Ивано-Франковское высшее профессиональное училище сервисного обслуживания техникиСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Не вчився но по коментарях поняв шо сюди мені точно не треба. Посміявся трохи (Прошу адміністрацію ВПУ 13 прийняти міри щодо учнів які ходять на перекур де нагло сміттять в кутку при вході. Суть не в тому що курять а в тому що сміттять і то багато ...)

,

нормальный колледж викладачі круті крім однієї

,

Мені ні понравілося учілише. Вони заімвются хто зьнає чим.Учать всякку туфтьту.А трудотирапія це вобше.Нашшо таким маєтись! А стелі і друге заставяють учнів учіліща робіти заставяють під час віробничогго навьчанння красіти стінни, робіти ремонти. замись того би робіти то шо требба по спеціялношті.І розряди робочі дають слябкі.( 3 максімум)

,

Бурса бурсою.Вона навить не має гуртозитка.Що це таке! Тут нема нічого толкового

,

Тут вобше моралі читають.Вказують де ходдити с ким пити що можна курити . Як з старими базарити. Які стрижки носити.Нащо,ще що таке!

,

Трудотерапія вже задрала.Що за училище.Стоіть на мінуту запізнитися,то,вже швабру в лапи і вілизуй підлогу.А ще в туалетах драяти.І порушники наказують.Капець.Шо творится......

,

Тут дітей заставяють підлогу митти.А не хочеш то майстер заставяє і матюкається.Погрожує,що діплома не получиш і цілий рік будеш мити.

,

Учителі пту відкрито схвалють радянську систему. Це капець!!!!!!

,

Не виший заклад,а бурса.Погана і занудлива!

,

Училище ВПУ не надто хороший заклад. Я понарочку сюди поступив, так сталося і цілих два роки шкодував. Тут некомфортно себе відчував. Учитися не так вже й легко,а оцінки все ж таки ставлять несправед- ливо.Нагадує звичайну школу,де звісно ж усе визначено,хто відмінником має бути,а кого візьмуть і матимуть за ніщо.А щодо учнів,то більшість із них є простаки із сіл: хулігани,двійочники,ті хто любить випити,покурити ... 10% є інші, не такі,та іх дражнять,насміхаються і дражнять,бе- руть за жертву.Бо не такий як інші, не такий як вони.А диплом просто папір який нічого не значить.Та на щастя я здобув ще дві освіти і працювати за дипломом електрика мені в майбутньому не доведеться.

,

Вчусь на другому курсі і жалію що поступив з дурі

,

це мама одного з учнів..батькам категоричне не раджу давати сюди дітей.навчання нуль..викладачі закривають очі на наркотики,сігарети..стипендію раз-через раз виплачують.одним словом кругова порука і система...подумайте перш ніж поступати

,

Прошу адміністрацію ВПУ 13 прийняти міри щодо учнів які ходять на перекур де нагло СМІТТЯТЬ в кутку при вході. Суть не в тому що курять а в тому що СМІТЯТЬ і то багато ...

,

Психолог дууже поганий не розумію чому ця людина взагалі працює.

,

Нехай Бог боронить комусь сюди поступати ! Совкова система навчання, совкові вчителі, з неактуальними знаннями ! Навчання в цьому закладі принесе вам 0% знань !

,

Заклад дуже хороший. Благодійні внески платити не заставляють. Викладачі дуже добрі та хороші люди. Тому раджу поступати у ВПУ СОТ.

,

Заклад чудовий! Погані відгуки пишуть ті, що не хочуть вчитися.Або ті, що хочуть прогулювати пари.А у ВПУ СОТ за відвідуванням дуже стежать.Тому прогулювати не вийде. Знання дають нормальні.І відношення вчителів нормальне.Проводиться купу всяких заходів і кожен може знайти собі до душі.І ще одне.Благодійні внески насильно не заставляють платити, а хто платить- той знає на що вони потрачені.Порада батькам!ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ,ЩОБ ВАША ДИТИНА ОТРИМАЛА ХОРОШІ ЗНАННЯ І ХОРОШУ ПРОФЕСІЮ, БУЛА ВИХОВАНОЮ І ОСВІЧЕНОЮ-ПОДАВАЙТЕ ДОКУМЕНТИ У ВПУ СОТ!!!!!!!!!!!!!!

