Ивано-Франковский финансово-коммерческий кооперативный колледж имени С. Граната

Ивано-Франковский финансово-коммерческий кооперативный колледж имени С. ГранатаСпециальности


Отзывы110

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Коледж приватний, тобто державних місць немає, але є знижки наприклад тим хто сирота, або батько атошник (можна як мінімум третину зекономити). Викладачі хороші, і доступно пояснюють матеріал. Взяток немає, від слова зовсім, але вони і непотрібні, тому що якщо ви хоча би ходите на пари, то вам точно поставлять оцінку, а якщо щось трохи і розумієте, то тоді взагалі топ. З всіх предметів, вам дадуть базові знання, і не сумнівайтеся, а вже якщо хочете чогось більшого досягти, то маєте самі вчити вибрану вами тему самостійно, а якщо щось не зрозуміло, то викладачі будуть раді допомогти вам, і допоможуть знаю по собі. Ще сподобалося те, що викладачі приводять цікавих людей, які розказують про тонкості роботи в тій чи іншій спеціальності, і після виступу, ви можете поспілкуватися з ними, і можливо отримати роботу. І ще одне. Майже кожного місяця проводяться екскурсії, звичайно не безплатно, наприклад музеї Івано - Франківська, і подорожі в Київ, Львів, Камянець- норма. Плюс є автошкола рядом

,

Кто не хочет учиться - вам сюда. Кто хочет - лучше не надо. Две звёзды за ремонт.

,

Тим хто пише про чистоту, ви мені вибачте але це ж не викладачі залишають сміття під столами правда? А як студенти насмітили на парі то ви думаєте дві чи три прибиральниці встигатимуть після кожної пари прибрати за вами?! Ні! Тим більше я тут вчилась і за кожною групою є закріплена аудиторія , щоб прибрати. Далі про "взятки" , я вчилась на відмінно і такого навіть в думках ні в кого небуло, деякі з одногрупників пробували дати грошей і НІХТО не взяв щей догани діставали , заставляли здавати ще раз або писати реферати робити презентації , про гроші нейшлось ніразу!!! Так що незнаю хто такого напридумував! !! Викладачі тут всі чудові без винятку! І я можу сказати що це найкращі роки в моєму житті сповнені веселощами і розвагами які для нас студентів створювали викладачі!!! Я вчилась на ресторанному обслуговуванні і моя викладачка Оксана Григорівна була мені як мама яка все підкаже і розкаже і підтримає, так були викладачі з якими важко , так є всюди але нічого страшного тут немає)

,

Не раджу поступати. Це не коледж ,а дурдом взятки беруть майже всі хто не бере гроші у відкриту той каже що купити наприклад флешку ітд проте є дійсно хороші це Васильчук Світлана Петрівна Валентина Борисівна адалі це просто жах. Нераджу це місце нікому

,

Всім хто хоче сюди поступати однозначно рекомендую!!!! Перш за все тому, що тут ви познайомитеся з чудовими викладачами, які вкладають свою душу і любов в навчання студентів. Я провчилась тут майже три роки і ні капельки не шкодую. Навчання в цьому коледжі дало мені поштовх в моє майбутнє і впевненість в своїх силах. А також найголовніше те, що тут вчителі вчать в першу чергу....це бути людиною, надають моральну підтримку і завжди підкажуть правильний шлях. Я дуже вдячна всім викладачам і дирекції коледжу за ці чудові роки, які я провела в колі сім'ї. Якщо ви хочете розвиватись, тому не задумуйтесь поступати чи ні, однозначно поступати і без сумнівів!!!!!

,

Насправді, коледж не такий поганий, як описують деякі коментатори. Просто всім не догодиш. Провчилася в цьому коледжі 3 роки і можу сказати, що поступати вартує однозначно. Хоча би заради викладачів. Вони шикарні. І це не перебільшення. Кожен, хто нас вчив, вчив нас по-своєму, так як він вмів, але тим не менш, зараз ми маємо хороший багаж знань. І нас вчили не тільки "сухою" теорією, а ще й практичними заняттями. Особливо вдячна нашим викладачам за поїздки, які організовувались для всіх студентів, незалежно від факультетів. Заняття досить різноманітні - це може бути як звичайна лекція, так і перегляд корисних фільмів по відповідній тематиці, так і різноманітні екскурсії містами чи фірмами/кафе/ресторанами, залежно від факультету, відвідання майстер-класів і т.д. Як випускник цього коледжу, який провів тут цікаві, веселі та насичені роки та який сумує за ним з першого ж дня після випуску - раджу поступати і долучатися до цієї студентсько-викладацької Сім'ї :)

,

Не вірте тим коментам, в яких пишуть, що коледж хороший!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Жахливий коледж, і у ньому все жахливе!!!!!!

