Профессионально-технический лицейСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Учителя прекрасные, кормят хорошо, общежитие не очень, учиться легко. Но не советую, если нету куда поступать, то нормально.

,

Не рекомендую цей навчальний заклад, хочуть лише гроший користуються дітьми в свою вигоду

,

Моя дитина вчилася в цьому училещі. Не рекомендую нікому. При вступі йшли на одну професію а опенились на іншій, тому що в них недонабір, документи віддавати нехочуть. Неспокушайтесь на їх обіцянки та рекламу.

,

Не рекомендую цей навчальний заклад. Хоч багато ремонтів та нема спеціалістів, нас нічого ненавчили, тільки каву п'ють. В кінці хочуть грошей коли випуск або екзамен. В гуртожитку як в бомжів накурено і пють горівку.

,

Заклад жах. Понабирали разом з нами якихось дядьків і тьотьок, яким коло 40 років. Як я з ними сі маю вчити? Моя мама молодша за них. Може і мені з мамою ходити на уроки?

,

я собираюсь поступать. не знаю, действительно ли там так хорошо, как вы оценили его тут, в комментариях (ну может вам заплатили за хороший отзыв..). все равно

,

Дуже якісна освіта а головне спеціальності! Навчанням тут задоволений на всі 100! Тільки коли став працювати відчув що "багаж знань" той що треба. Викладачі - супер! Вчитись було цікаво і приємно.

,

Закінчив цей заклад ще в 1990-му році (тоді це було СПТУ-19). Враження просто чудові. Дуже вдало підібраний викладацький склад. Рівень викладання та високий рівень отриманих знань приємно дивує мене і до сьогодні. Головне що викладачі досить вміло прищепили саме бажання вчитись і розуміння того що успіх в подальшому житті залежить від рівня та якості знань і тільки так. А таких педагогів-професіоналів як Ромодін Віктор Васильович (тоді викладав залізничні дисципліни) я більше в житті не зустрічав, навіть у вишах! В цьому училищі був так вміло організований навчальний процес що потрібного виявлялось максимум та нічого зайвого. За ці роки довелось побачити багато різних навчальних закладів але такої якості знань як давало це училище я більше і близько не бачив.

,

Заклад класний, викладачі суперські! Всі маємо стипуху, знання дають багато, ставлення до нас добре !!!!

,

Побольше бы таких учебных заведений и таких профессиналов- преподавателей и профессионалов - мастеров!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Ивано-Франковске, а также вузы в Ивано-Франковске, курсы в Ивано-Франковске, репетиторы в Ивано-Франковске, работа в Ивано-Франковске