Барский гуманитарно-педагогический колледж им. Михаила Грушевского


  • Бар · площадь Грушевского, 1, Винницкая обл., 23000
  • (04341) 2-12-70
  • дневная, заочная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы213

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Дочь учится на воспитателя, полностью удовлетворена качеством учебы, даже во время дистанционки. Но есть вопросы к куратору и практическому психологу, почему в группе есть ребята которые простят в соцсети призывы к суициду и предупреждения о том что покончит с собой? Лично знаю такую девочку из многодетной семьи, почему с ней не занимается соцпедагог и психолог?

,

На даний момент навчаюся на юридичному. В загальному коледж надає не погані знання, викладачі гумані, справедливі і розуміючі. Особливо хочу виділити Юзько Тетяну Миколаївну. Юзько викладач від Бога, лекції на вищому рівні, не скучно і зрозуміло. До того ж Тетяна Миколаївна дає змогу студентам проявити себе. Поступати рекомендую)))

,

Ну що ж, вирішила і я залишити свій відгук.Є дійсно круті викладачі, а є зовсім некомпетентні у предметах, які викладають і не вміють спілкуватись з студентами, ставлять хороші оцінки лише своїм любимчиками і впарюють нікому не потрібні свої методички. Хочеться виділити викладачів Поберецьку В.В, Пантелюк Л. В., Савчук О.Г., Рожанську Л.Г. - ви дійсно професіонали, хочеться щоб інші викладачі брали з вас приклад

,

Неприємно,адже є викладачі, які відбивають охоту поступати і вчитись. А особливо хабарник. є професіонали, але....

,

Навчалася у коледжі 6 років, адже після 4 курсу залишилася на бакалавраті. Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського" - це місце, де тобі порадять, підтримають, зрозуміють. Звісно, не всі викладачі, але серед них є ті, хто назавжди в серці. Хочу сказати велике спасибі Рожанській Л.Г. за її теплоту і психологію, яка дає можливість розібратися у собі, Потримай Н.С., що завжди підкаже і допоможе, Поберецькій В.В. за мудрість, поради, розуміння, Лебединській Т.М. окреме особливе уклінне велике дякую за настанови, знання, уміння, креативність, мудрість, виваженість, розуміння, теплоту. І це ще не увесь перелік. Дякую, мої найкращі ❤️ Абітурієнтам хочу сказати таке: - не слухайте нікого, окрім свого серця, саме воно підкаже вам дорогу; - будьте мудрі; - йдіть назустріч своїм мріям; - у вас все вийде. А команда коледжу допоможе вам з цим впоратися. БГПК - Ви в серці назавжди ❤️

,

Останнім часом, не виплачують стипендію... І це дуже погано((((

,

Зараз навчаюся в БГПК на спеціальності "Журналістика". Хоча зараз дистанційне навчання, але воно є, і викладачі реально хочуть навчити, допомагають. Читала багато коментарів і справді погоджуюся, що такі викладачі як Лебединська Т. М., Кондратюк О. В., Потримай Н. С., Пантелюк Л. В. Сплавський В. С.( просто неймовірно хороший викладач, хоча і в роках, але максимально подає матеріал на дистанційному навчанні. З таким викладачем дійсно хочеться вчити фізику). Звісно є деякі викладачі, що справляють не такі приємні враження, не дуже хочеться йти на пару фізкультури , бо і відношення до студента ніяке, і оцінки занижує, і при цьому вибирає собі любімчиків, як кажуть. Гуртожиток тут досить хороший( 2), і вахтери приємні, жити можна, але є і свої мінуси звісно. Але я все ж рекомендую цей заклад, хоч і місто Бар і невеличке, тут можна реалізовуватися , в коледжі справді тепла атмосфера, особливо приємно що викладачі- прості, без пафосу, понтів.

,

Читаючи коментарі, знаю, що є правда, а що ні. Коледж сам по собі не поганий, навчаюсь на журналістиці, дійсно цікаво, але є багато зайвого і водночас не вистачає психології. На цій спеціальності з хабарями не стикалась, викладачі добре знають свої предмети, особливо Пантелюк Л. В., Кондратюк О. В., Лебединська Т. М., на їхні пари хочеться не йти, а бігти, цікаво розповідають, навчають, підтримують, вони - окраса нашого коледжу, візитка журналістики, вкладають всі свої сили і весь свій час у нас, студентів. Гуртожитки не погані, якщо ви не боїтеся мишей, то вам він сподобається, вахтери і вихователька дуже хороші (2 гуртожиток), є і свої нюанси, але їх можна й не брати до уваги. Чи рекомендую коледж? Скоріше так, чим ні, але подумайте, чи ви готові дійсно працювати, навчатись, а не розказувати, які погані викладачі, умови, місто. Всім добра!

,

Коледж чудовий, та викладачі майстри своєї справи. Я дуже рада що навчалася у Барському гуманітарно - педагогічному коледжу імені Михайла Грушевського. Я багато здобула навичок та знань .Я дуже вдячна своєму куратору Мар'євич Наталії Костянтинівні за те що вона виконувала роль велику в нашій групі потому що зуміла нас з дружити. Цих 2 роки бакалаврату були чудовими. Я дуже вдячна усім викладачам які мене навчали, за знання які дали. Наприклад: Підгорна Надія Володимирівна, Школьнік Оксана Олегівна та вся кафедра образотворчого мистецтва усім дякую вам за те що мала честь навчатися у таких чудових викладачів.

,

Коледж хороший, але є й мінуси, наприклад викладачка англійської дійсно часто занижує оцінки, є деякі проблеми з фізруками. Але на це можна закрити очі, адже в коледжі працюють чудові викладачі ( навчаюсь на юриста), особливо мені подобаються лекції Юзько та Слуготської. Що стосується взяток, вони є, але вони не настільки великі, як описують в кометарях. В інших навчальних закладах вони часто більші. Знання викладачі дають чудові, але якщо не навчатися, то й все буде дуже погано на сесії, адже сам студент буде просити взяти ту взятку, щоб поставили хоча б 3. Я жодного разу не пожалкувала, що вступила в БГПК.

,

Це гарний навчальний заклад, який зближує кожного навіть після закінчення цих прекрасних стін. Не розумію. чому інші пишуть, що тут погано і так далі...якщо погано, значіть не змогли реалізуватися...У БГПК дають гарні знання,тому лише потрібно ними скористатися в правильному руслі. Цей коледж єднає усі покоління. І дуже шкода, що не всі розуміють це. Дуже не хочеться прощатися з рідними стінами та викладачами, які дійсно стали нам товаришами і навіть більше.

,

БГПК ім. Михайла Грушевськоого - це заклад, який дійсно дає чудову освіту. Я навчалася і зараз навчаюся на спеціальності “Початкова освіта”. Тут дуже класна атмосфера. Не шкодую, що залишилася саме у цьому навчальному закладі. Студентам дають неабиякі знання, тут чудова практика, яка дає змогу себе більш реалізувати. Велике дякую завідувачу практики Марчук С. В., моєму методисту Потримай Н.С., психологу Рожанській Л.Г. і моєму чудовому куратору, гарному другу та пораднику Лебединській Т.М. Ви найкращі. Раджу обирати професію між спеціальностями“Початкова освіта”та “Журналістика”. Адже на журналістиці є класна практика, де можна гарно зарекомендувати себе і отримати досвід роботи і місце працевлаштуваання.

,

В даний час ми навчаємося в коледжі на дистанційному навчані! І ніби все нормально, викладачі, як можуть нам допомагають, намагаються донести матеріал, як найкраще!! Але викладач фізкультури, ставить оцінки не справедливо! Почнемо з того, що він нормально не пояснює, що потрібно робити! Спочатку він каже що пишіть багато, через деякий час не пишіть багато, щей в кінці ставить 3!! Скажіит будь ласка, як можна оцінювати дитину з фізкультури таким чином?? Ви розумієте, в мене вже істерика з цією фізкультурою, з жодним викладачем немає таких проблем, як з ним!!!

,

Я - з першого випуску цього закладу. Тут пройшли найщасливіші роки мого життя. За тих часів вчились безкоштовно і ні на які потреби грошей не здавали. Такі тоді були часи. Я безмежно вдячна викладачам ,які нас добре навчали. Багато з них і зараз викладають. Всьому, що я знаю і вмію, я завдячую цьому закладу. Адже привили нестерпне бажання до самоосвіти і самовдосконалення.

,

Коледж вже не той який був раніше, поява декана цьому посприяла. Занадто багато на себе бере, хоче щоб все було по її велінню а інші представники адміністрації закривають на це очі, ганьба. Там не сідайте бо це тільки для гостей, то не робіть і т.п. набридло(

,

Повний безлад... Вирішити робити випуск разом 9-м групам - найгірше, що могло статися! При чому адміністрація ставить обмеження, кому і скільки людей запрошувати! Перепрошую, як розмістити у кінотеатрі на 520 осіб усіх (приблизно 200 випускників, сотню викладачів і запрошених). Схаменіться! Невже кращої ідеї не було? Подумайте про техніку безпеки, про батьків, які приїдуть за сотню кілометрів, щоб подивитися 5 хвилин на своїх дітей, яким будуть за принципом конвеєра роздавати дипломи! Гроші на подарунки коледжу і т.д. вже здавайте, а зробити все по-людськи, то це вже ні. Дуже прикро.

,

Выпускник 2007г юр.фак . Передаю привет куратору Галузiнскiй Т.В(спасибо вам отдельное и большое)а так же всем преподавателям, их костяк 80% все те же. За плечами еще один техникум и университет, говорю из опыта. Базу из колледжа получил очень хорошую, с ней легко закончил ОНУ им Мечникова(и поступил туда по собесед.). Преподаватели очень достойные!Прекрасные годы проведённые в этих стенах, хорошие знания, приятные люди...только лучшие воспоминания!(p.s. состоял в волейбольной команде колледжа, играл в основе. Знаю не по наслышке ярославського ? ,как и все люди он своеобразный но человек не плохой, все 4г он нас тренировал и никто не жаловался, ходили все добровольно!)

,

Начитавшись коментарів, можу сказати лиш одне, що хабарництво є всюди і платить лиш той,хто не вчиться і на пари не ходить. Особисто мені дуже подобається навчання в коледжі. Я дійсно навчилася багато чому. Дякую Потримай Наталі Сергіівні, Світлані Віталіівні,які навчили як себе поводити з дітьми. Так склалося, що куратори змінювалися, але я ніколи не забуду Лебединську Тетяну Михайлівну, яка стала другою мамою, порадником і другом. Вона дійсно знає свої предмети, навчить, пояснить, зрозуміє. Дякую Вам!

,

Скоро буде вступні екзамени щоб прийти сюди навчатись, я нікого не закликаю бо багато хабарництва і несправедливо ставлять оцінки учням

,

Коледж непоганий, багато дійсно гарних педагогів, які можуть чомусь навчити. Навчалася на юридичному факультеті. Хочу відзначити особливо Слугоцьку Вікторію Михайлівну, в якої завжди пари проходять цікаво, заліки і екзамени якщо вчити проходять легко. Завжди підтримує, за свою групу стоїть горою. Корупція є, але де її немає? І варто незабувати ,що не всі викладачі беруть гроші. Викладач з англійської дійсно не дуже( але тільки одна),інша дійсно дає гарні знання

,

Вчитель англійської взагалі не професійно викладає та не справедливо оцінює.Відбила все бажання вчити англіську!!! Ставить оцінки тим хто платить, але звичайні діти як б не старалися не будуть мати гарної оцінки і навіть якшо за контрольні високий бал то за річну занижують!

,

Друзі, всі, хто навчається чи навчався в коледжі БГПК, знають, що у нас є маленький магазинчик, де усі дружно їдять бутерброди та хот.доги. Мені завжди було гидко бачити, як ці жіночки, що там працюють, беруть руками гроші в студентів, цими ж руками без рукавичок, без нічого, роблять хот-доги, бутерброди, беручи в руки ковбасу, капустку, хліб. Хба це допустимо? Агов, наведіть порядок, а то це взагалі нормам не відповідає.........