,

Ужасужасужас,а не коледж,більше нічого не можу сказати,противно писати навіть,особливо яка у ньому "чистота"

,

Нікому не раджу поступати в цей коледж, найгірший навчальний заклад і хто б не говорив що є кращі не можу погодитись , тому що це не так. Тому перш ніж поступати добре подумайте!походіть по інших закладах , у цей навіть не заглядайте .

,

Знаєте, це напевне НАЙЖАХЛИВІШИЙ коледж! Тут НЕ державна форма навчання,а платна, так ще й дофіга оплата за навчання,а на 2 курсі взагалі підняли плату.. А на сайті опубліковують тільки хороші відгуки! А на дні відкритих дверей вас поводять по менш-більш нормальних аудиторіях тільки.. а комп"ютери, це просто УЖАС, все так висне. Але як тільки прийдете сюди поступати (що я не раджу), одразу ідіть в їдальну, подивіться на той грибок, ЖАХ, і в аудиторіях нічим не краще!

,

в цьому коледжі я провчилась 2 роки. Викладачі доступно все пояснюють,завжди готові допомогти студенту в будь-якій ситуації. В коледжі гарні.просторі аудиторії. якщо ви думаєте поступати до коледжу імені С. Граната,то ви зробили правильний вибір)) Вам тут сподобається))

,

Дуже хороший коледж. І я рада що я вньому вчусь. Викладачі взагалі супер. Одним словом я всім раджу вчитись в цьому коледжі.

,

Намагався пройти на державну форму навчання але марно, невистачило балів( паралельно подав документи і в цей коледж, в результаті успішно вступив сюди, навчаючись уже третій рік можу сказати що я задоволений на всі 100% і радий тому що мені не вистачило тоді балів на держ місце)

,

дуже радий що мав змогу вчитись в цьому коледжі, саме тут пригадую закладалась така перша наукова база, яка посприяла для мого кар'єрного росту

,

Студенти різні бувають. Але мені в коледжі класно. Не напрягає що вчитися треба. Хто тупий, той і ниє.

,

Мені цікаво чого в коледжі так холодно бо на вулуці набагато тепліше. Шкода що всюди розказують, що коледж європейського зразка! До Європи ще...Жах.

,

Коледж жахливий

,

Не поступайте сюди! Проти бурси нічого поганого не маю проти, але цей "навчальний заклад європейського зразка" гірше бурси! В коледжі брудно, аудиторії не прибрані! Але як тільки день відкритих дверей, то кажуть прибрати.. ну таак.. звичайно ж, а ви "дорогі" студенти можете і в смітті повчитись, ви ж за навчання тільки платите, тільки от це навчання треба половину дома робити самостійно! То за що ж ми такі гроші платимо?! Дали договір з одними цінами, потім інший, бо курс зріс, чи що.. і мали платити ще більше, і так кожного року ціна зростає, так вони ще й збільшили! У їдальні грибок! Чому ніхто нічого не робить з цим?! Фу! Правда, і не тільки у їдальні. Деякі викладачі самі не знають, а хочуть щось навчити "студіків"! А WiFi у коледжі тупить! і не ловить по цілому коледжі, а тільки де-не-де! Нащо писати: "Статус: державний", якщо це ПЛАТНИЙ! Видно, ще й обманювати люблять! Ужас! просто тихий ужас!!!!!!

,

Я поступив на перший курс в цьому році. Заклад не виправдав моїх надій. Сирі аудиторії та грибок, зухвале і зверхнє ставлення викладачів. Жалію що поступив.

