Береговский медицинский колледж
  • дневная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы

114
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Мій коледж найкращий! Багато цікавого! Знайшов нових друзів, викладачі топ! Ми майліпші)ко порозумів, той знає)

,

Навчаюся у коледжі і хочу сказати, що не помилилася з вибором як професії так і коледжу. Мені подобаються викладачі і їх ставлення до кожного з нас. Так, вчитися не просто, але у нас все вийде, я не сумніваюся. Тому поступайте якщо хочете з радістю згадувати свої студентські роки.

,

Попереднього року я довго думала куди мені вступати,все ж таки я обрала Берегівський медичний фахових коледж.І не пожаліла!! Коледж найкращий,так само,як і викладачі у ньому.Звичайно часом мені буває не легко,але я вдячна викладач за цю не просту робу,за ті знання,які вони до нас доносять.Дуже я задоволена,що саме тут здобуваю свою освіту

,

Навчіться відповідати за свої слова. Якщо маєте факти, йдіть у поліцію. Поливати брудом тих, хто намагається навчати дітей - гидко. Якщо дитина "страждає" - змініть заклад, щось робіть. Про вашу дитину в першу чергу повинні думати ви! Заклад має хорошу репутацію, хороших викладачів та студентів. Його випускники працюють по всій країні і мають хороші відгуки від пацієнтів.

,

Я закінчила БМК у 2010,але і тепер з радістю споминаю студентські роки, було багато різного,но я дуже вдячна багатьом викладачам за знання,які вони нам дали,так вони були часом дуже вимогливі защо тоді ми на них обіжались,а тепер дякуємо,тож давайте не обливати брудом один одного,а краще самі заставляйте своїх дітей вчитись і не забувайте що вчитись то великий труд.Цей коледж з давніх давен славився рівнем знань студентів та строгою дисципліною,тож давайте не будемо портити ім' я та репутацію,яку здобували роками.


Оставить отзыв

Все колледжи в Берегово, а также вузы в Берегово, работа в Берегово