,

Дошкольное отделение самое лучшое, кто б что не говорил и не осуждал)Прекрасные учителя, интересная практика) жаль только что в лагерях практику проходить не разрешают, но это не страшно)

,

Нарешті звідси випустився.... Всі гроші які планував потратити на випуск, з нас зідрали на подарок куратору, подарок відділеню, подарки вчителям на екзамен..... Що саме цікаве, це те що нас примусили накривати столи після державних екзаменів.... Коли ці вчителі схаменуться??????? Сестра хотіла теж сюди поступати, якраз закінчила дев‘ятий клас, але після цих взяток я не рекомендую. Краще лишився б у школі до 11 класу.

,

Випустилась того року і хочу сказати що найжахливіший викладач це з англіської ! Дуже занижує оцінки та ставить такі які захочить тобто якщо дитина знає на 10 то вона може собі принципіально бо їй не подобається дитина або з інших причин поставити 6.Зовсім відбила бажання вчити англіську. На данний момент там навчається моя знайома то кажить що нічого не змінилось. Вона й далі не має спільної мови з студентами так на парах вона нормальна але оцінює не справедливо.На мою думку це не професійно. Не рекомендую вступникам вступати в даний коледж! Але є й чудові викладачі яких досі люблю та поважаю і знаю що студенти такої ж думки про них особливо хочу виділити Слугоцьку,Лущинського,Галузінську,Юзько!!

,

Два роки тому внас був випуск. Совдеп, совок, жах, скукота. Нікому не сподобалось, просто неможливо було висидіти. Батьки вже не могли дочекатись закінчення «концерту». Ні фантазії, нічого. Таке враження, що це сценарій з випуску який був 10 років назад. Сценки просто незрозумілі не смішні. Більше плакати хтілось що все так погано. А ще, як вона кричала на нас на репетиціях. Як невгамовна бо хтось збився чи щось забув чи не прийшов на репетицію. Треба якось гарно відноситись до студентів і йти їм на зустріч і тоді і результат порадує.

,

Учителя физкультуры обзывают студентов молдованами, дебилами, дураками и это ещё не всё. Постоянно унижают и не идут на уступки. Просто накипело, невозможно терпеть. К девочкам обращаются как к самым последним ........ Самое главное, что с этим ничего не делают и ничего не меняют. Самый нормальный из всех - Лущинский. Его любят все и уважают, с ним реально можно поговорить. И да, если поступите сюда, то будьте готовы, что придётся пахать на это заведение. Заставляют убирать в колледже, заставляют садить и сапать цветы, а осенью всё выкорчёвываать и носить. Хорошо устроились, студенты не должны быть рабами. Не рекомендую.

,

Доброго дня, мене звати Марина і я навчалась у БГПК два роки тому. Цей заклад справив на мене різні враженння, але крім позитиву, було ще й багато негативу. На відділенні педагогіки постійно проблеми з корупцією, деруть гроші ні за що, примушують купувати книжки, які вони видають, а на відмову студента - погрожують тим, що не допустять до екзамену. Моя сестра зараз вчиться на дошкільному віддділенні і каже, що ситуація не змінилась взагалі. Бідні діти, всю важко зароблену стипендію загрібають собі своїми брудними руками. Неприємно.

,

На юридичному не задоволений.Скаржусь на все!!!

,

Найбільший корупціоний притон.Жахливо занижають бали та не дають розвивати таланти дітей .Оцінюють не справедливо.Не раджу!!! Рада що закінчила цю бурсу Більшість вчителів завжди не довольні та злі і зовсім не мають спільної мови з студентами. на педагогогіку не йти

,

У коледжі є багато хорошого і багато поганого. Є справжні фахівці своєї справи, а є люди, яких важко назвати взірцями для наслідування. Проте, якщо ві стравді хочете здобути знання, то ви їх здобудете, а якщо ви не бажаєте навчатися, то за вас цього ніхто робити не буде. Закликаю випускників 9 та 11 класів вступати до коледжу. Іспити скласти буде неважко)))

,

коледж подарував чимало знайомств і чогось я тут таки навчилася. але не можу сказати, що це "супер-класний" навчальний заклад, тому що було чимало ситуацій, які спокійно не згадаєш. людей-гівна тут чимало: зам, фізрук, хамовита медсестра (чула їх вже скоротили). список можна продовжувати.. деякі працівники, не дотичні до навчально процесу теж поводять себе аморально. але про це все одно даремно тут розпинатись... хочете тут навчатись - флаг вам в руки. пішла звідти в нормальних стосунках зі всіма, але туди б не поверталась більше ніколи, ні в гості, ні на зустрічі і т.п.

,

не можу дочекатись, коли вже цю бурсу буду бачити лише в страшному сні. інші викл. можуть писати тут у захист коледжа будь-що, але ніхто насправді не знає і не відчуває все так, як ми. про старих викладачів то взагалі окрема тема. є дідок якому 97 і який читає список учнів через лупу!!!! і то не вірно!!!! їх там всіх верх ногами тільки повиносять. директор напевно надто зайнятий організаційними справами раз не помічає або не хоче помічати всього шо відбувається всередені із усіх низів. студенти залякані тут в більшості і від своєї провінційної природи, і від того шо їм передчасно закривають роти, тому співпраці тут ніякої бути не може!

,

Хабарники ( преподователи ) когда вы меня уберете со списков ?! Выгоняете бес причины , так ведите списки достойно !!! Не рекомендую здесь учиться: тупо и глупо.

,

За 20 років нічого не змінилося, ті самі прізвища - Савчук О. Г., Богуцький , Кащенко В., Павлін К. А., Хілінська О. і багато інших. Вибачте, не усі імена пам'ятаю.Але це викладачі, які нас навчали, ане брали гроші. На екзамени здавали старості, купували воду, цукерки, деякі брали цигарками(Ткачук М) Ті, що пропускали пари чи погано навчались, шукали, через кого можна здати. Звичайно, були й такі, які принижували студентів (Ярославський), на його парах ми не розуміли нічого, тому звертались у другу підгрупу і переписували конспекти, їм пощастило більше, бо вів методику фізкультури Антонюк. І тоді були, такі, що брали гроші, хоча це були одиниці. І тепер є ті, що беруть хабарі, а є ті, які виконують свою роботу за гроші, які дає їм держава у вигляді заробітної плати.

,

Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Михайла Грушевського (Хабарника) Наші студенти заслуговують знання, бо ми прийшли учитися не хабарництву, а користі для суспільства якої ми надамо, після навчання!!!

,

У народі кажуть, що "ложка дьогтю псує бочку меду". Бочка меду - це викладачі нашого коледжу, які навчають студентів лише найкращому, а "ложка дьогтю" - це викладач фізичної культури. Цей викладач поводиться неадекватно, дозволяє собі "вуличну лексику" у спілкуванні зі студентами, пара проводить жахливо, студентів не вчить чогось розумного. Насміхається зі студентів, принижує їх перед колективом. Коледж є осередком культури, а Ярославський - осередким неграмотності, неосвідченості та невихованості. Я це терплю уже довго, а першокурсникам можу сказати - нехай вам Бог допомагає!

,

Про коледж можу розповісти лише хороше. У ньому працюють стравжні фахівці своеї страви, які завжди готові допомогти студентам, дати мудру пораду. Директор коледжу Савчук П.Н. - мудрий керівник і хороша людина. Більшість викладачів мають великий педагогічний досвід, вміють знаходити спільну мову зі студентами. Особливо хочу відзначити Школьнік О.О., Гордаша А.М., Бондарчук С.Л. та Гулько О.М. Коледж дає міцні знання, які обовязково знадобляться в житті. Особливу увагу звернено на практичну підготовку. Студенти проходять літню практику в дитячих оздоровчих таборах, а також проводять пробні уроки та виховні години у школах міста. Під час проходження практики студентам допомагають мудрі та талановиті методисти, які завжди допомагають студентам виробити власну педагогічну методику та впаратися з хвилюванням під час уроку. У коледжі створено усі умови для успішного навчання. Раджу всім вспупати до цього чудового ВНЗ!

,

Вступати ні раджу , шукайте інший В.Н.З.

,

Учится не рекомендую , лучше выбирайте другой ВУЗ !!! Если в универ не прошли , колледжей полно отличных ( например: Надвирное , Ивано-Франковск ) !!!

,

Не поступайте СЮДА !!! Пед. Коллектив фуфлыжный , директор подлизуна галимая, ведётся то , что скажут отдел освиты . Если за правду исключает ( то как можно назвать этого директора и пед. Состав )

,

Поступать не рекомендую , а тем более заселяться в общежитие √ 2. В общежитии Вахтёры и уборщицы женщины супер , комендант тупая истеричка . Воспитателя не видел сказать ни чего не могу . Показнон выступление , что у них есть в комнатах холодильник бред , он весь покрыт таким слоем нетронутого времени , что видно что разводят. Комендант даже на душ поместила объявление что душ по этажам раз в неделю в выходной платный ( вдумайтесь в выходной платный ) Вообще не ведитесь на розказни маразматика ( викладача ) , не поступать сюда , стипендия плавится не всем , брехуны галимые !!! Всем удачи и выбирайте другой ВУЗ !!!

,

Не поступает сюда , не повторяйте моих ошибок ! Я поступил и пришлось тянуть до конца . Данное учреждение не советую !!! Ещё слышал про выгнанного за правду студента с группы 22ю. Не хорошо так поступать учителя блин !!!

,

Не рекомендую поступать сюда , здесь происходят поборы со стороны учителей ( как они себя называют : " профессор " ) ( смешно ) по отношению к студентам , почти за всё плати в тонких намёках. Директор закрывает глаза и делает вид , что он не в курсе происходящего ( про таких людей только и можно сказать : " тупое тело " ) Не рекомендую поступать в этот бомжатник . Не верите мне , спросите в местных людей жителей города !!! Не убивайте своё время !!!

,

Доброго дня усім! Коледж заслуговує на найвищу оцінку в сфері надання освітніх послуг. Дуже шкода, що на сайт розміщують коментарі із нецензурними словами, які принижують гідність людей. Студент, що залишив останній коментар лише вступив, а уже дав оцінку усім, виливши своє лайно на людей, з якими ще не знайомий. У гуртожитку №2 нормальні умови для життя, у кімнатах є все необхідне (холодильники, меблі), все охайне, чисте. Це не 5 зірковий готель, але потрібно реально дивитися на речі. Де в Україні є гуртожитки при ЗВО з ламінатами, натяжними потолками, кондиціонерами, душ.боксами в кімнатах?????????????Де, хто знає? Які ціни на гуртожитки по країні попередній коментатор хоч знає і яка стипендія зараз? ("душ - 400 грн." - брехня!). Рекомендую навчальний заклад усім! Безкоштовне навчання+хороші знання+стипендія+доброзичливе ставлення педагогів! Що ще потрібно? Лише не лінитися вчитися, а приходити дійсно за знаннями!!!

,

цей коледж дає добрі знання лише групам Д і Ш. і повертаючись до попереднього коментаря, пані навіть не заперечила корупції у коледжі. про відомі випадки знають усі. є і невідомі. а ті хто стверджує, що у коледжі нема корурції здаються мені наївними дітками. Ну ви серйозно!? Директор постійно так гарно виспівує про те, що ми можемо прийти і висказати все шо думаємо про БГПК, але ще навіть не вийдеш на другий поверх, як тобі прикриють рот всілякі там зами, які дуже некоректно відносяться до студентів. ой, я навіть не буду розпинатись тут. вибачте, але ви не далеко пішли, раз не помічаєте очевидних речей. шкодую, що сюди вступила.