,

Все пройшло наче сон, трирічний насичений фарбами сон. Я дуже люблю ділитися своїм пережитим, тож не терпиться розповісти про «трирічний насичений фарбами сон». Найголовнішим було вдало вибрати внз. І тут то я вгадала! Викладацький склад – це скарб коледжу. Без сумніву. Розумні люди, знавці своєї справи, і, головне, вміють донести свої знання до наших, наповнених, тоді ще, вітром, голів. Кожен з них це окрема історія, в якій пізнавалось життя, та велась книга «мудрі поради», подарована тепер кожному з нас. В них ми знаходили любов, підтримку, розуміння, співчуття. Я дуже щаслива, що знайома з такими людьми. Програма навчання максимально адаптована під студентів, велика кількість розважальних та спортиивних заходів. Студенти – такі різні, та водночас з спільною метою українці (події майдану, «війни» дали зрозуміти це). Мені пощастило знайти тут друзів, в яких бачу себе, та які доповнюють мене. Дуже щаслива, що саме тут пережила найцікавіші роки життя.

,

Коледж став першим кроком у доросле життя. Знання, які ми отримали тут, згодились в майбутньому житті, тому що ми отримали практичну освіту. Особисто мені легше було продовжити навчання в університеті. До тепер пам’ятаю, як найскладніший іспит з бухгалтерського обліку я склала найкраще. На лекціях з продовольчих і промислових товарів, нас навчили, як відрізнити якісний продукт від «підробки», і це важливо в повсякденному житті. Навчання в коледжі допомогло комусь продовжити навчання в університеті, комусь відкрити власний бізнес, комусь влаштуватись на роботу, комусь просто правильно вести сімейний бюджет. Після стількох років приємно було побачити знову рідні стіни. Одразу видно, коледж став ще сучаснішим, з першого погляду можна побачити високі стандарти, які тут підтримуються. Дякуємо коледжу за гарний життєвий урок! Випускники 1999 року.

,

Крутий коледж! Особливо подобаються заняття, де ми всі дружньо переглядаєм фільми на проекторі до відповідного предмету - це дійсно цікаво) коледж має нову техніку, нові компютери, а вай фай - це все що треба для "студентів". Коледж дуже охайний - заходьте сюди і ви переконаєтесь в тому.. Чекаю гарних дівчат на першому курсі)

,

Дякую коледжу за хороші знання) Цього року закінчила коледж і подала резюме на пошуки роботи, за три дні передзвонили мені троє людей і зразу готові були брати мене на роботу без співбесіди))) Дальше можна і без розмов - працюю. Безмежно вдячна коледжу за хорошу репутацію закладу))) Мені дуже приємно, що я отримала диплом коледжу ГРАНАТА! Рекомендую всім цей заклад, як і мені колись рекомендували!

,

Закінчила коледж, дальше поступаю в Львівську комерційну академію. Я задоволена знаннями в коледжем. Раджу всім, хто ще не визначився. Викладачі там справді профі завжди пояснять і допоможуть засвоїти матеріал, а також дуже сподобалося що в коледжі немає хабарництва. Класний у нас директор бо завжди стоїть на боці студентів. Навчання справді чудове та цікаве. дуже хороша Адміністрація коледжу завжди порадить і допоможе в будь якій ситуації А також класний гуртожиток всі раджу,я там прожила 3-ри роки, чудове відношення та не забутні дні))) Коротше, я задоволена і можу вам рекомендувати коледж Граната. Я, буду скучати за тобою коледж Граната..)))

,

Поступила в коледж після 9 класу. Спочатку було так важко, нікого не знала, ці коридори невідомі... Пройшло два тижні, як ми стали як рідні: ці стіни коледжу, викладачі, студенти, найкращі моменти. Аж не віриться, що пройшло 3 роки,а пролетіли як пару місяців. Скільки всього було, аж сльози на очах. Зараз з одногрупницями переглядаємо фотографії і плачемо, що такого вже не буде, час не вернути. Викладачі суперові, не побоюсь цього слова. Завжди ставляться з розумінням, навчать багато, не лише по предметах, а і дадуть дорогу в життя! Дякуємо Вам за це! По власному досвіду скажу, що коледж перспективний. Після закінчення, вручення диплому, випусконого, я подала резюме в інтернет. Через 2 дні, мені позвонили з 3-ох фірм і запросили на співбесіду. Як тільки дізнались, що я з Граната, зразу ж запропонували роботу Бухгалтера. Поступайте і не пожалієте. Коледж Граната - я люблю тебе

,

Улюблений коледж мною і багатьма іншими його студентами!ФК-338 - ви найкращі! І вже сумую за вами...Викладачі тут найкращі - за три роки вони стали нашими найріднішими...Надіюсь, що і вони нас довго будуть памятати)))) безмежно задоволена цим коледжом: хроші здавали хіба що як всі дружньо ходили в театр і філармонію, і то не більше 15 гривні - більше нінащо! Дякую усім, усім!

