Золочевский колледж Львовского национального аграрного университета


  • с. Новоселище · , Золочевский район, Львовская обл., 80745
  • (03265) 5-94-31
    (03265) 5-94-81
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Навчання якісне і ефективне коли Тебе навчають найкращі професіонали. Для багатьох із нас найкращим проявом вчителя у цьому коледжі є Ноджак Мар'яна Миколаївна, людина ,яка здатна вчити найбільшого неука,вміє жертвувати свої знання і час на благо студентів . Гордимося Вами Мар'яно Миколаївно і дякуємо за важливі життєві уроки і Вашу безкорисливість!!!

,

Як можна зв‘язатися з приймальною комісією, бо номера телефонів, які подані не обслуговуються

,

Я випуску 1975 р. механізація,гарний технікум ,чудові роки пригадую дівчат багато ,дівчат

,

Дем'ян М.П випуску 1975р.механізація .Чудовий технікум ,хотів би бути на зустрічі випускників,але чомусь не було такої нагоди вже постарівся але як сьогоднішній день згадую ці танці, багато зустрічей з дівчатами,яких ми водили з першого гуртожитка в кіно на танці. У нас в групі був староста Сорока Василь, він був після війська, Барило Роман із Сокальщини ,Ференц Романа з Радехова .Цікаво було

,

Цього року виповнюється 60 років коледжу! В газеті"Народне слово" було опобліковано оголошення про святкування також в сайті коледжу та в засобах масової інформації...Золочів .нет. Святкування пройшло дуже...дуже гарно.Приємно,що тоді технікум,а тепер коледж так гарно підготовився до урочистостей,з нагоди ювілею.Приємно побачити викладачів,куратора ...згадуєш, аж сльози на очах.Дякую всім за роки навчання.Многая літ Вам, так тримати!

,

коледж класний

,

До цього часу чомусь немає повідомлення про святкування 60-річчя коледжу. Багато випускників мають бажання зустрітись на ювілеї. Однак нічого до даного часу немає про саме святкування, відсутня програма заходів.

,

Не пишіть дурниць,навчання нормальне та дійсно тебе навчать,якщо ти хочеш.А якщо ти лінуєшся тоді хто тобі винуватий.Заклад аграрного напрямку,ти повинен бути на практиці:на полі,на фермі та в гаражах.А то прийдуть і думають що дадуть печеня перебирати...особисто я не жалію тому знав ким я хочу БУТИ!

,

Діти, які хочуть поступати в цей навчальний заклад - не робіть цього, це буде великою помилкою у вашому житті. Я навчаюсь в цьому коледжі, на жаль. В коледжі панує корупція, мене зрізали з повишеної стипендії, тому що я не заплатила хабар. Умови проживання у гуртожитках просто жахливі. Взимку ми гріємось дуйками,адже немає опалення. Гарячої води також немає. По кімнаті бігають миші, з вікон дує. Що стосується навчання, теорію навчити можуть, а ось практики нуль. Ми на практиці прибираємо після корів,а не лікуємо їх. Так що задумайтесь над моїми словами...

,

Доводилось навчатись в цьому навчальному закладів 1967-71 роках коли він ще іменувався Золочівський сільськогосподарський технікум. Директором був Барило Григорій Макарович,завучем - Переяславець Степан Якович. Хорошими викладачами були - Барило М.П, Ющик Т.М, Тупиці Михайло Семенович та Ганна Дмитрівна, Романець Г.І, Тіщенко, Дергальов, Василів,Стефанишин Г., Олійник І.Я, Пупко, Павлишин, і багато інших викладачів, майстрів, лаборантів. Випускники отримували грунтовні знання. Так приходилось і фізично працювати в учгоспі поєднуючи теорію з практикою.Хороші це були юнацькі - студентські часи про які є що по доброму згадати. А як ходили пішки в Підлипці і Плугів коли перемело зимою дороги та перші вечори кохання в молодому ще технікумівському саду. Щастя добра і успіхів молодому поколінню викладачів та студентів Золочівського коледжу якому у вересні 2018 року виповниться 60 років. Думаю багато сивочолих випускників ЗСГТ зберуться в дні ювілею на зустріч.