,

У 2015 році я закінчила даний коледж.Зараз працюю вчителем початкової школи.Начитавшись поганих відгуків,хочу сказати,що це все брехня!Після закінчення я вступила до університету,скажу чесно в коледжі дали знань більше.Хочу подякувати Савчук Олені Григорівні,Кришталь Зої Нестерівні,Бобир Ользі Іванівні,Публійчук Таїсії Іванівні,Богуцькому Сергію Петровичу,завдяки їм я можу доступно і цікаво пояснити навчальний матеріал учням.Дякую Марчук Світлані Віталіївні,Кузнєцовій Людмилі Василівні,Левицькій Олені МиколаївніПотримай Наталії Сергіївні за те,що навчили правильно триматися перед класом,батьками,колегами,організовувати пізнавальну діяльність у класі та розуміти психологію кожного учня.Велике вам дякую!!!А ті,хто кажуть,що в коледжі лише корупція хочу сказати,якби не прогулювали і вчилися відповідально,то не потрібно було б платити,а якщо з 10 навчальних місяців студент був 5-8 в загальному і хоче відмінну оцінку,то де викладач її візьме!?Потрібно заслужити!!!

,

Навчалась у коледжі 4роки на " Початковій освіті". І хочу подякувати за достойні знання та досвід, який я здобула в коледжі! Особливо Павлін Катерині Анатолівні за її неймовірні знання, розуміння, наснагу та чудову працю! Зараз працюю вчителем англійської мови в школі, і я дуже рада, що Катерина Анатолівна-майстер своєї справи та вміє допомогти студентові досягти своєї мети та повірити у себе. Дякую вам, ви неймовірна! Раджу вступати у коледж!

,

Цього року закінчила навчання у коледжі! Колеж став,як друга домівка. Викладачі, завжди тебе зрозуміють і підтримають,допоможуть у певній ситуації,одним словом просто чудові,а особливо - це з "Дошкільної освіти":Подуфалова Л.Г- незамінний куратор))), Скорбатюк Н.М- сама найраща і добра! Любарська Л.І- любить постваритися,але не вміє)))),Сопіна Л.Ф- завжди зрозумії нас,коли ми не були готові до пар,Гуд.М.Я - справедлива(до цієї пори пам'ятаю словник з психології-) та всі хто там працює: Бакалець, Січко Т.Й,Якубчик О.М,Кабзюк Н.О. Костюк Н.К-ви самі найкращі викладачі!!!!!

,

У цьому році закінчила " Видавничу справу". Хороший навчальний заклад, поганою була я ))) БГПК мені сподобався ❤️ Багато мудрого я винесла з цих стін. Раджу вступати)

,

Після 4 років навчання в БГПК хочу подякувати Савчуку Петру Несторовичу який горою стоїть за своїх студентів та коледж. Також деяких викладачів ОМ: Білик О. І., Підгорній Н. В., Шпаковатому В. В. який навчав хлопців змогу заробити на хліб власнею працею. Школьнік О. О. яка навчила створювати шедеври своїми руками. І те, що до замовлення курсових робіт - це БРЕХНЯ!!!! Замовляли їх ті хто постійно відвідував місцеві "злачні місця". Провчившись в коледжі були позитивні і негативні моменти. Негативними моментами було те, що групу на хороших та поганих.

,

Взагалi то багато cтудентiв пишуть курсовi самi а от статi - то це дa це обовязково та ше й грошi багато грошей. Кому тi статi треба. А ше можуть бути неiснуючi курсовi це коли iх треба тiльки заказувати платити грошi але потiм тих курсових нiде нема.Так ми писали курсовi з ДПМ

,

Чому не хочете почути правду? Інформація для майбутніх- корупції в коледжі нема, але курсові роботи продаються.Може, про це не знає директор,знає!!!!!!!!!!!! То хай знають всі.

,

Можу ще додати, що це правда - багато студентів нічого не хочуть вчити, а потім ходять і клянчать оцінку, або старости за них просять і сують викладачу подачку. А потім батькам своїм кажуть, що з них гроші збирають. А тому, хто підписався як студент, хочу сказати, що зовсім ви не студент, вам років так за ...десят. Для чого плювати в колодязь з якого п'єш?

,

Як говорить поговірка "в чужому оці пилинку бачить а в свому колоду небачить", якщо вже й говорити про порядок то потрібно починати насамперед з себе.А сесія це тільки відговорки що гроші друть,якщо ви вчитись не хочете,на пари ходити не хочете а тільки оцінку на халяву хочете так не яку небуть а " 5", а ви хоч раз готувались до пари!?читали відповідну літературу!? Так що думайте що говорите і взагалі поменше патякайте щоб поменше хто бачив ваш рівень інтелекту.

,

ну ось знову почалося: кінець навчального року, і давай гроші збирати на сесію. без грошей нікуди, ні на залік, ні на екзамен.

,

всьо як було так і є,рушники і сорочки продовжують забирати. деректор все бачить і знає . з нетерпіням чекають чергової комісії шоб показати який в нас гарний колеж а головне -без корупції. а то шо в студентів нема грошей шоб здати ту сорочку -- йому абсолютно байдуже. і куди ті сорочки йдуть ми знаємо. покажите комісії архів безсовістні

,

Гріх скаржитись на дрібниці,щоб ви знали все пізнається в порівнянні,а тому перш ніж скаржитись порівняйте а потом нарікайте на деректора і заклад,ви просто ше незнаєте що таке платний "один" душ на 400 осіб "студенти і викладачі ходят в один і той (один) душ" який щей незавжди справний.

,

щодо скарг на роботу гуртожитка №2: вихователь у гуртожитку є кожного дня, частенько перевіряє чи є всі на місцях, та стан кімнат. хороша та справедлива. з нею можна поговорити, зрозуміє і підтримає, така ж і "вахта". ті хто писали скаргу, можливо мають "зуб" на вихователя. щодо гарячої води - то є проблема, але сподіваємось на порозуміння з боку студентської ради та адміністрації коледжу. А на рахунок корупції - вона існує тільки для тих хто не хоче навчатись. Дякуйте Богу за таких викладачів що тягнуть вас за вуха(не дивлячись на те що беруть гроші) адже якби не вони то не бачили б ви стипендії. хочемо подякувати всім викладачам "видавничої справи", та "музичного мистецтва".

,

Хочу звернутися до нашого директора.Ми втомилися платити за душ,стірлку.Інколи в нас навіть не має гроші щоб додому поїхати,а ще потрібно заплатити за те,щоб помитися.Вибачте,але можливо уже досить з нас брати гроші.З таким розкладом мої батьки скоро будинок продадуть.

,

Шановний директору!!!!Хочу звирнути Вашу увагу на прцівників гуртожитку №2.Коли змінувалися працівники,тонаші очікування були,що це має бути ковток нового повітря.А в результаті-це занепад гуртожитку.Комендант нічого не робить,все спихає на вихователя.А вихователь,то не приходитьна роботу тижднями,то прийде пов*яже на вахті і все.В кімнатах(деяких) страшний безлад.Старости намагаються щось робити але в них немає підтримки з боку керівництва.Згляньтеся над нами!!!!!!!!!!!

,

як ви ставитеся до того, що ми повинні заплатити за проживання у гуртожитку, хоча на руках маємо договір про безкоштовне проживання у гуртожитку? хіба це законно? це не вимагання?

,

Шановний директору!!!! Допоможіть! Ми студенти 3 курсу шукали підтримки в куратора, заступника директора, вчителів рисунка та живопису, ДПМ. Ніхто нам незміг допомогти. Нас заставляють ходити на гурток дизайну, примусово.... нас залякують.... гурток ми повинні відвідувати за власним бажанням ми цього не хочемо. Вчитель веде гурток не цікаво, він не знає матеріал, розповідає одне і те саме!!! Допоможіть нам! Почуйте наше прохання! Нам цей гурток не треба!!!

,

В даний час навчаюсь на музичному відділенні нашого коледжа. Претензії до викладачів відсутні, вирує добра атмосфера. Обожнюю викладача Мороз М.О.

,

Ми дуже раді , що відмінили ЗНО з української мови, а особливо з .іноземної мови, але ми хочемо подякувати викладачів: Слободянюк Л.М., Кришталь З.Н., Кондратюк О.В, Хорошун Л.В., Павлін К.А. з ними можна йти і складати ЗНО. Це викладачі, які вміють і знають, що потрібно студенту. Дякуємо Вам!

,

Провчився 4 роки. Дуже добре навчають. Юридичні викладачі найкращі, і дають досить добрі знання.

,

Провчилась у Коледжі 5 років, за цей час не заплатила нікому ні копійочки. Проте отримала здоровенний багаж знань та досвіду. Що дасть не кожний університет. У пам'яті залишились лише позитивні спогади. Дякую, Вам ,любі викладачі!!!!

,

Навчалась на юридичному факультеті, задоволена професіоналізмом та бажанням навчати покоління! Дуже добрі, компетентні у своїй справі викладачі, Люди, які можуть в будь-яку хвилину увійти в положення та допомогти з приводу будь-якої ситуації. З приводу викладеного хочу сказати, що скільки людей - стільки думок. Ні разу не пошкудувала, що навчалась у цьому коледжі! Бажаю викладацькому складу "Юридичної клініки" мужності та терпіння! Щиро Вам дякую!

,

Випадково натрапила на даний сайт. Чесно, я в шоці, бо про коледж у мене тільки приємні спогади. Тоді директором був Микола Христофорович. Куратор - Марія Володимирівна Мороз, вимоглива, справедлива. Викладачі оцінювали не гаманці, а знання. Бувало, що потрібно було купити якусь папку чи пачку паперу, щоб відробити пропуск заняття. Фінансами у групі займались тільки студенти. Куратор чи викладачі жодного стосунку до грошей не мали. За екзамен гроші заносились старостою від усієї групи, суми невеликі, але впливу на оцінки це не мало. Отримували таку оцінку, на яку претендували протягом семестра. Були викладачі, які принципово грошей не брали. При нас була почата боротьба з корупцією, на екзамени несли польові квіти, щоб не тратити гроші)))). Питання щодо випуска вирішувались тільки в групі, самі вирішували, в кого робити фото, де святкувати і по скільки збирати. Куратор в це не вмішувалась. Якщо все, що тут пишуть, хоч трохи правда, то мені дуже сумно, на що перетворився коледж.

,

А ми хочемо подякувати викладачам Кащенко В,В., Бобир О.І., Кришталь З.Н. за їх доброту, порядність, високий професіоналізм, велику людяність, побажати терпіння, здоров ,я, а мудрості у вас вистачає на всіх !!! Хай щастить вам в житті! Ви для нас приклад!

,

Олена Григорівна справді хороша людина, але щоб на весь коледж тільки вона одна - це щось занадто.

,

Навчалася ранiше у цьому закладi.Багато профi(Лебединська Т.М.,Стащенко Н.О).Хочеться вiдзначити Савчук Олену Григорiвну- Вткладач з великоi букви.Напевно Ви одна на ввесь коледж достойнi поваги i шани!!!

,

Не факт, що хтось із песіонерів зробить оте ДПА або ЗНО. Взагалі в коледжі тільки декілька викладачів є таких, що його зроблять.

,

Директор виганяє з роботи пенсіонерів, не зважаючи на Закон і бере взятки з кожного нового працівника. Причому набирає на роботу бездарів, які не можуть справитися навіть із завданнями ДПА з предмету, який збираються читати.

,

Для навчання головне,щоб тебе не зачіпали вчителі,а для цього тре прикинутись трохи дефективним і не попадатись їм на очі.