,

Відверто кажучи коледж хороший! На 1 курсі приймав участь у виставі "Ромео і Жасмин" у якій проявив себе як професійний актор...щиро дякую Василю Степановичу Карачу. Коледж Граната дав мені хороші знання по моїй спеціальності "Ресторанне Обслуговування". Під час навчання звісно ж проходив практику у ресторані "Європейський" при готелі "Надія" у якому проявив свої здобуті професійні навички офіціанта. Хочу щиро подякувати зав.віділенням Кофлан Руслані Яремівній за її підтрику, також викладачам за те, що мені дали найкращі знання! Отже, поступайте в коледж ім.С.Граната, не пошкодуєте !

,

Поступала я після 11 класу в 2013 році на спеціальність РО і ніразу не пошкодувала що поступила саме в цей коледж). Провчилась я 2 роки які пройшли дуже швидко та непомітно. І цього року вже закінчила. Викладачі дуже хороші та розуміючі, ставлення до студентів є найкращим. Навчальний рівень є дуже високим та доступним. У разі коли щось не зрозуміло, викладачі можуть ще раз пояснити дуже доступно. Вчитися досить легко, головне бажання! Після закінчення коледжу знання своєї спеціальності в мене є високими і нічим не поступаються університетам. За 2 роки навчання у нас на спеціальності було дуже багато практики по різних закладах міста, а також у Буковелі, а саме в Редісоні що є надзвичайно великим досвідом. Хочу подякувати перш за все Руслані Яремівній за підтримку яку вона надавала, а також всім викладачам!!!))) Тому поступайте не пошкодуєте)

,

Чудовий коледж) Дуже класні викладачі, завжди можуть поставитись з розумінням, не вимагають від студентів неможливого і допомагають чим можуть в любій ситуації. За три роки навчили мене не тільки як правильно нараховувати проценти за кредити а й як жити в цьому світі і не робити дурниць)

,

Коледж просто чудовий!!! Цього року закінчила і ці 3 роки на жаль пройшли дуже швидко але запам'ятаються на все життя!!! Викладачі, директор дууже хороші! З розумінням відносяться до студентів, поважають і взагалі дууже класні!! Вміють все зрозуміло пояснити!!Вдячна їм за все!! Дуууже багато чого навчили!! За цей час коледж став для мене ріідним!! Буду дуже сильно скучати!

,

Прикольний коледж, закінчив цього року-і вже не знаю, як буду без одногрупників, викладачів(((( Хабарів не має, навіть квітку ніхто з викладачів не візьме, ставлення до студентів, як до рідних!!! Буду дуже сумувати!!! Групі РПЗ-423 привіт!!!!!!!

,

один з найкращих закладів) шкодую що вже закінчила... дуже дякую викладачам за хороші знання і за розуміння!

,

Гарний заклад.Навчалася в ньому,вже закінчила)) Навчатися не важко,тому що хороші викладачі,які зрозуміло подають навчальний матеріал)) Хочу відмітити Сороку Любов Богданівну,дуже відповідальна і порядна людина :) З приводу хабарів,переживати не варто,тому що дерти гроші з вас ніхто не буде))

,

prekrasnuj zaklad duze sumuju po odnohrupnukam,kuratorom i majstrovoju

,

Щось треба робити з спортзалом, підлога вся псується. А так все класно.

,

Щиро вдячні нашим студентам за гарні відгуки про коледж! Приємно, що не дарма намагаємося працювати по-справжньому :))

,

Коледж дуже хороший. Навчаюся у ньому третій рік і не шкодую. Постійно перекоуюся у високому рівні освіти, яку отримую. Доречі ставлення викладачі до студентів чудове. Якщо під час навчання прикладати хоча б трішки зусиль, то педагогічний склад коледжу завжди підтримає. Сказати, що в коледжі Граната є хабарництво - це гріх. Неодноразово стикалася з ситуацією коли приходилося довгий час переконувати викладача прийняти презент від групи. Коротше, я задоволена і можу вам його рекомендувати.

,

Супер заклад...

