Золочевский профессиональный лицей


  • Золочев · ул. Академика Павлова, 72, Львовская обл., 80700
  • (03265) 4-22-35
    (03265) 4-30-34
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Навчаюся по спеціальності''Автослюсар,електро-газозварник'' мені подобається навчання, добре харчують в їдальні,особливо хочу відзначити навчання з інструктором Чорним А.О., щодо водіння машин,який все пояснює, є учбова машина та ми вчимося їздити.

,

Прийшов в бурсу посилили в гуртожиток. Вкрали всі гроші, машина не робе, побили старші бйутця. Їсти дають воду з хлібом. Ліжко брудне. Дзигари вкрали, ліцей робить з людей овочів!!!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ

,

Золочівський професійний ліцей є чудовим навчальним закладом, тому я буду поступати туда вчитися і ніякі негативні відгуки мене не переконають в Протилежному!

,

Погане місце не йдіть сюди

,

та ну....бурса - повна фігня.....степендію затримують, виступала не раз, премії не дали...(але обіцяли...)...кароч, незнаю нашо туда і поступала

,

я люблю золочівський професійний ліцей він найкращий!!!

,

при поступленні обіцяють золоті гори а нічого не виконують у гуртожитку старші щибають гроші годують, як свеней та ще й знімають гроші з степендії. непоступайте туда нізаякі гроші і ніприяких умовах!!!!

,

Бурса була і буде бурсою як некрути....і там насправді вміють добре обіцяти при поступлені і тільки при ньому....томушо після поступлення все навпаки!!!!непоступайте туда в любому випадку

,

По-перше,не Бурса,а Ліцей.Гуртожиток-само про себе говорить,тому і називається "гуртожиток".Старші щибають гроші-веди себе відповідно і щибати небудуть.А гроші зі стипендії марно знімати не будуть.Я там провчилась і прожила в гуртожитку 3роки,тому я знаю.Кому не подобається в будь який момент може забрати документи.Всім щасти у виборі навчальних закладів.

,

при поступленні обіцяють золоті гори а нічого не виконують у гуртожитку старші щибають гроші годують, як свеней та ще й знімають гроші з степендії.

,

бурса тєма))))))

,

Звичайно невсе правда що вони там обіцяють але мені там сподобалось.Я просто нету професію вибрала багато грошей здерли......

,

ну бурса зарас піднялась дякуючи жуківському пробивний мужик нічого не скажеш але після нього мавби бути ткачук ото вже проблема він же невміе принімати ніяких рішень а деколи за то страдае колектив

,

М да.... Цікаві відгуки. Шукав одне а знайшов от це.... Ну що ж, скажу чесно, я там працював. І чомусь мене ці відгуки не дивують. Як кажуть скільки людей стільки думок. Мене інше цікавить. Як тільки Жуківський став директором то створив раду ліцею. Питання де вона? І дійсно відносно підготовки водіїв. Давно не бачив щоб якась машина їздила. Чому приймають на роботу людей, якщо ті що є не забезпечені навантаженням? А найцікавіше це те, як кожного року влаштовуються на роботу майже 250 випускників якщо в центрі зайнятості більше 10 вакансій не буває? Обманути можна кого завгодно тільки не себе!

,

Цікаво за шо бабло беруть за права якщо ніодна машина не їзде. і чого мене туди понесло

,

На підставі якого законодавчого акту адмітістрацією ліцею здійснюється збір коштів за оформлення учнівських квитків і чому учням, що здали кошти не видаються прибуткові касові ордери?

,

Точно дубів приймають! Чому не дотримуються правила прийому???? 4.Умови прийому 4.1.Прийом до професійно - технічного навчального закладу проводиться шляхом конкурсного відбору за результатами вступних випробовувань. 4.2. Вступні випробовування можуть проводитися поетапно протягом усього періоду прийому документів.

,

Звичайне пту. фабрика безробітних

,

Бурса-супер!!!!

,

бурса форевер

,

супер

,

цей лыцей просто супер....я туди йду вчитись.....

,

Ага, це точно! Бурса- респект! Реально людей робить з неуків!

,

Бурса форевер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Запускають дуб1в,випускають липу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Золочеве, а также репетиторы в Золочеве, работа в Золочеве