,

Я також є студенткою цього коледжу,і хочу сказати одне: тут ніхто нікого не заставляє платити чи здавати гроші!! Якщо Ви цього не хочете, Ви і не будете це робити. Вчіться і у Вас все буде добре: і червоний диплом, і стосунки з викладачами і кураторами! А з приводу того, які машини стоять на стоянці у коледжі, то можна сказати одне: я студент і мені 18 років, і маю також власну машину. Виходить я "корупціонер"

,

Дякую чудовим викладачам: Ніні Олександрівні Ляхнович, Тетяні Михайлівні Лебединській, О.Д. Самборській, П.Г. Максімову, Ю.М. Лущинському. П.Н. Савчук нехай зверне увагу, бо корупція в коледжі справді є. Студенти, тільки викладачів не потрібно звинувачувати в усьому. Ви не даєте - їм не буде що брати. Вимагають? Знайдіть кількох однодумців і разом виступайте проти. Чи може вам лінь вчити, а краще під час атестації/сесії заплатити кілька батьківських гривень, через які ви так плачитеся? І ще для директора: спершу складається враження, що ви щиро вболіваєте за добросовісні безоплатні стосунки між студентом і викладачем, але як (!) можна не помічати хабарів під самим боком? Знаю точно, що до вас приходили студенти і робили відверті заяви з конкретними прізвищами, які з них вимагають гроші, але це "застигло". Ви фахівець у ефективній роботі навчальних закладів і точно краще всіх дописувачів тут знаєте, як боротися з вимушеними "подяками" для викладачів. Головне бажання. А воно є?

,

Хочу подякувати коледжу за те, що він прихистив і дав гуртожиток мені круглому сирот,ів мене одна бабуся!Тут вчитися дуже легко,заплатив і все.

,

Доброго дня, шановні відвідувачі сайту...я в минулому сама студентка БГПК.....рада що є люди, які пишуть правду про людяність і чесність цього закладу....Дорогі негативно налаштовані відписувачі,...звертаюся до Вас не використовувати такі підлі коментарі на людей, які в будь яку негоду, стан здоров'я мчаться до Вас, таких не благодарних....яка корупція???Про що Ви говорите???Ви ще нікуди не поступали з БГПК, от там корупція, а якщо ви здали по 50 грн...то вже обзиваєте хабарниками всіх, а як Ви називаєте того викладача, який ні в кого нічого не брав???після БГПК я закінчила ще два ВУЗи...і точно розумію де є корупція....Дорогі викладачі, керівництво...уклін Вам від нас - випускників, студентів 41 Ж групи...Ніни Ляхнович!!!Щасти Вам!

,

Політика в коледжі "цікава". Студентам не можна ходити вечорами, один тільки контроль, сидіть на квартирах. Викладачам можна все що хочеш: деякі користуються послугами молодих студентів, послуги це те зване "Кохання"..... Курити їм теж можна... В молодіжних тусовках можна зустріти жінку завуча тоже викладачку, нам не можна чому їм можна... І не тільки це...!!!!! Виховують, виховують з кого приклад брати з кого...

,

Корупція страшенна!!!

,

Як не приємно читати, те що написано. В мене зовсім інша думка. Я підчас навчання на "образотворчому мистецтві" отримала гарні знання, навчилася працювати " руками", а не шукати собі " помічників". Я в данний час навчаюсь в Києві, всі знання з коледжу використовуюю. Заробляю додатково на життя малюючи та вишиваючи. Тому дякую своїм викладачам!!!! Не сумуйте ви найкращі!!! Злі язики, це лише злі язики!!! З Новим роком Вас усіх! Щастя Вам та гарних, розумних, чесних студентів в Новому році!!!

,

Навчання на спеціальності "Образотворче мистецтво" є надзвичайно дорогим задоволенням,і не тільки через високу вартість художніх матеріалів.Є окремий предмет на якому ми вишивали безліч (так,саме безліч) сорочок,рушників та серветок, які нам звичайно ж не повернули. Сумніваюсь що вони зараз зберігаються в виставковій залі...чи в архіві. Вонивже давно продані за шалені гроші.Так само як і неіснуючі курсові на які ми також здавали гроші і ще багато неприємних людей які підривають репутацію коледжу. Адміністрація все бачила, алеж і їм перепадав кусок наших робіт.Правда,звичайні викладачі малювання - чудові люди,ті,які справді заслуговують поваги.А взагалі коледж ніколи не має грошей - завжди з студентів збирали то на подарунок коледжу то на студентський комітет,..то на дошки з трибунами...то на ще якісь внески,про які навіть не можна було питати.Словом за 4 роки навчання потратив(ла) максимум грошей і отримав(ла) мінімум знань. Шкода студентів які навчаються там, особливо першокурсників!

,

Говорити, що коледж поганий, просякнутий корупцією не потрібно. Коледж чудовий! Більшість викладачів - це гарні люди і висококваліфіковані спеціалісти. Особливо добре подумайте чи вистачить вмісту вашого гаманця, якщо ви йдете або віддаєте свою дитину на навчання за спеціальністю "Образотворче мистецтво", де працює (збагачується). Адміністрації коледжу варто було б добре подумати про те, чи потрібен їм у "сім'ї" такий. Коледж заслуговує оцінку "4" тільки через те, що адміністрація нічого не робить з такими людьми, які підривають авторитет коледжу. В іншому випадку було б "5+"! Дякую.

,

У коледжі працюють дуже гарні фахівці. Викладачі толерантні, але не всі. Коруюції нема, вчителі за прості знання оцінку не кладуть. Вони люблять щоб за ними побігали, зробили подарок (але це не корупція)). Кожного разу збирають гроші на сесію, а якщо ти відмовляєшся їх здавати тебе просто починають гнобити так звані "красно-діпломщики" тому що ти платиш не за свою оцінку, а за їхню. Так званих "красно-діпломщиків" куратори обирають ще з 1 вересня. Якщо ти стараєшся закінчити коледж і отримати диплом з відзнакою, не попавши в той список тобі його не дадуть, Хоч як би ти не старався!

,

Добрий вечір мої любі викладачі! Я щиро дякую Вам за роки навчання. Це найкращі студентські спогади: пленер, практика у школі, наші будні та свята!!! Дякую усім викладачам з Днем художника!

,

Щиро дякую своєму куратору Зелінській Ірині Сергіївні!!! Ви - найкращий куратор!!! Зараз згадую ваші слова і розумію, що тільки з ними ти стаєш великою людиною, в принципі ви завжди нас цього вчили і завжди це виховували! Всі завжди говорили, що музиканти - це не розумний народ, але ви допомогли довести, що це не так!!!! Дуже дякую вам! Щасти вам!)

,

Не идите сюда учиться,не идите!Очень дорого стоит здесь учеба!Коррупция всплошь,от низов и до верхов!Мест в общежитии не хватает,дети вынуждены селиться по квартирам,которые не всегда расположены вблизи училища,и неизвестно с кем через стенку ты живёшь!

,

Преподы замечательные,а начальство - наглости нет предела.Сейчас учусь в Киеве - учеба в три раза дешевле стоит.Все картины,вышивки и пр. остается у нас. А здесь - беспорядок.Ничего, скоро коллеж прочистят от "мусора" - все зависит от директора,которого тоже нужно... (извините что так грубо)

,

Добрий вечір! Читаю коментарі та дивуюсь де в людей береться стільки злоби та ненавесті?! Я навчалась в коледжі на образотворчому мистецтві і спогади в мене зовсім протилежні нижче написаному. Викладача яку обливаються брудом я знаю зовсім з іншої сторони. Вона добра, чуйна, щира - справжня майстриня, яка нам дівчатам передає свої вміння ми навчились володіти багатьма техніками вишивки, макраме, батіку. Я маю роботу навчаю дітей і згадую гарним теплим словом мою наставницю та куратора. Через роки ваша донька теж буде дякувати цій викладачів за всі знання які вона дає. І ваша думка зміниться. Невірне пліткам!! Дякую що вислухати! Барський педагогічний коледж супер!!!

,

Дійсно, БГПК – чудовий навчальний заклад! Тут навчалося пів нашого села і зараз на образотворчому мистецтві навчається моя дочка! І викладачі тут прекрасні і чуйні! Велика шана і низький уклін Кащенко В.В – це дійсно Людина з великої літери. Також подяка викладачам Шпаковатому та Котлярову, які навчили племінника працювати руками, ці знання зараз годують усю його родину! Та в кожній сім’ї не без урода. Роками студенти змушені виконувати забаганки однієї викладачки: дорогий посуд, побутові речі, побори на кожен залік та екзамен, а незліченна кількість вишитих нашими дітьми скатертей і сорочок, якими вона торгує по всьому району! Вже терпець уривається. Жінка щ з декрету ще не вийшла, а нагоди збагатитися за наш рахунок не втрачає – примушує здавати по 400 грн на «позапланові» курсові з її предмету! Та коли вона вже нажереться!

,

Люди!!! Схаменіться! Читаючи усі ці наклепи не розую, для чого таке писати, я навчаюся в цьому закладі уже третій рік і ніодного разу ні нащо не здавала грошей, тут чесні, добрі, чуйні викладачі, які завжди допоможуть розв'язати ту чи іншу проблему, які завжди дадуть гарну пораду, які стараються в нас вложити усі ті знання! Я дякую усім викладачам за те що вони такі є! Я студентка і пишаюся тим, що навчаюся в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Михайла Грушевського!!!

,

Погоджуюсь повністю із останнім коментарем! Я згодна з тим, що наші викладачі не вимагають із нас гроші, вони навпаки залишуться із нами після пар, і допомагають нам у навчані, (ви навіть не підходете до них за допомогою) а одразу сунете їм гроші і ще возмущаєтесь, що вони із вас вимагають гроші...

,

Непогоджуюсь з жодним коментарієм! Навчаюсь на музичному відділенні 4 роки і ніхто за цей період нас не заставляв здавати гроші! Ви плачете за те, що є діти з багатодітних сімей і їм не вистачає грошей, то хочу вам сказати, що цим дітям дають степендію і якщо вже в вас таке фінансове становище, то можна квартири не знімати, а жити в гуртожитку! Якщо ви вже почали говорити за батьків, що батьки обурені, то попрошу вас казати вже все до кінця. Запевняю вас, що ви батькам кажете що вам потрібно здати на те, тому вчителю. А насправді купляєте собі всіляку дурницю і ходите в нічні клуби. Я розумію, що для кожних батьків свої діти найкращі і вони вірять вам, але якби вони приїхали і подивилися що ви тут робите повірте в них були б не найкращі враження. Ви хочете і не вчитися і оцінки гарні мати. Можливо, хтось і бере гроші, але ж ви самі їх привчаєте до цього. В інститутах викладачі валять студентів, щоб в них не було стипендії, а в нас навпаки допомагають і йдуть на зустріч!

,

Хочу привітати всіх викладачів , студентів з початком навчального року! Удачі, благополуччя , здоров я, успіхів в новому році! Кажуть, що будем вчитись по суботах, це не радує!

,

Бурятинська Наталія Іванівна найкраща)))!!!

,

вступила до університету, дякую рідний коледжу за науку. вчителі, вам шана і уклін. а гроші ви все таи заставляли нас здавати. люди пишуть тут правду.

,

Да, але найдорожче навчання на образотворчому ,і не того що треба купляти добрі фарби планшети та пензлики правда криється зовсім в іншому - і директор і куратор це знали - скільки треба здати сорочок рушників скільки торбів занести і який шикарний стіл треба накрити шоб нормально здати екзамени скільки бутилок і карточок на 100 гривень купити шоб "дуже добре" привітати керівників,.всі 4 роки ми тільки й чули здавайте,здавайте,здавайте........нащо вчитись якшо можна все купити?

,

нарешті закінчилося дорогуще пекло в барському педколеджі, закінчилися екзамени, все вільна. Але ця воля обійшлася дуже дорого. наша кураторша (музикантів) випустила нас дуже за великі гроші. Бідні наші батьки, могли витратити ці кошти більш розумно, але ж ні, нашій подарунок треба... майбутні студенти - майте на увазі, вчитися на музичному дуже дорого, і улюбленець той хто балує кураторшу подарунками, ми ж бо це за стільки років гарно вивчили. Директор каже докази, а то ви не знаєте про все це. Хоч зауважу - про директора поганого не скажу, він завжди цікавився нами і розмовляв з нашими батьками, розпитував, хотів допомогти. але ж дій ніяких з його сторони ми не побачили. а ще, батьки майбутніх студентів, пильнуйте оцінки, бо червоний диплом легко може пройти повз вас, хоч ваша дитина буде мати на нього право. наша куратор так і вчинила з студенткою, принципово не те що не допомогла, навпаки - зробила все що могла, щоб студентка не отримала.