,

Я на першому курсі. не бачу нічого що б не подобалося. треба вчитися - це правда, але тут все справедливо. тупих відраховують. а всім іншим всюди зелене світло. Класний коледж!

,

вчуся на третьому курсі. коледж кльовий. Можна цілий семестр нічого не робити основне при вступі запастися добрими спонсорами (звичайно не безплатно і з керівництва коледжу) і все вирішується позитивно.Вчителі піняться,а ми то знаємо, що нам ніц не буде.

,

Вчуся другий рік. В принципі дуже не погано. Хабарних поборів не має. Так, дрібниці. Але при вступі... Ходив на курси (перед вступом). Потім була підсумкова контрольна. Хто не заплатив той до побачення, тобто оцінка 2. Такі дуби були рідкісні але батьки пішли до заучки і все порішали.

,

До речі - коледж зараз ліцензує три нові спеціальності! Крім наявних, з наступного навчального року планується відкрити ще такі: Туристичне обслуговування, Виробництво харчової продукції (технологи харчування), Обслуговування компютерних мереж і систем.

,

В суботу 15 грудня 2012р. на 11 год. відбудеться День Відкритих Дверей в коледжі. Тож Ласкаво просимо на ознайомлення з коледжом)

,

Дуже гарний навчальний заклад, особливо спеціальність РПЗ! Багато цікавих людей, гарні викладачі. Жаль що немає державних місць, але гроші які ви потратите на навчання не пропадуть дарма! Після коледжу ви можете поступити у ВНЗ. Багато комп`ютерної техніки, багато семінарів. Дуже цікаво жити у гуртожитку оскільки педагоги і вихователі проводять багато різних цікавих заходів! Я радий що навчаюся саме в цьому коледжі!

,

Такого коледжу у області немає! Тут усе на найвищому рівні - кабінети, викладачі, гуртожиток! А дарма що навчання платне - але немає хабарників-викладачів. Мій брат навчається у прикарпатському - такі речі розказує що у нас просто Гарвард а не коледж. Дуже рада що не помилилась з вибором. Хоча батьки хотіли віддати мене у коледж технологій на державне.

,

На рахунок того що у коледжі платне тільки навчання -... зато немає ніяких поборів як у інших! ...........Тут не доять студентів. А навчання мені подобається викладачі не сачкують і в міру вимогливі. На митника конкурс найбільший але поступити після 11 кл не проблема. Трохи напряг після 9-го. ....але і без хабарів - можна поступити!! ........А за державне - треба дати при вступі та потім ще побори за кожну сесію. На контракті виходить дешевше )) як не крути!!!

,

кажуть що коледж..класний....напевно буду поступати..просто це .один коледж ...де..є ...товарознавство в митній справі...але мене дуже цікавить....чи на платне на митника чи на державне!!!!!!

,

Коледж ім.Граната найкращий!!! жаль що вже закінчила цього року..( буду завжди згадувати його..!))

,

Насправді, дуже хороший навчальний заклад! Закінчила його цього року, поступила в ЛКА, на базі коледжу, знайшла роботу, працюю в банку... Все реально, якщо цього захотіти і не велику роль відіграє чи там хороші викладачі чи ні!!! Але насправді вони в цьому коледжі найкращі))

,

Тут у сто разів цікавіше ніж у школі!

,

Прочитала відгуки - приємно вражена, але я ще вагаюся чи поступати в цей коледж чи залишитися в школі ...

,

Це реально Супер заклад!!!

,

Коледж супер.. я перший рік але мені подобається))

,

Закінчив цей коледж, зразу зарахували в львівську Академію без всяких хабарів. Чесно кажучи довольний, що поступав саме сюди. Рекомендую всім хто хоче спокійно вчитись і мати гарну освіту!

,

Коледж шикарний. Викладацький склад, Аудиторії, Техніка, все Найкраще.!!! потсупиш із 3-ма 7))

,

Будь ласка ,підкажіть коли день відкритих дверей. Я хочу поступати після дев"ятого, в мене намічається три 7 чи я поступлю?

,

Я у захваті від того, як ставляться до нас викладачі! Завжди іду у коледж з чудовим настроєм! А ще класний у нас директор бо завжди стоіть на боці студентів. Привіт моім однокласникам 23 школи!

,

Коледж суперовий

,

колледж не плохой я сам его закончил-только вот системы потребительской кооперации давно уже нет.

