Межрегиональный центр профессионально-технического образования художественного моделирования и дизайна


  • Львов · ул. Кульчицкой, 2, 79054
  • (0322) 62-43-25
    (0322) 238-43-45
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Добрий день.приєднююся до позитивних відгуків про училище.викладачів.здібні та талановиті учні залюбки приймаю до себе в перукпрню.для проходження практики.та допомогою в працевлаштуванні.Всім мирного неба!

,

Закінчила заклад у січні 2017 році, після чого вступила до Університету в Хмельницькому на ту ж спеціальність "Конструювання та технології швейних виробів". Хочу подякувати викладачам та майстрові за знання які я тут отримала, велику кількість практики.

,

Заклад дуже хороший, викладачі теж. Гуртожиток знаходиться на території закладу, комендант і вихователь дуже хороші завжди ставляться з розумінням)

,

Гуртожиток дуже хороший,оточення хороших,добрих і привітних людей,зробило наше життя тут цікавіше. Дуже дякую

,

Дуже добре жити в тому гуртожитку і там добрі умови ном сподобалося

,

Дуже хороший коледж із добрими та класними викладачами. Також гуртожиток (де є всі необхідні умови для проживання з привітною вихователькою та комендантшою), який, до речі, знаходиться поблизу коледжу, що є дуже зручним для студентів.

,

Не віриться що скоро закінчу навчання, час пройшов дуже швидко ? після закінчення обов'язково зайду в гості як в училище так і в гуртожиток ❤️ ви найкращі!!!!

,

Заклад супер. Дуже класні викладачі так як і майстри. Ті хто хочуть вчитися вам тільки сюди. Получаєш задоволення від своєї професії. На території училища також є гуртожиток, дуже зручно добиратися не потрібно , вокзал також близько. Дуже класно бо неподалік багато магазинів, привокзальна, Скриня ? гуртожитку є всі умови для проживання, головне бо живуть одні дівчата, чистота залежить від самого себе. Вихователь і комендант дуже хороші, приємні. Загалом скажу студентське життя це найкраще що може бути. ☺️☺️☺️☺️

,

Гуртожиток дуже хороший, оточення хороших і привітних людей, зробило наше життя тут цікавіше.

,

Для мене гуртожиток дуже хороший. Він знаходиться на території училища. Комендант і вихователь дуже добрі до студентів. Є холодна і гаряча вода,душ, пральна машина. Кухня у хорошому стані є 2 електричні плити,2 холодильники. Більшість чистоти і порядку залежить від нас самих.

,

Просто чудовий гуртожиток, надзвичайні вихователі❤️ є всі умови для проживання, привітні та дружелюбні дівчата, класні охоронці ? Дуже люблю це місце, шкода що скоро закінчу навчання)? Всім раджу ?

,

В гуртожитку є всі умови для проживання і навчання, приємна обстановка, є тепла і холодна вода.

,

Гуртожиток дуже класний, є все необхідне для студентів: тепла, холодна вода, кухня, інтернет, холодильник, кімнати де можна зробити уроки, відпочити, чи поговорити з друзями. Привітна вихователька. Добра коменданша.Класний ще тим що знаходиться на території училище не потрібно нікуди добратися. Не пожалієте що поступили саме в наше училище. І пішли жити саме в цей гуртожиток.

,

Гуртожиток прикрасний і знаходиться на території училища

,

Гуртожиток знаходиться на території начального закладу , це дуже зручно для нас всіх , є все необхідне для проживання під час н .р . Вихователь і комендант просто супер завжди підтримають , порадять ♥️

,

Дуже хороший заклад, не жалію що сюди поступила. Класні викладачі , майстри , навчать багато нового про обрану професію. Також на території училища , знаходиться гуртожиток. Студентське життя це супер. ???????Поступайте не пожалієте?

,

Хто має бажання навчитись кравецької майстерності тоді вам саме сюди варто поступати. Тут класні викладачі,майстри просто супер що в одному корпусі так і в другому . Шкода що час навчання так швидко промайнув.

,

Прекрасний навчальний заклад, хороші вчителі. Навчаюсь я зараз у групі молодших бакалаврів. Жодного дня нежалію що обрала професію кравець-закрійник,модельєр конструктор.

,

Навчалась у даному закладі з великим задоволенням і тішусь що обрала таку чудову професію як кравець-закрійник. Коли маєш бажання навчитись то тобі саме сюди,викладачі чудові,практику проходила за час навчання на різних підприємствах ( отримала 50% від зароблених коштів),планую підвищити сій рівень кваліфікації у групі молодших бакалаврів з преспективою відкрити власну справу.

,

Найгірший навчальний заклад в м.Львів!!! Ти платиш гроші НІ ЗА ЩО. Майстри нічого не вчать. Не раджу сюди поступати.