,

Для чого звинувачувати всіх викладачів, якщо риба гниє з голови, більше порядності не вистачає керівництву, робіть перевибори і все наладиться!

,

Всі чудово розуміють,що без грошей ніхто коледж не завершить, але якщо поступили то мусять платити, сама тут навчалася і прекрасно знаю які викладачі беруть взятки, а які ні!

,

Кругом одні взятки,всі вимагают!!И не прикидуйтесь шо ви не берете!Особисто я давав шоб поступити!

,

А з кураторами цьогорічним випускникам справді не пощастило. в коледжі ніхто просто так не помагає.Хто збирається вступати, неполініться, заїдьте у будній день, вицепіть декілька студентів, та запитайте, що твориться, чи реально його закінчити не давши ні копійки...

,

Шановні!!! Перестаньте обливати брудом наш навчальний заклад і наших викладачів та кураторів!!! Куратори ніколи не вимагали ні грошей і ніколи не замовляли ніяких сережок !!! Це все наклеп і брехня!!!! Ніхто не збирав ніяких грошей ні на екзамени, ні на подарунки! Викладачі в нашому коледжі найкращі, особливо дошкільники!!! А куратор випускників-дошкільнят 2014 року дуже добра, чуйна, відповідальна, щира та чесна людина, яка прийняла нас, як своїх рідних дітей!!! Завжди нам допомагала, захищала нас! Ганьба тим, хто зводить наклеп на чесних людей!!!!

,

Я вдячна викладачам- дошкільникам за їх працю , але куратор наша дуже вже хитра жінка , але в пошані , мабуть, таких люблять , кругом викрутиться, скільки вже говорили, щоб гроші не збирали,а вона замовила сережки групі за 3500 чи не тиснуть? Невже знову буде куратором? Но питання не до нас.

,

Хочу побажати всім викладачам успіхів , хороших студентів, міцного здоров,я але так прикро, що серед цього колективу є випадкові люди ,яким так далеко до звання учитель, а дирекція їм робить славу це стенд "Наша гордість", там до гордості декому так далеко, а деякі фізкультурники ведуть себе як якесь"чмо", от чого під час випуска один з них вискочив на сцену? І взагалі, особливо деякі молоді викладачі ведуть себе як заробітчани, а не викладачі.

,

Директор все знає і все бачить.Якщо проводити люстрацію, то не тільки серед вчителів

,

аахаах, які маншини як коло ВРУ, нормальні люди всі на машинах. Всім задоволена, просто потрібно вчитись. Ніхто гроші не вимагає. Всім викладачам відділення "Правознавство" дякую за чудові знання.

,

Про те, що в цьому навчальному закладі беруть страшені "взятки" , це факт.Ви подивіться на яких машинах їздять вчителі ? Як подивися на майданчик де вони ставлять машини, таке враження , що коло Верховної Ради.В цьому році збиралися захмарні суми на випуск, і ні за жодну копієчку перед учнями не відзвітували. На, що пішли кошти ніхто незнає. Працює схема Староста збирає гроші але за них не звітує. Куратор нічого про гроші незнає , але тільки нагадує, що треба зібрати.Цей заклад корумпований страшено. Директор пише, що треба докази? А які , ще докази потрібні , коли з учнів здирать останні кошти, коли куратори замовляють подарунки які коштують стільки. що батькам невистачає зарплати , щоб здати.Чому в Барському ПТУ діти не купують такі подарунки, не збирають гроші? Там , що інша держава,чи інші вчителі? Портібно робити зміни,якщо ми хочемо бачити нашу державу повноцінно. Потрібна Люстрація....( змінна вчителів не дивлячись на їхні звання)

,

шановний про100! ви підтвержуєте факт "взяток", говорите про схеми.... ви пишаєтеся цим? вам би радила краще вчитися і писати грамотно, ви ж в педагогічному коледжі навчаєтеся! прикро чути, що гроші всетки вимагають... сподіваюсь директор це все бачить і вже навів лад серед педпрацівників. Здивована, що куратор музиної бере гроші, але сьогодні в розмові зі студентами переконалася - це дійсно факт.

,

Да навчання в нашому коледжі дуже веселе , хабарі беруть і навіть не кривляться , а тільки посміхаються. Кожна сесія це макс. 500 грн і атестація , нема просто кому братися за це все . Там всьо продумано і схема вже працює не перший рік , і ніхто ніколи їх не спіймає за взятки , а викладачі коледжу взягалі молодці !!! Все робиться в добровільно-примусовому порядку . В усіх навч. закладах беруть хабарі , навіть для того щоб поступити . По 1000 грн да збирають , не потрібно тут возмущатись нікого не заставляють. Хоч здавай хоч нє. А навчатись зараз кругом дорого , ненравиться йдіть в Бурсу барську там точно взяток не беруть таких. І вообше не нойте !!! Зараз всім не сладко , ще в 90-х роках брали взятки , і батьки ваші знали про це . І всі ми знали на що йшли , всі ми хочем просто нормально жити в достатку . Успокойтесь !!!

,

у нас теж перестали просити гроші. Але як би повернули те , що вже з нас взяли, було б чудово. Мама сказала, що тоді заплатила б за світло, що ще взимку нагоріло, бо зараз мало роботи, а зимні борги ще осталися. Куратор музичної - повернете гроші? чи вам все ще мало?

,

Навчаюся в коледжі другий рік. Ніяких хабарів не бачила! Вчуся, ставлять, те що заробила)))) Вчителі у нас чесні і совісні)) Завжди підтримають і зрозуміють) У нас в коледжі добре і затишно)

,

За роки навчання зрозуміла, що багато чого залежить від куратора. Варто чимось не вгодити, і ти вигнанець з групи. На тобі побудовані всі виховні години. Гроші з нас ніхто не вимагає, лише в касу потрібно здавати щомісяця на потреби групи. Але які можуть бути потреби в групи на 1500 грн???? В групі є багатодітні сімї де батьки не працюють, і дехто сімєю живе на ці гроші, а тут ще за квартиру заплатити, на тиждень сумку, на дорогу, в КАСУ!!! Та ще й не завжди знаємо куди йдуть гроші...

,

дякую цьму сайту, адже багато вчителів бояться брати гроші після того як іх розкрили, хоч і в загальному. я непогано заожадив. хоча вчителів трохи і шкода. вони просто такі як всі.. кругом беруть гроші. з нашими ще можна миритись. в технікумі набагато дорожче, якщо ми окремо за семестрову чи атестаційну оцінку даєм 100-200грн. то там 300-500. брат платив. )

,

Я також випускниця коледжу, уже рік як закінчила університет, при цьому таки ж коледжі і ось що хочу сказати - погоджуюсь із вище сказаними коментарями. але не усі викладачі такі, мій куратор була напевно що най кращою у світі, з нас нічого не вимагала і весь час допомагала, просто тому що вважала це своїм обовязком. чого не скажу про курвтора своєї сестри!!!!!!!!!! А ось що стосується університету, то тут мої любі не все так чудово ( хоча, порівнюючи із сумами, що платять у інших вишах, в нас ще по "нормальному" беруть, так би мовити "по людськи"), особливо доценти........

,

все гаразд у того, хто буде мати червоний диплом. ми всі бачимо, як вами переймається куратор. і ніякий батьківський комітет гроші не збирав, збирала староста та носила куратору, ми всі це знаємо. хіба вже зараз гроші передали батькам старости, чи ще кому. так, що не пишіть брехні, ми з вами бачимось щодня, в очі дивимось один одному.

,

Гроші збираються на проведення випуску, якого 4 роки чекають студенти, але а ж ніяк не на екзамени та подарунки викладачам і збирає їх батьківський комітет.

,

Хочу повідомити, що в нашій групі все гаразд:ніхто ніякі гроші не вимагає і точно ніхто нікому не погрожує! Ми дружні між собою та не маємо суперечок з куратором, вона нас розуміє з півслова, завжди допомагає і підтримує!

,

Шановні студенти щоб викладачів які беруть гроші наказали і звільнили потрібно звертатися в антикорупційний комітет з колективною заявою. Тому, що таке нахабне збирання грошей переходить всі допустимі межі. Гроші як збирали так і збираються.

,

куратор музичної групи погрожує нам стдентам за те, що ми питаємо її про те, куди вона витратила наші гроші, що були зібрані на випускний.

,

Згідна з написаним нижче. Наша група теж здає по 1000грн кожний на віпускні екзамени+окремо сам випуск (подарунки, фотографії та кафе). Спілкувалася з випускниками 2013р., вони за 1000грн здали екзамени, і відгуляли випуск, зробили фотки, звичайно був подарунок коледжу і вчителям. А от нам не повезло, 1000 - це лише екзамени. На хвилинку, якщо в групі під 30 дітей, то це 30 тисяч гривен. На що витрачається така сума? Куратор ніколи не говорить, куди ідуть наші гроші.

,

це що збирають гроші - 100% правда. та їх не вимагають. це вже як норма.. так всі роблять і ті хто пише що це не правда просто боїться що його розкусять. ми здаємо по 1000 грн. невжливо відмінник ти чи ні. здати мусиш бо всі здають, а не здаш, повір, на екзамені викладача попросять звернути на тебе особливу увагу. здавати вчителів я нехочу, я роумію що беручи гроі вони йшли мені на зустріч(це якщо окремо платиш) І як не дивно найбільше мене навчили ті вчителі котрим просто можна було заплатити. люди, не псуйте життя собі і викладачам.. сьогодні ви плачите що гроші даєти а завтра будути плакати шо маєти 2 і не можете заплатити. а більшість вчителів у нас хороші і розумні

,

Хваліть студенти свій коледж, вам зарахується, екзамени вже йдуть. А з директором ми, група батьків, поспілкуємося вже дуже скоро. І на весь коледж пролунає імя куратора, який не соромлячись нас, говорить про кошти. Ми , батьки, вдячні коледжу за навчання і директору за турботу, і вам більшість викладачів. Але деякі вчителі псують репутацію закладу. Так от цю ложку дьогтю сподіваємося можна буде відокремити від прекрасного навчального закладу.

,

Чудовий навчальний заклад, навчання задоволена повністю. Розумні та вимогливі викладачі. Рекомендую усім хто має бажання навчатьсь на пристойному рівні!

,

Ми стденти - випускники раді, що ви на ділі доводите свою небайдужість до коледжу і студентів. За 4 роки навчання було все: і добре , і не дуже добре. Хотілося б побажати нашим вчителям бути вічливими завжди і в будь якій ситуації. Студенти- це вже не діти, але і не дорослі, вони дослухаються до своїх вчителів. І інколи сказане викладачем образливе слово залишається камнем в душі на все життя, відвертає від предмету, що викладає вчитель.Розуміємо, що кожен викладач має улюбленця в групі, але це не тому, що студент розумніший, а тому , що батьки задарили вчителя подарнками і решта студентів це бачить, бо ніхто не ховається. Інколи, коли є конфліктна ситуація, хотілося б щоб всі сторони мали змогу захистити себе, а то ж буває так, що наклеп зведено, а правий лише той, хто перший добіг до куратора. А те , що стосується грошів, то да, кожна група здає на екзамени, але різні суми.

