Бориславский медицинский колледж


  • Борислав · ул. Школьная, 37, Львовская обл., 82360
  • (03248) 4-24-95
    (03248) 4-20-17
    (03248) 5-01-13
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Говорячи коротко : неперспективный, непристижный колледж з ужасним ремонтом

,

Порада усім хто зайшов почитати відгуки, будьте розумними не намагайтесь навіть наблизитись до цієї бурси це якийсь жах, а не освіта, вас там нічому ненавчать, багато викладачів, хочуть тільки грошей, їм байдуже на студентів, такого хамства і фальші ще треба пошукати

,

Оминайте цей коледж 7 дорогою. Майже кожен викладач вимагає гроші за оцінки, і дирекція це прекрасно знає і покриває. За крок також можна не переживати, за окрему плату домовляєтесь з викладачем і він на екзамені все вам сам напише.

,

ну кароч за вступ в любому випадку надо заплати,чи ти на державне чи на платника.викладачі,є нормальні хороші люди, яким можна здати і без грошей,но якщо у вас ваще все фігово ток гроші виручать,ну і є такі індивідуми ,які з кожного вимагагають,а то оцінку не поставлять. впринципі норм,якщо вчитися,ну а якщо ти тупий філки в руки і пішов,но не здобудиш ніяких знань..ситуація да погана, що є корупція,але люди вона є в кожному навчальному закладі,була і буде,до поки з тим не почнуть боротись..головне вчитися для себе ,а люди які говорять що не здобули знань,погано вчились,бо матеріал є ,можна вивчити все ,включаючи практичні знання,головне самому того хотіти.всім всього найкращого))✿

,

не поступайте коледж ужасний

,

Закінчила навчання у 1996, з червоним дипломом, заслуженим ,сама без грошей,в нас так- хто вчився тому ставили добрі оцінки,а буди такі,що платили,а зараз читяю,аж не віриться,хоча ще деякі викладачі ще до тепер працюють!

,

Колись вчились, знання добували, а зараз зелені копюри рішають все. Візмить будь-ласка під контроль медбурсу. . . .

,

Коледж ніякий тільки давай бабло, знань немає, шприц бояться в руки взяти. А освіту медичну мають, що і хто їх випускає і за яку суму???

,

коледж прекрасний, всім забезпечений, викладачі висококваліфіковані...

,

Хабарники у цьому медучилищі і більше нічого!!! Як не гризи знання науки,всерівно треба дати зелені,а особливо і мови немає, коли поступаєш!!!! Знаю по собі навіть відминний мій атестат не допоміг, беруть на лапу.

,

нормальні тут викладачі !Хто хоче той буде вчитися!а якщо не вчитеся- хочете платіть! вчить нас нова викладачка з біології , знання нам дала за 1 курс чудові! Грошей не бере!!! респект вам Марта Ігорівна!!!

,

Вчусь в БМК я третій рік!надія макарівна,але нажаль вона померла,і нас лишила,ми дуже скучаємо за нею,бо за 4 місяці ми до неї привикли як до мами,її ставлення до нас було чудове,вона готова помогти була кожній людині,попросити за оцінку,прикрити!Є такі викладачі які беруть гроші і не можжна в них мати 10,9-якщо немаєш звязків,або не заплатиш........Незнаю як було раніше,але так гроші не брали як тепер....а особливо наш новий директор!Тому,вчителі,будь ласка не тягніть останю шкуру з нас......є такі що немають стільки скільки ви вимагаєте,особисто я прикладаю всі свої зусилля щоб витягнути на то 10...але це не реально своїми знаннями,бо вчишся ти для себе,і тільки ти я знаю що я б закінчила на червоний диплом,якщо б не брали гроші.....ось такі мої враження про коледж......є одне но:в нас беруть ще менше грошей,ніж в самборі......тому вчіться для себе,і не звинувачуйте нікого,кожен для себе зароблює гроші,так це не правильно,але комусь так добре!!!

,

Та що ви кажете що то найкращий коледж, то не правда !!! Тут майже всі вчителі хабарники, їм ще то боком вилізе і так всіх грошей не зароблять і з собою ніхто не візьме!!! Хоть би совість мали! А небилюк і мартинячка то такі хабарники що таких треба ще пошукати. Викладачі отямтеся що ви робите так ж неможна майте хоть краплю совісті і вже не беріть хороші !!!! Найкраща людина в медичному це дядя Вітя))) Дякую за увагу

,

Коледж дуже хороший. Не жалію, що тут вчуся !

,

Я вчився 1992р тепер все інакше помилка вчителів в тому що мало практики а саме велика база медична Трускавця не використовувалась у навчані вчителі не використовували в навчанні нові ноухау з медецини тепер може все інакше компютер і все що треба є

,

Дякую нашому БМК, за знання які дав нам педагогічний склад!!!! Найкраще місце для навчання у області. Хто хоче вчитись - буде! І безплатно, і старанно!

,

Ви з червоними дипломами позакінчували,а писати так і не навчилися.....сором!! І будете судити викладачів..