,

Коледж супер нема кращого. Викладачі бомбезні. все супер.

,

Коледж The best....)) викладачі-СУПУР......))) атмосфера-ЗАШІБІСЬ....)) оч. оч. оч. класний коледж......обожнюю його.....)) група ФК-135-любкаю вас...=))

,

Ну незнаю, по коментар'ях дуже сподобався....чула що він зашибісь....напевне туди поступлю.....

,

Це найкращий коледж!!!

,

Приблизно 5-6 балів

,

Прекрасний коледж!!!!!!!!!!!!!!!!

,

коледж супер народ ше кращий!!!!!!!!

,

Цього року вступила.Перше враження СУПЕР!Сподіваюсь усе буде супер)

,

дуже гарний заклад я дуже хотів поступити в нього і мені це вдалося при вступному екзамені викладачі які зовсім не знали дітей ставилися до них як до власних. Думаю попаду в гарну групу з гарними студентами))

,

коледж імені Степана Граната The best........я люблю вас

,

ааааааа ... обожнюю цей коледж ) Рада,що я навчаюсь саме тут !

,

Мій коледж найкращий..........думаєте всі так кажуть про свій коледж......помиляєтесь....ІФФККК ім.С.Граната дійсно гідний вашої уваги.поступайте не пошкодуєте........я уже 2 роки насолоджуюсь навчанням....і не жалію........доречі,дуже хороший гуртожиток.....заселяйтесь.....

,

Коледж-просто супер.Я закінчила 1 курс і зовсім не шкодую,що сюди поступила.Викладачі хабарі не беруть,а ставляться до студентів якнайкраще.Коледж ЗМІНИВ МОЄ ЖИТТЯ !!!!!

,

Коледж просто КЛАС!!!!!! насправді туту дуже цікаво і весело...)) поступайте не пожалієте..)

,

Коледж Найкращий )))

,

Коледж класний ))) Поступайте до нас )))

,

Закінчила коледж, потім Львівську комерційну академію, зараз працюю в менеджером у Вопаку. Я задоволена знаннями і коледжем. Раджу всім, хто ще не визначився. Викладачі там справді профі. Зрозуміла це - коли почала працювати.

,

Привіт митникам! Не буду вихвалювати коледж, тут уже й так багато написали про це. Коледж - це найкраще (покищо) у моєму житті! Тут Кльово!

,

Моя дівчина навчається в цьому коледжі. був у неї пару раз - просто вражений!!! про студентів тут усі дбають і відносяться до них по-людськи!! моя бурса-стефаника ховається)))

,

Я не знаю мені подобається, що на семінари треба готуватись, хоть щось памятаю. В мене сестра вчиться в одному із "крутих вузів" - навіть не знає, що буває щось крім лекцій, які ніхто не пише. лєнь-матушка!

,

Коледж супер. Викладачі вимогливі, крім лекцій з мультимедійним проектором та ПК, такі влаштовують семінари та практичні, що нудно не буде. Але зато які всілякі заходи проводять: і в театр, і в кіно, і на льодникову арену. Студрада не спить із Карачем: власний театр створила, газету. Правда недочекаюсь літа. Кажуть, що директор організовує похід на Говерлу кожний рік. Кльово я гори люблю.....

,

Коледж поза конкуренцією. Високий рівень викладання. Викладачі профі, застосовують ПК, мультимедіа. Семінари і практичні проходять на ура. Культурно-масові заходи: поїздки в Кам'янець, Львів, Київ. А літом турпохід на Говерлу. Не дочекаюсь......

,

Коледж супер!!! Вчитися прикольно, викладачі найкращі!!!

,

Коледж - самий КЛАСНИЙ!!!! я на третьому курсі, цього року закінчую і дуже жаль(( Вчитись класно, багато практики, а не "мудрих" книжок. комп"ютерних кабінетів багато, Іне-ту - море! і безплатно!! подобається усе!!!! Поступайте - не пошкодуєте!!! Привіт усім бухгалтерам!!!

,

Закінчив коледж у минулому році, зараз вчуся в академії, що на базі коледжу. так от - для тупих, биків і бичок - це не їх коледж. Їм треба у коледж технологій і бізнесу. Тому що коледж Граната дає знання! Тут вимагають але і допомагають. І ще - кльово те, що викладачі не хабарять, працюють чесно. Правда і тут є бикота серед студентів, але іх мало і вони не роблять ніякої погоди. Коледж класний!!!... Шкода, що я вже там не вчуся.