,

Доброго вечора! Переглядаю відгуки " негативні" та дивуюсь!!! Я навчалась на педагогічному відділенні 6 років, виконувала обов'язки старости. Це найкращі роки навчання, я вдячна адміністрації коледжу, своїм рідним викладачам- художникам за ці прекрасні роки навчання. Люди краще навчайтесь проводьте більше часу за підручниками, конспектами. Не шукайте "окулісних" доріг до бажаних оцінок, не пишіть цієї гидоти, менше відвідуйте різні розважальні заклади та не тягнуть гроші з батьків. В коледжі працюють прекрасні спеціалісти, талановиті люди не ганьбіть їх! З повагою Аліна!

,

Мені особисто подобається тут навчатись, викладачі вимогливі та розумні. Пишуть про корупцію ті хто заздрять, зловмисники, або ті хто не має нічього в голові! А хто навчається, абсолютно може все сам здавати без будь яких проблем.

,

Не знаю як кому, а особисто мені навчальний заклад подобається. Не всі звичайно можуть у це повірити. Дійсно в коледжі працює дуже багато добрих, чуйних та талановитих викладачів, які не намагаються "заробити" на дитячих грошах. Більшість педагогів вимагають знань! Багатьом студентам це недовподоби, адже легше сказати, що викладач поганий, коли лінь вивчити.

,

також навчаюся в коледжі уже 4-й рік і планую йти далі на бакалаврат, коледжом цілком задоволена) куратори також чудові, а якщо уже пишете, то пишіть про когось конкретно, не потрібно ганьбити репутацію коледжа загалом) у нас чудова група і чудовий куратор, грошей ніхто примусово не збираю) дякую чудовим викладачам за навчання)

,

Вже досить довгий час навчаюсь у коледжі проте ні дня не пошкодувала, що поступила саме сюди. Нещодавно почула про ці нісенітниці, ніби із студентів вимагають гроші - була шокована. Навчання у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені М.Грушевського вимагає повної віддачі та великих зусиль, проте воно того варте. Скільки видів практики заготовлено для студентів у навчальній програмі , завдяки яким ми отримуємо досвід, і позитивні ємоції. Цей коледж знають усі - його цінують за високу кваліфікацію спеціалістів нещодавно коледж підписав договір з Вінницьким університетом Україна про те, що студенти нашого коледжу можуть поступити в університет без вступних випробувань, адже вони побачили яких спеціалістів випускає даний коледж. А якщо вам не довподоби навчання в БГПК ім.М. Г. то спробували повчитися в інших навчальних закладах, тоді б ви не жалілись на цей!!!

,

Чула вчора в коледжі про відгуки на сайті, не вірила, зайшла подивитися. Не здивована. Сама я староста зараз, і раз вже така відверта розмова, то що приховувати, правда, збираю гроші, за дорученням куратора. Мені може і не зовсім подобається те що я роблю, але відмовитись не можу, бачу які можуть бути наслідки. Вчителі деякі, справді замовляли іноді подарунки і навіть говорили де купити. А випускники - бакалаври.... я вам заздрю, мабуть у вас гарний куратор - справжня людина, а я своє відтерплю ще місяць, і буду дихати вже вільно.

,

Учусь 4 года на стационаре.Ни одной копейки, ни одному преподавателю не заплатил. Знаешь-сдашь,не знаешь-доучивай,пересдавай.Преподаватели -профессионалы,лояльные и доброжелательные люди,а говорить о коррупции преподавателей просто некорректно.

,

Читаючи данні коментарі я просто поражаюсь деяким людям, які сміють про це писати..За пару років навчання, ніхто з викладачів та старост грошей не вимагають тим більше з погрозами - це повний абсурд...За час який я навчаюсь за здачу іспитів не заплатив ні копійки, а студенти які просять у батьків гроші на здачу екзаменів, самі в цей час розважаються в нічних клубах. Впершу чергу ви поговоріть зі своїми дітьми куди вони дівають ваші гроші. А що стосується ДН,свят то студенти з власної ініціативи можуть привітати викладача, но про такі суми про які говорять мова ніколи навіть не йшлась.Викладачі найкращі, завжди підтримують студентів, дають високий рівень знань, являють кваліфікованими викладачами в своїй галузі знань.

,

Спасибі Вам. Ми з більшою наполегливістю будемо боротися з цим злом, і з Вашою допомогою, сподіваюся, досягнемо успіхів. Тільки прошу Вас знайти спосіб надати конкретні факти, які можна перевірити і використати, як доказову базу. Це дуже важливо з огляду на те, що це буде підставою для позову до суду чи звільнення з роботи. Якщо Ваша дочка чи син завершили навчання в коледжі, то їм і Вам нічого не загрожує. Будьте послідовні у своїх намірах, вкажіть своє прізвище та прізвище конкретного викладача, куратора-хабарника. Інакше все це – наклеп. З великою повагою до всіх дописувачів і всіх читачів директор П. Савчук

,

Сторінки на даному сайті – дуже зручне поле для наступу, особливо для того, хто має в запасі за пазухою камінець. Що для такого автора є в даній ситуації позитивним: – можна поливати брудом будь-кого; – ніякої відповідальності за свої слова автор не несе, бо він і не автор, а просто «анонім» або має вигадане ім’я; – можна безкінечно тиражувати будь-яку інформацію. Немає сенсу вступати в полеміку з таким автором, але попри все я йому дуже вдячний. Вдячний за те, що він підіймає актуальну на сьогодні тему корупції. Вона полягає у бажанні одних одержати якусь преференцію, а іншій особі мати за це «подяку». І це бажання з обох сторін, очевидно, спільне.

,

В цьому році закінчую юридичне відділення цього прекрасного навчального закладу. Вдячна безмежно всім викладачам за знання і турботу. Ні разу не пошкодувала, що вибрала саме БГПК ім. М.Грушевського, адже тут дають грунтовну освіту. Це місце, де тебе завжди раді бачити, де відчуваєш себе як дома. Всім знайомим раджу поступати сюди. Прочитала всі відгуки про заклад. Згідна з усіма позитивними і категорично заперечую образливі слова в сторону викладачів. За 4 роки навчання не заплатила й копійки за оцінку, ніколи нічого з мене не вимагали, а навчаюсь на відмінно. Поступала також своїми силами. Якщо й є викладачі, що вимагають кошти чи подарунки (в чому я дуже сумніваюсь), то точно не на юридичному відділенні! Вступайте до БГПК ім. М.Грушевського! Заклад чудовий! А пишуть недоброзичливці або батьки, обмануті своїми дітьми.

,

Читаючи коментарі "небайдужих", нас охоплює щире обурення. Як тільки може піднятися рука набрати такі брехливі, підступні лихослів'я!!! Сльози навертаються на очі, коли читаєш такі звинувачення в адресу наших викладачів, які за роки навчання в коледжі стали для нас рідними батьками, вірними друзями. Своїм теплим, батьківським словом вони завжди нас підтримували, сприяли нашому професійному зростанню. Ми, студенти-бакалаври, впевнені, що зробили правильний вибір, вступивши до коледжу і за 6 років навчання жодного разу не пошкодували про це. Протягом 6 років навчання в БГПК ми не те, що не спостерігали нижческазаних негативних коментарів, але навіть не чули нічого подібного. Навпаки, кожного навчального року ми отримували стипендії, матеріальні допомоги та премії. І ніякі погрози, "грошоздирництво", задарювання "замовленими" подарунками у нашому коледжі місця не мають.

,

Звичайно на день народження не збирають такі суми, а лише по 100 грн, а от на випускні екзамени да, по 1000 і більше виходить. Я начеб то і згодна привітати вчителів з днем народження і з нашим випуском, тільки є проблемка, немає грошей. Тато зараз в арміїї про ходить навчання, а мама старається як може, щоб ми з сестрою мали що поїсти та одягти, ще ж за квартиру потрібно в Бару заплатити і так все подорожчало.

,

Шокована останніми коментарями на сайті. Навчаюся у коледжі четвертий рік. Маю безліч приємних спогадів та незабутніх моментів, пов'язаних з студентським життям)

,

Олічка, читаю ваш коментар. Я теж студентка і теж закінчую цього року коледж. Я сама особисто уже здала 1200 грн. і ще маю донести на випускний. І це правда!!!! А коледж хороший)))) проблеми не у закладі , а в кураторах)))))

,

Читаючи, не гідні коментарі щодо Барського гуманітарно - педагогічного коледжу, можу впевнено сказати, що такої названої суми як писалося нижче (1000-1500) ніколи ніхто не здавав і не здає на випуск. Викладачі у нас чесні та порядні люди, вони завжди ідуть на поступки студентам! Згадайте шкільні роки..хіба ви не здавали гроші на подарунки учителям на День Вчителя! Мені здається, що це елементарна повага! Мене обурили слова про те, що... "всі здають кошти, і здають не добровільно, гроші вимагають з погрозами". Люди ви що??? Звідки така інформація??? Можу точно сказати, що навчальний заклад хороший і має гарну репутацію!!!

,

Звертаємо увагу, що фінансові операції у кожному випадку проводяться в порядку, передбаченому чинним законодавством України. З метою попередження зловживань доручаємо: - заборонити збирання коштів працівниками навчальних закладів і використовувати їх без відповідного бухгалтерського обліку; - здійснювати прийом благодійних внесків виключно на добровільній основі з обов’язковим документальним оформленням. Звертаємо увагу керівників місцевих органів управління освітою та керівників навчальних закладів на персональну відповідальність за дотриманням вимог законодавства із вказаних питань.

,

На виконання Закону України "Про боротьбу з корупцією та організованою злочинністю", відповідних постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, спрямованих на докорінне поліпшення роботи щодо попередження зловживань посадовими особами та працівниками навчальних закладів, міністерство рекомендує на нарадах керівників відділів освіти районних (міських) державних адміністрацій, радах ректорів (директорів) вищих навчальних закладів, в педагогічних колективах за участю батьківської громадськості розглянути питання про підготовку та проведення заходів, пов'язаних з випуском учнів і студентів.

,

Добрий день. Сьогодні на роботі почула про цей сайт і відгуки на ньому. Читаю все, згодна багато з чим. Не хочу говорити про те, що вже написано. Захищати нікого не буду. Шановні колеги! Віддайте дітям гроші. Не підривайте репутацію нашого закладу. Не відлякуйте майбутніх студентів захмарними грошовими поборами. Як же вам не соромно!!! Шановні батьки та студенти, прийміть вибачення за моїх недостойних колег. Маю надію, що гроші всім повернуть найближчим часом. А екзамени ви всі здасте гарно, ви ж бо 4 роки вчились не дарма.

,

Навчальний заклад дуже хороший!

,

Читаю усе нище сказане і дивуюсь!Я цього року закінчую коледж і за всі 4 роки навчання не було ніяких насильних здирань грошей зі сторони старости, а тим більше куратора! А якщо і щось збиралось, то тільки на добровільній основі, і точно не по таким сумах, як ви описуєте (1000-1500)!А стосовно подарунків вчителям на їхні дні народження, чи на день вчителя і так далі, то можу сказати, що всі ми люди і кожному було би приємно отримати подарунок на ДН. Це називається проста людяність!Якщо ви думаєте, що уся стипендія йде на коледж, то вам потрібно серйозно поговорити з своєю дитиною, тому що вчителі в коледжі завжди йдуть на поступки, і дають можливість вивчити і здати без лишніх подачок! Ви попитайте в знайомих, чиї діти вчаться в університетах, хто за ким повинен бігати!!! Студент за вчителем чи вчитель на студентом, так як у нашому коледжі!!! Вже б мали совість таке писати! В коледжі 95 % отримують стипендію а в університетах 40%, отож задумайтесь, де лекше вчитися!

,

Я теж мама дитини, що навчається в коледжі на данний момент. Матері-старости хочу відповісти: я сама була присутня при розмові вчителя і старости перед групою. Куратор говорила, що гроші потрібно здати старості до екзамену. При цьому куратор говорила, що результат екзамену буде залежати від того хто здасть гроші, а той хто не здасть - може мати незадовільну оцінку. Самі студенти говорять, що староста гроші не здає, а лише вимагає від інших, і щоденно докладає куратору, хто скільки здав.