,

Навчалася 3 роки по вулиці Городоцькій 195, на перукаря. Загалом навчатися не важко, не було викладачів які вимагають хабарів, закінчила навчання червоним дипломом. В більшості дуже добрі викладачі допомагають тобі все гарно пояснюють, особливо Кадай Ганна Євгенівна неймовірна. Також є інша сторона медалі ,за 3 роки навчання 3 практики одна на 2 курсі і дві на 3.Практику шукаєш сама, щоб пройти практику в салоні платиш гроші і віддаєш училищу "долю" 1000-1500як яка практика. На кожному курсі є виробниче навчання один/два рази в тиждень за нього ти теж платиш гроші 15-20грн з своєї кишені ...для чого? На перерві закривають двері і не можна вийти в магазин, тому що хочуть щоб виручка була в їдальні. Виглядає як тюрма... За 3 роки дуже мало навчилася, є майстри які дійсно вчать і гарно все пояснюють .

,

Заклад прикольний. Я не шкодую що провчилась тут 1,5 роки на молодшого спеціаліста .

,

Я навчалась у Міжрегіональному центрі в групі кравець-закрійник. Мій майстер Маркевич Світлана Миколаївна. Мені навчання сподобалось. Викладачі доступно пояснюють. Після уроків ходила працювати в ательє.

,

Дуже хороший заклад.Навчалася 3,5 років на закрійника і молодшого спеціаліста.Хороші майстри та викладачі.

,

Якщо не хочете вчитись ,а просто вбити час . Тоді вам сюди .

,

Вчилася два роки. За ці роки було багато позитивного. Дуже хороші майстри і викладачі. Раджу цей навчальний заклад

,

Навчаюсь у цьому училищі, один з найгірших навчальних закладів у Львові, майстри та викладачі дозволяють собі сильно принижувати учнів, майстри нічого не навчають, вимагають хабарі, погрожуючи вигнанням. На практиці не розказують як і що правильно робити, тільки кричать що ми нічого не вміємо і руки з одного місця. Буду переходити в інший заклад, неможливо навчатись в такому місці, де всім все рівно на твій моральний та фізичний стан, головне получити вигоду для себе Нікому не раджу тут навчатись!

,

Жахливий заклад з зарозумілими особами так себе поводять ніби пуп землі

,

Училище не скажу що жахливе,хорошим воно для мене запам'яталось тільки завдяки деяким викладачам таким як вчитель захисту відчизни Ярослав Васильович,вчителька фіз виховання Наталя Адамівна,вчителька математики Анна Євгенівна,вчителька художньої культури Марта Іванівна, тільки закінчила навчання, було багато класних моментів за винятком Того що майстри дозволяють собі вимагати гроші, принижувати, обзивати і бити по руках учнів. А вручення диплому це взагалі було щось мало Того що ми здавали гроші щоб нам ці дипломи надрукували так щей щоб їх отримати ми повинні були їхати в перший корпус в якому були один раз в житті шукати 18 кабінет де сиділи дві тьотки які друкували при мені виписки до дипломів і після 15 хв очікування поки хочаб хтось приділить мені увагу я отримала диплом. Мало Того що нас принижували, обдирали і нічого не вчили три роки так навіть офіційного врученні дипломів як такого не було.

,

училище жах ,донька навчалась на кондитера,нічого не навчили ,майстер тільки думає де б йому закалимити,практики нуль ,тільки гроші потрібно перераховувати від 600 до 1500 в місяць. деякі гроші за практику яку доречі потрібно самому знайти,підписати договора перераховуються через банк ,а деякі здаються майстру, училище не раджу

,

Доброго дня, я знайшов документи вашої учениці "Домашевськой Оксани Богданівни" будьласка звяжіться зі мной, мій номер 0665087787 Сергій

,

Хороший заклад. Велике дякую викладачам і майстрам.

,

навчалась там класно було викладачі супер особливо Марія Степанівна.:)

,

Цілком вірно,корупція зашкалює!

,

Одна суцільна корупція

,

я навчалася в 1993-1997 р.велике спасибі майстрам і викладачам які тоді працювали.

,

велике спасибі вам Галина Миколаевна Малигіна, ви самий ліпший майстер в училищі.Ми малиможливість в цьому переконатись. 1991-1993

,

Чудовий навчальний заклад!!! Дякую усім викладачам!!! Випускає чудових спеціалістів!!!

,

супер школа большое спасибо гертруде адамовне за терпение в 1991-1992

,

Вивчає хорших перукарів!


Оставить отзыв

Все колледжи во Львове, а также вузы во Львове, курсы во Львове, репетиторы во Львове, тренинги во Львове, работа во Львове