,

Та хто захоче вчитися то буде і без грошей! Я сам там вчуся вже на 4 курсі! А викладач з анатомії взяточниця страшна, а по анатомії я просто 0!!! Їй пора на пенсію всіх грошей не заробить!!! І як такі викладачі яким під 80 можуть ще викладати? Де керівництво дивиться? З неї вже порох сипиться понятно що вона нікого не навчить!!!

,

Я там теж вчилась2004 2008 Співчуваю всім з утратою Такого прикрасного чоловіка Пітули Ігната Васильовича,він для нас був як батько і дуже хорошим наставником!!!!!!Нехай земля Вам буде пухом,,,,моі щирі співчуття рідним,,,бережіть себе!!!!

,

БМК супер

,

БМК найкращий коледж у світі.Я там навчалася закінчила у 2013 році.Там працюють найкращі викладачі.Поступайте не пожалієте

,

я закінчила у 2003 році медсестринське прохання до дирекціі внесіть будь ласка до переліку предметів стоматологію бо дуже прикро коли закінчуеш і е можливість працювати у стоматологіі а не мае ні навиків ні практики найкращий мій викладач це олег ярославович дуже строгий але водночас добрий і ніколи не брав грошей хто хоче той вчиться без грошей

,

бму найкращий коледж

,

Знання БМУ дає дуже хороші тому хто направду хоче вчитися ,викладачі відносяться з розумінням,щоправда не усі але що поробиш коли зарплата низька,а корупція не притягується до відповідальності,все з часом зміниться і не потрібно буде за незнання платити.Буде вчитися той ,хто зможе присвятити себе складній і точній науці-медицині.Варто згадати тих викладачів котрих уже немає вживих,які мене вчили Вічная пам,ять вам.

,

Незнаю чому дають наклеп на БМУ, людоньки повірте, в порівнянні з іншими навчальними закладами медичний в Бориславі прекрасний! Говорю тому що сама тут відучилася 2009-2012 р. (акушерська справа). Можу лише порадити поступайте після 11-го класу,менше потрібно вчитися і менше тих викладачів про яких пишуть.

,

в цьому році закінчила БМК, було багато і хорошого, і поганого. Хто хоче вчитися - той буде вчитися, завдяки моїм старанням і хорошим викладачам я зараз працюю у Львові на 2 роботах, зі сторони лікарів немає ніяких зауважень до моїх вмінь, ну а хто шукає виправдання в тому що беруть гроші і т.д., то ви не давайте і не будуть брати!!!

,

Люди добрі про що ви говорите,,якщо вчишся грошей не потрібно))))))))смішно!!!!!!Я закінчила школу з медалью,але аби поступити на держ. нам сказали платити ,бо всі платять..............

,

БМУ найкращий медичний коледж у Львівській обл. я уже закінчила другий курс і не жалію що я сюди поступила Всі говорите гроші гроші якщо ви дійсно хочете вчитись і знати медицину то гроші вам не знадобляться. У БМУ прекрасні викладачі з з великим досвідом роботи не тільки як викладачів але і як медиків... Велике дякую викладачам БМУ за ті знання що ви мені дали і підтримку у важкі часи... Поступайте у БМУ і повірте ви не пожалієте...

,

Кращого не має!

,

А мені подобається БМК і я не жалію, що пішла вчитися саме туди!!!

,

Закінчив у 87-му, нічого поганого про цей навчальний заклад сказати не можу. Вчителі були хороші - досвідчені. Вчили на совість.

,

Закінчила училище рівно10 років тому. Те, що беруть гроші, правда, а де не беруть? Були і викладачі сволочі про яких навіть згадувати не хочеться. Та всяке було...Але готують там дійсно спеціалістів високого рівня(говорю про тих, які дійсно хочуть вчитися). І Надію Макарівну не потрібно ображати, так, як вона навчила мене анатомії, так не вчили навіть в інституті. БМУ дійсно найкраще, це ви зрозумієте пізніше. А тим, хто тут сидить і виступає проти, скиглить що не може знайти роботу і т.д. хочу сказати - все залежить від вас самих, якщо ви тупі, то ніяке медучилище в тому не виновате. Я закінчила з червоним дипломом і спитайте мене скільки за це заплатила? Ні копійки. Учітеся діти, бо вчитися треба! А то потім приходите на роботу влаштовуватися і не знаєте елементарних речей. А чому? Тому що заміж навчатися ви прекрасно знали, що зможете заплатити і вам всеодно поставлять оцінку. Самі винні)))))))))) Чао, бімбі!

,

Лой Надежда Макровна спасибо ВАМ родная!!!!!! Если бы не вы я никогда бы не смог заниматься тем чем сейчас живу!!!! Восстанавливаю после травм чемпионов Европы чемпионов Мира Олимпийских чемпионов.Без тех знаний которые мне дали Вы ничего бы не получилось! Дай Вам Бог здоровья!!!!! СПАСИБО!!!!

,

Поступил без денег учился без денег!!!!!! Платят тупые которые учатся для для родителей!!! Любите медицину!!!!