,

Мені дуже було приятно вчитись в тому закладі!!! Дуже вдячний Рапі Лесі Володимирівні, і Васелишин Галині Петрівні!

,

коледже загалом є не поганий якщо говорити про плюсь : -закордонні практики -коли маєш бажання вчитись тобі покажуть і розкажусь всьо шо ти захочеш -є велика кількість тварин і практики з ними -добрі та відкриті дуже прості) викладачі з якими легко найти спільну мову із мінусів як на мене це важкі практики які вимагають хорошої фізичної підготовки -зимою холодно завжди в верхньому одязі з2014 вся зима канікули це скоріше плюс, гортожиток як один великий мінус тому що проблеми є зі всім із водою із отепленням із світлом одним словом треш але якщо брати квартиру ціни порівняно дуже дешеві або доїжати, то можна жити. Мені навчання в даному коледжі дуже сподобалось неодмінно якби була така можливість повторив навчання)

,

ну я тіки поступив після червоного мої перші враження були чудові

,

Нормальний заклад, якщо ходиш на пари і вчишся проблем ніяких немає!

,

Заклад аграрного напрямку,я тут навчаюся і планую виїхати закордон тому,що є така можливість по студентській візі.Я не жалію,що навчаюся в такому гарному коледжі,викладачі нормальні,студентам йдуть назустріч.Поступайте і не пожалієте.

,

коледж класний,правду кажучи хто не вчиться і пропускає пари той шукає винних

,

Все чухня коледж супер

,

Не поступайте туда там на практиці заставляють пахати на фермі(спід корів і свиней на тачках вивозити і тому подібне) всіх крім агрономів механіки літом сіно на полі вручну вилами збирають) Вчитися взагалі не важко є зачьотні викладачі (Ноджак М.М. Висоцький В.І. Боднар В.Д. ну ше пару в вечері після пар на шахті можуть спокійно домахатися збивати водку і даже настрляти по чердаку висновки робіть самі)

,

Заклад так собі, але у ньому працюють гарні викладачі, особливо на відділенні вет.медицини(Ноджак, Куцель, Рапа,Бучинський)...шкода,що ми цього року попрощалися з найкращим куратором Ноджак М.М....ми будемо її завжди пам'ятати і приїжджати в гості(у якому куточку Львівської області вона б не була)....

,

найгірший коледж. Викладачі тільки те і роблять що беруть взятки за які купляють собі машини і т.д. Минайте цей коледж далекими дорогами.

,

Чесно сказати вам цей коледж не з найкращих (найгірший) дуже погане ставлення до людей студентів,а місцеві зовсім страх втратили.....Коротко чотири роки навчання на шахті замінює один рік армії....!

,

Коледж супер !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ВПТ-403 (2013р)-THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Найкращі викладачі коледжу:Ноджак Маряна Миколаївна!Рапа Леся Володимирівна!

,

Коледж супер!!!! А особливо викладач - Маряна Миколаївна Ноджак!!!! Спасибі їй велике!!!

,

Новоселеще класне село...Ненарікайте..Вчителі чудові.....колеч супер...

,

просто супер.....

,

дуже погане мысце тут портят людей дыдовщина сильна ы так далы

,

Якщо ти тупий і тебе більше нікуди не приймаюлось - поступай сюди. Друга общага - це круто.

,

Навчання супер

,

Заклад дуже гарний, бо викладачі тут доброзичливі (не всі)

,

Це деже файний заклад!!!

,

єслі ти савсєм тупой то дубляни дом радной , єслі ти іщо тупєє шахта дом тобі раднєє!!!

,

Заклад суперський

,

Гарне місце для навчання

,

заклад - реально суперський!!! ну де ше є дискотеки 3 рази в тиждень???

,

коледж класний

,

да там круто я буду поступати!!!!

,

я там вчуся і мені харош

,

це супер! реально круто.

,

це дуже гарний заклад


Оставить отзыв

Все колледжи в с. Новоселище