як вона . Вона весела да просто найкращий викладач!!!!!!!

,

cупер техникум викладач Кузьмінська Зоя Віталіївна The Best Forever

,

Технікум супер.В ньму найпрекрасніші викладачі.Навчатися в цьму закладі це просто ''задоволення''

,

Найкращій технікум)))

,

Це просто казка...якщо поступите не пожалієте...Супер-пупер класс!!!Абажаю його♥♥♥

,

Технікум супер!!! Особливо його керівництво!

,

прекрасні кваліфіковані викладачі)

,

ПРОСТО СУПЕР!!!!

,

хороша школа виживання

,

техникум супер

,

Це настояща поліцейська академія

,

Технарь супер!!!!!

,

Выпускник Рогачёв-Волынского Зоотехнического техникума 1987 года. Техникум был отличной дорогой в дальнейшую жизнь. Было здорово. Всем удачи! Олейник С.И. г.Мурманск.

,

Технікум просто супер, викладачі класні. Особливо Світлана Михайлівна Горбач. Я випускниця цього закладу, роботу знайти легко адже всі профеції з напрямку потрібні. Поступайте, вчіться, і у вас буде все окей. УДАЧІ!!!!!!!!!!!!

,

University of Cambridge отстой протів Рогачів-Волинської філії Новочорторийського державного аграрного технікуму!

,

Етот техникум супер...


Оставить отзыв

Все колледжи в с. Рогачове