,

Дуже класний коледж..Вопше бомба...)))

,

Ось що пишуть студенти про сусідній коледж технологій та бізнесу: ...."Ви шо всі гоните?! Це самий галімий коледж!!! Викладачі придурки,куратори дауни,Томенчук карова лиса.Гроші хочуть,оцінки не кладуть!!! Тікай хто може !!! не поступайте сюди не мучте себе і свої кошильки,получете дипломи і повішаєте над унітазом бо всі срали на цей коледж,а в додачу геморой.будете вчитись не тільки в суботу,а і в неділю. Не канікули будете мати, а хєр собачий.Бо ми зараз вчимося по суботам і неділям з 2го січня.шо думаєте шо не будете АГА будете сидіти з ранку до ночі і всьо здавати.бо вони срали на студентів. Не поступайте сюдааа !!!" ........А тепер порівняйте наш коледж із цим - і всі питання у вас знімуться як-то кажуть "автоматично" :))). Я дужерада що вчуся у коледжі Граната!!!

,

Гарний коледж,була на "дні відкритих дверей" дуже сподобався,точно туди поступлю=)

,

Карач норм

,

Для Сергія: Сєрий, ти не бачив справжньої бурси, піди навпроти в коледж технологій та бізнесу - ото бурса!!! Або пройдися по прикарпатському чи Наф і Га... Та наш коледж - такого фору всім дасть, що йо-майо! ))))))))))))))

,

Коледж суперовий! А рагулі не можуть тут вчитися, от і пишуть муру. Хто хоче - отримає все і знання, і роботу потім. Всім привіт!!!

,

нульові шанси після закінчення...довчитесь, навіть якщо найкраще - без знайомства не влаштуєтесь нормально. йдіть у вуз на стаціонар - тоді з вас будуть "люди". і які б "хороші" не були вчителі... халява таки вилізає боком потім на роботі...))))))

,

Коледж шикарний)))) танці,співи,спорт..і вчитись хочеться!! Поступайте все буде супер!!

,

Коледж прикольний, вже там не навчаюсь, та часто його згадую, шкода що вже немає Макарова, хороший від дядько!!!))

,

Я перший рік мені сподобалось класні сучасні авдиторії багато компів і викладачі нормальні.

,

коледж супер

,

Фантастично якісний коледж а общага взагалі супер!!!

,

Дуже модний класний коледж, викладачі супер. Група ОРТ-218 рулить!!!!

,

коледж бомбо нема слів .

,

Наш коледж просто супер і ще раз супер ,а те що кажуть що він відстой то це просто такі студенти.....Я впевнена що таке гарне ставлення викладачів, що таких класів як в нашому коледжі дуже і дуже мало.... Повірте що цей коледж просто клас... Це мій вже третій навчальний заклад... і в мене дуже хороше враження приходьте не пожалієте....

,

Коледж насправді відстой,він просто ходовий для всіх студентів,а насправді справжня бурса!

,

Коледж відстой.Провчився 3 роки,погані викладачі,погані класи,а можливості після цього коледжу майже нульові.

,

Дуже класний коледж, викладачі супер. Група ОРТ-216 найкраща!!!

,

Класний ВНЗ! Тут відчуваєш себе Людиною!!!! Гарна атмосфера, добрі відносини між викладчами та студентами!!

,

навчання в цьому коледжі дійсно цікаве

,

в коледжі класні хлопці...

,

Цей коледж не схожий на інші. В першу чергу ставленням викладачів до студентів. Знайомі з інших внз такі жахи розказують, що наш коледж просто СУПЕР на їх фоні!

,

Все супер... Просто клас... Я не пожаліла... І ви теж не пожалієте... Приходьте і ви не пожалієте... Дуже привітні студенти і гарні викладачі.......

,

Коледж-супер,хоч я перший рік,але мені сподобалось)))Поступайте-не пошкодуєте

,

найкращий коледж!!! хороші викладачі, новенькі кабінети!!!

,

Комерційний коледж - THE BEST


Оставить отзыв

Все колледжи в Ивано-Франковске, а также вузы в Ивано-Франковске, курсы в Ивано-Франковске, репетиторы в Ивано-Франковске, работа в Ивано-Франковске