,

Вже 2 роки як закінчила коледж і не заходила на цю сторіночку, навіть не сподівалася, что тут ведеться така запекла дискусія. З радістю згадую свої студентські роки, багато гарно було і веселого. Викладачі звичайно професіонали, знають свою сраву, гарно нас навчали, допомагали нам зі вступом у вищий навчальний заклад. Я дуже вдячна коледжу, що маю професію. Але дещо з прочитаного нижче, не залишу без уваги. Дійсно тароста збирала гроші перед випускними екзаменами, на подарунки вчителям, не всі хотіли здавати, і на декого тиснули. а ось коментар мами-старости про кабаки, дивно читати, завжди стльки завдань додому було, що якось не до кабаків. Можливо сама ця староста гуляє по кабакам, мати про це знає і тому так впевнено про це говорить. Я вчилася на музичному, і за репетиціями не мала навіть часу поїсти, не те що по кабакам гуляти. Не сваріться. Але коледжу не мішало б переглянути відношення до збирання грошей зі студентів.

,

Моя дитина також вчиться в цьому закладі. За три роки не заплатила ще нікому й копійки. Вчиться на відмінно. А якщо ваші синочки чи дочки не хочуть вчитися то платіть. І ще не факт, що гроші які ви їм даєте здаються старості. Чула я від дитини як у неї в групі обманюють батьків. Кажуть, що треба здати на ремонт, а самі в кабаку прогулюють батьківські гроші. Перш ніж писати - перевірте своїх діточок... Заклад дуже хороший.

,

Доброго вечора всім "шанувальникам" барського коледжу. Бачу позитивні відгуки закінчилися і люди почали писати правду. Маю доньку, яка цього року закінчує в Бару юридичний факультет і знаю скільки коштує "безкоштовне " навчання . хочу сказати, що "безкоштовні" випускні екзамени теж дуже дорогі, вже здали на все про все 1000 грн. На даний час сам не маю роботи, бо в нашій країні криза. Роботи офіційної не маю, а часна фірма , де працював до цього моменту закрилася. Жінка отримує зарплатню, але в родині нас 4, ледве хватає на життя. Але ж ніхто з барського коледжу про це не думає, їм аби студенти принесли гроші на подарунки. Подруги доньки вчиться теж в барському, на музичному , на дошкільному, на журналістиці, дошкільне і шкільне, образотворчому,... всі здають кошти, і здають не добровільно, гроші вимагають з погрозами.

,

Оооо, бачу народ прокинувся і вже пишуть про накипіле. Попередні 2 коментарі повністю підтримую. Маю сина на 4 курсі. Розповім всім от про що... Дійсно, куратор збирає гроші на подарунки для вчителів на віпускні екзамени, на ремонти, на фуршети для вчителів та на конверт для директора. Сума всіх поборів на сьогодняшній день уже перевалила 1500 грн, і це ще не все... Щоб гроші було зібрано, куратором вибирається староста, яка за дорученням куратора "вибиває " гроші з одногрупників... Якщо дитина не має можливості принести ці гроші, її починають ображати (не соромляться гарно пресонути, натякають на погану оцінку з госекзамену). Батьки, якщо маєте купу грошей, можете посилати свою дитину в цей заклад, простим же смертним навчатися буду дуже не легко, а точніше дуже дорого!!!!

,

Згодна з попереднім коментарем,,, Нетільки вимагають постійно хабарі за екзамени, а й роблять дорогущі, десь до 1500грн , замовлення - подарунки до дня народження, до дня вчителя і таких днів 10 на навчальний рік. Якщо дитина, вірніше батьки незагодили!!!! куратора то знайте, що ваша дитина найгірша в группі, а то й в колледжі, всі виховні години будуть построєні на ній, нервовий зрив гарантованний і не один. Гроші збирають майже щодня, то ремонт десь грн100-150, то книжки викладачі продають, бо вони хочуть захистити звання і так дальше, якщо степендію отримав там її і залишив.Мовники обнагліли вже зовсім, Да правда це невсі такі викладачі, є й порядні, але їх зовсім мало, і робиться це все за спиною директора. Дякувати Богу моя дитина цього року уже закінчує це пекло. На данний час дуже жалкую що відправили його туди навчатись!!! Батьки побережіть здоров*я своїх дітей і своє. Не віддавайте дітей до Бару, бо після цього закладу психлікарня буде точноїхня.

,

Читаю відгуки на сайті про педколедж. Бачу багато гарних відгуків і жодного негативного. Дивуюся.... Моя племінниця в цьому році закінчує Барський педколежд і я начута про всі новини , і всі події. Не все так гарно, як пишеться тут. Так наприклад нещодавно почула від племінниці про те, що вже зовсім скоро будуть державні екзамени та заліки. і почула про те, що деякі вчителі говорять-вимагають оплату за здачу екзамену. Не всі вчителі, Ні.......... Але такий факт присутній. Не називаю прізвища племінниці, боюся щоб не знущалися ці "чудо-педагоги" , не хочеться щоб зрізали дитині диплом. Але ж з інщої сторони, де ж взяти гроші.....???? і гроші - не 100 гривен. да коли ж ви всі там понаїдаєтеся...... ????? як вамм не соромно... ганьба вчителям- корупціонерам. Нехай вас налогова навідає!!!

,

Коледж найкращий навчальний заклад в м.Бар. Я щаслива навчатись тут. Усі викладачі професіонали своєї справи. Для мене велика честь навчатись в Барськоиу гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

,

Прекрасний заклад! Неперевершений колектив! Дуже сумую за тими часами, коли там навчалась))))

,

У 2011-2013 роках навчалася у гуманітарному відділенні за спеціальністю "Видавнича справа та редагування". І хоча зараз я вже є студенткою столичного університету, я завжди із радістю згадую роки навчання у рідній Альма-матер та приїжджаю до рідних людей. Тут я знайшла вірних друзів та однодумців. Такий дружній колектив висококваліфікованих викладачів на чолі з директором - Савчуком Петром Несторовичем - дали ґрунтовні знання та навчили любити життя. Особлива подяка моєму куратору - Дяченко Ганні Петрівні. Не можливо не згадати і про Зелененьку Ірину Алімівну, Лебединську Тетяну Михайлівну, Білоус Людмилу Василівну, Сторожук Антоніну Іванівну, Орлову Людмилу Дмитрівну, Ремінну Лілію Олександрівну, Максімова Петра Григоровича, Мороз Марію Володимирівну, Федик Тетяну Андріївну та багатьох інших. Барський коледж - це джерело світла, тепла, добра, щирості, працелюбства та самовіддачі. Дорогі абітурієнти. Вступайте до цього навчального закладу. Він, дійсно, - один із найкращих!

,

Завжди з теплом згадую роки навчання в коледжі тоді ще училищі -1991р. випуску,Нас оберігала Волкодав А.В., підтримувала, повчала. Він завжди залишається тим місцем , куди хочеться приїхати, пройтися його коридорами, згадати все... Наснаги Вам, дорогі вчителіі, здоров*я, терпіння!!!

,

Вот уже 24 года прошло после окончания училища. Воспоминания об учёбе только позитивные - высокопрофессиональные педагоги, которые дали путёвку в жизнь. Просмотрев сайт я вспоминаю годы учёбы и рада , что остались преподаватели с Большой буквы! Отдельное спасибо хочу сказать - Петру Несторовичу, Миле Яковлевне, и многим, которые передали свой опыт и знания всем, кто хотел стать профессионалом! Только знания, полученные в этом училище, дали возможность мне успешно построить свою педагогическую карьеру! После училища в университете я просто отдыхала на лекциях)) Низкий Вам поклон и продолжайте вносить свой вклад в развитие педагогики! С уважением Бевзюк (Яцемирская) Татьяна Павловна!

,

А я вважаю, що негативно відзиваються, ті студенти, які просто не мали великого бажання навчатись. Яке ставлення до викладача та його предмету, таке й до студента! А щодо корупціїї - знайдіть в Украіні заклад, де її немає! Від цього вже нікуди дітись - ми самі винні у цій біді. Я теж навчалась у БГПК і, хоч я не була відмінницею і любимицею викладачів, все одно ні на секунду не пожалкувала про навчання у цьому закладі. Дякую усім викладачам! Особливо, Оксані Михайлівні Коцурак.

,

Привіт всім!!!Не можу залишатися осторонь, тоді, коли так дехто погано відзивається про коледж.Я закінчила його в 2010 році, зараз навчаюся в Києві,чесно кажучи, все що мене навчили: Лебединська Т.М.,Галузінська Т.В.,Білоус Л.В.,Стащенко Н.О., моя дорога куратор Ніна Олександрівна)))) та інші не менш дорогі мені викладачі,я те і понесла у світ.Повірте у Києві з нами ніхто не панькається і слова доброго не скаже, правда є і винятки.Але всеодно я вдячна.Дякую, дорогі мо,ї я Вас не забуваю.Щастя Вам, довголіття сліз від радості))))

,

Класний вуз. Вдячна всім викладачам.Випуск 1994.

,

Я дуже вдячна всім педагогам за їхню не легку, але почесну працю. Велике спасибі класному керівнику Кришталь Зої Нестерівні за те, що вчила нашу групу і всім педагогам, які нас навчали в 1985-1987 роках. Ми були першими учнями-випускниками училища. Низький уклін Вам шановні педагоги. А коледж дуже хороший заклад. Здоров"я, терпіння, наснаги Вам, шановні вчителі.

,

Я дуже вдячна всім педагогам за їхню не легку, але почесну працю. Велике спасибі класному керівнику Кришталь Зої Нестерівні за те, що вчила нашу групу і всім педагогам, які нас навчали в 1985-1987 роках. Ми були першими учнями-випускниками училища. Низький уклін Вам шановні педагоги. А коледж дуже хороший заклад. Здоров"я, терпіння, наснаги Вам, шановні вчителі.

,

Один із НАЙКРАЩИХ навчальних закладів!

,

Найкращий заклад в Україні, оазис добра і людяності, батьківського піклування про студентів.

,

весь педколектив вітаю з днем учителя, а особливо свого куратора, викладача української мови Кришталь Зою Несторівну! БЕЗ ВАС БУВАЄ СУМНО.

,

Шановні, Ви мабуть давно навчались у цьому закладі і про теперішнє життя цього закладу нічого не знаєте, а ті хто не давно навчався не пишуть правду. На данній час, мабуть, буде дешевше навчатись десь у Києві ніж тут. Хоча якщо Ви маєте "волохату руку" то з Вас ніхто гроші брати не буде. А якщо ні, то Вам не пощастило, тому що гребуть вчителі гроші тут лопатою. Дійшло до того, що при заліку чи екзамені деякі з викладачів відкривають конверт і якщо мало там грошей повертають його назад, так і кажуть що мало... Це тільки малесенька крихта того що там робиться. Краще хай студенти напишуть тут правду!!! Корупція і хабарництво тут на вищому рівні, це все прикривається, не даром директор возить часто торби в Київ... "аноним" - правду написав, таке відбувається у всіх навчальних закладах України. При закінченні закладу дітей примушують приносити довідки про працевлаштованість, щоб прикрити свій "тил", ніби вони всіх своїх випускників влаштували на роботу. 10% - влаштовуються за професією..

,

Заклад просто неперевершений!)) Роки моєї юності пройшли в ньому починаючи з ліцею і закінчуючи бакалавром))) Мені здається всі люди, які на даний момент мають відношення до коледжу є чудовими людьми!) Викладачі - професіонали і майстри своєї справи, чудові наставники! Особисте дякую всім тим людям, які брали безпосередню участь в моєму самоствердженні і професіональному розвитку! Дякую вам за все і знайте, пам"ять про цей навчальний заклад буде завжди в моєму серці! Сумую за вами і водночас радію, що мав можливість бути ліцеїстом і студентом цього навчального закладу)))))

,

Чудовий коледж. Приємні викладачі, звичайно є й виключення.... Але загалом - все супер. Зараз навчаюсь на третьому курсі, напрямку "Початкова освіта". Ніколи не перестану захоплюватися такими людьми, як Вікторія Василівна Поберецька, Ірина Вікторівна Харитонова, Ірина Алімівна Зелененька та Лариса Григорівна Рожанська, а ще Людмила Василівна Кузнєцова. Приємні спогади про Леоніда Григоровича Солоненка назавжди закарбувались в пам"яті, адже це проста, добродушна й надзвичайно цікава особистість.