,

Для тих, кого змушують заплатити "благодійний внесок" скажу - це не обов"язково(я не платив нічого), головне проявіть характер, і докажіть, що ви не бидло. Якщо ви серйозно плануєте в майбутньому зайнятись програмуванням, розробкою та ремонтом електротехніки, то ви не отримаєте тут нічого нового, крім куска пластика який служитеме вам як підставка для кружки. Особлива подяка Давидку Е.А. , на мою думку найкращому там викладачу з електроніки. Жаль, що він не був нашим майстром:(

,

дуже хороший заклад, гарна методика викладання, чудові викладачі.

,

Училище дуже гарне, вчителі хороші а найкраща із них це Лучинська Зоряна Іванівна.

,

дуже поганий заклад освіти ніякої тільки викладачі вказують яку каву купити який коньяк навіть після пянок мінеральну воду так це правда я там вчився

,

вчився в 90-х роках , було дуже цікаво і хотілося вчитись, хороші викладачі Акодіс М З,Чумаченко В С,проводились екскурсії,різні вечори,спортивні змагання,ходив на бокс,дякую за здобуту професію

,

Училище Нормальне

,

ВПУ СОТ дуже хороше училище!)

,

для нормальних учнів клас

,

Тупа бурса. Майстри зануди. Кажуть не у бурсі а у вищому навчальному закладі.Отстой. Шкодую що поступив з дурі...

,

Отстой. Тупе училище , толку ніякого.

,

Навчаюсь у ВПУ СОТ 1 рік,нічого поганого про заклад сказати не можу, хочу відзначити , що у училищі ведуться активні гурткові роботи :) Вчителів таких як Зоряна Іванівна буду пам'ятати навіть по закінченню !

,

РТМ рулить))))

,

Вчився в СПТУ-13 в 1984-1985 роках. Закінчив з відзнакою групу ОВН, фах "Оператор установок вакуумного напилення" - тепер такого немає. Вчится було цікаво, та й в цілому не складно. Приємно згадувати викладачів, тодішнього директора Канюк І.І., світла йому пам"ять. Цікавим був виїзд у Тираспіль (Молдова) на збір яблук - тоді майже з усіх ПТУ міста учні 1 курсу їхали на 45 днів. Самою цікавою була практика на заводі "Позітрон" - ото було підприємство! І робота випускникам була гарантована. І взагалі в ті роки багато чого було не таким, як тепер, в нашій освіті.

,

Тут благодійний внесок треба платити,хочеш чи ні нікого не хвилює а 1000 гривень в рік дай. Столова теє платна 130 в місяць

,

Учусь в училищі.Вчителі хороші.Їда погана.Плачу 130 гривень в місяць.Також заставляють здавати добровільний внесок 1000 гривень в рік.Хоча перед поступленням давали папір підпсувати що ніхто не має права вимагати гроші-але ж вимагають.А так не погане училище.Невідомо як буде з роботою -чи приймуть десь. Училище не трудовлаштовує.Практику теж самій напевне прийдеться шукати де проходити .

,

Навчався в групі РТМ 1986-1988р. На той час чудове СПТУ, хороші і грамотні викладачі, а саме Акодіс М.З, Чумаченко В.С, Гнип В.Д, Рудь, Сірик, та багато інших. На цю професію йшли навчатися ті хто дійсно хотів щось знати і вміти. За гроші знання не купиш, тому ті, що протирали штани зникли вже після другого тижня навчання. На даний час у мене вже більше 20 років трудового стажу, вся робота повязана з електронікою і я ні одного разу не пожалів , що навчався в цьому закладі.

,

бурса-бурсою!