,

Спасибо преподавателям спасибо всем кто научил уму разуму.Учился в училище на фельдшерском отделении.Сейчас далеко от дома работаю спортивным врачом с дипломом родного училища.Всем удачи и успехов во всем.

,

Я сама закінчила БМУ. Пройшло вже декілька років...згодна нарахунок того що всі тягнуть гроші з студентів,для того щоб вчитися і нікому не платити потрібно бути супервідмінником і то не завжди допоможе... За період 4 роки після закінчення училища я працювала лише в одному місці( оздоровчий комплекс)-в якому не потребувалось робити ніяких медсестринських маніпуляцій.Пропрацювала 1.5 роки.Потім захотіла влаштуватись на дійсно"медичну" роботу-в лікарню,в клініку,та будь-куди...але мене не беруть нікуди,оскільки я вже дуже багато забула з того,що вчила і в мене не має ніякої практики...тобто в мене практично не залишилось ніяких знань,а лише диплом ... і потрачені впусту 3 роки і купа грошей на вітер...Я дуже розчарована!!!От уже 3 роки я не працюю -не можу знайти роботу!! Величезне дякую тобі БМУ!!!!!

,

як каже сестра - гарантія 100% + 4000 доларів і ти вже студент

,

Наш "Коледж" - мабуть найперший по корупції у всій Україні - тут реально НЕ заплатиш - НЕ поставлять!!! Йдуть вчитись туди тільки ті хто має гроші!!! інакше - НЕ поступиш 100% навіть на платну форму. (Є така Лой Надія Макарівна через яку треба поступати ОБОВЯЗКОВО, а то на своїх заняттях ви будете "НЕ ДУЖЕ ДОБРЕ ЗНАТИ АНАТОМІЮ"). Одне добре шо "училище" зроблене під євроремонт!!! Мабуть ті гроші за поступлення (не менше 1000 грн.) трохи видыляють на ремонт!!! РАДЖУ ТУДИ НЕ ПОСТУПАТИ НІКОМУ!!! ЗНАНЬ - 20%!!! А БАБОК - 400%

,

я наприклад живу в цьому місті і мені дуже не подобається це медучилище(...я сама хочу іти в мед але тільки не в Бориславське....хоть іти мені до нього хвилин 10 але там я б не хотіла вчитись і не буду ніколи в житті)да то правда шо дуже тягнуть гроші....вчишся не вчишся їх то не цікавить будуть гроші будеш мати оцінки а не буде каси будеш мати 1,2 не бульше....я підтримую попередню думку...і ті студенти дуже помиляються які кажуть що це хороше училище.....я дуже в цьому сумніваюс.....*не йдіть туда вчитись...дуже пожалієте...а ну признайтесь чесно студенти ті шо там вчитесь даєте їм гроші і маєте оцінки а за якусь сесію або модуль не дасте грошей або дасте замалобудете мати дуже погану оцінкув цьому мед треба тільки гроші.....о тоді будуть оцінки не робіть помилик не йдіть туда вчтись)

,

хто хоче вчитись-хай вчиться,а хто ні-хай платить!така ситуация по всій Україні.здоров"я саме головне в житті-так що потрібно відповідально відноситись до навчання на медичну спеціальність,і не важно в якому медучилищі ти навчаешся!

,

давайте дивитись правді у очі: маючи пару тисяч євро поступити легко - 1, маючи ще пару тисяч, щоб платити за сесії( а деякі вчителі проявляють недоречну "принциповість" у "дай-поставлю"-"не даш-маєш 3") -2, 3 - якщо проявляти наполегливу позицію і "дупопідлизування" відносно вчителів, то на половину з загальної кількості навчальних годин з кожного предмету можна не ходити, 4 - диплом - це результат роботи студентів у поті чола, бігаючи за вчителями, які не завжди з першого разу і візьмуть гроші. люди схаменіться і за нашої теперішньої ситуації у країні вибирайте для своєї дитини з "двох бід кращу". у даному випадку вищий навчальний заклад. PS: навчаючись так і не зрозуміла за які такі заслуги отриманий статус "КОЛЕДЖ"..

,

БМУ рулить

,

Коледж - вчитися супер! Друзі - супер!!!

,

дійсно наш коледж найкращий !особливо хороші викладачі мови і біології.це світлана михайлівна і леся григорівна!!!

,

наш заввдділення самий лучший!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! і директор тоже!!!!!!!!!!! Васьок рулить!!!!!!!!!!!!

,

наш коледж the best

,

Наш коледж найкращий,поступайте не пошкудуєте.Ми самі вччимося і всіх вас кличемо.

,

дуже красиве медичне училище. В ньому працюють найкращі викладачі, які знають свій предмет

,

Когда я и жена учились в нем и так мы шли по жизни что теперь живем в ЕС и стали гражданами и буржуями.Не учитесь в Бориславе а то также емигрируете и станите иностранцами.

,

Найкраще училище в світі. Найкращі викладачі, які дають грунтовні знання. Я дуже щаслива, що мала можливість там навчатися.

,

Училище супер!Люди,поступайте сюди якщо є можливість і гроші,звичайно!!!

,

Кращого медучилища не існує!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Бориславе, а также работа в Бориславе