,

чудовий навчальний заклад

,

Дуже класний коледж,раджу усiм.Цього року випустилася,уже сумую.Викладачi чудовi.

,

Дуже класний навчальний заклад. Хороші викладачі, студентів поважають, гарно вчать. Супер!!!!

,

Колектив коледжу гідно продовжує справу М.Х. Комісарчука. А ті, що ганьбили навчальний заклад, там уже не працюють.

,

Працювала в коледжі з 1985 року по 1990 викладачем. Заклад високої культури та професіоналів викладачів, які готують гарних спеціалістів. Мої троє дітей закінчили коледж, отримали надійну путівку в життя.. Згадую в молитвах Миколу Христофоровича, якому буду вдячна до смерті за людяність, порядність, доброту та підтримку. Вічна cвітла пам'ять йому. А окремим вчителям коледжу брати з нього приклад та не ганьбиити його пам'ять своїми вчинками.

,

Я дуже хочу вступити в барський педагогічний коледж!!! Дуже хороші викладачі мала змогу з ними поспілкуватись!!!

,

Навчалась у педколеджі, всім вдячна викладачам образотворчого мистетва за добрі слова та турботу у професійному зростанні. Педколедж СУПЕР!!!! Пленерна практика супер, не забуду!!!

,

Найкращий навчальний заклад. Я здобула там два дипломи за двома спеціальностями. Дякую всім.

,

Ніколи не забуду роки навчання у Барському педагогічному училищі. Всім випускникам 1994 року привіт. Викладачам велике спасибі за знання, доброту і батьківську турботу.

,

Я згоден із всіма хто пише про викладачів. У коледжі дійсно хороші вчителі. А ще хочу добавити, що найкращий куратор був у нашій групі. Це Олена Дмитрівна Самборська. Такої чуйної і доброї людини більше не зустрічав у житті. І викладач дуже хороший, знає свій предмет. Андрій. (випускник 2008)

,

Закінчила педучилище в 1989 році. Це були найкращі роки в моєму житті. Училище дійсно дає знання, які потрібні при роботі з дітьми. Вчилася я на дошкільному відділі, де завідуючою була Міла Яківна- чуйна і дуже добра Людина. Куратором групи була Любарська Лариса Петрівна. Щире Вам спасибі і низький уклін до землі.

,

Роки навчання у коледжі були найкращими!!! Високий рівень знань, добрі та чуйні викладачі, а також моя найкраща, дружня і весела 41-Ж (випуск 2007 р.) Я за вами сумую!!!!

,

Дуже люблю свій навчальний заклад, і щиро вдячна тим, хто мене начав!

,

дуже часто згадую коледж, свою 42-ш , особливо свого куратора Зою Нестерівну таких викладачів як вона треба шанувати -це справжній учиталь!

,

Це найкращий навчальний заклад.Я закінчила коледж у 2010 році 41-ОМ.Висловлюю свою подяку куратору Марчук Світлані Віталіївні а також викладачам Восколуп Оксані Олегівні, Мочарному Ронану Питровичу,Харитонові Ірині Вікторівні і також Сторожук Антоніні Івановні. Дякую вам за усе, ниський вам уклін.

,

Високий рівень знань викладачів, доступний і зрозумілий виклад навчального матеріалу. Вміння зацікавити студента до розвитку творчих здібностей.

,

Мені дуже сподобалось навчання.Серед викладачів є прекрасні й чуйні люди, які віддавали нам серця, вселяли в нас знання.Але були викладачі, які просто на роботу йшли як на відбувальщину.Це насамперед Слободянюк Л.О. Він не розуміє учнів, а лише вимагає хабарі.Знань від нього не взяв ніхто, а лише сльози та пустий гаманець!

,

Прекрасний навчальний заклад.......

,

Найкращі роки проведені в педучиищі з 1985-1987р. Сподіваюся, стала хорошим учителем.З вдячністю згадую керівника групи 103-Ш Камінську Ольгу Юріївну , викладачів: Волкодав Антоніну Василівну, Кришталь Зою Несторівну , Мороз Марію Влодимирівну, Атаманчука Віктора Івановича, а чого коштували уроки ТЗН, психології, музики, методики викладання образотворчого мистецтва... Вибачте, якщо когось не назвала. Низький уклін і велике спасибі за професію. Пропрацювала майже 25 років і з вдячністю згадую рідний мені заклад та його працівників.

,

на данний час я студентка цього коледжу 11-Ж група..))))за такий короткий час я зрозуміла,що це найкращий коледж ...)

,

Зараз навчаюся в 11-Ж групі. Задоволена усім)))) Найкращий коледж. Куратор - Дяченко Ганна Петрівна.

,

так, зі всіма погоджуюся!!! вчителі чудові! спілкуються з нами вчителі як з рівними собі) дуже прикольний вчитель Леонід Григорович (фізик). і взагалі тут кльово))) вчуся зараз на другому курсі в гуманітарному ліцеї( знаходиться в коледжі)

,

Я очень гожусь тем,что учился в нашем педучилище. Очень благодарен всем учителям,хоть печенок съели друг у друга - тонны. Маме благодарен,Волкодав Антонине Васильевне, заставила,в свое время,поступить. Уровень знаний,подающийся там, - выше,чем в любом университете. А профессионализм преподавателей - выше всех похвал. Халтурщиков там не держат, видел,знаю.

,

Я вступила до цього навчального закладу і зовсім не шкодую. Зараз я студентка першого курсу напряму "Видавнича справа та редагування". Можу скажати одне: тут усе на найвищому рівні!

,

після закінчення повстає питання: "Що далі?" Роботи немає!!! дурно потратив молоді роки... А хабарі там на першому місці!!! не платіть нікому при вступних екзаменах (особливо муз. пед) краще-б в бурсу пішов-би, був-би вже на роботі

,

БГПК - це найкращий у світі навчальний заклад! Я впевнена, що зробила правильний вибір. Я ще абітурієнтка, поки не вступила, не навчалася тут, однак уже із впененістю можу сказати: "Начальний заклад найвищого рівня". Я дякую усім, хто робить БГПК ще кращим та престижнішим. Ну, і звичайно: факультет журналістики - найкращий!

,

Просто обожнюю Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім.М.Грушевського!!! Він дав мені і знання, і суперських викладачів, і дуже багато спогадів, які закарбувались в моєму серці на все життя. Нехай мій рідний коледж процвітає завжди. І де б я не була - буду повертатися на його поріг із щирою посмішкою.

,

Завдяки начанню в коледжі я стала тим, ким стала. Дуже завдячую викладачам , люблю і поважаю.

,

Свого часу я також мав честь навчатись у цьому чудовому закладі.) Чотири роки проведені в Барському коледжі я гордо вважаю кращими роками мого життя!!! Прекрасні викладачі, неповторна атмосфера! Без перебільшення - відчувається ніби всі тут це одна велика сім'я! Дуже за всіма сумую, особливо за 41-Ш 2007 року випуску! Дуже вдячний своїм викладачам, які дали мені величезний багаж знань і навчали життя! Дякую Вам - моя вічно-улюблена куратор Білоус Людмила Василівна, наша "хресна мамо" Лебединська Т. М., Ляхнович Н. О., Мар'євич Н. К., Поберецька В. В. і всі-всі-всі, хто навчав нас, шкільників, особливо Вам, Миколо Христофоровичу!!! Я так хотів отримати диплом саме з Ваших рук, але.... Вічна Вам пам'ять!

,

Цього року буду вступати в коледж за напрямом "Видавнича справа та редагування". Журналістика - це справа всього життя. Сподіваюся, що все вийде.

,

На даний момент я студентка 21-Ю групи. На мою думку в коледжі найкращі викладача. низький уклін їм за їхні старання.

,

БГПК - це школа життя. Ми були першими випускниками зі спеціальності "Видавнича справа та редагування" і здобули не лише спеціальність, а навчилися жити, бути особистостями. Звичайно, велику роль у цьому відіграли наші дорогі викладачі, які залишаться у наших серцях назавжди! Великий вам уклін і щире дякую за те, що ви нас вчили доброму та потрібному! Ми сумуємо за вами і жалкуємо, що студентські роки так швидко минули. З любов'ю ваша 41-ж! ( випуск 2007 року)

,

Найкращі роки, найяскравіші спогади, чудові викладачі,щирі люди. Закінчила наше училище в далекому 1989 році. З великою подякою згадую Марію Михайлівну Нечитайло, уроки Хілінської кращі, ніж професорів російської філології в вузі, в якому далі я навчалась.Кащенко Валентина Володимирівна - заввідділом, Ткачук Микола Васильович - викладач історії, - люди, яких згадую з подякою.

,

Так, я підтримую думку своєї улюбленої старости, і хочу сказати, що БГПК ім.М.Грушевського дійсно готує високо-кваліфікованих юристів!!!!!!!!!!!!!!

,

Барське педагогічне училище (у минулому) - це справжній зразковий освітній заклад, у якому пощастило навчатись. Він увібрав найкращі європейські традиції, там працювали найкращі вчителі. Усе це зумів зробити нині покійний М.Х. Комісарчук. Царство йому небесне і вічна память!

,

На даний момент,я студентка 31-ю групи. Справді,викладачі вкладають усю душу в свою роботу і студентів. Найулюбленішими вважаю усіх,що викладають на нашому відділенні,бо для мене стали рідними і взірцями!!! )))))))))

,

Щиро дякую рідному ущилищу та всьому колективу за те, що дали мені путівку в життя! Здоров'я Вам та довголіття!

,

Особливо запам'яталась викладач педагогіки Марчук Світлана Віталіївна. у наї найкраща і найдобріша в світі посмішка. І вона просто дуже класний викладач. А ще у нас була чудова викладач іноземної Наталя Іллівна. вона зробила іноземну мову моїм улюбленим предметом, і не тільки моїм. Найкраща заввідділом, безперечно Кащенко! І взагалі, викладачі всі чудові, дуже сумую за Баром

,

Навчальний заклад - супер! Особливо відділення "Правознавство". Викладачі-правовики класні. Сумую за ними і за найкращим куратором Хорошун Ларисою Володимирівною, також за групою.

,

Я закінчила навчальний заклад в 1992 році. До цієї пори найкращі спогади. Дуже добрі і кваліфіковані викладачі. Спасибі долі, що я навчалась саме в цьому училищі, знання отримані допомогли в подальшому житті. Велика подяка всім викладачам!!!

,

Закончила это учебное заведение в 1998 году. Преподаватели - супер!!!!!! Сейчас учусь в другом институте - всё, чему учили в училище - пригодилось!!! Спасибо преподавателям!!!!

,

Я закінчила навчання в навчальному закладі в 2001 році - 42 Ю група . На даний час з впевненістю можу сказати, що знання отримані в даному навчальному закладі досить високого рівня . Також хочу зазначити ,що саме викладачі які нас навчали дійсно сумлінно і від всього сеця заклали в душі своїх студентів камінь знань, віри та доброти . Особливо вдячна Лемпію Олегу Володимировичу ! З безмежною повагою до всіх викладачів Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Михайла Грушевського !

,

коли я навчалась заклад був ще училищем пізніше вступила в гдпу на філологічний факультет але знання які отримала в училищі вистачило набагато більше навчання в університеті було розвагою відносно училища знань дають і вимагають значно більше цінуйте студентські роки


Оставить отзыв

Все колледжи в Баре, а также работа в Баре

Также в Баре