,

Дуже хороший навчальний заклад! Навчалася в училищі ВПУ СОТ 3 роки, хочу сказати, що дуже задоволена, багато навчили, бо я цього хотіла. Ще в училищі можна розвиватися у інших напрямках. Приймала активну участь у художній самодіяльності, тепер дуже за цим сумую. Вибирайте цей навчальний заклад - і ви не пошкодуєте! А те, що пишуть, що погане - це ті які не дожили до випуску, бо їх просто повиганяли, тут з такими не царемоняться. Училище клас!

,

Навчання в цьому закладі просто жахливе

,

не дуже туалети страшні підлога таке враження що впаде і саме погане що запах від сільського населення просто жахливий

,

В училищі вчилась 3 роки. І таки вчилась, не можу сказати, що я там була відмінницею. Мене ніхто не заставляв вчитись, але ніхто і не цькував, у моїй групі "протиральників штанів" повиганяли ще до 2 курсу. Залишились, як вище уже зазначалось, "розумні" і таких там було багато. А бидло з села це анон. А я і ще багато учнів з училища корінні міські жителі. Викладачі в училищі є різні, як і в будь-якому іншому навчальному закладі. Але в усіх них з освітою все в порядку. Мені дуже запам'яталися Ганна Дмитрівна, Ольга Володимирівна, Олександр Романович, Зоряна Іванівна і Наталя Миколаївна.

,

супер

,

Ремонт і технічне обслуговування автомобілів та двигунів. тут дыйсно є така спеціальність

,

сам вчився 4 роки тому.провчився там 5 років 2003-2008.що можу сказати колектив досить не поганий в основному. є деякі особистості які люблять життя псувати.но в загальному хочеш вчитись будеш,а заставляти тебе ніхто не буде.

,

Нудний і вчитилі зануди...

,

якщо ви не вчитесь звичайно ви і платите гроші і протираєте штани, а хто хоче чогось досягнути відповідно для себе щось і почерпне, а училище супер, бо дають базову освіту а не подобається було не поступати, а протирати штани в школі і не тільки....

,

ВПУ 13 кончена бурса :)

,

У це ВПУ ідуть бідні і недуже розумні діти із села ! Правда бувають індевідуми але їх там всі достають оскільки вони не такі як всі ! (розумні)

,

Заклад абсолютно халявний, нічого толкового там не навчать, всім на все наплювати. Тож хто хоче просто пару років протирати штани і нічого не вчити поступайте до ВПУ СОТ!

,

можу сказати від себе бо був там .. нічого не вчать, тільки гроші їм сунь!

,

впу сот таке прикульне .. в перший день нічого не робіли .. тай в інші пару тижнів туже.. такий гарний заклад ! поступайте не пожалієте !!!1111

,

ВПУ СОТ найкращі =)

,

освіта яка там надається рівна нулю.. викладачі на питання - "а що це" ? відповідають - "я шо вам вчитель" ?! прийшли хто знає звідки ... є такі що з університетів зразу поперли туда на роботу а ІТ технології знають так що плакати хочеться... або навіть дуже сильно сміятись.. Це абсолютний корупційний гадюшник з розбазарюванням державних коштів... Всі хто вчаться бидло з села яким побарабану взагалі на освіту і майбутнє до лампочки ... А якщо хтось і попадається самоосвідчений то зразу піддається поганому впливу .. В загальному сумно що на такі "заклади" йдуть гроші з кишень бюджетників ...

,

ВПУ 13 The Best!!!

,

ВПУ СОТ найкраще училище!))

,

Супер освіта!!!

,

дають такий диплом що нікуда на роботу не беруть

,

ВПУ-13 є не просто училище. Це заклад який стоїть на високому рівні освіти!!!

,

супер


Оставить отзыв

Все колледжи в Ивано-Франковске, а также вузы в Ивано-Франковске, курсы в Ивано-Франковске, репетиторы в Ивано-Франковске, тренинги в Ивано-Франковске, работа в Ивано-Франковске